Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄
Odpowiedz

Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄

Oceń ten wątek:
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaa Śnieżko nasza kochana, latawce się w kwietniu nie przyjęły, ale może uda się w maju? Cudownie, że o nich przypomniałaś, zaczynam kampanię wyborczą i będę nakłaniała dziewczyny do głosowania na latawce 😁❤️

    snieżka, Belia, Darrika, NinaB, Olisska, Zosia667, Meggi_**, S_va_88, Nana11 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Miś Autorytet
    Postów: 576 1085

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po konsultacji z ginekologiem. Mam powtórzyć betę w piątek.

    Chociaż wg mojego doświadczenia krwawienie oznacza poronienie. Boli brzuch i mam skurcze. Tyle lat miałam problem żeby zajść w ciążę a teraz mam problem żeby ją utrzymać.

    Dziękuję Dziewczyny że jesteście. W kolejnym miesiącu się uaktywnie i będę z Wami przeżywać te emocje 🙂

    NinaB, Siasi, S_va_88 lubią tę wiadomość

    Starania od 2018 r.
    31 tc 💗 👼
    8 tc 💔👼
    5 tc 💔👼
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Aaaaaaaa Śnieżko nasza kochana, latawce się w kwietniu nie przyjęły, ale może uda się w maju? Cudownie, że o nich przypomniałaś, zaczynam kampanię wyborczą i będę nakłaniała dziewczyny do głosowania na latawce 😁❤️

    hahaha 🤣

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Jestem po konsultacji z ginekologiem. Mam powtórzyć betę w piątek.

    Chociaż wg mojego doświadczenia krwawienie oznacza poronienie. Boli brzuch i mam skurcze. Tyle lat miałam problem żeby zajść w ciążę a teraz mam problem żeby ją utrzymać.

    Dziękuję Dziewczyny że jesteście. W kolejnym miesiącu się uaktywnie i będę z Wami przeżywać te emocje 🙂

    A ginekolog co powiedział? Daje szanse, że ciąża się utrzyma mimo tych krwawień?

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Miś Autorytet
    Postów: 576 1085

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka wrote:
    Wow super, oby ta beta rosła 🥰 A tak z ciekawości kiedy miałaś ostatnią miesiaczke?
    Ja idę jutro na tą betę.

    20.03 a moje cykle są ok25 dniowe więc ta beta jest za niska.
    A u Ciebie który to dc? Będę jutro czekać na Twoją betę. Trzymam kciuki 🙂

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    Starania od 2018 r.
    31 tc 💗 👼
    8 tc 💔👼
    5 tc 💔👼
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamotka94 wrote:
    @Malineczka, ja też sobie z tym nie daję rady. Presja w wieku rocznikowo 31 lat mnie dosłownie zjada. A gdy widzę dookoła ciąze to jest jeszcze gorzej. Praktycznie codziennie wstaje z myślą „kiedy wreszcie będę w ciąży ?” To pudrowanie rzeczywistości też nie jest łatwe, ale chyba jestem trochę odbierana jako taka „laska karierowiczka co ze wszystkimi gada i dużo się śmieje” - zabawne to nawet biorąc pod uwagę co dzieje się w mojej głowie.
    Rodzice przynajmniej już nie robią żadnych mniejszych lub większych sugestii bo pękłam i teraz wiedzą że to dla mnie trudny i drażliwy temat.
    O tak, za uśmiechem, śmiechem i żartem bardzo często chowa się ogrom bólu, pragnień i marzeń🥰🫂

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Aaaaaaaa Śnieżko nasza kochana, latawce się w kwietniu nie przyjęły, ale może uda się w maju? Cudownie, że o nich przypomniałaś, zaczynam kampanię wyborczą i będę nakłaniała dziewczyny do głosowania na latawce 😁❤️
    Ahahahahahahahha czekałam, aż zaproponujesz latawce.
    Tak na czasie teraz to ja proponuję debatę wyborczą 🤣🤣🤣

    Marzycielka94, snieżka, Zosia667 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Ahahahahahahahha czekałam, aż zaproponujesz latawce.
    Tak na czasie teraz to ja proponuję debatę wyborczą 🤣🤣🤣
    Jak debaty to tylko w Końskich, tylko gdzie to jest u licha ?? 😂 jest tu ktoś stamtąd ??

    snieżka, S_va_88 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Jak debaty to tylko w Końskich, tylko gdzie to jest u licha ?? 😂 jest tu ktoś stamtąd ??

    Ja w sumie na święta będę całkiem niedaleko, bo mój narzeczony jest ze świętokrzyskiego xd

    Marzycielka94, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Runnerka Autorytet
    Postów: 726 1237

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowa_Harmonia wrote:
    Akurat u nas było tak, że od razu poszliśmy na badania i do kliniki leczenia niepłodności po otrzymaniu moich badań. Wiedziałam, że jest kiepsko - oba jajniki, otrzewna i wiązania krzyżowo maciczne zaatakowane przez endo do tego cukrzyca typu 1 (autoagresywna). Do tego programu in vitro który jest teraz wynik AMH nie jest brany pod uwagę, ale czas starań, czyli coś czego my za bardzo nie mamy
    Ale za jakis czas minie wam rok od wizyty w klinice to pewnie was zakwalifikuja 😉 zreszta przy jesli masz endometrioze to moga nawet odstapic od wymogu rocznego leczenia (nie wiem ile masz lat, ale u mnie w klinice w przypadku kobiet powyzej 37 lat podejscie bylo bardziej elastyczne)

    🏃🏻‍♀️ 35
    AMH - 1,24 (06.2024) -> 1,72 (12.2024)
    Sono HSG 🆗
    Cykle regularne, owulacje potwierdzone
    Badania w 3 d.c. i 9 d.p.o 🆗
    Cytologia - NILM 🆗
    Wymazy MUCHa & biocenoza & wirusy 🆗

    🏋🏼 36
    Badanie nasienia 🆗 fragmentacja DNA plemników 🆗test MAR 🆗 HBA 92%

    15 cs - 0 ⏸️

    01-03.2025 3 x IUI ❌
    04-05.2025 IMSI (protokol dlugi): Marvelon ➡️ Gonapeptyl Daily ➡️ 💉75j Menopur + 150j Gonal f ➡️ 🔬 punkcja - pobranych 10 🥚mamy 5❄️❄️❄️❄️❄️ (8A, EB2, 3BA, 4BA, 5BB)
    1️⃣FET 13.06.2025 (EB2) 6dpt ⏸️ bHCG 7dpt 76,4 ➡️ 10dpt 402 ➡️ 12 dpt 1518 ➡️ 16 dpt bHCG 23 688 ➡️ 21dpt 46 825 ➡️ 25dpt 84 153
    09.07 CRL 6,9mm i ♥️
    18-19.08.2025 prenatalne & NIFTY PRO - niskie ryzyka, bedzie 💙
    17.02.2026 witamy na świecie 🥳 38+6, 3,5 kg, 58cm 👶
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Jak debaty to tylko w Końskich, tylko gdzie to jest u licha ?? 😂 jest tu ktoś stamtąd ??
    Na pewno damy radę dojechać telekomunikacją miejską 😂😂

    Miłego dnia dziewczyny! Tulę te, które tego potrzebują 🩷🫂 trzymam kciuki za bety i melduję, że mój Brajan leży gdzieś związany w odmętach umysłu i nie ma nic do powiedzenia 🌞. Jutro powrót i zobaczymy co dalej!

    Marzycielka94, ater, NinaB, Darrika, Idawoll, Zosia667, S_va_88, Nana11, emciak lubią tę wiadomość

  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Na pewno damy radę dojechać telekomunikacją miejską 😂😂

    Miłego dnia dziewczyny! Tulę te, które tego potrzebują 🩷🫂 trzymam kciuki za bety i melduję, że mój Brajan leży gdzieś związany w odmętach umysłu i nie ma nic do powiedzenia 🌞. Jutro powrót i zobaczymy co dalej!
    Powder nasza kochana, jak tam na wakacjach, odpoczęliście troszkę, zjadłaś coś pysznego? 🥰 trzymaj tego Brajana w zamknięciu, nie jest wam do niczego na tym wyjeździe potrzebny!!!

    ater, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Ja zostaję testerką inozytoli 🧐🤣 Brałam Fertistim dopóki się nie wyprzedał, później Ogestan - z nim miałam trochę problemów, bo po pierwsze jest ochydny, a po drugie chyba powodował u mnie nudności, teraz piję Inofem, bo mój gin w klinice mi dał trochę próbek za free 🩷 no i szok, że jednak może to być prawie bez smaku! Tylko dla mnie za drogi, żeby brać 2x dziennie (bo jedna saszetka ma 2g a nie 4g) poza tym nie widzę na nim info czy to metylowana forma kwasu foliowego (serio? Za taką cenę?). Niedługo zaczynam czysty inozytol z ostrovitu.
    Mogę oddać 11 saszetek Ogestanu jak ktoś chce, bo nie mogę na niego patrzeć 🫣

    Mi Fertistim bardzo smakował, mam nadzieję, że niedługo wróci.
    Teraz piję z prenacapas, ale ma dziwny kwaśny posmak i mi nie podchodzi. Plus taki, że ma NAC w składzie.

    Z ostrovitu zrobiłam turbo zamówienie kilka dni temu, bo była spoko promka na stronie. Głównie jakieś rzeczy typu białko itd, ale wzięłam też witaminę D i Q10 (ubichonon, te tańsza wersje), bo miały spoko cenę, a w wielu miejsach wyczytałam dobre opinie o ich suplementach.

    Oczywiście nie byłabym sobą jakbym nie dorzuciła czegoś nowego na testy 😆 więc sportowo będę pić kreatynę, a zdrowotnie młody jęczmień 🤣

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Mardotka Autorytet
    Postów: 359 488

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Na pewno damy radę dojechać telekomunikacją miejską 😂😂

    Miłego dnia dziewczyny! Tulę te, które tego potrzebują 🩷🫂 trzymam kciuki za bety i melduję, że mój Brajan leży gdzieś związany w odmętach umysłu i nie ma nic do powiedzenia 🌞. Jutro powrót i zobaczymy co dalej!
    Mój Brajanusz się rozwiązał i tańczy na stole 🕺 A myślałam po ostatnim cyklu że mam go z głowy 😂

    emilgiana, milka_91 lubią tę wiadomość

    👩35 👨40
    23 cs o pierwszego maluszka
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy ➡️ letrox 50

    USG ✅ Cytologia ✅ MUCHa ✅
    TSH 2,2
    AMH 1.72 (09.25) 1.67 (04.26)
    Żelazo - 118
    Ferrytyna - 38
    D3 - 62
    B12 - 504
    Glukoza - 96
    Insulina - 7
    Kwas foliowy - 17
    Homocysteina - 10,9❗️
    MTHFR C677T homo
    Sono-HSG -prawy jajowód niedrożny
    🧔‍♂️
    Koncentracja: 23mln
    Całkowita liczba: 156mln
    Ruch A+B: 28%
    Morfologia: 0%🔻
    DFI: 22% 🔺
    Suple 💊
    D3 4000 , omega3 , B complex, koenzym Q10 , kolagen, probiotyki , NAC , Inozytol
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Powder nasza kochana, jak tam na wakacjach, odpoczęliście troszkę, zjadłaś coś pysznego? 🥰 trzymaj tego Brajana w zamknięciu, nie jest wam do niczego na tym wyjeździe potrzebny!!!
    Niestety dzieciaki brata dają tak czadu, że odpoczynek to pojęcie względne 😂😂😂 ale korzystam z widoków, słoneczka i owoców morza 🩷

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

  • Siasi Autorytet
    Postów: 769 3222

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa Przytulam, musi to być ciężki cios. Ale będę powtarzać jak mantrę - popatrz na przykład Nefretam. Mam nadzieję że jesteście w kontakcie i otrzymasz wsparcie. Niedługo klinika, będę czekać bo wiem że coś wymyślą i nie z takich sytuacji wyciągali pary ❤️‍🩹

    Mis Kurczę ja dalej trzymam kciuki za ciążę, beta w końcu ma prawidłowy dwudniowy przyrost. Może owulka była później i ciąża dopiero startuje? Martwi krwawienie, ale trzymam kciuki żeby ustąpiło 😥

    Noooo ja już teraz oddaje głos na majowe latawce 🪁 Zaj€bisty tytuł. Głosowałam na niego w kwietniu więc do dwóch razy sztuka 😋

    Marzycielka94, Bergamotka94, snieżka, Miś, S_va_88 lubią tę wiadomość

    🧩 starania od 7.2024
    ⏸️ 04.2025
    💔 05.2025 9tc 👼

    ⏸️ 08.2025
    🦋 15.09 pierwsze USG- CRL 5,3mm i 🫀
    🦋 17.10 (11t2d) SANCO Nipt- zdrowa DZIEWCZYNKA 🙏🏻
    🦋 22.10 (12t1d) USG prenatalne- 5.6cm zdrowej córeczki
    🦋 17.12 (20tc)- USG połówkowe, 340g zdrowej Księżniczki
    🦋 19.02 (29t2d)- USG 3 trymestru- 1313 gram zdrowej córeczki
    27.04 Planowe CC 🩷
    preg.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siasi wrote:
    Loraa Przytulam, musi to być ciężki cios. Ale będę powtarzać jak mantrę - popatrz na przykład Nefretam. Mam nadzieję że jesteście w kontakcie i otrzymasz wsparcie. Niedługo klinika, będę czekać bo wiem że coś wymyślą i nie z takich sytuacji wyciągali pary ❤️‍🩹

    Mis Kurczę ja dalej trzymam kciuki za ciążę, beta w końcu ma prawidłowy dwudniowy przyrost. Może owulka była później i ciąża dopiero startuje? Martwi krwawienie, ale trzymam kciuki żeby ustąpiło 😥

    Noooo ja już teraz oddaje głos na majowe latawce 🪁 Zaj€bisty tytuł. Głosowałam na niego w kwietniu więc do dwóch razy sztuka 😋
    Dobry wybór Siasi ❤️

    Siasi, NinaB lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Ja zostaję testerką inozytoli 🧐🤣 Brałam Fertistim dopóki się nie wyprzedał, później Ogestan - z nim miałam trochę problemów, bo po pierwsze jest ochydny, a po drugie chyba powodował u mnie nudności, teraz piję Inofem, bo mój gin w klinice mi dał trochę próbek za free 🩷 no i szok, że jednak może to być prawie bez smaku! Tylko dla mnie za drogi, żeby brać 2x dziennie (bo jedna saszetka ma 2g a nie 4g) poza tym nie widzę na nim info czy to metylowana forma kwasu foliowego (serio? Za taką cenę?). Niedługo zaczynam czysty inozytol z ostrovitu.
    Mogę oddać 11 saszetek Ogestanu jak ktoś chce, bo nie mogę na niego patrzeć 🫣

    Ja też pije Ogestan teraz, zgadzam się, nie sądziłam że coś może być tak paskudne w smaku. 🫠 Ale zostaję przy nim, dobra cena więc zatykam nos i duszkiem. 😂

    Wcześniej piłam inofem i rzeczywiście prawie bez smaku.

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Ja w sumie na święta będę całkiem niedaleko, bo mój narzeczony jest ze świętokrzyskiego xd

    Oo Śnieżka - my też jedziemy do świętokrzyskiego :D

    snieżka, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
  • Miś Autorytet
    Postów: 576 1085

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    A ginekolog co powiedział? Daje szanse, że ciąża się utrzyma mimo tych krwawień?

    Powiedział że trzeba powtórzyć betę bo może być i dobrze i źle.
    No ja w to dobrze nie wierzę.

    Starania od 2018 r.
    31 tc 💗 👼
    8 tc 💔👼
    5 tc 💔👼
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ