Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄
-
WIADOMOŚĆ
-
Zosia667 wrote:To ja wypijam swój ostatni napój i zaczynam post przedowulakowy.
To może jakiś zbiorowy pikacz wieczorem?
Zrobimy sobie konkurs kto ma więcej ?
Gramy o Złotego Brajana? 🤣
https://zapodaj.net/plik-p691ezWAcC
Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2025, 19:49
Chochlik12, assialbnn, Marzycielka94, Bergamotka94, NinaB, Agni97, Justa28, S_va_88, Darrika, Agat99, Loraa, Zosia667, Pacynka, MimiM29, sandrac_94, AnMiPe, Nana11, Meggi_**, Olisska, milka_91, ater lubią tę wiadomość
-
Zamierzam właśnie iść sikać 😂😂😂 zaraz dam znać ile wysikalam 😂😂😂Zosia667 wrote:To ja wypijam swój ostatni napój i zaczynam post przedowulakowy.
To może jakiś zbiorowy pikacz wieczorem?
Zrobimy sobie konkurs kto ma więcej ?
Marzycielka94, Zosia667 lubią tę wiadomość
-
Za ten suchar dam Ci puchar - nabiera nowego znaczenia 😂karczoch321 wrote:
assialbnn, karczoch321, Zosia667 lubią tę wiadomość
✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %
‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
💊 aktualnie probiotykoterapia
➡️ USG w protokole endometriozy -
Kuuurdeee, a ja właśnie się wysikałam i mówię po co marnować test, zrobię jutro rano.karczoch321 wrote:
A tu taki puchar 🍍😂
karczoch321, Zosia667 lubią tę wiadomość
Starania o pierwsze od 09/2023
02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
24/09 neurosonografia - 727g 🩵
23/10 1193g pysia
6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
4/12 2600g łobuza
22/12 3400g misia 🐻 🤯
19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
czekam na Ciebie słoneczko ☀️
✨#rodzew2026✨

-
Wymiękam.... 0,54 🙄 ale obstawiam że jestem po piku a może nawet w trakcie owulacji bo wczoraj bolał mnie prawy jajnik, dziś późnym popołudniem odczuwałam ogólny bol jak to zwykle przy owulacji, no i szyjka jest wysoko, otwarta i rozpulchniona 🤔 oj co ma być to będzie, spróbujemy i dziś i jutro 🙂🙃
Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2025, 20:17
NinaB, Zosia667 lubią tę wiadomość
-
Odpadłam na parę dni przez zawirowania w pracy i obawiam się że już nie nadrobię co się tu działo, 🙈
U mnie dziś Brajan na pełen, a już miałam uznać cykl za stracony.
Kot przed chwilą zaczął się tulac do mojego brzucha, lizać i gryźć. 🙃
Belia, NinaB, Darrika, Bergamotka94, nick nieaktualny lubią tę wiadomość
👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱
18.04 cień cienia 🧐
19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
29.04 1 pęcherzyk 💚
8.05 mamy serce 💓
21.05 19 mm 💓 175 ud/min
10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
17.06 prenatalne wszystko ok
14.07 zdrowy chłop
11.08 398 g 🩵
8.09 684 g
6.10 1321 g kluska
20.10 prenatalne 1993 g 🙆♀️
3.11 2300 g 🐾
24.11 2800 g 🐦
15.12 3520 g 🐬
Termin porodu 25. 12 👶
25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29
👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo


-
A wogole mój człowiek jest wróżbita 😂 z racji że nie informowałam go o tym że robię testy owulacyjne musiałam jakoś mu przekazać że to najlepszy czas 🙃 powiedziałam że sluz płodny i że jajnik mi dokucza . Dziś mu mówię że myślę że owulacja dziś albo jutro bo odczuwam bol który pojawia się przy owulacji i uwaga... powiedział że po stosunku powie mi czy to ten dobry czas bo odczuwa różnice będąc w środku 🫣 Boże albo jakiś magik albo i on się wkręcił w szukanie objawów owulacyjnych 😂😂😂
Belia, NinaB, S_va_88, Marzycielka94, nick nieaktualny, ater lubią tę wiadomość
-
Czekamy w takim razie z niecierpliwością ❤️ oby i Twój kot był wróżbita 🙈MadCat wrote:Odpadłam na parę dni przez zawirowania w pracy i obawiam się że już nie nadrobię co się tu działo, 🙈
U mnie dziś Brajan na pełen, a już miałam uznać cykl za stracony.
Kot przed chwilą zaczął się tulac do mojego brzucha, lizać i gryźć. 🙃
MadCat, Bergamotka94 lubią tę wiadomość
-
W sumie oba. Drugi zrobił to samo, a potem mu się włączył agresor na mnie 🙈assialbnn wrote:Czekamy w takim razie z niecierpliwością ❤️ oby i Twój kot był wróżbita 🙈
NinaB lubi tę wiadomość
👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱
18.04 cień cienia 🧐
19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
29.04 1 pęcherzyk 💚
8.05 mamy serce 💓
21.05 19 mm 💓 175 ud/min
10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
17.06 prenatalne wszystko ok
14.07 zdrowy chłop
11.08 398 g 🩵
8.09 684 g
6.10 1321 g kluska
20.10 prenatalne 1993 g 🙆♀️
3.11 2300 g 🐾
24.11 2800 g 🐦
15.12 3520 g 🐬
Termin porodu 25. 12 👶
25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29
👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo


-
Może coś w tym jest 🙃 patrze w Twój opis ileż Ty masz tych kotów? 😳MadCat wrote:W sumie oba. Drugi zrobił to samo, a potem mu się włączył agresor na mnie 🙈
MadCat lubi tę wiadomość
-
Boże karczoch, płaczę 🤣🤣🤣🍍
NinaB, S_va_88 lubią tę wiadomość
Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24
08.24 cb 💔
10.24 cb 💔
03.26 cb 💔
KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

👩🏼💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
👨🏽💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).
12.25 IUI ❌
01-03.26 👨🏽💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
🍀04.26 kwalifikacja IVF -
Spokojnie 😆 2assialbnn wrote:Może coś w tym jest 🙃 patrze w Twój opis ileż Ty masz tych kotów? 😳
Jeden ma 8 lat, drugi ma 2 lata. Ten 8letni był ze mną przy pierwszej ciąży to może coś pamieta👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱
18.04 cień cienia 🧐
19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
29.04 1 pęcherzyk 💚
8.05 mamy serce 💓
21.05 19 mm 💓 175 ud/min
10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
17.06 prenatalne wszystko ok
14.07 zdrowy chłop
11.08 398 g 🩵
8.09 684 g
6.10 1321 g kluska
20.10 prenatalne 1993 g 🙆♀️
3.11 2300 g 🐾
24.11 2800 g 🐦
15.12 3520 g 🐬
Termin porodu 25. 12 👶
25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29
👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo


-
Dziewczyny..
mam wynik bety, niestety maleje 2 dni temu byla 4,98 a dzisiaj 4,42, także no nic. Takze mimo pozytywnych testów widzę ze to raczej biochemiczna.
Odstawiam duphaston i czekam na okres..Wiek 29&30
09/2024 odstawienie AH po 4 latach
starania na poważnie od 03/2025
- stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
- 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
- badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
- 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)
- 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
- 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
- 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
— 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————- -
🫂💚Malineczka wrote:Dziewczyny..
mam wynik bety, niestety maleje 2 dni temu byla 4,98 a dzisiaj 4,42, także no nic. Takze mimo pozytywnych testów widzę ze to raczej biochemiczna.
Odstawiam duphaston i czekam na okres..
NinaB lubi tę wiadomość
-
Czułam napięcie czekając na Twoją odpowiedź 🫣🤣 myślałam że 10 😵💫MadCat wrote:Spokojnie 😆 2
Jeden ma 8 lat, drugi ma 2 lata. Ten 8letni był ze mną przy pierwszej ciąży to może coś pamieta
MadCat, Marzycielka94, S_va_88 lubią tę wiadomość
-
Poprawie. Co by nie powodować zawałów serca 😆assialbnn wrote:Czułam napięcie czekając na Twoją odpowiedź 🫣🤣 myślałam że 10 😵💫
assialbnn lubi tę wiadomość
👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱
18.04 cień cienia 🧐
19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
29.04 1 pęcherzyk 💚
8.05 mamy serce 💓
21.05 19 mm 💓 175 ud/min
10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
17.06 prenatalne wszystko ok
14.07 zdrowy chłop
11.08 398 g 🩵
8.09 684 g
6.10 1321 g kluska
20.10 prenatalne 1993 g 🙆♀️
3.11 2300 g 🐾
24.11 2800 g 🐦
15.12 3520 g 🐬
Termin porodu 25. 12 👶
25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29
👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo


-
Mistrzostwa OvuFriend w owulakach 2025 - koloryzowane

Chciałam jeszcze poprawić puchar na ananasa ale już mi się chat gpt skończył na dzisiaj 🤣🤣🤣
Bergamotka94, Marzycielka94, grazka0022 lubią tę wiadomość
Starania o pierwsze od 09/2023
02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
24/09 neurosonografia - 727g 🩵
23/10 1193g pysia
6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
4/12 2600g łobuza
22/12 3400g misia 🐻 🤯
19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
czekam na Ciebie słoneczko ☀️
✨#rodzew2026✨

-
Malineczka bardzo mi przykro 😭😭😭Malineczka wrote:Dziewczyny..
mam wynik bety, niestety maleje 2 dni temu byla 4,98 a dzisiaj 4,42, także no nic. Takze mimo pozytywnych testów widzę ze to raczej biochemiczna.
Odstawiam duphaston i czekam na okres..Starania o pierwsze od 09/2023
02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
24/09 neurosonografia - 727g 🩵
23/10 1193g pysia
6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
4/12 2600g łobuza
22/12 3400g misia 🐻 🤯
19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
czekam na Ciebie słoneczko ☀️
✨#rodzew2026✨

-
Zrobiłam dzisiaj badanie w 8dpo estradiol 857 pg/mL ( jestem 4 dzień na estrofemie) i progesteron 22 (4 dzien na cyclogescie) czy to w porzadku wyniki? Bez estrofemu zawsze mialam swój estradiol około 20-50
Więc jestem w szoku, ze az tak urosło na tabletkach 😃👦On 29l.
- podstawowe wyniki nasienia, HBA, DFI ✅
- posiew e.coli -> czysto (02.2025) ✅
👩 Ona 31l.
- bolesne stosunki ❌
- AMH 0,85 (12.2023) -> 0,61 (01.2025) -> 0,55 (10.2025)❌
- niski estradiol -> ( estrofem od 03.2025)✅
- insulinooporność + hipoglikemia
- posiew -> czysto (04.2025) ✅
- leukocyty w cytologii ❌
Tsh 0,9 (03.2025) -> 2,7 (10.2025)
Insulina 16 ❌
Homocysteina 5 (01.2025) -> 9 (10.2025) ❌
03. 2024 Naprotechnologia + Model Creightona
05.2024 - 07.2024
3 nieudane stymulacje lamettą ❌
01. 2025 nowy Naprotechnolog
05.2025 drożność + lipiodol (oba jajowody drożne)
03.2025-09.2025
stymulacje tamoxifenem (brak ciąży ❌)
17.10.2025 biopsja endometrium: stan zapalny endometrium, cd138 ujemne, cd56 (+++)
12.2025 badania immunologiczne
💊Suplementy:
D3 (vigantoletten)
Selen
Jodid (do 06.2025)
NAC
UP Fertil Woman +
Omega3
💊Leki:
Cyclogest (od 01.2025)
Tamoxifen (od 03.2025)
Estrofem (od 03.2025) -
Malinecska 🫂 bardzo mi przykro ❤️
Co do zbiorowego siku to u mnie wstyd jak UJ...
0.06 nie wiem czy się śmiać czy płakać
Starania od 10/2024
Pierwsza wizyta w klinice 06/2025
10cs Cud 😍
24.06 beta 410 | prog 25,40
26.06 beta 1217
02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
17.07 1,2cm ❤️
12.08 5,19cm 😍
20.08 6,49cm 😍🩵
09.09 10,7cm ♂️
07.10 12,9cm, 290g
15.10 360g
04.11 600g
16.12 1400g
13.01 2200g






