X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D
Odpowiedz

" Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 31 maja 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helouuu:) U mnie już po ptokach W tym cyklu:( właśnie przylazła @ wredna. Idę do gina niech mi robi to hsg bo już mnie szlag trafia!zawsze chciałam niedużą różnicę wieku między dziećmi i ciekawe co z tego wyjdzie

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Helouuu:) U mnie już po ptokach W tym cyklu:( właśnie przylazła @ wredna. Idę do gina niech mi robi to hsg bo już mnie szlag trafia!zawsze chciałam niedużą różnicę wieku między dziećmi i ciekawe co z tego wyjdzie

    Tule z powodu @ ;(
    No ja też za tydz idę do ginki po skierowania :)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 31 maja 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka mi się marzy między dziećmi tak ze 3 lata różnicy robie dwoje i zamykam fabrykę :) nie chciałabym pójść w ślady mamy, za to moja szwagierka planuje juz powoli 4 :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 31 maja 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie na przegląd podwozia jakaś cytologia i może mi da coś na moje dlugasne cykle a i skierowaniem nie pogardze :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja ostatnio powiedzialam ze młoda nie jestem i nie mam czasu ;p
    Nie klocila się i dala mi skierowania na podstawowe badania.
    I wyszła b.wysoka prolaktyna
    Teraz mam 17 czerwca powtorke badania prolaktyny.
    Przy okazji bede jeszcze chciala na inne badania :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 31 maja 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sama na własną rękę sporo badań zrobiłam i prolaktyne mam w normie ale z badań podejrzenie pcos stąd biorę Niepokalanka żeby cykle nie trwały po 200 dni. Ostatni gin dal mi clo i rozwalił mi całkiem cykle tym :(

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ja sama na własną rękę sporo badań zrobiłam i prolaktyne mam w normie ale z badań podejrzenie pcos stąd biorę Niepokalanka żeby cykle nie trwały po 200 dni. Ostatni gin dal mi clo i rozwalił mi całkiem cykle tym :(

    To badaj się i walczymy ! :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 31 maja 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No od następnego cyklu starania juz zaczniemy od nowa :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja dopiero za 1,5 miesiąca mogę iść do swojej gin, bo wcześniej nie będzie chciała mnie widzieć.
    A co do wykresu, to chyba jednak się nie da porównać. :)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 31 maja 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się pochwalę! Mój małż mnie zabiera do Zakopanego <3 co prawda tylko na 4 dni, ale myślę, że trochę naładujemy akumulatory. Może w górach coś się uda :) jednak dam sobie spokój w tym cyklu z hsg, to by wypadło parę dni przed urlopem, a może będę się źle czuła po tym i nie chcę sobie zepsuć wyjazdu. To jedziemy za 2 tygodnie :) Już się nie mogę doczekać :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też 4 dni, ale to powinno wystarczyć na czas oczekiwania na urlop :D Zakopane też brałam pod uwagę, ale może w sierpniu :D muszę korzystać z wyjazdów przed ciążą :D bo jak znam mojego męża to jego nadopiekuńczość przybierze formę obsesji i w góry na pewno nie pojedziemy.
    Meginka, ja po hsg dobrze się czułam :) następnego dnia normalnie poszłam do pracy, fakt, że cały cykl plamiłam, ale nic więcej mi nie dolegało.

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 31 maja 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm ciekawe czy mój gin da mi skierowanie bez problemu czy powie, że za wcześnie. No ale na co tu czekać? Latka lecą... :)
    Wstyd się przyznać, ale ja nigdy nie byłam w górach, w ogóle mało co jeździliśmy na wakacje, więc cieszę się podwójnie :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :D czyżbym dziś ja pierwsza wstała :D
    Meginka, a mówiłaś swojemu gin ile się staracie? bo żeby gin mógł skierować Cię na hsg, to teoretycznie musi minąć 12 miesięcy starań.

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm no mówiłam ale myślę, że zapomniał i może bym troszkę nakłamała... :) to jest chore dla mnie że trzeba czkać tyle czasu żeby w ogóle zacząć szukać przyczyny... wrrrr!

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy jakie ma podejście do tego. Mi moja gin sama powiedziała, że to jest bez sensu, że trzeba czekać do 12 miesięcy, żeby spełnić wymogi NFZ i skierowała mnie wcześniej żeby nie tracić tego czasu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli któraś chciałaby wysłać swojego faceta na badania to taka niespodzianka na Dzień Ojca :)
    http://www.nasz-bocian.pl/tata_next_2016

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Zołzy :D Gdzie jesteście??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos mowie znajoma nazwa a tu prosze :)
    <3
    <3
    <3

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza melduję swą obecność na chacie ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się melduję :D

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ