X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016
Odpowiedz

Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha nom dokładnie. a co tam u Ciebie słychać ?

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KinderBaby wrote:
    haha nom dokładnie. a co tam u Ciebie słychać ?
    A no u mnie nawet ujdzie. Już zdarza mi się nie płakać za swoim Aniołkiem, chociaż nie ma dnia, żebym o niej nie myślała. Czasem potrafię się wyłączyć z kimś z rozmowy i myśleć jak by to teraz wszystko wyglądało. Ale uważam, że to nie minie.. Zresztą nawet nie chce żeby minęło. Poza tym pocieszam się, że już niedługo zaczną mi się starania. Teoretycznie 3 @ minie mi około 20-go maja. Ale chce jeszcze ten cykl odpuścić, żeby na początku czerwca iść do ginekolog, żeby sprawdziła czy wszystko w porządku i dopiero wtedy. Zapisałam się na listę już testujących w czerwcu, bo może na moich planach się tylko skończy a jednak ze swoim eM. przejdziemy do działania i w połowie czerwca zatestuje :D kto wie :)

    KinderBaby, Smużka, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pożyjemy zobaczymy czym to się skończy :) oby jak najszczęśliwiej ;)

    Paulette, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam taką cichą nadzieję. ale póki ma się nadzieje to jeszcze nic straconego. tak mi się wydaje.

    KinderBaby, Smużka, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie tak ;)

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 4 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też nie było chwilowo :) co do baby shower to nie podoba mi się jakieś takie naciągane to dla mnie jest.
    Kochane ja testowałam tydzień temu jestem w ciąży, ale muszę leżeć i brać leki i zastrzyki. Trzymam za Was kciuki żeby wszystko było po Waszej myśli :)

    Paulette, małe marzenie lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana gratuluję :*a teraz nas trochę pozarażaj:) i odzywaj się co jakiś czas i nas informuj :) A jeśli wolno spytać to coś poważnego się dzieje, że musisz leżeć itd? Jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj, żeby nic tam nie zapeszać :)

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 4 maja 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysyłam wiruski do Was łapcie :) pewnie że będę się odzywać na razie i tak czekam i bardzo bardzo się boje. Lekarz tak zalecił profilaktycznie z resztą beta nie jest powalająca i może też dlatego. Trzymajcie kciuki żeby tym razem było dobrze. Właśnie dzwoniłam do gina żeby podać wyniki kolejnej bety i nie jest zachwycony. W czwartek mam znowu zrobić betę i przyjechać na wizytę bo chce mnie zobaczyć. Ależ się teraz denerwuje.

    Paulette, Magda lena lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana wszystko się dobrze skończy. Mocno trzymam za Was kciuki. Najważniejsze, że jesteś pod kontrolą lekarza i że się Tobą interesuję. Zobaczysz będzie dobrze :*


    Dziewczyny zmieniłam temat wątku :) Mam nadzieję, że nie będzie na mnie złe : zamiast "2016 rok będzie lepszy niż ten obecny '15" jakoś tak to brzmiało. Zmieniłam na nazwę, która wydawała mi się lepsza :)

    Smużka, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wcześniej szukałam tego naszego wątku i nie mogłam znaleźć ;)

    Dzięki dam znać jak będę coś wiedzieć więcej.

    Paulette lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam wcześniej napisać o zmianie tytułu, ale nie zdązyłam. nie sądziłam, że na ovu będą tacy szybcy :)

    Smużka, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smużka mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku? Cały czas trzymam kciuki ;)

    Smużka, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette tak póki co wszystko dobrze, w czwartek lub piątek idę na szybkie USG czy wszystko ok. Gin ma urlop a chce jeszcze mnie zobaczyć przed wyjazdem także dam znać :) A ty Kochana jak się masz?

    Paulette lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to się cieszę, że wszystko jest w porządku ;) Ja liczyłam na @ wczoraj. ale jak sobie sprawdziłam pierwszy cykl po zabiegu trwał 34 dni, więc teraz też daję sobie czas do niedzieli ;) Na chwilę obecną nic mi nie dolega, rano trochę mnie bolal prawy jajnik. A poza tym to staram się nie nastawiać na jakieś powodzenia, bo wiem, że prędzej czy później małpiszon i tak przyjdzie :/

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to już zaczęliście staranka?? Jakoś kojarzyłam że chyba pisałaś że od czerwca, czy coś pomieszałam? W każdym bądź razie trzymam za Ciebie kciuki i czekam na dobre wieści :)

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana dobrze pamiętasz, że mieliśmy zacząć od czerwca :) ale ostatnio niby uważaliśmy i w ogóle, ale wiesz jak to w życiu bywa ;) Oczywiście mam przeczucia, że i tak @ przyjdzie, no ale pomarzyć sobie mogę chociaż do kilku dni. :) A tym bardziej, że cały czas mam w miarę wysoką temp. ;)

    małe marzenie lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak wiem ;) he he Właśnie widziałam wykresik baaardzo ładny i obiecujący, ale najważniejsze to nie nakręcać się co ma być to będzie :) to ja trzymam kciuki :)

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette co tam słychać u Ciebie?? Jakaś taka cisza tu.

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smużka wrote:
    Paulette co tam słychać u Ciebie?? Jakaś taka cisza tu.
    Nadal musisz lezakowac? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smużka wrote:
    Paulette co tam słychać u Ciebie?? Jakaś taka cisza tu.
    u mnie kolejny cykl rozpoczęty. trochę chyba odpuszczam starania, bo idzie za bardzo sfiksować :/
    a co tam u Ciebie kochana?? ;)

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ