X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016
Odpowiedz

Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmm niespodzianka bardzo słodka :) Chciałabym taką rozpakować w przyszłym roku. jak Wielkanoc wypadała by za rok w marcu a u mnie by wszystko poszło po mojej myśli to na następnę święta taki prezent rozpakuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 12:38

    KinderBaby, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) dobrze ja uciekam na jakieś zakupy na obiad i kolację ;) życzę słonecznego dnia i pełnego samych dobrych mysli :*

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry wieczór :) jest ktoś ?

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam do następnego wtorku, mam wizytę z wynikami prawie wszystkich badań. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i będziemy mogli albo jeszcze w tym cyklu lub następnym rozpocząć starania. Z jednej strony bardzo się boję jak to będzie teraz a z drugiej już bym chciała.

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smużka trzymam za Was kciuki :) tak ja też mam ten lęk. Nawet wczoraj wieczorem jakoś tak mnie naszło, że nawet jak już będziemy się starać to boję się żebym za bardzo nie panikowała i przesadzała ;/

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette dzięki. Nie wiem ale chyba przeoczyłam kiedy Wy zaczynacie starania? Co do lęku o kolejną ciąże to pewnie już tak nam zostanie do końca jak się uda.

    KinderBaby, Paulette lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my zaczynamy w czerwcu. chociaż boję się, że jak już będzie czerwiec to zacznę panikować i będę to przekładać..

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie można panikować !! Musi być dobrze !!

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz nie daleko do czerwca :-) mam nadzieje ze przeleci szybko :-)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam taką nadzieję. zastanawiam się tylko, że wypadało by iść pewnie jeszcze na początku czerwca do gina, tak dla pewności czy wszystko w normie.. Jak myślicie? tak sobie myślałam, że właśnie pójdę przed staraniami i zrobię sobie jeszcze TSH i wit. D3 .

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki :*
    No cóż ten rok nie zakończy się pięknie czyli porodem... zaczęłam kolejny cykl, IUI nie udała się...

    Ale ja się nie poddaję ;) w tym cyklu znów IUI, już zaczęłam Clo.

    No cóż 2016 będzie najpiękniejszy dla nas wszystkich - głęboko w to wierzę i trzymam kciuki za nas wszystkie :*

    Paulette, KinderBaby, aja lubią tę wiadomość

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja rok temu w jednym z postow pisalam, ze tak mnie 2014 wykonczyl, ze 2015 na pewno bedzie lepszy... no wiec - wcale tak dobrze nie jest, jest wiele komplikacji itd, dlatego w tym roku, co najwyzej zycze sobie chociaz II kreseczki zobaczyc i ewentualnie doczekac sie pierwszego trymestru... W tym roku marne szanse na porod - dlatego dozobaczenia moje drogie na porodowce w 2016 (oczywiscie jak wszystko dobrze pojdzie) hehe :) Buziaki <3 Kciukam za was wszystkie :D

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati żadna z nas się nie może poddać i musimy walczyć aż nam się uda przytulić nasze kochane maleństwa :)

    Anna rozumiem Twoje zmartwienie. Sama cieszyłam się, że pod koniec sierpnia przytulę swoje maleństwo.. Teraz boję się kolejnej ciąży. Wiem, że wszystko będzie dobrze, ale ten lęk.. mnie paraliżuje.

    Ja również trzymam kciuki za nas wszystkie :*

    Anna255, Kati86, Smużka, KinderBaby lubią tę wiadomość

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, przepraszam że dopiero teraz odpisuję, ale mam mało czasu na forum (w ciąży było go w nadmiarze)- studiuję, a córeczka wypełnia mi resztę dnia ;)
    Jeśli chodzi o ćwiczenia- u mnie nie chodzi o to żeby schudnąć, a trzymać formę, ponieważ pod koniec ciąży dopadły mnie potworne bóle pleców i rwa kulszowa, która utrudniała poruszanie i wstanie z łóżka. Wiem że dzięki pływaniu i ćwiczeniom wzmacniającym kręgosłup można tego uniknąć. Chciałabym wzmocnić swój organizm dzięki różnym ćwiczeniom, żeby ciąża nie osłabiła mnie jeszcze bardziej.

    Dodatkowo, muszę lekko przytyć, bo ważę 51 kg przy wzroście 170 cm, a niedowaga utrudnia zajście w ciążę.

    KinderBaby lubi tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    kochane ja rok temu w jednym z postow pisalam, ze tak mnie 2014 wykonczyl, ze 2015 na pewno bedzie lepszy... no wiec - wcale tak dobrze nie jest, jest wiele komplikacji itd, dlatego w tym roku, co najwyzej zycze sobie chociaz II kreseczki zobaczyc i ewentualnie doczekac sie pierwszego trymestru... W tym roku marne szanse na porod - dlatego dozobaczenia moje drogie na porodowce w 2016 (oczywiscie jak wszystko dobrze pojdzie) hehe :) Buziaki <3 Kciukam za was wszystkie :D
    widzisz nie tylko u Ciebie tak, u mnie podobnie :)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanusia dziękuje za odpowiedź ;) No tak ja jestem ciut wyższa od Ciebie i tak trochę więcej ważę, dlatego najpierw muszę jakoś pozbyć się tych zbędnych kg. tylko, że te ćwiczenia, które ja robiłam i dawały rezultaty to czytałam gdzieś na jakimś forum, że taka aktywność nie pomoga w zajściu w ciążę wręcz przeciwnie... ;/

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, proszę, poczytaj :) Sama zamierzam korzystać z tych rad.

    http://www.witalnamama.pl/pl/planujemy-mamafakty/13,jak-byc-aktywna-przed-planowana-ciaza

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam na wizycie, badania wyszły bardzo dobrze, wszystko w porządku więc dostaliśmy zielone światło. Tak się cieszę, a zarazem boje...

    KinderBaby, Paulette lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanusia dziękuje Ci :) Zaraz biorę się zaczytanie tego artykułu :)

    Smużka tak Ci zazdroszczę tego zielonego światełka ;) Wcale Ci się nie dziwię, że się boisz.. Też sama mam lęki... Ale zobaczysz będziemy miały pozytywne nastawienie to nam się wszystkim uda :)

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette i Ty się doczekasz zielonego światełka ;) Różnie z tym bywa ale staram się myśleć pozytywnie.

    KinderBaby, Paulette lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ