X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim,
    Jestem tutaj nowa, mam 26 lat, ponad 3 lata po ślubie, staram się o dzidzie ok 11 miesięcy, jestem tutaj ponieważ w żadnym innym cyklu nie pokładałam takich nadziei tak jak w tym (no ale niestety przyszła @), postanowiłam baczniej obserwować swój organizm, przyda się też pewnie małe wsparcie oraz wymiana doświadczeń z Waszej strony :)
    Witam więc i życzę powodzenia w zimowych staraniach ;)

    zielarka, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 27 listopada 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki,też jestem tutaj nowa, 31 lat przeleciało w listopadzie:( 2 lata po ślubie, dwa lata bezowocnych starań, 2 lata rozczarowań, @ tuż za rogiem, już ją czuję:( Ale przede mną kolejny cykl i zrobię wszystko żeby był owocny!

    zielarka, Niebieska, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • marderkowa Ekspertka
    Postów: 224 317

    Wysłany: 27 listopada 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś ovufriend przesuneło mi termin owulki, który wydaje się być lepszy pod kątem serduszkowania :) Zobaczymy zobaczymy...

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    relgcwa176gulxrh.png
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 27 listopada 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sowka wrote:
    Cześć Wszystkim,
    Jestem tutaj nowa, mam 26 lat, ponad 3 lata po ślubie, staram się o dzidzie ok 11 miesięcy, jestem tutaj ponieważ w żadnym innym cyklu nie pokładałam takich nadziei tak jak w tym (no ale niestety przyszła @), postanowiłam baczniej obserwować swój organizm, przyda się też pewnie małe wsparcie oraz wymiana doświadczeń z Waszej strony :)
    Witam więc i życzę powodzenia w zimowych staraniach ;)

    witam serdecznie :-)

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 27 listopada 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joj chwilke mnie tu nie było i nie mogę nadrobić waszych wpisów. Witam wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki ... u mnie nie ma za co już trzymać ;P więc może chociaż Wam się uda ;)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 27 listopada 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już też czuć @ w powietrzu... Wszystko niestety o tym świadczy.

    Niebieska lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 27 listopada 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny ! Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie !

    U mnie teściowie nie dają mi żyć. Teściowa non stop ględzi o wnuku, już nie można tego słuchać. Kilka razy w ciągu wizyty o tym przypomina. Ja nie mówię o swoich staraniach. Przecież to moja sprawa...moja prywatność. Na szczęście moja rodzinka w ogóle się nie wtrąca :)

    ckaiflw1up047qr9.png
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 27 listopada 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane!

    co do teściowych, to moja przyszła też ciągle powtarza "dzieci rozmnażajcie się" więc wiem jak to irytuje. Na poprawę humoru powtarzam sobie, że jest starsza i w głowie jej się może mieszać :P

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 27 listopada 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała by teściowa tak nam mówiła, wolałabym to, niż opcję teraźniejszą, ze nie chce byśmy mieli więcej niż jedno dziecko i małżeństwa z dwójką dzieci głośno nazywa "dzieciorobami" a z trójką "patologią".

    anka8820 lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • anka8820 Ekspertka
    Postów: 201 161

    Wysłany: 27 listopada 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej a ja mam odwrotnie...moja mama po cichu czeka za kolejnym wnukiem (mam już 6-letnią córkę) a teściowa cały czas mi powtarza że jedno nam starczy...nie wiem czy myśli że poszukuję sponsora :)

    ojxerl68zpp0dnjs.png uwo9dqk35cdxwpkq.pngqtch47g9q574lwns.png
  • anka8820 Ekspertka
    Postów: 201 161

    Wysłany: 27 listopada 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Ja bym chciała by teściowa tak nam mówiła, wolałabym to, niż opcję teraźniejszą, ze nie chce byśmy mieli więcej niż jedno dziecko i małżeństwa z dwójką dzieci głośno nazywa "dzieciorobami" a z trójką "patologią".
    ja mam to samo,a reszta rodzeństwa mojego M ma po 2 dzieci a jeden to nawet pięcioro

    ojxerl68zpp0dnjs.png uwo9dqk35cdxwpkq.pngqtch47g9q574lwns.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 27 listopada 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porażka, teściowe które namawiają do dzieci przynajmniej są "za życiem", a takie jak nasze, przeciwko...strasznie mi ich szkoda. Dzieci to jedyna rzecz, w która naprawdę warto inwestować siły i pieniądze i czas i siebie...
    Moja córcia jest moim największym życiowym skarbem i osiągnięciem :)

    FITop1.png
  • anka8820 Ekspertka
    Postów: 201 161

    Wysłany: 27 listopada 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarko a też już masz córkę?a ile ma latek?

    ojxerl68zpp0dnjs.png uwo9dqk35cdxwpkq.pngqtch47g9q574lwns.png
  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 27 listopada 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Ja bym chciała by teściowa tak nam mówiła, wolałabym to, niż opcję teraźniejszą, ze nie chce byśmy mieli więcej niż jedno dziecko i małżeństwa z dwójką dzieci głośno nazywa "dzieciorobami" a z trójką "patologią".
    O kurde, co za straszna baba! Cóż, to ja jestem z patologicznej rodziny, bo było nas czworo, z takich samych rodzin pochodzą moi rodzice. Nawiasem mówiąc, w swojej naiwności myślałam, że tym sposobem ja też będę płodna jak królica a tu niespodzianka :(

    zielarka lubi tę wiadomość

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 27 listopada 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka8820 wrote:
    zielarko a też już masz córkę?a ile ma latek?
    Tak, mam córcię :) ma niecałe 5 lat i jest naszym oczkiem w głowie :D
    Ciapulinka wrote:
    O kurde, co za straszna baba! Cóż, to ja jestem z patologicznej rodziny, bo było nas czworo, z takich samych rodzin pochodzą moi rodzice. Nawiasem mówiąc, w swojej naiwności myślałam, że tym sposobem ja też będę płodna jak królica a tu niespodzianka :(
    Będzie dobrze :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2013, 09:32

    Ciapulinka lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 27 listopada 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie moj tata czasem podpytuje czy my dzieci chcemy miec. Kiedys mu powiedzialam, ze to nie tak chop siup i czasem jest problem. Zmartwil sie i pytal czy nie moge isc do lekarza? Wyjasnilam, ze ide i ze bedzie ok. Myslalam, ze juz nie bedzie meczyl a tu niedawno znowu sie mu instynkt dziadka wlaczyl (a jedna wnusie juz ma). Znowu musialam mowic ze to nei tak na raz dwa i ze czasem ludzie maja problem.
    Tesc tez tam czasem cos przebakuje ale miedzy slowami i niby w zartach. Mama i tesciowa nic nie mowia.
    U mnie w pracy za to jakas korba i wszyscy sie uwzieli ze ja musze w ciaze zajsc. Przy kazdej okazji kiedy ktos gdzies o dzieciach wspomina to kazdy mnie na dziecko namawia. Mowie im ze przeciez doperio zaczelam prace ale oni nie widza problemu i mowia ze takich warunkow jak tutaj to nigdzie nie znajde.
    No wiec staram sie :D

    marderkowa wrote:
    Hej! jestem tu nowa. 1 cykl starań z obserwacjami (ogolnie 3, ale pierwsze trzy takie na chybił trafił :), ciakawe jak to u mnie bedzie. Na tą chwilę nurtują mnie dwie rzeczy, niska temperatura jaką w ogole mam i to, co jest bardziej wiarygodne testy owu, czy też ovufriend przy wyznaczaniu owulacji. Na początku grudnia ide do gina i poproszę aby powiedział jakie badania powinnam zrobić celem sprawdzenia, czy wszystko ze mną ok. A moze Wy doradzicie, może już na wizytę powinnam zrobić jakieś wyniki aby lekarz je zinterpretował?
    Od tego powinnam zacząć, mam na imie Agnieszka, 3 lata po ślubie, 27 lat.
    Pozdrawiam serdecznie i trzymam zaa wszystkie kciuki!

    Mozesz zrobic TSH i morfologie ogolna. Cala reszta zajmie sie ginekolog.
    Moim zdaniem termometr jest pewneijszy niz testy. Ja testow nie robie bo nie widze sensu. W dniach plodnych poprostu sie kochamy i juz;).

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • anka8820 Ekspertka
    Postów: 201 161

    Wysłany: 27 listopada 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moja córcia w lutym będzie miała 7 lat :) też jest naszym całym światem...a teściami i całą resztą nie ma się co przejmować,chociaż nieraz też sie wkur...

    ojxerl68zpp0dnjs.png uwo9dqk35cdxwpkq.pngqtch47g9q574lwns.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :)
    ja mam na szczescie fajna rodzine i u nas im wiecej dzieci tym lepiej bo z mezem mamy liczne rodzenstwo...no ale coz, my swoich sie doczekalismy...ale w krotce sie to zmienie, nie dzis, nie jutro, ale juz niedługo napewno :)

    zielarka, Ciapulinka lubią tę wiadomość

  • monaaa85 Autorytet
    Postów: 251 356

    Wysłany: 27 listopada 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimno dziś jak chol... A wiadomo czas do owulki się dłużżżży obrzydliwie...
    Ciepłe przytulaki ślę milosne10.gif

    kaarolaa, Strażaczka90, Sowa lubią tę wiadomość

    1usacwa1uvvludfr.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 27 listopada 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię moją teściową ale słuchanie o dzieciach co 5 minut jest irytujące. Zwłaszcza, że ma przy sobie małą 10 miesięczną wnusię..

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ckaiflw1up047qr9.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ