X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016
Odpowiedz

Zafasolkowane ze szczęśliwym finalem w 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale im dłużej się o tym czyta, myśli to człowiek się nakręca i już by chciał. :)

    KinderBaby, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) co tam u was słychać ?

    Paulette, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heej u mnie @ już 4 dzień. dziś pierwszy dzien jak jeszcze mnie nic nie boli :D a poza tym to chce już czerwiec :P i koniec kropka . AMEN

    KinderBaby, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wcale ci sie nie dziwie bo ja chce juz lipiec :P zobaczysz w momencie czas przeleci i nie zdążymy się odwrócić a będziemy leżały na porodówce i w krótce będziemy tulic nasze malenstwa :)

    Paulette, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już się tego doczekać nie mogę . muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie bo sfiksuje . chociaż nawet jak i tak jestem czymś bardzo zajęta to i tak myślę o swoim Aniołku i o tym, że tak bardzo bym chciała mieć zdrowego dzidziusia swojego *.*

    KinderBaby, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi niestety też nic nie pomaga, żeby sie oderwac od tego co krazy mi sie po glowie. to smutne ze tak sie stalo i caly czas nie potrafie sie z tym pogodzic. a mysl o nastepnej ciazy przyprawia mnie o gesia skorke bo sie tak boje ;/

    Paulette, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wcale ci się nie dziwię. Ja również boję się o następną ciążę, ale staram się pocieszać tym, że teraz będzie o wiele lepiej, bo jestem bardziej doświadczona przez życie i będę wiedziała jak się zachować w pewnych sytuacjach. No i co najważniejsze swoje dziecko będę kochała podwójnie :*

    KinderBaby, Smużka lubią tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doskonale Was rozumiem dziewczyny. Zobaczycie szybko Wam zleci :) Wiecie trzeba spróbować nie myśleć negatywnie, musi być dobrze i będzie !!!

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak. ja postanowiłam, że moje przygotowania nie będą wyglądały tylko na braniu witamin i wdrażaniu nowych diet, ale również będzie moje przygotowanie tym, że muszę się nauczyć z dnia na każdy kolejny dzień myśleć pozytywnie :)

    Smużka, KinderBaby lubią tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I prawidłowo najważniejsze podejście,a wszystko się ułoży :)

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bardzo bym chciała :) chociaż ostatnio same koszmary mi się śnią odnośnie ciąży ;/

    KinderBaby, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ;) mi natomiast odwrotnie. mam pozytywne sny. a najbadziej podobal mi sie jeden w ktorym juz urodzilam i mialam sliczna coreczke ahhh

    Paulette, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to fajnie ;) przynajmniej nie budzisz się zdołowana :) bo mnie przez pół dnia nad głową czarne chmury wisiały .

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam jakiś czas temu koszmary, na szczęście minęły u Ciebie też tak będzie.

    Paulette lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uważam, że miną jak już wszystko się ułoży. a jak tam obecnie Twoje nastawienie do życia wygląda? jeśli wolno spytać..

    Smużka lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ułoży się, ułoży zobaczysz!!! Wiesz co obecnie jest dobrze nie powiem że nie myślę już o tym co się wydarzyło, bo bym skłamała. Ale jakoś tak po tych wszystkich badaniach które miałam zrobić i które są dobre jest mi lepiej bo wiem teraz że to nie była moja wina. I myśl że możemy się starać jakoś mnie tak pozytywnie odmieniła. Wierze że teraz będzie dobrze mimo że strach jest. Smutek pojawia się często jak widzę kobitki z brzuszkami i wtedy nachodzą mnie myśli o ja teraz też bym pewnie taki miała i taki dołek mnie czasem łapie, ale ogólnie jest już dobrze :)

    Paulette, KinderBaby lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem. ja czasami też już mam lepsze dni i w ogóle, ale jutro idę do pani psycholog. Boję się, że się zamknę na następną ciąże. I cały czas się obwiniam, że to przeze mnie się stało.. Może ona mi jakoś pomoże..

    KinderBaby, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette doskonale cie rozumiem. tez caly czas się obwiniam chociaż lekarza i tak powiedzieli mi, ze tak zwyczajnie natura dziala. pocieszam sie ze lepiej jak tak sie stalo niz jak by moje dziecko mialo sie meczyc i byc roslinka cale zycie. wiem ze mam teraz aniołka w niebie i to jest mój mały Aniol Stroz ;*

    Paulette, Smużka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też się staram tym pocieszyc i tak samo jak Ty sobie tłumaczę, ale mimo to i tak jest mi ciężko .. :(

    KinderBaby lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny taka prawda nie da się zapomnieć o tym co się stało, Paulette dobrze że idziesz do Pani psycholog na pewno Ci pomoże chociaż ciężko będzie Ci na początku o tym rozmawiać, ale będzie lepiej :) I nie możesz zamknąć się na następną ciąże, najgorsze jest obwinianie siebie też się obwiniałam. Robiłyście jakieś badania pp?

    Paulette lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ