Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄
Odpowiedz

Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄

Oceń ten wątek:
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka wrote:
    U mnie to samo, mąż zrobił badanie nasienia od razu jak mu powiedziałam że lekarz zaleca zrobienie żeby wiedzieć od razu czy problem jest tylko po jednej stronie. Wyniki ma dobre jedynie jakiś parametr był za niski i dostał na to leki, wszystko przyjmuje. Co prawda nie był chętny na suple ale bierze wszystko co lekarz zleca.
    A u jakiego lekarza byliście z wynikami?

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Ja po 64 dniach (61 licząc od krwawienia) 🤣 i niestety późniejsze też już po 60 dni mimo, że co jakiś czas pobolewały jajniki czy macica, a na usg był czasem pęcherzyk dominujący czy raz była torbiel, ale to się zupełnie nie pokrywało z dniem cyklu ani a tym ile dni później była @
    Uuuu to kiepsko 😱 u mnie na szczęście nic nie odbiega od normy jakoś mocno bo po antykoncepcji dostałam miesiączki po 24 dniach i później już dwa cykle co 27-29 dni .

    White1 lubi tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Ja mam regularne owulacje, regularne cykle. Ale nie sądziłam, że jest tak zle.

    Zastanawiam się czy nie powtórzyć jeszcze jutro w Diagnostyce. Spodziewałam się niskiego wyniku, ale nie aż tak. Celowałem pomiędzy 1-2. Ale nie tyle

    Kurcze Lora,

    niby ten wynik nie przesądza, ale domyślam się jak możesz się teraz czuć jeśli jesteś w pracy
    Może warto powtórzyć? Może w klinice - oni mają laby na miejscu.

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Zrobilam wlasnie drugi wyszedl dokladnie taki sam czyli wg mnie pozytywny 🙂
    A kiedy miałaś owulacje ?

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 1993 3487

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    A kiedy miałaś owulacje ?


    Wlasnie dokładnie nie wiem zeobilam tak od niechcenia owulaka w 11 i 12 dniu cuklu i w 12 dniu byl pozytywny . W poronionej ciazy tez test pokazal dwie kreski 3 dni przed okresem. W styczniu poronilam wiec nie wiem moze sie to wszystko rozjechalo . Rano zrobie jeszcze raz test jak wyjdzie pozytywny pojade na bete...

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Ja generalnie po śluzie wiem, kiedy mam owulację. I jak już ten śluz płodny zaniknie. To tak dzień po biorę. Albo 2/3 dni po piku najwcześniej.

    Co do protestów faceta to rób jak Ty uważasz. Mnie intuicja nie zawiodła i coś jest faktycznie nie tak, być może mam mało czasu i muszę działać szybko

    Dziekuję , czyli grunt żeby brać po owu. A żeby brać po owu to muszę to jakoś sprawdzić np. testy, temperatura ew. monitoring ale nie chcę wyjść na desperatkę a tak się czuję latając po tych lekarzach i laboratoriach.

    Teraz mam taki przebłysk, że ten Lekarz 1 który zalecił mi brać Duphaston od 20dc - to dlatego, że 7dpo(to mniej więcej 21dc) ten progesteron był u mnie wysoki. Spadł o połowę 9dpo.
    Czyli zakładając że każdy cykl jest podobny to brałabym załóżmy od 6dpo czyli wtedy kiedy jeszcze prog jest wysoki.

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ater wrote:
    https://uphealthpharma.pl/dla-niej/40-up-implantation.html?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAacTw5RDfhCvf-6T8Zc9H09hpD4FIoodZ-8vyJVM_uT-5Vuf4qTA9nsUEndw0A_aem_m2GaUFnz3nvwBNphiH-KWg

    Czy to kolejny suplement, który jest mi niezbędny? 🫣 takiego na implantację to jeszcze nie widziałam

    Haha musiałam kliknąć bo może też potrzebuje 😆 ale w sumie wszystko biere już, a po owulacji zawsze kupuję świeżego ananasa za dychę i wcinam :D

    Zosia667 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • ater Autorytet
    Postów: 734 2111

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Haha musiałam kliknąć bo może też potrzebuje 😆 ale w sumie wszystko biere już, a po owulacji zawsze kupuję świeżego ananasa za dychę i wcinam :D

    Haha ja też, ale uwielbiam oglądać suplementy🤣🤪

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Nadrobiłam was z całego dnia uffff miałam co czytać! Powiem Wam, że u mnie się pojawiła jelitówka, tak się źle czułam rano, gdyby nie to, że jestem świeżo po 🐒 to bym pomyślała, że to może ciąża, no ale nie tym razem.

    Zosiu - rób jak uważasz, jeśli robienie testów i badanie temperatury/śluzu daje Ci względne poczucie kontroli nad tym wszystkim - rób tak dalej. Co sobie facet o tym myśli to już jego sprawa. Jakby nie był takim ignorantem to by się sam tematem zainteresował zamiast Cię krytykować.. nie daj sie, walcz o Was i o kropka, wyślij go na te badania, niech się wykaże jako mężczyzna i przyszły ojciec, że jest w stanie zrobić wszystko dla Waszych planow/marzeń.

    U nas sytuacja wygląda tak, że ja sobie również robię testy owu, badam temperaturę i śluz, ale nie mówię mężowi kiedy wypada ten dzień, a po prostu sama sygnalizuję, kiedy byłoby dobrze serduszkowac. Inaczej chłop mi sie stresuje, a nie zapominajmy, ze to ma być przyjemność. Jesli to zejdzie na plan dalszy i podejdziemy do tematu bardzo zadaniowo to jest to idealny przepis na kłótnie albo katastrofę… dużego stażu w staraniach może nie mamy, ale jakoś u nas ten system się sprawdza.

    Runnerka - u mnie sytuacja taka jak u Ciebie, mąż poszedł bez grymasu na badania nasienia, a teraz sam się umówił, żeby zrobić posiewy. Wziął pierwszy dostępny termin, żeby szybko się coś dowiedzieć i działać, użył nawet słów, żeby „nie zmarnować tego cyklu. Bardzo się cieszę, że się tak mocno zaangażował w sprawę ❤️

    Loraa - przykro mi z powodu wyniku, mam nadzieję, że w klinice traficie na specjalistę, który was pokieruje i da jasny sygnał, w którym iść kierunku. Ściskam Cię mocno i mam nadzieję, że słońce się u Was pojawi szybciej, niż by się wydawało ❤️

    AnmiPe - wydaje mi sie, że im krótszy okres abstynencji tym lepiej, więc może poprawcie dzisiaj i zróbcie mu okres abstynencji jutro i w piątek? Im dłuższy okres wstrzemięźliwości tym wyższe pH nasienia. Trzymam kciuki, jest trochę stresu, ale na pewno wszystko dobrze pójdzie, daj znać w piątek jak wyniki :)

    Lilinka - widzę, że się odezwałaś dzisiaj w sprawie nadżerki, a poza tym tematem, jak u Ciebie, jak się czujesz? Ostatnio też u Was było niewesoło i tak pomyślałam, że zapytam jak się masz ❤️

    Belia, AnMiPe, emilgiana, Zosia667 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Wlasnie dokładnie nie wiem zeobilam tak od niechcenia owulaka w 11 i 12 dniu cuklu i w 12 dniu byl pozytywny . W poronionej ciazy tez test pokazal dwie kreski 3 dni przed okresem. W styczniu poronilam wiec nie wiem moze sie to wszystko rozjechalo . Rano zrobie jeszcze raz test jak wyjdzie pozytywny pojade na bete...
    Czyli by wychodziło ze mniej więcej 13dc była owulacja , obecnie 8dpo wiec jak najbardziej test może być pozytywny jeśli zagniezdzanie odbyło się dość szybko 🙂 powtórz test ale tak jak dziewczyny pisały tylko beta prawdę Ci powie 🙃 trzymam kciuki ❤️

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Miś Autorytet
    Postów: 576 1085

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Może progesteron za niski? Możesz się zgłosić do lekarza po leki? Na pewno Ci dadzą skoro beta ładnie skoczyła, ale krwawisz. Trzymam kciuki za kropka 🤞

    Progesteron mam ale odstawilam bo normalnie mi się okres zaczynał więc stwierdziłam że bez sensu brać. No i teraz jestem zaskoczona tą betą.

    Starania od 2018 r.
    31 tc 💗 👼
    8 tc 💔👼
    5 tc 💔👼
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Progesteron mam ale odstawilam bo normalnie mi się okres zaczynał więc stwierdziłam że bez sensu brać. No i teraz jestem zaskoczona tą betą.
    Ale u Ciebie plot twist Misiu! A co Cię skłoniło do zrobienia testu? Nie wpadłabym na to, żeby zatestowac przy 🐒. Trzymam mooooocno kciuki za Ciebie i kropka ❤️

    Miś lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    A u jakiego lekarza byliście z wynikami?

    Ja byłam u swojego ginekologa który mnie prowadzi, on sprawdzał wyniki mojego męża

    Marzycielka94, Zosia667 lubią tę wiadomość

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka wrote:
    Ja byłam u swojego ginekologa który mnie prowadzi, on sprawdzał wyniki mojego męża
    U nas było dokładnie tak samo. Lekarz obejrzał wyniki i uspokoił, że nie z takimi wynikami widział ciążę, więc mam nadzieję, że okaże się to prawdą 🥺

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Miś Autorytet
    Postów: 576 1085

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Ale u Ciebie plot twist Misiu! A co Cię skłoniło do zrobienia testu? Nie wpadłabym na to, żeby zatestowac przy 🐒. Trzymam mooooocno kciuki za Ciebie i kropka ❤️

    Miałam iść na ultradźwięki które nie powinno robić się w ciąży więc chciałam się upewnić 😅. Normalnie bym nie robiła bo po co. No i teraz mam co mam.

    Starania od 2018 r.
    31 tc 💗 👼
    8 tc 💔👼
    5 tc 💔👼
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Haha musiałam kliknąć bo może też potrzebuje 😆 ale w sumie wszystko biere już, a po owulacji zawsze kupuję świeżego ananasa za dychę i wcinam :D
    Ja zostaję testerką inozytoli 🧐🤣 Brałam Fertistim dopóki się nie wyprzedał, później Ogestan - z nim miałam trochę problemów, bo po pierwsze jest ochydny, a po drugie chyba powodował u mnie nudności, teraz piję Inofem, bo mój gin w klinice mi dał trochę próbek za free 🩷 no i szok, że jednak może to być prawie bez smaku! Tylko dla mnie za drogi, żeby brać 2x dziennie (bo jedna saszetka ma 2g a nie 4g) poza tym nie widzę na nim info czy to metylowana forma kwasu foliowego (serio? Za taką cenę?). Niedługo zaczynam czysty inozytol z ostrovitu.
    Mogę oddać 11 saszetek Ogestanu jak ktoś chce, bo nie mogę na niego patrzeć 🫣

    Gnom lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Miałam iść na ultradźwięki które nie powinno robić się w ciąży więc chciałam się upewnić 😅. Normalnie bym nie robiła bo po co. No i teraz mam co mam.

    Wow super, oby ta beta rosła 🥰 A tak z ciekawości kiedy miałaś ostatnią miesiaczke?
    Ja idę jutro na tą betę.

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2123

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, staram się śledzić wszystko co piszecie, ale nie nadążam już, żeby regularnie pisać. Poza pracą codziennie przeznaczam mnóstwo czasu na studia i brakuje mi sił.. Ale chociaż wrzucę kilka propozycji tematów na maj 😅

    Przez majowe słońce dojrzewają wiśnie🍒 w nowy rok całuję Twoje stópki soczyste 💋

    Majowy deszczyk 💦 i dzikie pląsy 💃 w styczniu ogarniam pieluszkowe wstrząsy 🤢

    W maju wiosna już w pełni 🌷 zimą ucinam sobie z Tobą drzemki 🌜

    Weekend majowy w ustronnej leśniczówce 💞 szalony wieczór sylwestrowy na porodówce 🛀🏻

    Dmuchawce, latawce, wiatr 🪁 pod moim sercem cały mój świat 💕

    Ten ostatni specjalnie dla Ciebie Marzycielko 😅

    Bergamotka94, NinaB, White1, Belia, Marzycielka94, Darrika, Daisy1, ater, Siasi, Meggi_**, Zosia667, Justa28, S_va_88, Nana11 lubią tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka wrote:
    Zrobiłam dzisiaj rano test z moczu i wygląda tak. https://ibb.co/PZ3RDhyP
    No według mnie ewidentnie coś widać. Idę jutro zobaczyć co z tą betą się dzieje. Wczoraj była 4,98 więc ciekawe czy urośnie coś jutro, czy to biochemiczna :(

    Wczoraj dobiło mnie jak przeglądałam insta i fejsa i zobaczyłam ciążę u kolejnych znajomych, znacznie młodszych ode mnie, a mam 28 lat… Jak sobie z tym dajecie radę?
    U nas starania od września…
    Nie pocieszę w tej kwestii. Bo ja sobie totalnie nie radzę z tymi ciążami znajomych i rodziny. A mam ich cztery. Strasznie się boje zobaczyć ich dzieci. Tego, że nie dam rady i się poprostu poryczę.
    Próbuje sobie jakoś układać w głowie, że nie wszyscy będą mieć dzieci.
    Ale jak widać, kiepsko mi idzie......😥🤷

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 16 kwietnia 2025, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dziewczyny- jako prowadząca mam dziś problem z nadrobieniem 🤣 przyjechałam z pracy, odgrzewam obiad i biorę się za lekturę.

    Lani27 bardzo dobre wieści! ❤️ działajcie 🤞🏼

    Siasi dasz radę brajanowi! Dobrze, że teraz święta to czas szybko przeminie 😉 bardzo Cię rozumiem bo też w tym cyklu mam super śluz.

    Zosia667 przykro mi ale takie kłótnie niestety się zdarzają podczas starań i są totalnie normalne szczególnie, że faceci odczuwają to na zupełnie innym poziomie niż my. Przytulam 🫂
    Też inaczej na to patrzą no bo nie oszukujmy się my mamy trochę bardziej skomplikowaną rolę w staraniach. Wczoraj po zrobieniu testu owulacyjnego usłyszałam pytanie: to od ilu godzin już trwa ta owulacja i ile będzie trwać? „Xd”

    Malineczka ewidentnie kreseczka jest ciemniejsza niż wczoraj. Trzymam kciuki, żeby oznaczało to rosnącą betę 😉🤞🏼

    karczoch321 szczerze, ja bym nie odpuszczała cyklu starań. Może możesz przekroczyć po ewentualnym okresie?
    Ile trwa takie leczenie?

    White1 no teoretycznie kiedyś muszę się wpisać ale trochę się cykam testować w urodziny 🤣 może po prostu poczekam, jak to mówi mój maż aż mi się okres spóźni ze trzy dni 😅😅😅

    Loraa 🫂🫂🫂 wiec, że spodziewałaś się lepszego wyniku ale przypominam, że miałyśmy tu przed chwilą przypadek ciąży z niskiego AMH (@Nefretam) to raz. Po drugie bardzo dobrze, że masz wynik. Teraz idziesz do kliniki i działacie. Musi być dobrze ✊🏼

    Miś 🐻 Wychodzi na to, że jesteś w ciąży ❤️ masz możliwość konsultacji z ginekologiem?

    snieżka bombowe tytuły na maj!

    ———
    Dziewczyny, mój owulak dalej bordowy. Jajnik jednak naparza coraz bardziej ale śluz już nie taki więc dziś już odpuszczamy. Pogadałam z czatem GPT i doszliśmy do wniosku, że wystarczy wczoraj, przed wczoraj i trzy dni temu więc dziś wieczór spędzam na ogródku z zimnym piwkiem. Już mam urlop!

    White1, snieżka, NinaB, Darrika, Zosia667, Justa28, S_va_88 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ