Forum Starając się - ogólne " Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D
Odpowiedz

" Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Kurczę ale mnie drażni ten tekst ze w końcu piątek :) bo ja pracuję każdą sobotę i jedną niedzielę w miesiącu więc dla mnie ten piątek to wcale nie początek weekendu:) no ale rozumiem że dla tych co mają weekendy wolne to piątek jest świętem:) miłego dnia kobitki:)

Psieplasiam :P

Meginka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Ty zołzo, donosić na mnie chcesz? to w takim razie muszę stąd zniknąć do 15.00 :P

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedz na tym wlochatym tylku :p

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przekonałaś mnie :D
    ale za to musicie mi coś wyjaśnić odnośnie mierzenia temperatury, bo to przecież mój pierwszy cykl i wcale tak różowo nie wyglądą. A wiąc taki mam problem:
    wczoraj i dziś jak mierzyłam to temp spadła w stosunku do poprzedniego dnia i dla pewności zmierzyłam drugi raz (bo jak to możliwe skoro na pewno jestem w ciąży, że temp spada :D) i wtedy wychodzi o 0,07 wyższa. Niby niewielka różnica, ale jednak widoczna później na wykresie. Więc którą powinnam jednak wpisać?

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek może świadczyć o zagniezdzeniu np :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A temp zawsze pierwsza zapisujemy :)
    U mnie np każda następna była niższa... :p

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Zagnieżdżeniu niby tak, ale nie tyle dni po owu chyba..., to u mnie jest wyższa następna, ale stwierdziłam, że się nie będę łudzić i wpisywać tej wyższej żeby tylko wykres ładnie wyglądał, ale wpisze pierwszą, bo w sumie i tak to nic nie zmieni.
    I stwierdzam, że jak nie mierzyłam temp. to gdzieś podświadomie do dnia @ wierzyłam, że się udało, a teraz patrzę na ten mój wykres i nie widzę żadnych spektakularnych wzrostów temp. i już stwierdzam, że nic z tego., a tak jeszcze przez 5-6 dni bym mogła się łudzić :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    O Zagnieżdżeniu niby tak, ale nie tyle dni po owu chyba..., to u mnie jest wyższa następna, ale stwierdziłam, że się nie będę łudzić i wpisywać tej wyższej żeby tylko wykres ładnie wyglądał, ale wpisze pierwszą, bo w sumie i tak to nic nie zmieni.
    I stwierdzam, że jak nie mierzyłam temp. to gdzieś podświadomie do dnia @ wierzyłam, że się udało, a teraz patrzę na ten mój wykres i nie widzę żadnych spektakularnych wzrostów temp. i już stwierdzam, że nic z tego., a tak jeszcze przez 5-6 dni bym mogła się łudzić :)

Zagniezdzenie jest od 7 do 10 dni. Nie wiem jak to u Ciebie teraz bo mi coś tel szwankuje... i nie widzę wykresów...
    Popatrz sobie w galerii innych lasek na tempki... u niektórych zagroszkowanych też szału z nimi nie było :p
    Kiedy powinnas mieć @ (której nie będzie ::D)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 5-6 dni i przyjdzie punktualnie :P ja znam jędzę. Patrzyłam na inne wykresy, ale nic z nich nie potrafię wyczytać, więc sonie odpuściłam :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Za 5-6 dni i przyjdzie punktualnie :P ja znam jędzę. Patrzyłam na inne wykresy, ale nic z nich nie potrafię wyczytać, więc sonie odpuściłam :)

Może nie przyjdzie :p Nie kracz! :p

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ją znam, ona się spóźniała dawno temu kiedy się bałam, że jestem w ciąży, a nie teraz kiedy mam nadzieję na to.

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ja ją znam, ona się spóźniała dawno temu kiedy się bałam, że jestem w ciąży, a nie teraz kiedy mam nadzieję na to.

Luzujemy Bejbe :*

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście. Zaraz kawka, tzn o 11.00 na połowę dnia w pracy :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I od razu lepiej :D No u mnie tez ok 11 kawka :) najpierw 2 sniadanko :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na drugie śniadanko mam dziś ciasteczko do kawy :D

• Angela* Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2016, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Co tam u Wa sluchac ? Przepraszam , ze mnie bie bylo , qle zaczelamm nowa prace , wrzucilam na luz i tak jakos mam malo czasu na wszystko ;)
    Maz mial dzis badanie wynik w poniedzialek ;)
    Nie odpuszczamy staran , tylko wrzucamy na luzik ;) jak u Was ? ;)

Moje Skarby <3
    38tc :) kocham ! <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 16:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej :) Już mam weekendzik, pakuje manele, Szanowny Małżonek wraca wieczorkiem do domciu i jedziemy się byczyć za miasto :))

• potforzasta Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2016, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Wy o kawie o 11 a ja wtedy jeszcze u lekarza czekałam i nie mogę być w ciąży bo mam leki których brać nie można w ciąży :(

Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, a co się stało?

• potforzasta Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapalenie mięśnia w prawym barku i chwilami aż płacze z bólu wiec lek musi być silny

Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego