Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄
Odpowiedz

Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄

Oceń ten wątek:
  • Nefretam Autorytet
    Postów: 405 794

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje wszystkim za gratulacje! 🥰🥰🥰


    I mam nadzieję, że daję trochę nadziei dziewczynom z wyższym FSH i niskim AMH :)

    Loraa, Agat99, Bergamotka94, Olisska, Mika1992, Pacynka, sandrac_94, nick nieaktualny, Ola8999, Deyansu, emilgiana, AnMiPe, Zosia667, Wianek, kropka_aga, karczoch321, Marzycielka94, S_va_88, emciak lubią tę wiadomość

    AMH 0,24
    👩'90 🧔'86 🐱

    Starania od 02.2025

    15.04.2025 betaHCG 166
    29.04.2025 CRL 3mm ❤️
    22.05 - 2,5cm
    10.06 prenatalne 5,7cm i wszystko na miejscu - dziewczynka 🩷
    5.08 połówkowe - zdrowe 346g :) (20+2)
    8.10 III prenatalne 1458g (29+3)
    28.10 2062g (32+2)
    20.11 2780g (35+4)
    2.12 3100g (37+2)
    16.12 3480g (39+2)

    22.12 🏥


    age.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Dziękuje wszystkim za gratulacje! 🥰🥰🥰


    I mam nadzieję, że daję trochę nadziei dziewczynom z wyższym FSH i niskim AMH :)
    Jeszcze raz gratulacje ❤️

    Ok tak, dajesz nadzieję!

    Nefretam lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Mstka Przyjaciółka
    Postów: 90 260

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny!
    Ja wracam powoli do szarej rzeczywistości po urlopie. Dziś niestety przyszła @, także można u mnie wpisać 🩸

    ♀️27 ♂️ 27

    ➡️ 8cs

    ❌ PCOS
    ❌ Niedoczynność tarczycy, Hashimoto

    💊 Siofor 1000 XR, Euthyrox 37,5, probiotyk, wit. D, wit. B complex, zioła ojca Sroki, omega3, magnez, cynk i wiele innych.
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ragazza wrote:
    Korzystam z ovu na przeglądarce, bo apka mnie denerwuje, ale weszłam w nią dzisiaj i pokazała mi, że jestem w 24tyg ciąży 😭 nie zaktualizowałam tego po poronieniu
    U Ciebie apka liczyła. A ja sama liczę. Nie wiem po co.
    Chyba żeby płakać tylko.


    Ściskam Cię mocno, to przytłaczające, tak zobaczyć jak nie liczyłaś.🫂🖤

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Dla mnie zawsze jest podejrzane jak lekarz ma dużo terminów "na już"... już wolałabym chyba poczekać (jeśli można) :D

    P.S. Twój nick kojarzy mi się z Simsami 4, tam sa Gnomy do zbierania :D
    "na już" ..............a to ja poczekam😅🤣😶‍🌫️

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Cześć Dziewczyny.
    W tym miesiącu się nie zapisywałam bo odpuściłem trochę starania. No ale testy zrobiłam. 3 testy wyszły pozytywne (każdy inny) a beta wyniosła 4,4...

    Myślicie że to biochemiczna?
    A który jesteś dzień cyklu, może dopiero startuje?

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • Mika1992 Autorytet
    Postów: 698 1047

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaanek - ja jeszcze nie kupiłam na inne miasto, ale chyba się skuszę jeszcze raz. Myślałam że na jesieni to będę w ciąży ale nie ma co planować życia do przodu. Trzeba żyć dzisiejszym dniem ❤❤

    Skorzystałam właśnie z jakiejś nocnej promocji na ALAB i robię pakiet różnych badań np. AMH czy estradiol i idę w czwartek. Udało się kupić wszystko 30% taniej. Mogłam prosić ginekolog ale tak ciężko wbić się na jakiś termin że wolę zapłacić zrobić i nie stracić kolejnego cyklu.

    Wianek lubi tę wiadomość

    👩🏻 33 👦🏻 32
    Starania od 01.02.2025 z 2 przerwami

    Jestem wege od ponad 10 lat :)

    28.07 - ⏸️, ale niestety ciąża biochemiczna :(
    Nie poddajemy się!

    Update 28.01💊: Omega-3, B12, Magnez, Cholina, Foliany, Laktoferyna, Wit. E, C, Cynk, Melatonina, Tyrozyna, Selen, Jod

    IO -> Siofor 500
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka wrote:
    Mam wynik bety właśnie zobaczyłam, 4,98 totalnie nie wiem co myśleć. Czy potworzyć betę za 2 dni, czyl iść do lekarza czy co, totalnie nie wiem. Dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze. Jutro rano zrobię jeszcze sikanca ale naprawdę nie wiem co myśleć.
    Ja bym powtórzyła betę po dwóch dniach. Ewidentnie coś się zaczyna🥰🥳

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka wrote:
    Mam wynik bety właśnie zobaczyłam, 4,98 totalnie nie wiem co myśleć. Czy potworzyć betę za 2 dni, czyl iść do lekarza czy co, totalnie nie wiem. Dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze. Jutro rano zrobię jeszcze sikanca ale naprawdę nie wiem co myśleć.
    Malineczka, przegapiłam Twoją wiadomości. Coś się zaczyna dziać. Ile jesteś dpo? Czekamy na dzisiejszego sikanca 🤞🏼

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny,
    Trzymam kciuki za testujące 🤞🏼 jest dziś kilka osób.
    Czy któraś wybiera się dziś na betę? Lub inne badania?
    Loraa co z Twoim AMH?

    U mnie zapowiada się piękny dzień ☀️ mam dziś ostatni dzień pracy i wolne.

    Finalnie udało się wczoraj podziałać. Póki co jajnik przestał boleć. Ja w ogóle zauważyłam, że ja mam tak że pik wychodzi mi wtedy jak odczuwam najbardziej dolegliwości okoloowulacyjne. Dr GPT mowi, ze owulacja może wystąpić nawet 12h po szczycie a nie tak jak myślałam 24-36 więc może już jestem po 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2025, 06:09

    Darrika, Olisska, karczoch321, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Lani27 Ekspertka
    Postów: 202 590

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry i miłego dnia dziewczyny! 🍀🌞

    Trzymam kciuki za testujące, oby rozkwitły nam tu kwiatki 🤞🏻

    Belia ja dziś kontrola u gine, ale mam jakiś taki dziwny stresik. Także prośba do wszystkich o trzymanie kciuków za chociaż jeden zdatny pęcherzyk i ładne endometrium w tym cyklu 🙈

    Bergamotka94, White1, Belia, Loraa, Siasi, Darrika, assialbnn, Daisy1, Zosia667, nick nieaktualny, Ritkaa, kropka_aga, NinaB, ater, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👩🏽 29 🧔🏽‍♂️ 31 👧🏽2020
    Starania o rodzeństwo.

    🔬Świadome staranie od 04.2024

    19cs 🤞🏻

    💔 5tc (01.2025)

    🔬 06.2025 - wizyta w klinice Invicta

    👸 cykle 27 dni

    👩🏽 ona
    🩺 niedokrwistość
    💊 kwas foliowy, witamina D3, żelazo, prenatal duo

    🧔🏽‍♂️ on
    🩺 badanie nasienia 11.2024
    - koncentracja 128mln
    - szybki ruch postępowy 25%
    - morfologia 1%

    💊 FertilMan Plus, Tribulus Terrestris
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny za wczorajsze bety te niziutkie jak i te w kosmosie 🚀

    Lani27 kciuki zacisnięte ✊️

    Mnie owulacja przywitała takim bólem, że właśnie leżę w łóżku zwinięta i czekam aż chociaż trochę puści 😅 a w zeszłym cyklu w ogóle jej nie czułam 🤣

    Siasi lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Lani27 Ekspertka
    Postów: 202 590

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Gratulacje dziewczyny za wczorajsze bety te niziutkie jak i te w kosmosie 🚀

    Lani27 kciuki zacisnięte ✊️

    Mnie owulacja przywitała takim bólem, że właśnie leżę w łóżku zwinięta i czekam aż chociaż trochę puści 😅 a w zeszłym cyklu w ogóle jej nie czułam 🤣

    Dziękuję! ☺️

    Ja też mam momentami takie bóle prawego jajnika jakby mi tam coś wybuchło 😅 no i mokro niemiłosiernie, a testy owu cały czas bladziutkie, także nie wiem co dzisiaj zobaczę na ekranie i usłyszę od gin...

    NinaB lubi tę wiadomość

    👩🏽 29 🧔🏽‍♂️ 31 👧🏽2020
    Starania o rodzeństwo.

    🔬Świadome staranie od 04.2024

    19cs 🤞🏻

    💔 5tc (01.2025)

    🔬 06.2025 - wizyta w klinice Invicta

    👸 cykle 27 dni

    👩🏽 ona
    🩺 niedokrwistość
    💊 kwas foliowy, witamina D3, żelazo, prenatal duo

    🧔🏽‍♂️ on
    🩺 badanie nasienia 11.2024
    - koncentracja 128mln
    - szybki ruch postępowy 25%
    - morfologia 1%

    💊 FertilMan Plus, Tribulus Terrestris
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 695 875

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, miłego dnia!
    Nie było mnie dzień i widzę coś tu kwitnie🌷
    Gratulacje dla Was i nudnej ciąży życzę 🥰

    Siasi, Zosia667, NinaB, S_va_88 lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Siasi Autorytet
    Postów: 769 3222

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam jeszcze raz gratulacje, piękna beta! Oj tak dajesz nadzieję, mi lekarz mówił że już odchodzi się od sprawdzania stosunku LH-FSH, bo w każdym cyklu mogą być inne wartości i tak jest u mnie.

    Belcia trzymam kciuki za owocną owulację! My w tym cyklu ❤️ dzień przed pikiem i dzień po Piku. Pik był w czwartek. Obstawiam owulke na piątek bo czułam ból jajnika i miałam ostatni raz piękny śluz. Zobaczymy czy wystarczy. Czytałam też komentarze dziewczyn którym się udało i z reguły też stosują taki sposób. Lekarz też mówił że to plemnik ma czekać na komórkę, więc lepiej przed owulka jak w jej dniu czy dzień po

    Loraa Jej masz pecha z tym amh. Mam nadzieję że dziś już będzie wynik. Nie dość że płacisz kupę kasy to jeszcze się stresujesz. Pamiętaj że jego wynik też o niczym nie przesądza. Zobacz na przykład Nefretam i jej amh ❤️

    Miś 🐻 Kochana często o Tobie myślałam. Trzymam kciuki żeby to była dopiero startująca beta. Będę czekać na wiadomość od Ciebie.

    Darrika Jak Twój brajan? Trzymasz się bez testowania?

    U mnie brajan się odpalił, jestem dzis ok 5dpo i znowu mam dużo śluzu, tyle że już nie płodnego a gęstego. Nie ukrywam że walczę z brajanem. Ale na razie się mu nie daje. Czuję się bez zmian, cyce nie bolą. Ale cały ten cykl mam dużo śluzu i przez to mózg próbuje się nakręcać. Był to wymarzony cykl i oby się udało bo będzie smutno 😊

    Miłego dnia dziewczyny!

    White1, NinaB, Miś, Belia, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    🧩 starania od 7.2024
    ⏸️ 04.2025
    💔 05.2025 9tc 👼

    ⏸️ 08.2025
    🦋 15.09 pierwsze USG- CRL 5,3mm i 🫀
    🦋 17.10 (11t2d) SANCO Nipt- zdrowa DZIEWCZYNKA 🙏🏻
    🦋 22.10 (12t1d) USG prenatalne- 5.6cm zdrowej córeczki
    🦋 17.12 (20tc)- USG połówkowe, 340g zdrowej Księżniczki
    🦋 19.02 (29t2d)- USG 3 trymestru- 1313 gram zdrowej córeczki
    27.04 Planowe CC 🩷
    preg.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    A lekarz coś mówił na te wyniki?

    Hej Lora, właśnie jeden i drugi stwierdził że szybko spada, i do tego plamienia przed każdą miesiączka.

    A jak Twoje AMH? Pojawiło się?

    Wczoraj troszkę czytałam o tym Duphaston i wydaje mi się że najlepiej byłoby brać 2/3 dni po owu. Żeby jej nie zblokować a jednocześnie wesprzeć tę drugą fazę.
    Oczywiście się wczoraj pokłóciliśmy o to, że jednak chce robić testy i mierzyć temp bo przecież miałam tego nie robić... I tak od słowa do słowa stwierdziłam że w ogóle mnie nie rozumie i nawet nie chce zrozumieć. Tak oto spaliśmy osobno i zastanawiam się czy ja w ogóle tak na prawdę chce tego dziecka, jeśli tak to ma wyglądać.
    Jak tak dalej pójdzie to prędzej się rozstaniemy niż zostaniemy rodzicami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2025, 07:58

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lani27 wrote:
    Dzień dobry i miłego dnia dziewczyny! 🍀🌞

    Trzymam kciuki za testujące, oby rozkwitły nam tu kwiatki 🤞🏻

    Belia ja dziś kontrola u gine, ale mam jakiś taki dziwny stresik. Także prośba do wszystkich o trzymanie kciuków za chociaż jeden zdatny pęcherzyk i ładne endometrium w tym cyklu 🙈
    Trzymamy kciuki ❤️

    Lani27 lubi tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1460

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgłaszam biel, ale nie ukrywam, że w tym mc-u owulka wypadła później, niż przewidywałam, dlatego nie składam jeszcze broni 🙂 Temp nadal podwyższona, czyli progesteron działa. Tydzień po owu pojawiło mi się lekkie plamienie na papierze, może to dobry znak 🥹 powtórzę test za dwa dni, postaram sie nie zwariować od tego czekania. Gratuluje za wszystkie bety! 🌷I cudownego dnia dla wszystkich Kobietek ✨️

    Wianek, Nayeli, ater, karczoch321, Loraa, Marzycielka94, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siasi wrote:
    Nefretam jeszcze raz gratulacje, piękna beta! Oj tak dajesz nadzieję, mi lekarz mówił że już odchodzi się od sprawdzania stosunku LH-FSH, bo w każdym cyklu mogą być inne wartości i tak jest u mnie.

    Belcia trzymam kciuki za owocną owulację! My w tym cyklu ❤️ dzień przed pikiem i dzień po Piku. Pik był w czwartek. Obstawiam owulke na piątek bo czułam ból jajnika i miałam ostatni raz piękny śluz. Zobaczymy czy wystarczy. Czytałam też komentarze dziewczyn którym się udało i z reguły też stosują taki sposób. Lekarz też mówił że to plemnik ma czekać na komórkę, więc lepiej przed owulka jak w jej dniu czy dzień po

    Loraa Jej masz pecha z tym amh. Mam nadzieję że dziś już będzie wynik. Nie dość że płacisz kupę kasy to jeszcze się stresujesz. Pamiętaj że jego wynik też o niczym nie przesądza. Zobacz na przykład Nefretam i jej amh ❤️

    Miś 🐻 Kochana często o Tobie myślałam. Trzymam kciuki żeby to była dopiero startująca beta. Będę czekać na wiadomość od Ciebie.

    Darrika Jak Twój brajan? Trzymasz się bez testowania?

    U mnie brajan się odpalił, jestem dzis ok 5dpo i znowu mam dużo śluzu, tyle że już nie płodnego a gęstego. Nie ukrywam że walczę z brajanem. Ale na razie się mu nie daje. Czuję się bez zmian, cyce nie bolą. Ale cały ten cykl mam dużo śluzu i przez to mózg próbuje się nakręcać. Był to wymarzony cykl i oby się udało bo będzie smutno 😊

    Miłego dnia dziewczyny!
    Trzymam kciuki aby Twój brajan dobrze "gadał" 😜 w ostatniej ciazy miałam objawy jeszcze przed zagnieżdżeniem 🙃 ostatnio przekopałam wiadomości ze starym bo coś szukałam i 6 i 7 dpo w kiedy zaszłam w ciążę miałam dolegliwości żołądkowe i lekkie mdłości, wtedy zgonilam to na wypicie zimnego jogurty na pusty żołądek i kawę 🙂 więc hormony które zaczynają się zmieniać dają objawy 🙂 śluzu też miałam dużo 🤪 Trzymam kciuki ❤️

    Siasi lubi tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Lani27 Ekspertka
    Postów: 202 590

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    Zgłaszam biel, ale nie ukrywam, że w tym mc-u owulka wypadła później, niż przewidywałam, dlatego nie składam jeszcze broni 🙂 Temp nadal podwyższona, czyli progesteron działa. Tydzień po owu pojawiło mi się lekkie plamienie na papierze, może to dobry znak 🥹 powtórzę test za dwa dni, postaram sie nie zwariować od tego czekania. Gratuluje za wszystkie bety! 🌷I cudownego dnia dla wszystkich Kobietek ✨️

    Jeśli @ nie przyszła to piłka dalej w grze, więc trzymam kciuki! 🤞🏻

    Daisy1, AnMiPe lubią tę wiadomość

    👩🏽 29 🧔🏽‍♂️ 31 👧🏽2020
    Starania o rodzeństwo.

    🔬Świadome staranie od 04.2024

    19cs 🤞🏻

    💔 5tc (01.2025)

    🔬 06.2025 - wizyta w klinice Invicta

    👸 cykle 27 dni

    👩🏽 ona
    🩺 niedokrwistość
    💊 kwas foliowy, witamina D3, żelazo, prenatal duo

    🧔🏽‍♂️ on
    🩺 badanie nasienia 11.2024
    - koncentracja 128mln
    - szybki ruch postępowy 25%
    - morfologia 1%

    💊 FertilMan Plus, Tribulus Terrestris
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ