Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄
Odpowiedz

Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄

Oceń ten wątek:
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro nadrobię bo kupiłam nową parcele w domach więc wiecie co jest 😂
    *Edit w simach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2025, 22:46

    Darrika, Nana11, karczoch321, Olisska, S_va_88 lubią tę wiadomość

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka - przykro mi, ściskam Cię mocno 😢❤️

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 17 kwietnia 2025, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Mistrzostwa OvuFriend w owulakach 2025 - koloryzowane
    IMG-3406.png


    Chciałam jeszcze poprawić puchar na ananasa ale już mi się chat gpt skończył na dzisiaj 🤣🤣🤣
    Liczyłam na jakąś przeróbkę, a tu strona nieodnaleziona😂

    grazka0022 lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka, tulę i bardzo mi przykro 🫂🫂

    My wylądowaliśmy już w domku, Brajan się dobija i proponuje proga jutro 8dpo i test w sobotę, bo nie wiem czy pić winko w razie jakby się pojawiło u rodzinki. 😂

    NinaB, Darrika, Zosia667, S_va_88, grazka0022 lubią tę wiadomość

  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 03:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mnie koty obudziły, a ze chciało mi się siku to zrobiłam test. Cień cienia 🙈 choć ja nadal sądzę że cykl stracony
    Dziś 10 dpo

    https://zapodaj.net/plik-UVIWtGpiYm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2025, 03:56

    Darrika, snieżka, karczoch321, Meggi_**, Zosia667, Olisska, Ritkaa, Idawoll, ater, Bergamotka94, Gnom, Maniaaa., Nayeli, Mardotka, dailydamn lubią tę wiadomość

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • Lani27 Ekspertka
    Postów: 202 590

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assialbnn właściwie to dużo piłam, jestem naprawdę zaskoczona tym pikiem. Nigdy takiego nie miałam, a w zasadzie nigdy od kiedy robię testy (będzie rok).
    Ktoś kiedyś tu napisał, że jak się na forum na coś ponarzeka to przychodzi, a ja zazdrościłam pików co niektórych tu kobietek i o dziwo sama w końcu dojrzałam kreskę bardziej wybarwioną niż testowa. To teraz muszę chyba ponarzekać na plemniki i zagnieżdżenie 😅

    Dzisiaj lecę na kontrolę żeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł i mam nadzieję, że tak. W przeciwnym razie od przyszłego cyklu czekają mnie zastrzyki 🥲

    Nefretam oby Twoje wiruski zdziałały cuda! 🍀

    Karczoch - Złoty Brajan wymiata! Zrobiłaś mi nim dzień 😅

    Malineczka przykro mi, przytulam mocno 🫂

    Jako że weekend za rogiem, to życzę Wam by był miły i pełen uśmiechu ☺️

    Marzycielka94, karczoch321 lubią tę wiadomość

    👩🏽 29 🧔🏽‍♂️ 31 👧🏽2020
    Starania o rodzeństwo.

    🔬Świadome staranie od 04.2024

    19cs 🤞🏻

    💔 5tc (01.2025)

    🔬 06.2025 - wizyta w klinice Invicta

    👸 cykle 27 dni

    👩🏽 ona
    🩺 niedokrwistość
    💊 kwas foliowy, witamina D3, żelazo, prenatal duo

    🧔🏽‍♂️ on
    🩺 badanie nasienia 11.2024
    - koncentracja 128mln
    - szybki ruch postępowy 25%
    - morfologia 1%

    💊 FertilMan Plus, Tribulus Terrestris
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadCat wrote:
    Właśnie mnie koty obudziły, a ze chciało mi się siku to zrobiłam test. Cień cienia 🙈 choć ja nadal sądzę że cykl stracony
    Dziś 10 dpo

    https://zapodaj.net/plik-UVIWtGpiYm
    O super 🙂 powolutku gratuluję i czekamy na rozwój sytuacji ❤️

    MadCat, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lani27 wrote:
    Assialbnn właściwie to dużo piłam, jestem naprawdę zaskoczona tym pikiem. Nigdy takiego nie miałam, a w zasadzie nigdy od kiedy robię testy (będzie rok).
    Ktoś kiedyś tu napisał, że jak się na forum na coś ponarzeka to przychodzi, a ja zazdrościłam pików co niektórych tu kobietek i o dziwo sama w końcu dojrzałam kreskę bardziej wybarwioną niż testowa. To teraz muszę chyba ponarzekać na plemniki i zagnieżdżenie 😅

    Dzisiaj lecę na kontrolę żeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł i mam nadzieję, że tak. W przeciwnym razie od przyszłego cyklu czekają mnie zastrzyki 🥲

    Nefretam oby Twoje wiruski zdziałały cuda! 🍀

    Karczoch - Złoty Brajan wymiata! Zrobiłaś mi nim dzień 😅

    Malineczka przykro mi, przytulam mocno 🫂

    Jako że weekend za rogiem, to życzę Wam by był miły i pełen uśmiechu ☺️
    Warto ponarzekać 🫣 trzymam kciuki aby to był dla Was owocny cykl 🤞
    Ja nigdy nie miałem problemu z wylapaniem piku a w tym cyklu ewidentnie testy sobie ze mnie zakpily 😂 mogłabym pomyśleć że nie było owulacji gdyby nie fakt że bolało mnie podbrzusze jak to zawsze podczas owulacji, w każdym razie podzielane i zobaczymy czy będą efekty 🙂 miłego dnia ❤️

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadCat wrote:
    Właśnie mnie koty obudziły, a ze chciało mi się siku to zrobiłam test. Cień cienia 🙈 choć ja nadal sądzę że cykl stracony
    Dziś 10 dpo

    https://zapodaj.net/plik-UVIWtGpiYm

    Mi tam coś przebija do powtórki za dwa dni 😁🤞🤞🤞albo na betę chociaż będzie ciężko z przyrostem do zrobienia bo święta

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Mi tam coś przebija do powtórki za dwa dni 😁🤞🤞🤞albo na betę chociaż będzie ciężko z przyrostem do zrobienia bo święta
    A z beta nie chce mi się bawić 😂

    Darrika lubi tę wiadomość

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, laski, przepraszam jak coś, ale piąty dzień walczę z bólem głowy. Moja aktywność spadła do obserwującego ziemniaka. Nie mija po lekach absolutnie. Średnio cokolwiek mogę mocniejszego zażyć z Thyrozolem, więc jest, jak jest. Myślę, że to zmiany pogody + wybudzanie w nocy, bo mąż wstaje o 2:30 do pracy.

    Ale złoty Brajan jest pro! 😂

    grazka0022, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2122

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka wrote:
    Dziewczyny..
    mam wynik bety, niestety maleje 2 dni temu byla 4,98 a dzisiaj 4,42, także no nic. Takze mimo pozytywnych testów widzę ze to raczej biochemiczna.
    Odstawiam duphaston i czekam na okres..

    Przykro mi 😞🫂

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadCat wrote:
    Właśnie mnie koty obudziły, a ze chciało mi się siku to zrobiłam test. Cień cienia 🙈 choć ja nadal sądzę że cykl stracony
    Dziś 10 dpo

    https://zapodaj.net/plik-UVIWtGpiYm

    Przebija 🤞🤞🤞

    MadCat lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMiPe wrote:
    Jejku, laski, przepraszam jak coś, ale piąty dzień walczę z bólem głowy. Moja aktywność spadła do obserwującego ziemniaka. Nie mija po lekach absolutnie. Średnio cokolwiek mogę mocniejszego zażyć z Thyrozolem, więc jest, jak jest. Myślę, że to zmiany pogody + wybudzanie w nocy, bo mąż wstaje o 2:30 do pracy.

    Ale złoty Brajan jest pro! 😂
    A ile pijesz wody? Mnie często łapało z odwodnienia 🙈

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Raczej nie będę się udzielać na forum do wtorku, będę się starała nadrabiać na bieżąco :) dzisiaj mam sporo do sprzątania, jedziemy do męża babci na chwilę i jutro wyjazd :)

    Nie szalejcie proszę z postami 🤣

    Życzę Wam Wesołych Świąt lub odpoczynku dla tych którzy nie obchodzą 🐣🐤🐥

    Zosia widzę, że poważna inwestycja 🤣 wiadomo, człowiek wtedy przepada 😅

    Nefretam gratulacje ogromne 🤩
    Malineczka przykro mi :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2025, 07:44

    nick nieaktualny, Zosia667, S_va_88, S_va_88, Darrika, Marzycielka94, NinaB lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadCat wrote:
    A ile pijesz wody? Mnie często łapało z odwodnienia 🙈

    Samej wody 2l na pewno, do tego z 1/2 kawy, ze 3 herbaty, także myślę, że to nie w tym kierunku. Czuję się od poniedziałku jak na kacu. :(

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka, bardzo mi przykro 🫂

    MadCat kurde no coś tam jest. Nie znam tych testów płytkowych, nie wiem czy oszukują czy nie ale na pewno koniecznie powtórz za dwa dni ✊🏼🤞🏼

    AnMiPe być może przesilenie wiosenne tak na ciebie działa i za kilka dni będzie wszystko ok. Ja za to w zeszłym tygodniu. Cały czas ziewałam, tak jakby skakało mi ciśnienie ale właśnie wydaje mi się, że to w związku ze zmianą pogody.

    Dziewczyny sikające na owulaki, nie poddawajcie się szczególnie jeżeli rano wyszła ciemniejsza kreska niż wieczorem. Być może owulacja z jakiegoś powodu się przesuwa. Też tak często miałam.

    W ogóle ostatnio zauważyłam ciekawą zależność. Jeżeli owulacja jest z lewego jajnika to mam ją gdzieś w okolicach 15-16 dc a z prawego 18-20 dc.

    AnMiPe, Zosia667, karczoch321, MadCat, S_va_88, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy warto narzekać? Takkkk😁
    Czy było podziałane? Nieee 🥲

    Dziś owulak 0.43 także ruszył chłopok
    I nie jest to oszukaniec bo to nie było pierwsze siku, bo nie śpie od 3 walczę z katarem i zatkanym nosem (chyba alergiczny)

    Poproszę chociaż o srebrnego Brajana za determinację mimo wszytsko 🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2025, 08:19

    Siasi, karczoch321, Belia, S_va_88, Marzycielka94, nick nieaktualny, NinaB lubią tę wiadomość

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Siasi Autorytet
    Postów: 769 3222

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć girrrrls. Złoty brajan zrobił mi poranek 😂
    U mnie zadziałało bo złoty brajan w 7dpo się wyłączył i znowu czuję, że nici z ciąży w tym cyklu 🙂‍↔️ Zastanawiałam się czy testować w niedzielę ale mam nadzieję że odpuszczę i dopiero zrobię to jak małpa się spóźni na wakacjach. Także dzięki Ci dobry człowieku za złotego brajana 💁‍♀️

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    🧩 starania od 7.2024
    ⏸️ 04.2025
    💔 05.2025 9tc 👼

    ⏸️ 08.2025
    🦋 15.09 pierwsze USG- CRL 5,3mm i 🫀
    🦋 17.10 (11t2d) SANCO Nipt- zdrowa DZIEWCZYNKA 🙏🏻
    🦋 22.10 (12t1d) USG prenatalne- 5.6cm zdrowej córeczki
    🦋 17.12 (20tc)- USG połówkowe, 340g zdrowej Księżniczki
    🦋 19.02 (29t2d)- USG 3 trymestru- 1313 gram zdrowej córeczki
    27.04 Planowe CC 🩷
    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    Malineczka, bardzo mi przykro 🫂

    MadCat kurde no coś tam jest. Nie znam tych testów płytkowych, nie wiem czy oszukują czy nie ale na pewno koniecznie powtórz za dwa dni ✊🏼🤞🏼

    AnMiPe być może przesilenie wiosenne tak na ciebie działa i za kilka dni będzie wszystko ok. Ja za to w zeszłym tygodniu. Cały czas ziewałam, tak jakby skakało mi ciśnienie ale właśnie wydaje mi się, że to w związku ze zmianą pogody.

    Dziewczyny sikające na owulaki, nie poddawajcie się szczególnie jeżeli rano wyszła ciemniejsza kreska niż wieczorem. Być może owulacja z jakiegoś powodu się przesuwa. Też tak często miałam.

    W ogóle ostatnio zauważyłam ciekawą zależność. Jeżeli owulacja jest z lewego jajnika to mam ją gdzieś w okolicach 15-16 dc a z prawego 18-20 dc.


    Ciekawa obserwacja :D u mnie niezmiennie owulka z prawego, kreski już w apce jaśnieją, więc pewnie będzie jakoś dziś/juz.
    Co ciekawe w zeszłym miesiącu miałam super dużo śluzu i pik wyłapałam w 13dc, w tym miesiącu u mnie Sahara, ledwo udało mi się palcem wymacać odrobinę śluzu ciągnącego gdzieś tam wysoko koło szyjki, no i w zasadzie jestem w 15dc, więc też dwa dni później niż miesiąc temu.
    Ale dziś już raczej odpuszczamy starania, jak teraz przed dwa dni nie pykło to trudno :D

    W tym cyklu po raz pierwszy testuje metodę na świece, po wszystkim poleżałam sobie z nogami do sufitu. Pierwszego dnia mąż trochę się dziwnie na mnie patrzył, ale wczoraj ledwo skończyliśmy, a ten mnie złapał za nogi, prawie, że z wrzaskiem „NO DO GÓRY” 🤣

    Belia, AnMiPe, MadCat, Siasi lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ