X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D
Odpowiedz

" Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Umarlam... kopalnia budynia i złote jajo :D <3
    hehehe tak wiem za dużo fantastyki czytam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gas wrote:
    Dzień dobry :) Porzucam konwenanse i przechodzę do sedna - czy mogę się wprosić i do zagrody, i na gołąbki? Te kapuściane ubóstwiam, zwłaszcza jak ktoś zrobi. za latającymi zbytnio nie przepadam, zwłaszcza po tym jak jedna gruchająca parka postanowiła wić sobie gniazdko obok mojego ;) Jedna baba, czekająca na potomstwo wystarczy ;)
    Oczywiście zapraszamy! Będzie nam bardzo miło :)

    P.S. Opowiadaj coś o sobie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 14:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    Oczywiście zapraszamy! Będzie nam bardzo miło :)

    P.S. Opowiadaj coś o sobie :)

    Jasne !
    Siadaj ! Co dla Ciebie?
    Kawa ? Herbata'? Woda ? :p

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Gas :)

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, dziękuję :)

    Canti, jesienią szanowny Pan Małżonek zaczął przebąkiwać, że chciałby już dzidzię. Na początku mówiłam, że jeszcze mamy czas (oboje 30 lat), że powinniśmy nacieszyć się sobą, wyremontować i wyposażyć dom, że przerwa w moje pracy wiąże się z tym że wypadnę z obiegu, etc. Przekonywał, przekonywał (a że robił to znakomicie) to w końcu przekonał. We wrześniu odstawiłam anty. Nie mogłam dostać okresu, ale lekarz twierdził że po odstawieniu tak może być. Pod koniec grudnia dostałam luteinę na wywołanie. Kuracją 3 m-czna, ale mamy nie przerywać starań. Od stycznia starania ruszyły pełną parą, a tu nic... Mam chorą tarczycę (stwierdzona na początku ubiegłego roku) biorę letrox. Ale mój endo uważa, że moje wyniki są extra i tylko w ciążę zachodzić, że on nie ma tu nic do roboty. Gin z kolei powiedział, że nie ma na mnie pomysłu... że to w głowie jest. Gin, którego pacjentką byłam przez 4 lata! Od tego tygodnia chodzę do innego lekarza. Zaniepokoiły mnie plamienia w tym cyklu (wykres jest na tablicy). Ciąży nie widział... Cieszę się teraz, że zgodziłam się na Pana Męża prośbę, bo jakbyśmy czekali z tymi staraniami...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kasiu i Zołza, proszę herbatkę, ja przyniosę lody :) Szanowny Małżonek zakupił, samej zjeść to rozpusta więc się podzielę ;)

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JAki smak?:)

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owocowy lub czekoladowy :)

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gas przepraszam Cię, ze nie skomentowałam nic o Waszych staraniach, ale o lodach, bo muszę Ci się przyznać, że się nie znam kompletnie na tym- jesteśmy na początku drogi, na razie zrobiłam badanie hormonów sobie i mam lekko za wysokie lh i troszkę prolaktynę. Wszystkiego się dopiero dowiaduję :) i nie chciałam palnąć jakiejś głupoty albo banału.

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo mój małżonek też zakupił wczoraj lody więc nie wiem czy coś zostało. Jakby faceci mogli być w ciąży to po tym jak się obzera lodami, powiedziałabym że to on jest ciężarny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 15:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ooo mój małżonek też zakupił wczoraj lody więc nie wiem czy coś zostało. Jakby faceci mogli być w ciąży to po tym jak się obzera lodami, powiedziałabym że to on jest ciężarny.
    hehe mój też jest strasznym łasuchem :D po obiedziedzie coś słodkiego obowiązkowo.
    Świetne motto w opisie <3

    Buko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Canti, to motto tak mnie trzyma trochę żeby sobie nie odpuścić mimo że wiary mi brakuje już.
    Gas czy lekarz coś Ci powiedział nt plamien? Ja w tym cyklu plamie praktycznie od samego hsg, niby lekarz mówil że mogę trochę plamic ale dr Google podpowiada że to może być max 3-4 dni a nie 2,5 tygodnia i nie wiem w czym tkwi problem. Czy to nadżerka bo mam ponoć jakąś małą która mi nie sprawiała problemów a hsg ja jakoś podraznilo czy co się dzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój to mi jedynie swojego oferuje :P
    A o takim na zimno nawet nie pomyśli żeby kupić :( :P

    Canti 90, Kasia1987 lubią tę wiadomość

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha moj to samo....
    Raz na czas kupi magnum ale wtedy na wspolke jemy ;)

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha nie no... jeszcze trzeba się dzielić :P Co za ... mąż :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jakby kupił dwa to nie byłoby wiadomo który lepszy :D my nie mamy tego problemu bo ja za lodami nie przepadam, więc mój mąż ma wszystko dla siebie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam jak kiedyś w Walentynki mąż poszedł do sklepu wieczorem.. no to ja hop w sexy bielizne... i pisze sms... że mam chęć na lodzika B-)
    5 min później wrócił i.... dostałam loda na patyku Magnum ;p ekhm...

    Kasia1987, Buko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, dobre, facet to jednak facet. Mój zrobiłby dokładnie to samo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D :D :D

    A teraz zmiana tematu....
    Na kiedy u Was zapowiada się testowanko? B-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia nie czaj się w krzakach ! :P

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ