Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄
Odpowiedz

Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄

Oceń ten wątek:
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 630 370

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMiPe wrote:
    Poproś lekarza o sprawdzenie flory bakteryjnej i panel infekcji intymnych np. na początek jeśli Cię te leukocyty niepokoją. Albo zrób dokładniejszy wymaz + posiew – klasyczne badanie cytologiczne może nie dać pełnej odpowiedzi. I ja nie ufam lekarzom, którzy tak straszą. Skonsultowałabym to z kimś innym jeszcze.
    Nos do góry :)
    Dzięki, w tym samym dniu co cytologia miałam też robiony posiew i wyszły bakterie, ktore dwóch ginekologów uznalo za naturalne dla środiwska pochwy i kazali tylko suplementować lactovaginal, trivagin itp. Czyli to co mialam do tej pory, a i tak mi nie pomoglo zasiedlic flory bakterynej pochwy :( jutro ide na estradiol i progesterol w 7 dniu po owulacji, biorę estrofem i cyclogest, mam nadzieję, ze coś urosną moje hormony...

    👦On 29l.
    - podstawowe wyniki nasienia, HBA, DFI ✅
    - posiew e.coli -> czysto (02.2025) ✅

    👩 Ona 31l.
    - bolesne stosunki ❌
    - AMH 0,85 (12.2023) -> 0,61 (01.2025) -> 0,55 (10.2025)❌
    - niski estradiol -> ( estrofem od 03.2025)✅
    - insulinooporność + hipoglikemia
    - posiew -> czysto (04.2025) ✅
    - leukocyty w cytologii ❌
    Tsh 0,9 (03.2025) -> 2,7 (10.2025)
    Insulina 16 ❌
    Homocysteina 5 (01.2025) -> 9 (10.2025) ❌

    03. 2024 Naprotechnologia + Model Creightona

    05.2024 - 07.2024
    3 nieudane stymulacje lamettą ❌

    01. 2025 nowy Naprotechnolog

    05.2025 drożność + lipiodol (oba jajowody drożne)

    03.2025-09.2025
    stymulacje tamoxifenem (brak ciąży ❌)

    17.10.2025 biopsja endometrium: stan zapalny endometrium, cd138 ujemne, cd56 (+++)

    12.2025 badania immunologiczne

    💊Suplementy:
    D3 (vigantoletten)
    Selen
    Jodid (do 06.2025)
    NAC
    UP Fertil Woman +
    Omega3

    💊Leki:
    Cyclogest (od 01.2025)
    Tamoxifen (od 03.2025)
    Estrofem (od 03.2025)
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White, Nina, Ater, Nana, Siasi 💖 dziękuję za odpowiedzi, w sumie spodziewałam się zjebki, a nie w zasadzie jednogłośnego potwierdzenia mojej wstępnej decyzji o nieprzerywaniu starań w tym miesiącu 🫣
    To jeszcze tylko muszę przemyśleć jak to oznajmić lekarzowi i czy w ogóle. Chyba najpierw wyczuje jego podejście i zobaczę czy w ogóle będzie chciał przepisać jakiś antybiotyk i ewentualnie jaki 🤷‍♀️

    My planujemy badanie nasienia po świętach - akurat wpadnie abstynencja jeśli zaczniemy leczenie.
    Z tym też uznałam, że nie ma sensu czekać, bo tak na codzień mąż też nie ma żadnych objawów urea, a zanim wyleczymy, zrobimy wymaz itd to dłuższa chwila pewnie minie. Teraz będziemy mieć bazę żeby wiedzieć co jest ewentualnie do poprawy (oby nic :D), a powtórkę badan za te około 3 miesiące chyba i tak warto wykonać, więc będzie jasne czy wszystko wyleczone i czy ogólnie wyniki poszły w górę.

    NinaB, Siasi lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2701 7562

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMiPe wrote:
    Mój idzie za dwa dni. Swoją drogą współżyliśmy w poniedziałek wieczorem - taka przerwa do piątku do 15:00 będzie ok?

    Nie miał oporów, ale widziałam, że trochę go to stresowało wcześniej. Pogadał z kolegami, dowiedział się o gorszych przypadkach i już mu lepiej, choć prosił, bym pojechała z nim.

    Idealna przerwa, bez problemu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2025, 13:10

    AnMiPe lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    Boli mnie dzisiaj brzuch jak na okres. Myślę że to byłby dobry znak jakby mi okres wrócił niecały miesiąc po odstawieniu antykoncepcji, ale mogę się mylić. 😅

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3943 5410

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gnom wrote:
    Hejka!

    Boli mnie dzisiaj brzuch jak na okres. Myślę że to byłby dobry znak jakby mi okres wrócił niecały miesiąc po odstawieniu antykoncepcji, ale mogę się mylić. 😅

    Może akurat szybko wróci i za to trzymam kciuki :) ja po 5 tygodniu zaczęłam panikować, ale się doczekałam :D

    Jak na złość dzisiaj się ani jeden termin do gin nie zwolnił... jak powiedziałam, że nie będę wybrzydzać z godziną to cisza... Było trzeba jechać na tą 21:20 :/

    Tak czytam Wasze posty i podziwiam Was za tą wiedzę co posiadacie, aż czuję się głupia nie wiedząc prawie nic o hormonach itp :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2025, 13:25

    Gnom lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Może akurat szybko wróci i za to trzymam kciuki :) ja po 5 tygodniu zaczęłam panikować, ale się doczekałam :D

    Jak na złość dzisiaj się ani jeden termin do gin nie zwolnił... jak powiedziałam, że nie będę wybrzydzać z godziną to cisza... Było trzeba jechać na tą 21:20 :/

    Tak czytam Wasze posty i podziwiam Was za tą wiedzę co posiadacie, aż czuję się głupia nie wiedząc prawie nic o hormonach itp :D

    Ciesz się z tego, podejrzewam, że wiedza okołomedyczna bierze się niestety z nieciekawych doświadczeń. Ja w rodzinie (spokrewnionej więzami krwi i genów) nie mam ANI JEDNEJ zdrowej osoby, takiej, która nie byłaby pod opieką jakiegoś specjalisty, więc najwięcej wiem o kardiologii, a zaraz potem inne badziewne choróbska.

    kropka_aga, Gnom, S_va_88 lubią tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3456

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik AMH

    0,26 ng/ml

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Mam wynik AMH

    0,26 ng/ml

    Lorka, ale to nie oznacza, że ciąża jest niemożliwa — są kobiety, które z takim wynikiem zachodzą w ciążę naturalnie albo z pomocą medycyny, wiesz o tym, prawda?

    To tylko jedna część układanki. Dużo zależy też od wieku, regularności cykli, poziomu innych hormonów, stanu tarczycy (a Ty jesteś pod opieką, więc to już ogromny plus!) <3

    NinaB, Marzycielka94, Bergamotka94, Olisska lubią tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Cytrynowa_Harmonia Przyjaciółka
    Postów: 64 98

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Mam wynik AMH

    0,26 ng/ml

    Jest to ciężka wiadomość, wiem to niestety z własnego doświadczenia. W klinice pewnie usłyszysz, że masz robić monitoring i po jakiś 2-3 miesiącach będą już działać z owulacją jeśli z nią jest problem. Nam pani doktor powiedziała, że po jakiś 6 miesiącach (3 miesiące starań naturalnych + monitoring i 3 miesiącach wspomagania owulacji) będziemy ruszać z in vitro. Oczywiście nie załapiemy się na program rządowy i w razie w cała procedura będzie płatna...

  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Może akurat szybko wróci i za to trzymam kciuki :) ja po 5 tygodniu zaczęłam panikować, ale się doczekałam :D

    Jak na złość dzisiaj się ani jeden termin do gin nie zwolnił... jak powiedziałam, że nie będę wybrzydzać z godziną to cisza... Było trzeba jechać na tą 21:20 :/

    Tak czytam Wasze posty i podziwiam Was za tą wiedzę co posiadacie, aż czuję się głupia nie wiedząc prawie nic o hormonach itp :D

    Na bank będę panikować dopóki się nie pojawi. 😂 Jestem tak spięta że prawie się dzisiaj popłakałam na piosence Paramore. 🙄 Czekam aż będę mogła zrobić badania po odstawieniu tabletek, jeszcze tak z tydzień. Trochę mnie męczy taka niewiedza, czy nic się nie pogorszyło od ostatnich badań i tak dalej. Wiadomo, antykoncepcja może trochę namieszać.

    Muszę sprawdzić czy nie trzeba będzie zmniejszyć dawki euthyroxu. Jak dostanę te wszystkie wyniki to będę więcej wiedzieć przynajmniej. I zobaczymy czy insulina w końcu spadła poniżej 10.

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2553 3456

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowa_Harmonia wrote:
    Jest to ciężka wiadomość, wiem to niestety z własnego doświadczenia. W klinice pewnie usłyszysz, że masz robić monitoring i po jakiś 2-3 miesiącach będą już działać z owulacją jeśli z nią jest problem. Nam pani doktor powiedziała, że po jakiś 6 miesiącach (3 miesiące starań naturalnych + monitoring i 3 miesiącach wspomagania owulacji) będziemy ruszać z in vitro. Oczywiście nie załapiemy się na program rządowy i w razie w cała procedura będzie płatna...
    Ja mam regularne owulacje, regularne cykle. Ale nie sądziłam, że jest tak zle.

    Zastanawiam się czy nie powtórzyć jeszcze jutro w Diagnostyce. Spodziewałam się niskiego wyniku, ale nie aż tak. Celowałem pomiędzy 1-2. Ale nie tyle

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3943 5410

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gnom wrote:
    Na bank będę panikować dopóki się nie pojawi. 😂 Jestem tak spięta że prawie się dzisiaj popłakałam na piosence Paramore. 🙄 Czekam aż będę mogła zrobić badania po odstawieniu tabletek, jeszcze tak z tydzień. Trochę mnie męczy taka niewiedza, czy nic się nie pogorszyło od ostatnich badań i tak dalej. Wiadomo, antykoncepcja może trochę namieszać.

    Muszę sprawdzić czy nie trzeba będzie zmniejszyć dawki euthyroxu. Jak dostanę te wszystkie wyniki to będę więcej wiedzieć przynajmniej. I zobaczymy czy insulina w końcu spadła poniżej 10.

    Będzie dobrze :) Długo brałam tabletki anty i wyniki mam perfecto :)
    Najlepsze jest to, że PO odstawieniu tabletek TSH mi skoczyło w gorę :/ endo mam dopiero w czerwcu...

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4674

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Mam wynik AMH

    0,26 ng/ml
    🫂🫂🫂😔 mocne uściski dla ciebie, na pewno Ci teraz ciężko

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3943 5410

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Mam wynik AMH

    0,26 ng/ml

    Przykro mi, że tak nisko :(

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Będzie dobrze :) Długo brałam tabletki anty i wyniki mam perfecto :)
    Najlepsze jest to, że PO odstawieniu tabletek TSH mi skoczyło w gorę :/ endo mam dopiero w czerwcu...

    O kurcze gdzie takie odległe terminy? Wiem że na nfz zdarzają się i za 5 lat, chore. I jeszcze trafić na dobrego endo to jest cud. Duża część uważa, że TSH 4 jest spoko.

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Runnerka Autorytet
    Postów: 726 1237

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Mam wynik AMH

    0,26 ng/ml
    Loraa, przykro mi ale na pewno nie ma sie co zalamywac! Wazna kwestia: czy Twoja probka krwi byla przewozona czy badana na miejscu? Ja na swoim przykladzie przekonalam sie jakie to ma znaczenie. Oba badania w tym samym labie (ŚLA) ale pierwsza wozona (1,24) a druga pobierana tam, gdzie laboratorium (1,71).
    Niedlugo masz wizyte w klinice to popros lekarza o sprawdzenie ilosci pecherzykow antralnych na usg. To wg niektorych lekarzy mowi wiecej o rezerwie niz AMH czy FSH.

    White1, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    🏃🏻‍♀️ 35
    AMH - 1,24 (06.2024) -> 1,72 (12.2024)
    Sono HSG 🆗
    Cykle regularne, owulacje potwierdzone
    Badania w 3 d.c. i 9 d.p.o 🆗
    Cytologia - NILM 🆗
    Wymazy MUCHa & biocenoza & wirusy 🆗

    🏋🏼 36
    Badanie nasienia 🆗 fragmentacja DNA plemników 🆗test MAR 🆗 HBA 92%

    15 cs - 0 ⏸️

    01-03.2025 3 x IUI ❌
    04-05.2025 IMSI (protokol dlugi): Marvelon ➡️ Gonapeptyl Daily ➡️ 💉75j Menopur + 150j Gonal f ➡️ 🔬 punkcja - pobranych 10 🥚mamy 5❄️❄️❄️❄️❄️ (8A, EB2, 3BA, 4BA, 5BB)
    1️⃣FET 13.06.2025 (EB2) 6dpt ⏸️ bHCG 7dpt 76,4 ➡️ 10dpt 402 ➡️ 12 dpt 1518 ➡️ 16 dpt bHCG 23 688 ➡️ 21dpt 46 825 ➡️ 25dpt 84 153
    09.07 CRL 6,9mm i ♥️
    18-19.08.2025 prenatalne & NIFTY PRO - niskie ryzyka, bedzie 💙
    17.02.2026 witamy na świecie 🥳 38+6, 3,5 kg, 58cm 👶
    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3943 5410

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gnom wrote:
    O kurcze gdzie takie odległe terminy? Wiem że na nfz zdarzają się i za 5 lat, chore. I jeszcze trafić na dobrego endo to jest cud. Duża część uważa, że TSH 4 jest spoko.
    Ja chodzę regularnie do endo (akurat na nfz na kontrolę tarczycy) i przypada w czerwcu, bo umawiam się z góry prędzej :) Prywatnie dostałabym się prędzej :)

    Do mojej ginekolog PRYWATNIE najbliższy termin to 24 czerwiec :D troszkę jest oblegana :)

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Runnerka Autorytet
    Postów: 726 1237

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowa_Harmonia wrote:
    Jest to ciężka wiadomość, wiem to niestety z własnego doświadczenia. W klinice pewnie usłyszysz, że masz robić monitoring i po jakiś 2-3 miesiącach będą już działać z owulacją jeśli z nią jest problem. Nam pani doktor powiedziała, że po jakiś 6 miesiącach (3 miesiące starań naturalnych + monitoring i 3 miesiącach wspomagania owulacji) będziemy ruszać z in vitro. Oczywiście nie załapiemy się na program rządowy i w razie w cała procedura będzie płatna...
    Dlaczego nie zalapiecie sie na refundacje? Nie spelniacie ktoregos kryterium?

    🏃🏻‍♀️ 35
    AMH - 1,24 (06.2024) -> 1,72 (12.2024)
    Sono HSG 🆗
    Cykle regularne, owulacje potwierdzone
    Badania w 3 d.c. i 9 d.p.o 🆗
    Cytologia - NILM 🆗
    Wymazy MUCHa & biocenoza & wirusy 🆗

    🏋🏼 36
    Badanie nasienia 🆗 fragmentacja DNA plemników 🆗test MAR 🆗 HBA 92%

    15 cs - 0 ⏸️

    01-03.2025 3 x IUI ❌
    04-05.2025 IMSI (protokol dlugi): Marvelon ➡️ Gonapeptyl Daily ➡️ 💉75j Menopur + 150j Gonal f ➡️ 🔬 punkcja - pobranych 10 🥚mamy 5❄️❄️❄️❄️❄️ (8A, EB2, 3BA, 4BA, 5BB)
    1️⃣FET 13.06.2025 (EB2) 6dpt ⏸️ bHCG 7dpt 76,4 ➡️ 10dpt 402 ➡️ 12 dpt 1518 ➡️ 16 dpt bHCG 23 688 ➡️ 21dpt 46 825 ➡️ 25dpt 84 153
    09.07 CRL 6,9mm i ♥️
    18-19.08.2025 prenatalne & NIFTY PRO - niskie ryzyka, bedzie 💙
    17.02.2026 witamy na świecie 🥳 38+6, 3,5 kg, 58cm 👶
    age.png
  • Mardotka Autorytet
    Postów: 359 488

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Ja mam regularne owulacje, regularne cykle. Ale nie sądziłam, że jest tak zle.

    Zastanawiam się czy nie powtórzyć jeszcze jutro w Diagnostyce. Spodziewałam się niskiego wyniku, ale nie aż tak. Celowałem pomiędzy 1-2. Ale nie tyle
    Lorka tule Cię mocno , na pewno ta wiadomość Cię zdołowała ale są tutaj przypadki dziewczyn które z niskim AMH zaszły w naturalną ciążę także wszystko się może zdarzyć, ja wierze ze jeśli ma być dzieciątko to choćby nie wiem co , znajdzie sposób na to żeby zrobić sobie z Ciebie domek 💗 Dobrze że zarezerwowałas sobie ta wizytę w klinice , na pewno się tam Wami zajmą i doradzą co robić..

    ater, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👩35 👨40
    23 cs o pierwszego maluszka
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy ➡️ letrox 50

    USG ✅ Cytologia ✅ MUCHa ✅
    TSH 2,2
    AMH 1.72 (09.25) 1.67 (04.26)
    Żelazo - 118
    Ferrytyna - 38
    D3 - 62
    B12 - 504
    Glukoza - 96
    Insulina - 7
    Kwas foliowy - 17
    Homocysteina - 10,9❗️
    MTHFR C677T homo
    Sono-HSG -prawy jajowód niedrożny
    🧔‍♂️
    Koncentracja: 23mln
    Całkowita liczba: 156mln
    Ruch A+B: 28%
    Morfologia: 0%🔻
    DFI: 22% 🔺
    Suple 💊
    D3 4000 , omega3 , B complex, koenzym Q10 , kolagen, probiotyki , NAC , Inozytol
  • Nefretam Autorytet
    Postów: 405 794

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Ja mam regularne owulacje, regularne cykle. Ale nie sądziłam, że jest tak zle.

    Zastanawiam się czy nie powtórzyć jeszcze jutro w Diagnostyce. Spodziewałam się niskiego wyniku, ale nie aż tak. Celowałem pomiędzy 1-2. Ale nie tyle

    Loraaa odezwij się do mnie na priv,coś Ci wyśle :)

    AMH 0,24
    👩'90 🧔'86 🐱

    Starania od 02.2025

    15.04.2025 betaHCG 166
    29.04.2025 CRL 3mm ❤️
    22.05 - 2,5cm
    10.06 prenatalne 5,7cm i wszystko na miejscu - dziewczynka 🩷
    5.08 połówkowe - zdrowe 346g :) (20+2)
    8.10 III prenatalne 1458g (29+3)
    28.10 2062g (32+2)
    20.11 2780g (35+4)
    2.12 3100g (37+2)
    16.12 3480g (39+2)

    22.12 🏥


    age.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ