X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D
Odpowiedz

" Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie brzmi to dobrze, ale leki pewnie są na krótki okres? a potem znowu starania :D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to na razie i tak się nie staramy więc luzik ale teraz się będę bała żeby przypadkiem los ze mnie nie zakpił. A leki to nie na tak krótko albo dopóki będzie bolało albo do końca a już miałam inne ale nie pomogły, a do końca mi zostało 29 saszetek

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta, a co bierzesz - nimesil? życzę rychłego powrotu do zdrówka! Skąd to się do Ciebie przypałętało?

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gas dokładnie nimesil i pan doktor od razu pytał czy w ciąży nie jestem. 2 lata temu już miałam ale poszłam do pracy na sezonówke i jakoś rozruszałam i było ok teraz wróciło a skąd się wzięło nie wiem po prostu wstałam rano i bolało.
    Bo moje drugie imię to chodzące nieszczęście zawsze coś się przywlecze :/

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też brałam bardzo długo, ale z przerwami. Ciągiem to chyba przez 2 tyg. można, jak dobrze pamiętam. U mnie problem z kolanem.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA wzięłam dopiero wczoraj jedną i jak nie będzie bolało to nie będę brała i tyle.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki:) i znowu poniedziałek... ciężko tak po weekendzie:) ale mi szybko zleci bo od czerwca jestem na pół etatu więc byle do 10:) miałam taką cichą nadzieję że się będę zwalniać bo zajdę teraz w ciążę ale nie wypaliło:( bo często muszę coś dźwignąć więc jakbym zaszła to się zwalniam. No ale na razie nic z tego. zapisałam się do gina. Idę za tydzień we wtorek i zobaczymy co wymyśli. Może weźmie pod uwagę to że jestem po cc I mogły się zrobić zrosty i da mi skierowanie na hsg?

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    jeszcze tylko 4 dni, bo dzisiejszego już nie liczę i znowu weekend :D a ja się spiekłam jak rak w sobotę i teraz wszystko mnie piecze, nawet czoło :D a zupełnie nie pomyślałam, jak wybrałam się na wycieczkę rowerem, że aż tak się opalę, więc znowu stało się to czego próbuję uniknąć co roku, czyli opalenie sobie pasków, paseczków na plecach.
    Meginka, a to nie lepiej jak zajdziesz w ciążę pójść od razu na zwolnienie lekarskie?
    I faktycznie tu może byc inaczej z hsg, bo to przy niepłodności pierwotnej trzeba czekać 12 miesięcy, a może przy wtórnej jest inaczej.

    Maniuś lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joł :P

    Jakieś chlup kawką ? :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja herbatkę tradycyjnie :D zielona z opuncją :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie była "mrożona" kawa z Biedry :p

    Dziś rano miałam rajd po Biedronkach w poszukiwaniu t-shirtow :p
    Pech ze mam takiego wielkiego męża i rozmiarów nie było :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jakie t-shirty są? :D to ja mam takiego męża, że on zakłada rozmiar S i twierdzi, że jest za duża (ale tak mu się tylko wydaje)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8e8d7371cb5e.jpg

    To mam fajny t-shirt dla twojego męża :p

    Maniuś lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Hej dziewczynki :)
    jeszcze tylko 4 dni, bo dzisiejszego już nie liczę i znowu weekend :D a ja się spiekłam jak rak w sobotę i teraz wszystko mnie piecze, nawet czoło :D a zupełnie nie pomyślałam, jak wybrałam się na wycieczkę rowerem, że aż tak się opalę, więc znowu stało się to czego próbuję uniknąć co roku, czyli opalenie sobie pasków, paseczków na plecach.
    Meginka, a to nie lepiej jak zajdziesz w ciążę pójść od razu na zwolnienie lekarskie?
    I faktycznie tu może byc inaczej z hsg, bo to przy niepłodności pierwotnej trzeba czekać 12 miesięcy, a może przy wtórnej jest inaczej.
    No niestety ale pracuje na czarno. Ale sama tak chciałam bo biorę 500+ a Tak to bym nie brała:)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A że jestem w krus to liczę na kosiniakowe jak urodze:) hehe:)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczuwam jakiś sarkazm w moim kierunku :P
    Mój mąż wczoraj jak wyschło pranie i musiał schować do szafy, to cały czas się dziwił: ile ja mam bokserek, a ile ja mam koszulek :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Wyczuwam jakiś sarkazm w moim kierunku :P
    Mój mąż wczoraj jak wyschło pranie i musiał schować do szafy, to cały czas się dziwił: ile ja mam bokserek, a ile ja mam koszulek :D

    Mój ma taka hehehe :p
    No ja zrobiłam przegląd szafy ostatnio i... padła decyzja : potrzebne zakupy :p
    W tym miesiącu męża obkupie... a w dwóch przyszłych skupie się na sobie ;D

    Maniuś lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to faktycznie zmienia wszystko i skoro musisz w pracy dźwigać, to na pewno nie w ciąży coś takiego.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka też jestem w Krusie a co to jest to kosiniakowe?? nawet nie wiem czy dobrze to pisze :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołzy zaginęły :( Haloooo

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 35 36 37 38 39
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ