X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016
Odpowiedz

Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat dla wszystkich kobiet, które wiedzą, że już w tym roku nie doczekają się porodu. Tylko może dwóch kresek. Ale w 2016 kto wie?


    Mimo, że w temacie "zafasolkowane" tyczy się też do kobiet, które się starają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2015, 15:12

    KinderBaby, 100krotka:), Torunianka, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po zabiegu wyłyżeczkowania. (09.02.2015). Chcę odczekać te 3 miesiące (+/-) . W czerwcu zaczną się moje starania więc modlę się, żebym w przyszłym roku mogła urodzić zdrowe dziecko bez żadnych komplikacji.

    KinderBaby, redmann, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2015 to kompletna marakra dla mnie. Mial byc najszczesliwszy a pragne o nim zapomniec. Daj Boze zebym w 2016 mogla orzezyc najwspanielszy dzien matki :-) tegoroczny 26maja bedzie dla mnie niesamowicie przykry. Juz sie go boje :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2015, 16:07

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusiax dasz rade Kochana :-*

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2015 dopiero sie zaczął. Jeszcze wiele dobrego może sie wydarzyć. Trzeba być dobrej myśli i niezakładac z góry złego scenariusza.

    Fatim lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka, tak 2015 dopiero się zaczął, ale dla mnie jest on już stracony na narodziny dziecka. Jestem po zabiegu po wyłyżeczkowaniu gin. zaleca żeby odczekała 3 -msc ze staraniami. Więc chce odczekać. W żadnym wypadku nie urodze w tym roku.

    KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    2015 to kompletna marakra dla mnie. Mial byc najszczesliwszy a pragne o nim zapomniec. Daj Boze zebym w 2016 mogla orzezyc najwspanielszy dzien matki :-) tegoroczny 26maja bedzie dla mnie niesamowicie przykry. Juz sie go boje :(
    ja miałam termin dopiero na sierpnia, ale też już myślałam o tym dniu... wiem doskonale, że dla mnie on też będzie trudny.. mimo, że ja straciłam dużo młodszą Fasolkę.

    KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    2015 dopiero sie zaczął. Jeszcze wiele dobrego może sie wydarzyć. Trzeba być dobrej myśli i niezakładac z góry złego scenariusza.
    Ale my zakladamy dobry scenariusz - 2 kreseczki. Wy jak sie dobrze sprezycie urodzicie jeszcze w tym roku. My na to nie mamy szans. Byly szanse ale poszly w las...

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax zgadzam się z Tobą w 100% i jeszcze więcej. Ja modlę się o te dwie kreseczki w tym roku. O nic więcej Boga nie proszę. Chociaż wiem po własnym doświadczeniu, że dwie kreski na teście dzidziusia jednak nie dają.

    KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, rozumiem. Ale to nie wyścigi. Chyba najważniejsze dla Ciebie by zajść w tą ciążę, a nie kiedy urodzisz. Będą 2 kreski, to po 9 miesiącach będzie poród. Takie są prawa natury ;)

    Girl25, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to nie jest wyścig z tym się zgodzę. ale nie zgadzam się z Tobą tak jak już to napisałam, ale się powtórze dwie kreski dziecka nie dają.

    KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawde wszystko sie moze przydazyc. Donoszenie do 3 trymestru tez nie gwarantuje szczescia na koniec. Bardzo zadko ale nieszczescia sie jednak zdarzaja. Po pierwsze zdrowie a potem bedziemy myslec. Ale prezent na dzien kobiet albo dzien matki by byl puekny :-). Kurcze rozmarzylam sie :-) :-) :-)

    Evaa lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak prezent śliczny. ja mam narzeczonego i jak wszystko szczęśliwie nam pozwoli to w sierpniu przyszłego roku weźmiemy ślub i z mamą już się tak romarzałyśmy, że jak bym urodziła córeczke, to by miała taką samą sukieneczkę co ja. Mama się śmiała, że już nawet cena nie będzie grała roli. No ale cóż na razie możemy pomarzyć.. to nas nie kosztuje.

    Martoszka, KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba miec marzenia bo bez nich nasze zycie nie mialo by sensu. Tylko wiesz bierz pod uwage tez chlopca :-) w koncu to sa szanse fifty fifty :-)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dają, wskazują na ciąże :) A co będzie potem to wie tylko Bóg...

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Trzeba miec marzenia bo bez nich nasze zycie nie mialo by sensu. Tylko wiesz bierz pod uwage tez chlopca :-) w koncu to sa szanse fifty fifty :-)
    To wtedy mini garniturek i mucha taka sama jak tatuś :D mówię, nie ważna płeć, ważne aby dziecko się urodziło i było zdrowe :)

    KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka2015 wrote:
    Nie dają, wskazują na ciąże :) A co będzie potem to wie tylko Bóg...
    a wczesniej powiedziałaś "Będą 2 kreski, to po 9 miesiącach będzie poród. Takie są prawa natury" . Dlatego dla tak różnych poglądów jest nadzieją ten 2016 rok. Bo widziałam w tym roku dwie kreski, a do bycia mamą się z dnia na dzień oddalam zamiast przybliżać. a najlepiej wie o tym Marzusia. która była o krok od bycia w pełni szczęśliwą.

    KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 13 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla jednych malutki krok dla mnie siedmiomilowy... dbalam o siebie, chuchalam ale i tak nie mozna bylo nic zrobic. Zrzedzenie losu. Nie ja pierwsza i zapewne nie ostatnia. Wiel mozna wyleczyc ale pepowiny upilnowac sie nie da. Niestety...

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety życie daje nam często w kość i musimy żyć dalej. to była Twoja pierwsza ciąża?

    KinderBaby, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8a592114cc40.jpg

    KinderBaby, tomania2806, małe marzenie lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ