X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016
Odpowiedz

Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam na wit D3, Ft4, TSH i na toksoplazme .

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Już jestem po wizycie u psychologa. Powiem wam, że warto iść. Porozmawiałam z nią o wszystkim. Rozumiała mnie tak jak sama by przez to przeszła. Tłumaczyła mi, że moje zachowanie jest jak najbardziej zrozumiałe i że mam prawo, żeby tak a nie inaczej się zachowywać. Gdybym nie bała się o przyszłości, nie rozmyślała nad tym co się stało, to wtedy raczej byłoby coś ze mną nie tak. Jesteśmy tylko ludźmi i kązdy ma prawo w 100% do wyrażania swoich emocji. Powiedziała też, że ważne jest abym nie wstydziła się płaczu bo to bardzo pomaga. Racjonalne jest to, że żałoba będzie trwała do roku.. Dopóki te koło się nie zamknie. A później inaczej będę spostrzegała świat. Wiadomo o swoim dziecku nigdy nie zapomnę, ale będę już inaczej na to patrzyła i trochę łatwiej będzie mi spojrzeć na świat. Trochę sie rozpisałam już nie zawracam głowy, ale chciałam po krótce wam przedstawić na czym polegała moja wizyta z nią.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, bardzo się cieszę że wszystko fajnie przebiegło u psychologa.

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też jestem zadowolona, że poszłam. I miałam nawet dobry humor. Tzn dziś też mi powraca, ale wczoraj totalnie się załamałam. Pojechałam z moim na zakupy i na każdym kroku widziałam matki z dziećmi w wózkach, albo kobiety w zaawansowanej ciąży. W każdym sklepie gdzie taką zobaczyłam nawet nie chciałam do niego wchodzić ;/

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię, też tak mam...

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana jak myślisz minie to kiedyś? bo na chwilę obecną to wcale mi się z domu nie chce wychodzić jak mam na nie wszystkie patrzeć :/

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co nie wiem czy minie, ostatnio próbuje nie uciekać przed kobietkami z brzuszkami, ale smutek duży jest. Wiesz ja mam dość bliską koleżankę która jest w ciąży zresztą miałyśmy podobny termin porodu i jak chce się spotkać to jakoś takie mieszane uczucia mam. Cieszę się że u niej wszystko ok ale czuję straszną zazdrość.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja jak ostatnio się naoglądałam tych wszystkich kobiet to cały wieczór miałam ciężki i noc. no faktycznie ciężka sprawa. powiem Ci, że moja bliska znajoma teraz podejrzewa, że jest w ciąży, ale to początki dopiero i też jej zazdroszczę. życzę jej jak najlepiej, ale strasznie mnie to boli...

    Smużka, KinderBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyjmując jak najlepsze rozwiązania itd. Mam pytanie :) Co sądzicie o baby shower ? Dla mnie to trochę takie przereklamowane. A wiedząc jak ciężko jest z utrzymaniem ciąży to bym się nawet bała coś takiego wyprawić :/

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati86 wrote:
    Nie chciałam nic pisać bo jeszcze w tym miesiącu podchodzę do IUI więc liczę jeszcze na ten rok ;)

    Demot zmusił mnie do napisania... u nas było puste jajo płodowe - od większości lekarzy i ludzi słyszałam "przecież dziecka nie było" dla mnie to było dziecko i koniec kropka ale Marzusia Tobie tak bardzo współczuję że nawet ciężko ubrać w słowa. Masz rację że tego demota zrozumie tylko aniołkowa mama! W ogóle aniołkową mamę mam wrażenie że zrozumie tylko aniołkowa mama :/

    Trzymajcie się dziewczyny i walczcie!
    Życzę Wam dzidziusia tak szybko jak tylko będziecie mogły i były gotowe i mocno mocno trzymam za Was kciuki :*

    P.S
    po moich życzeniach noworocznych już 4 ciąże są więc bójcie się ;)
    A ja tak nie uważam bo nie jestem aniołkową mamą ale Was rozumiem ja sama staram się już 5 rok i mimo że w ciąży nie byłam to już to moje dziecko kocham jakby zaraz miało być i tęsknie za nim okropnie choć nie wiem czy będę je mogła kiedyś mieć.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta przykro mi, że Twoje starania po tak długim czasie nie owocują. Ale musisz być dobrej myśli w końcu przyjdzie taki dzień w którym i Ty zaznasz tego szczęścia i zobaczysz dwie kreseczki. trzeba tylko w to bardzo mocno wierzyć :)

    KinderBaby, Smużka lubią tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiesz jak mocno wierzę i wiem że w końcu przyjdzie moja kolej po prostu na razie są osoby które potrzebują tego bardziej niż ja i muszę poczekać na swoją kolej.

    Smużka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, a tym bardziej odnosząc się do Twojego podpisu to w 100 % prawda. Ja mimo, że straciłam swojego Groszka wierzę, że kiedyś się jeszcze z nim spotkam i będę mogła go przytulić, bo przecież "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego..." A starania o ziemskie dziecko też nie spisuję na straty, bo wierzę, że mi też jest pisane zostać mamą.

    KinderBaby, Smużka lubią tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Paulette na nas przyjdzie też pora :) A kiedy to wie tylko Bóg :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak kochana :)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane udzielać się :)

    Bo nam wątek przeskoczył na drugą stronę :/

    KinderBaby, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przepraszam za tak długą nieobecność, ale dużo pracy, wyjazdów. teraz mam trochę luzu bo zachorowałam :( ehh tam . A poza tym muszę się pochwalić tylko aby nie zapeszyć ale spóźnia mi się okres :P już dwa dni, ale nie wiem czy to może nie jest wina przeziębienia :/ jeszcze nie testowałam bo sie boję .

    Paulette, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć ;) nic się nie stało, przykro mi, że się rozchorowałaś. Mnie od kliku dni boli strasznie gardło, ale nic poza tym. Trzymam kciuki, żebyś mogła testować i oby @ nie przyszła :) Ale też możliwe, że to przez przeziębienie Ci się spóźnia :/

    KinderBaby, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie się tego obawiam :/ A co do tego baby shower to jestem anty. Mi się to wcale nie podoba ;)

    Paulette, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przynajmniej nie jestem sama :D

    KinderBaby, Smużka, małe marzenie lubią tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ