X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D
Odpowiedz

" Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gas co do Twojego opisu/podpisu to nade mną dzisiaj 2 krążyły i się odczepić nie chciały :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Witam nieśmiało można dołączyć do Was??

    Heeeej :)

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany ile was tu jeszcze! Myślę sobie wszystkie śpią a tu proszę:) miła niespodziewajka :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja często siędzę do 2 w nocy i robię sobie na szydełku :) Tzn uczę się dopiero zróbiłąm komplecik dla dziewczynki 0-3 miesiące :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    hehe nic z tych rzeczy ;) mój M w Paryżu siedzi a ja w Wawie więc przed snem tylko dobra książka wchodzi w grę ;)
    No i jak tu się starać? Jak chłopa nie ma?? Hehe:) mój małż pracuje cały czas na nocki więc pozostają nam południaczki I weekendy:)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ja często siędzę do 2 w nocy i robię sobie na szydełku :) Tzn uczę się dopiero zróbiłąm komplecik dla dziewczynki 0-3 miesiące :)
    Próbowałam się kiedyś nauczyć ale ja jestem bardzo niecierpliwa po 30 sekundach stwierdziłam że się nie nauczę i to rzuciłam:)
    Ja raczej nie siedzę tak długo bo mój pierworodny gagatek robi mi często pobudki o 6 rano :)
    Dawaj zdjęcie tego ubranka:) chętnie obejrzymy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 23:17

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze co zrobiłam to buciki potem stwierdziłam ze idę w to dalej poszła sukienka czapeczka i dzisiaj skończyłam bolerko ogólnie zajęło mi to około 2 tygodnie :D
    e26655b64fb19be8med.jpg

    Zołza:), gas lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ja pierwsze co zrobiłam to buciki potem stwierdziłam ze idę w to dalej poszła sukienka czapeczka i dzisiaj skończyłam bolerko ogólnie zajęło mi to około 2 tygodnie :D
    e26655b64fb19be8med.jpg

    Witam Cie miszczu Druta :D

    Podziwiam ! :) Ja jestem za niecierpliwa do tej roboty :P Kiedyś za dzieciaka babcia mi dała pobawić się w szydelkowanie... Moje zainteresowanie trwało może z 5 min :P

    Fajniutki komplecik :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Próbowałam się kiedyś nauczyć ale ja jestem bardzo niecierpliwa po 30 sekundach stwierdziłam że się nie nauczę i to rzuciłam:)
    Ja raczej nie siedzę tak długo bo mój pierworodny gagatek robi mi często pobudki o 6 rano :)
    Dawaj zdjęcie tego ubranka:) chętnie obejrzymy:)

    Meginka bry wieczór :D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze chciałam szydełkować ogólnie to bawię się w robienie zdjęć, origami, biżuteria i teraz szydełko :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    No i jak tu się starać? Jak chłopa nie ma?? Hehe:) mój małż pracuje cały czas na nocki więc pozostają nam południaczki I weekendy:)
    no włąśnie!? Chyba musimy wziąć sprawy w swoje ręce bi nic chłopom nie idzie ;)
    Będzie "Seksmisja" :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle to Dzień dobry i miłego piątunia :)

    u mnie dziś tempka bez zmian ---> @@@ IS COMING !!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13-teeeeego wszystko zdarzyc się może.... 13teeeeego moja tempka spaść może.... <nutki>

    Witam w podobno pechowego piątunia :D <3

    Jak tam Wasze tempkj? :)
    U mnie po wczorajszym cudownym wzroście dziś spadek.
    No nic. Kawusia? ;)

    Canti 90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    a tak w ogóle to Dzień dobry i miłego piątunia :)

    u mnie dziś tempka bez zmian ---> @@@ IS COMING !!!!
    Bry Bry :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim, witam dziewczyny, które dołączyły jak ja już poszłam spać :)
    oficjalnie zaczynam dziś kolejny cykl :( więc będę czytać tylko o Waszych staraniach póki co, bo u nas wprowadzona abstynencja do środy
    Potforzasta, powiem, że jestem pod wrażeniem, bo ja jestem pod względem jakichkolwiek rękodzieł dwie lewe ręce.
    Widziałam gdzieś na poprzednich stronach pytanie o Hashi. To ja nie stosuję żadnej diety, chociaż mam plan od tego cyklu jakoś swoją dietę trochę uzdrowić, to może troszeczkę schudnę, ale nie jestem ani na bezglutenowej, ani bezlaktozowej. CO do leków to w tej chwili mam Euthurox 100, ale niestety moje Hashi jest bardzo agresywne, jak twierdzą dr, więc co chwilę mam zwiększaną dawkę (ostatnio co 4-6 tygodni), żeby utrzymac tsh ok 1,5.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja herbatkę, za kawusią nie przepadam, chociaż może ok. 11 jakąś wypiję.
    Mój brat ma dziś urodziny :D a jest jak w czepku urodzony, więc 13 maja nie jest pechowy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ja herbatkę, za kawusią nie przepadam, chociaż może ok. 11 jakąś wypiję.
    Mój brat ma dziś urodziny :D a jest jak w czepku urodzony, więc 13 maja nie jest pechowy :D

    Kup mu czarnego pluszowego ( albo zywego :D ) kota :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Właśnie po pracy muszę lecieć po prezent dla Niego. Bo jutro klasyczna imprezka, czyli wszyscy znajomi z dzieciakami wiek 0-3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    O Właśnie po pracy muszę lecieć po prezent dla Niego. Bo jutro klasyczna imprezka, czyli wszyscy znajomi z dzieciakami wiek 0-3

    Uuu to będzie tany tany jak dzieci pójdą spać :D

    Buko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    13-teeeeego wszystko zdarzyc się może.... 13teeeeego moja tempka spaść może.... <nutki>

    Witam w podobno pechowego piątunia :D <3

    Jak tam Wasze tempkj? :)
    U mnie po wczorajszym cudownym wzroście dziś spadek.
    No nic. Kawusia? ;)

    13-teeeeego wszystko zdarzyc się może.... 13teeeeego ktopek w zielonym kolorze nanana :D
    hehe chciałabym ;)

    Ano kawusia.. dla mnie mała czarna bez cukru. Zołza Ty rób a ja biegnę po ciastka. Jakieś szczególne zamówienia??

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ