X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D
Odpowiedz

" Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Kurczę ale mnie drażni ten tekst ze w końcu piątek :) bo ja pracuję każdą sobotę i jedną niedzielę w miesiącu więc dla mnie ten piątek to wcale nie początek weekendu:) no ale rozumiem że dla tych co mają weekendy wolne to piątek jest świętem:) miłego dnia kobitki:)

    Psieplasiam :P

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Ty zołzo, donosić na mnie chcesz? to w takim razie muszę stąd zniknąć do 15.00 :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedz na tym wlochatym tylku :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przekonałaś mnie :D
    ale za to musicie mi coś wyjaśnić odnośnie mierzenia temperatury, bo to przecież mój pierwszy cykl i wcale tak różowo nie wyglądą. A wiąc taki mam problem:
    wczoraj i dziś jak mierzyłam to temp spadła w stosunku do poprzedniego dnia i dla pewności zmierzyłam drugi raz (bo jak to możliwe skoro na pewno jestem w ciąży, że temp spada :D) i wtedy wychodzi o 0,07 wyższa. Niby niewielka różnica, ale jednak widoczna później na wykresie. Więc którą powinnam jednak wpisać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek może świadczyć o zagniezdzeniu np :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A temp zawsze pierwsza zapisujemy :)
    U mnie np każda następna była niższa... :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Zagnieżdżeniu niby tak, ale nie tyle dni po owu chyba..., to u mnie jest wyższa następna, ale stwierdziłam, że się nie będę łudzić i wpisywać tej wyższej żeby tylko wykres ładnie wyglądał, ale wpisze pierwszą, bo w sumie i tak to nic nie zmieni.
    I stwierdzam, że jak nie mierzyłam temp. to gdzieś podświadomie do dnia @ wierzyłam, że się udało, a teraz patrzę na ten mój wykres i nie widzę żadnych spektakularnych wzrostów temp. i już stwierdzam, że nic z tego., a tak jeszcze przez 5-6 dni bym mogła się łudzić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    O Zagnieżdżeniu niby tak, ale nie tyle dni po owu chyba..., to u mnie jest wyższa następna, ale stwierdziłam, że się nie będę łudzić i wpisywać tej wyższej żeby tylko wykres ładnie wyglądał, ale wpisze pierwszą, bo w sumie i tak to nic nie zmieni.
    I stwierdzam, że jak nie mierzyłam temp. to gdzieś podświadomie do dnia @ wierzyłam, że się udało, a teraz patrzę na ten mój wykres i nie widzę żadnych spektakularnych wzrostów temp. i już stwierdzam, że nic z tego., a tak jeszcze przez 5-6 dni bym mogła się łudzić :)

    Zagniezdzenie jest od 7 do 10 dni. Nie wiem jak to u Ciebie teraz bo mi coś tel szwankuje... i nie widzę wykresów...
    Popatrz sobie w galerii innych lasek na tempki... u niektórych zagroszkowanych też szału z nimi nie było :p
    Kiedy powinnas mieć @ (której nie będzie ::D)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 5-6 dni i przyjdzie punktualnie :P ja znam jędzę. Patrzyłam na inne wykresy, ale nic z nich nie potrafię wyczytać, więc sonie odpuściłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Za 5-6 dni i przyjdzie punktualnie :P ja znam jędzę. Patrzyłam na inne wykresy, ale nic z nich nie potrafię wyczytać, więc sonie odpuściłam :)

    Może nie przyjdzie :p Nie kracz! :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ją znam, ona się spóźniała dawno temu kiedy się bałam, że jestem w ciąży, a nie teraz kiedy mam nadzieję na to.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ja ją znam, ona się spóźniała dawno temu kiedy się bałam, że jestem w ciąży, a nie teraz kiedy mam nadzieję na to.

    Luzujemy Bejbe :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście. Zaraz kawka, tzn o 11.00 na połowę dnia w pracy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I od razu lepiej :D No u mnie tez ok 11 kawka :) najpierw 2 sniadanko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na drugie śniadanko mam dziś ciasteczko do kawy :D

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Co tam u Wa sluchac ? Przepraszam , ze mnie bie bylo , qle zaczelamm nowa prace , wrzucilam na luz i tak jakos mam malo czasu na wszystko ;)
    Maz mial dzis badanie wynik w poniedzialek ;)
    Nie odpuszczamy staran , tylko wrzucamy na luzik ;) jak u Was ? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej :) Już mam weekendzik, pakuje manele, Szanowny Małżonek wraca wieczorkiem do domciu i jedziemy się byczyć za miasto :))

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Wy o kawie o 11 a ja wtedy jeszcze u lekarza czekałam i nie mogę być w ciąży bo mam leki których brać nie można w ciąży :(

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, a co się stało?

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapalenie mięśnia w prawym barku i chwilami aż płacze z bólu wiec lek musi być silny

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ