X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D
Odpowiedz

" Zagroda u Zołzy " - Bez spiny , na wesoło ! Pozytywnie wykręcona Grupa Wsparcia :D

Oceń ten wątek:
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagladam zza krzaczka ;)
    U mnie co do testowania okaze sie jutro- dam Wam znac. A Ty na kiedy?

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    23 maja. Także jeszcze trochę czasu mam ;)

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to mozliwe ze razem bedziemy testowaly :)

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu wspólne sikańce <3 :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja testowanie miałam zaplanowane na niedzielę/poniedziałek, a właśnie mój przeklęty małpiszon zaczyna się rozkręcać :( tak więc od jutra zaczynam 11 cs.
    Do dupy z tym wszystkim, przez to, że moja @ jest taka punktualna to nawet nie zdążę kupić testu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Gas przepraszam Cię, ze nie skomentowałam nic o Waszych staraniach, ale o lodach, bo muszę Ci się przyznać, że się nie znam kompletnie na tym- jesteśmy na początku drogi, na razie zrobiłam badanie hormonów sobie i mam lekko za wysokie lh i troszkę prolaktynę. Wszystkiego się dopiero dowiaduję :) i nie chciałam palnąć jakiejś głupoty albo banału.


    Kasiu, także dopiero się wdrażam :)

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    A ja testowanie miałam zaplanowane na niedzielę/poniedziałek, a właśnie mój przeklęty małpiszon zaczyna się rozkręcać :( tak więc od jutra zaczynam 11 cs.
    Do dupy z tym wszystkim, przez to, że moja @ jest taka punktualna to nawet nie zdążę kupić testu.

    Następny cykl jest Twój :)
    Stosujesz jakieś wspomagacze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej babeczki zwiałam na roleczki ;)
    Ja nie testuje na razie bo nie ma co. Mam nadzieje, że w czerwcu już zaczniemy na poważnie starania i do Was dołączę :)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Ja jeszcze w pracy... Gołąbki póki co tylko za oknem :P hehe
    Meginka czym się zajmujesz? :)
    Aaa nic ciekawego:) w sklepie pracuję :) spożywczaku takim większym:) kurczę w nieodpowiednich porach tu zaglądam bo już późno i śpicie pewnie:) albo wyprawiacie różne cuda ze swoimi M. :) hehe:)
    A mój na nocki pracuje także lipa:/

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja będę testować 1 czerwca oczywiście o ile @ mnie nie zaszczyci. Fajnie by było:) taki prezent na dzień dziecka:) albo spóźniony na dzień matki <3

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Następny cykl jest Twój :)
    Stosujesz jakieś wspomagacze?
    Poza żelem Conceive, który stosowaliśmy od tego cyklu, to od lutego biorę Acard, to mi zaleciła gin, bo stwierdziła, że mogą być jakieś problemy z zagnieżdżeniem. I nic poza tym. Nie wiem co jeszcze można dorzucić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Dzięki Canti, to motto tak mnie trzyma trochę żeby sobie nie odpuścić mimo że wiary mi brakuje już.
    Gas czy lekarz coś Ci powiedział nt plamien? Ja w tym cyklu plamie praktycznie od samego hsg, niby lekarz mówil że mogę trochę plamic ale dr Google podpowiada że to może być max 3-4 dni a nie 2,5 tygodnia i nie wiem w czym tkwi problem. Czy to nadżerka bo mam ponoć jakąś małą która mi nie sprawiała problemów a hsg ja jakoś podraznilo czy co się dzieje.

    Buko, kazał brać duphaston. Mam go brać przez 3 cykle + inofem lub inne cudo. Kupiłam inofem. Stwierdził, też że to początki pco. Tyle że objawy jakieś nie takie jak powinny, wg google :) Jedyne co się zgadza to trądzik. Ale mam alergie np. na niektóre pyłki, kosmetyki, jedzenie. Po "złych" kosmetykach i jedzeniu też mnie "wypryszcza". Więc może to być albo trądzik albo alergia... Pierwszy raz mam przyjemność z duphastonem i dziwne, bo plamienie ustało... a choćby jajnik dalej daje o sobie znać, bo kłuje... No i mam małe endometrium 6 mm...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Poza żelem Conceive, który stosowaliśmy od tego cyklu, to od lutego biorę Acard, to mi zaleciła gin, bo stwierdziła, że mogą być jakieś problemy z zagnieżdżeniem. I nic poza tym. Nie wiem co jeszcze można dorzucić...

    Buko, a co robi acard, jakie ma zadanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz idę do gin za 2 miesiące jeśli nic nie wyjdzie, to podpytam co jeszcze mogę zrobić.
    Acard ma na celu, jak to określiła moja gin, rozpulchnić macicę, jakkolwiek można to sobie wyobrażać :) ale ma ułatwić zagnieżdżenie. Jest temat na forum dotyczący acardu/aspiryny i są dziewczyny, którym się udało w cyklu, w którym zastosowały i mają/będą miały acardowe dzieciaczki :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nieśmiało można dołączyć do Was??

    Canti 90 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Aaa nic ciekawego:) w sklepie pracuję :) spożywczaku takim większym:) kurczę w nieodpowiednich porach tu zaglądam bo już późno i śpicie pewnie:) albo wyprawiacie różne cuda ze swoimi M. :) hehe:)
    A mój na nocki pracuje także lipa:/
    hehe nic z tych rzeczy ;) mój M w Paryżu siedzi a ja w Wawie więc przed snem tylko dobra książka wchodzi w grę ;)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Witam nieśmiało można dołączyć do Was??
    Jasne! Zapraszamy serdecznie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Hashi górą jak widzę :D
    Dziewczyny jak sobie z tym radzicie? Stosujecie jakieś diety czy cuś??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to dopiero zaczęłam leczenie bo poprzedni lekarz po unormowaniu tsh mi przerwał debil...

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ