Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄
Odpowiedz

Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄

Oceń ten wątek:
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie mam dzisiaj tak piękny śluz płodny, rozciągliwy. (Nie, nie wyślę Wam zdjęcia, wiem że niektóre mogą być zawiedzione 🤣🤣🤣🤣🤣)

    Dodatkowo w tym cyklu pierwszy raz biorę globulki z inozytolem, co ma niby poprawić ruchliwość plemników, także…

    GO! GO! GO! 🏁

    emilgiana, Darrika, Marty.Na, Agat99, Belia, White1, nick nieaktualny, Siasi, Loraa, S_va_88, MimiM29, karczoch321, Mardotka, Marzycielka94, Olisska, Zosia667, Meggi_**, ater, emciak lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • emilgiana Autorytet
    Postów: 272 523

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Słuchajcie mam dzisiaj tak piękny śluz płodny, rozciągliwy. (Nie, nie wyślę Wam zdjęcia, wiem że niektóre mogą być zawiedzione 🤣🤣🤣🤣🤣)

    Dodatkowo w tym cyklu pierwszy raz biorę globulki z inozytolem, co ma niby poprawić ruchliwość plemników, także…

    GO! GO! GO! 🏁

    Owocnych starań ☺️ co to za globulki?

    NinaB lubi tę wiadomość

    Starania na luzie od 01.2022r.
    Starania mega na poważnie od 01.2024r.
    🙋🏻‍♀️ 27 lat
    PCOS, IO 😬
    Stymulacja w różnych kombinacjach Lametta, Aromek, Clostilbegyt, Ovitrelle ❌
    TSH: 4,57 ulU/ml 😬 06.2025
    TSH: 2 ulU/ml ✅ 09.2025
    Jajowody drożne ✅
    Metformax 3000 🙃
    10.2025r. Włączony euthyrox 25
    Brak naturalnych owulacji ❌
    🙋🏼 30 lat
    Budowa, ilość, ruchliwość ✅
    Morfologia: 6% 💪🏻✅
  • emilgiana Autorytet
    Postów: 272 523

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va_88 wrote:
    Ja zgłaszam 🩸, rozkręciła się.

    Próbuje na to patrzeć pozytywnie. W sensie, że poprostu w tym cyklu przyszła i się rozgościła. Że nie było plamienia żadnego przed. Bo cały czas martwię się tymi plamieniami przed i po. Bo może to oznacza, że mój organizm wraca na właściwe 🛤️

    Tulę 🫂
    Bardzo dobry dałaś przykład, żeby zawsze w tym wszystkim znaleźć też jakiś pozytyw ☺️ organizm wraca na właściwe tory a stacja docelowa to dzieciątko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2025, 20:50

    S_va_88, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    Starania na luzie od 01.2022r.
    Starania mega na poważnie od 01.2024r.
    🙋🏻‍♀️ 27 lat
    PCOS, IO 😬
    Stymulacja w różnych kombinacjach Lametta, Aromek, Clostilbegyt, Ovitrelle ❌
    TSH: 4,57 ulU/ml 😬 06.2025
    TSH: 2 ulU/ml ✅ 09.2025
    Jajowody drożne ✅
    Metformax 3000 🙃
    10.2025r. Włączony euthyrox 25
    Brak naturalnych owulacji ❌
    🙋🏼 30 lat
    Budowa, ilość, ruchliwość ✅
    Morfologia: 6% 💪🏻✅
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za uspokojenie, na pewno będziemy drążyć temat, bo dopiero zaczęliśmy od męskiej strony. Każdą waszą radę przeanalizujemy.
    Jeśli macie do polecenia androloga w Poznaniu to piszcie 🤍

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    A jesze pytanie: czy do tych badań trzeba być na czczo?
    Nie trzeba, bo to geny niezależne od tego czy jesz, musisz wykonać jedynie wymaz zgodnie z instrukcją.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @siesiepy jak tam u Ciebie? ✊🏼✊🏼✊🏼

    NinaB lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilgiana wrote:
    Owocnych starań ☺️ co to za globulki?
    Feminum pregna
    Mój gin to sam zaproponował. Powiedział, że jest to trochę nowość na rynku.
    Zobaczymy

    Zosia667 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie rozumiem co się stało. Testy owulacyjne wczoraj już blade. Ból owulacyjny przeszedł a tu nagle dziś zalało mnie śluzem płodnym znowu i kłuje mnie prawy jajnik czyli przeciwny do tego, z którego miałam uwalacje. Czat podpowiada: podwójna owulacja (w to akurat ciężko mi uwierzyć bo mało prawdopodobne), zbyt wysoki estradiol i zbyt niski progesteron. Co myślicie? Pierwszy raz tak mam. Chyba aż zaraz zrobię owulaka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2025, 21:40

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, macie jakieś sprawdzone staraczkowe sposoby na przeziębienie i zatkany nos? 🥴 przeczytałam, że gripex niekoniecznie, a o sinupredzie nie ma badań i nie wiem co wykombinować. Pewnie stresuję się o nic, bo za tydzień przyjdzie okres, ale póki żyję naiwną nadzieją, to wiadomo jak jest…

    S_va_88 lubi tę wiadomość

  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Hej, macie jakieś sprawdzone staraczkowe sposoby na przeziębienie i zatkany nos? 🥴 przeczytałam, że gripex niekoniecznie, a o sinupredzie nie ma badań i nie wiem co wykombinować. Pewnie stresuję się o nic, bo za tydzień przyjdzie okres, ale póki żyję naiwną nadzieją, to wiadomo jak jest…
    Syrop z cebuli. Leczyłam się nim całą zimę jak czułam, że coś mnie bierze 😀

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    Syrop z cebuli. Leczyłam się nim całą zimę jak czułam, że coś mnie bierze 😀
    Oj to jest coś co u mnie nigdy nie przejdzie, mam cofkę od samego przeczytania 😅 ale mnie natchnęłaś do nastawienia miodu z cytryną! 🩷

    kropka_aga, Marzycielka94, Zosia667 lubią tę wiadomość

  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zrobiłam sobie dzisiaj badania i się zdziwiłam trochę. Czy przy takim testosteronie w ogóle jest szansa na zapłodnienie jeśli występuje owulacja? Pewnie ciężko...
    Testosteron norma do 48, a ja mam 72!
    Progesteron 0.3, nie wiem czy owulacja się może rozkręca czy co, dzisiaj zaczął mnie prawy jajnik boleć... na bank za szybko zrobione, bo znów czuję, że się wszystko opozni...
    Prolaktyna 17 (norma 4.79-23.3)

    Tarczyca chociaż wyszła spoko.

    Niby nie mam PCOS...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2025, 22:00

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Oj to jest coś co u mnie nigdy nie przejdzie, mam cofkę od samego przeczytania 😅 ale mnie natchnęłaś do nastawienia miodu z cytryną! 🩷
    Syrop z cebuli to coś co powoduje u mnie mdłości na samą myśl, coś okropnego 🤣

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Syrop z cebuli to coś co powoduje u mnie mdłości na samą myśl, coś okropnego 🤣
    No co wy, jest pyszny. 😂W ogóle nie smakuje cebulą, jest slodki!
    Zróbcie chociaż na próbę!

    Kropka_aga - a w którym dniu cyklu badania?

    Belia - może jednak warto poprawić?

    kropka_aga, Gnom, S_va_88, Darrika lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    No co wy, jest pyszny. 😂W ogóle nie smakuje cebulą, jest slodki!
    Zróbcie chociaż na próbę!

    Kropka_aga - a w którym dniu cyklu badania?

    Belia - może jednak warto poprawić?
    Dzisiaj jest 22 dc

    Piłam RAZ i pierwsze co to poszedł paw 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2025, 22:05

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra no może jakiś cudowny smak to nie jest 🤣 ale daje super efekty.

    MimiM29, S_va_88 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    Dziewczyny, nie rozumiem co się stało. Testy owulacyjne wczoraj już blade. Ból owulacyjny przeszedł a tu nagle dziś zalało mnie śluzem płodnym znowu i kłuje mnie prawy jajnik czyli przeciwny do tego, z którego miałam uwalacje. Czat podpowiada: podwójna owulacja (w to akurat ciężko mi uwierzyć bo mało prawdopodobne), zbyt wysoki estradiol i zbyt niski progesteron. Co myślicie? Pierwszy raz tak mam. Chyba aż zaraz zrobię owulaka.
    Ja bym się nie zastanawiała tylko działała.
    🥰🤣🙂 Jak to było dziś napisane na forum

    GO GO GO

    NinaB lubi tę wiadomość

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Hej, macie jakieś sprawdzone staraczkowe sposoby na przeziębienie i zatkany nos? 🥴 przeczytałam, że gripex niekoniecznie, a o sinupredzie nie ma badań i nie wiem co wykombinować. Pewnie stresuję się o nic, bo za tydzień przyjdzie okres, ale póki żyję naiwną nadzieją, to wiadomo jak jest…
    Na zatkany nos, katar, ból gardła, kaszel polecam inhalację z soli fizjologicznej ;)

    nick nieaktualny, Wianek, Marzycielka94, ater lubią tę wiadomość

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Hej, macie jakieś sprawdzone staraczkowe sposoby na przeziębienie i zatkany nos? 🥴 przeczytałam, że gripex niekoniecznie, a o sinupredzie nie ma badań i nie wiem co wykombinować. Pewnie stresuję się o nic, bo za tydzień przyjdzie okres, ale póki żyję naiwną nadzieją, to wiadomo jak jest…
    Lepiej jest wyleczyć się raz a dobrze normalnymi lekami niż gdybać w momencie kiedy mogło nie dojść do zagnieżdżenia jeszcze, czy to odpowiednie. Przez pierwsze tygodnie zarodek żywi się i tak tym co ma w pęcherzyku zoltkowym. A aktywna infekcja nigdy nie jest dobra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2025, 22:27

    nick nieaktualny, Bergamotka94, emilgiana, Marzycielka94, NinaB, S_va_88, Darrika, Olisska lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 18 kwietnia 2025, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy badała któraś z Was kał na obecność pasożytów?

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ