X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 lipca 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    Prawda jest taka że w sumie same się nakręcamy ..szukając w sobie jakichkolwiek objawów ciąży.. byle by tylko poczuć się lepiej.. ja też już miałam tyle objawów i w tym cyklu i w poprzednim.. a się pewnie okaże ze nici z tego wszystkiego..i tak jak emilka tez nie bede szukać w sobie żadnych objawów i się nakręcać do dnia @,,a Ty Aga_Andzia idz na tą bete i jak bedzie pozytywna to objawy same się pojawią i wtedy będziesz pewna że to napewno to... człowiem im bardziej o tym myśli tym więcej w sobie szuka objawów..
    Pamiętam, jak kilka miesięcy temu po jednej z wizyt u gina, który stwierdził cykl bezowulacyjny odpuściłam, zaczęłam brać hormony jakie mi przepisał.. skoro już cykl był spisany na straty, to po co plakać... no i wtedy się "stało"... ni stąd ni zowąd zaczęły się bolące piersi itp itd które brałam za skutki tabletek...ale temp wysoko wysoko szybowała i dopiero po 10 tabsach zrobiłam test, był -, odczekalam 3 dni i znów test... Już II :) Bo odpuściłam... a teraz sama nie wiem dlaczego się tak nakręcam... Przecież mogę mieć dzieci, miałam synusia, więc wszystko z nami jest ok... czas znów odpuścić i zafasolkować :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Pamiętam, jak kilka miesięcy temu po jednej z wizyt u gina, który stwierdził cykl bezowulacyjny odpuściłam, zaczęłam brać hormony jakie mi przepisał.. skoro już cykl był spisany na straty, to po co plakać... no i wtedy się "stało"... ni stąd ni zowąd zaczęły się bolące piersi itp itd które brałam za skutki tabletek...ale temp wysoko wysoko szybowała i dopiero po 10 tabsach zrobiłam test, był -, odczekalam 3 dni i znów test... Już II :) Bo odpuściłam... a teraz sama nie wiem dlaczego się tak nakręcam... Przecież mogę mieć dzieci, miałam synusia, więc wszystko z nami jest ok... czas znów odpuścić i zafasolkować :)




    Ja też odpuszczam już .. nie wiem po co trace pieniądze na testy jak @ przyjdzie to już wiadomo a jak nie przyjdzie to wtedy lepiej zrobić test .. kobieca natura taka jest.. z moim pierwszym dzieckiem to zaszłam w ciąze ani nie wiem kiedy .. zdziwiłam się jak @ nie było zrobilam test i wyszły 2 kreski..a teraz to niepotrzebnie sie o tym myśli doszukuje wszytskiego co by tylko wskazywało ze to ciąża... odpuszczam.. poczkam do jutra na @ i tyle a jak nie bedzie to wtedy zrobie test :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 lipca 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    Ja też odpuszczam już .. nie wiem po co trace pieniądze na testy jak @ przyjdzie to już wiadomo a jak nie przyjdzie to wtedy lepiej zrobić test .. kobieca natura taka jest.. z moim pierwszym dzieckiem to zaszłam w ciąze ani nie wiem kiedy .. zdziwiłam się jak @ nie było zrobilam test i wyszły 2 kreski..a teraz to niepotrzebnie sie o tym myśli doszukuje wszytskiego co by tylko wskazywało ze to ciąża... odpuszczam.. poczkam do jutra na @ i tyle a jak nie bedzie to wtedy zrobie test :)
    No dlatego dobrze jest sobie przypomnieć szczęśliwy cykl, porownać i... i samo wyjdzie, że trzeba odpuścić... :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 23 lipca 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nie testuje z 3 cykl . olałam to nie nakrecam sie a raczej nie wmawaim soebie ze to objawy ciazowe . Chyba bardziej wmawiamy soebie by nam było cos nie tak bo gdyby nam nic nie było to było by zle .. I raczej to nie doszukiwanie a wmawianie sobie ze tak nam musi byc .. Ja juz tego nie robie , poprzedni cykl z castangusem super objawy PMS zadnych.. teraz ciagne ostatni cykl z nim .. poczeakm spokojnie na swoje II kreseczki .. los wie kiedy ma mi je dać ..:) tak ucze sie cierpliwości.. nie mierze nie badam zyje soebie , pisze z wami raczej tak z checi pogadania , ale nie zawsze o ciazy czy tego co mi jest .. BO PO CO .. nie ma to juz tak duzego znaczenia.. radze w sobie wyrobic samokontrole nad wyolbrzymianiem objawów , bo nie sadze by to pomagało z własnego doswiadczenia i chyba same widzicie po sobie ze tak jest...

    Matylda36 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Ja juz nie testuje z 3 cykl . olałam to nie nakrecam sie a raczej nie wmawaim soebie ze to objawy ciazowe . Chyba bardziej wmawiamy soebie by nam było cos nie tak bo gdyby nam nic nie było to było by zle .. I raczej to nie doszukiwanie a wmawianie sobie ze tak nam musi byc .. Ja juz tego nie robie , poprzedni cykl z castangusem super objawy PMS zadnych.. teraz ciagne ostatni cykl z nim .. poczeakm spokojnie na swoje II kreseczki .. los wie kiedy ma mi je dać ..:) tak ucze sie cierpliwości.. nie mierze nie badam zyje soebie , pisze z wami raczej tak z checi pogadania , ale nie zawsze o ciazy czy tego co mi jest .. BO PO CO .. nie ma to juz tak duzego znaczenia.. radze w sobie wyrobic samokontrole nad wyolbrzymianiem objawów , bo nie sadze by to pomagało z własnego doswiadczenia i chyba same widzicie po sobie ze tak jest...


    dokładnie tak jest.. już chyba większośc się o tym przkonała bo co 2 tutaj dziewczyna to miałą objawy a bobska i tak nie bylo.. dziewczyny odpuścmy i piszmy o czyms ciekawym a nie o tym jakie kto ma objawy.. bo i tak możemy tylko kogoś na duchu podnieść ze to jest jest to a któraś się rozczaruje bo @ dostanie .. jak ktoś zafasolkuje oczywiście niech się chwali :):):)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede dalej tempke miezyc... no chyba ze mi lekarz anty da albo jakis zakaz staranek. Chce tempke sprawdzac zeby wiedziec mniej wiecej jakie bede miala cykle... chociasz wogole sie to u mnie nie sprawdza -__-

    ah nie wiem zobaczmy co bedzie :) ja nie mam szczesliwego cyklu do porownania i naprawde nie wyszukuje u siebie objawow.... mdlosci mialam od upałów bo od wczoraj pada i czuje sie niebo lepiej :) zmeczenie pewnie tez od zmian pogody :) wszystko da sie wytlumaczyc.

    Jedyne co to wczoraj jak sie polozylam na brzuchu to czulam sie jakbym miala kamien w macicy... normlanie kamien... i strasznie niewygodnie bylo... teraz jak siedze to musze na pol-lezaco bo jak proboje prosto to znowu ten kamien i troche boli...

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Ja bede dalej tempke miezyc... no chyba ze mi lekarz anty da albo jakis zakaz staranek. Chce tempke sprawdzac zeby wiedziec mniej wiecej jakie bede miala cykle... chociasz wogole sie to u mnie nie sprawdza -__-

    ah nie wiem zobaczmy co bedzie :) ja nie mam szczesliwego cyklu do porownania i naprawde nie wyszukuje u siebie objawow.... mdlosci mialam od upałów bo od wczoraj pada i czuje sie niebo lepiej :) zmeczenie pewnie tez od zmian pogody :) wszystko da sie wytlumaczyc.

    Jedyne co to wczoraj jak sie polozylam na brzuchu to czulam sie jakbym miala kamien w macicy... normlanie kamien... i strasznie niewygodnie bylo... teraz jak siedze to musze na pol-lezaco bo jak proboje prosto to znowu ten kamien i troche boli...
    A mnie zabolało podczas <3... jakby mi szyjkę mialo urwać... Miałaś tak kiedyś?

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    A mnie zabolało podczas <3... jakby mi szyjkę mialo urwać... Miałaś tak kiedyś?

    Ja tak kiedyś miałam kilka razy, jak miałam torbiele o których jeszcze wtedy nie wiedziałam. Ale od dłuższego czasu łapią mnie skurcze macicy, które strasznie bolą i czuje takie kłucie i zdarza mi się to czasem jak właśnie za bardzo z mężulkiem poszalejemy :)

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    A mnie zabolało podczas <3... jakby mi szyjkę mialo urwać... Miałaś tak kiedyś?



    Ja taki miałam ból przed wczoraj .. i mój M ma narazie zakaz hihi.. ja mam wrażenie że szyjka jakby jest trochę za nisko..a ty emilka tez tak odczuwasz czy inaczej ?

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie czesto szyjka boli podczas <3 jak mam ja nisko... wtedy np pozycja od tylu odpada bo boli jak cholera...

    ale bolalo mnie tez strasznie jak maialam zapalenie macicy... bol byl nie do wytrzymania wiec wogole nie bylo <3 a potem sie dowedzialam...

    mysle ze ciebie moze tak bolec no bo szyjka jest po przejsciach... jak po porodzie... tzn ja tak mysle ale nie jestem pewna bo ja po porodzie dwa lata nie <3 ale to z innych powodow

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    mnie czesto szyjka boli podczas <3 jak mam ja nisko... wtedy np pozycja od tylu odpada bo boli jak cholera...

    ale bolalo mnie tez strasznie jak maialam zapalenie macicy... bol byl nie do wytrzymania wiec wogole nie bylo <3 a potem sie dowedzialam...

    mysle ze ciebie moze tak bolec no bo szyjka jest po przejsciach... jak po porodzie... tzn ja tak mysle ale nie jestem pewna bo ja po porodzie dwa lata nie <3 ale to z innych powodow

    dkładnie mam to samo...jak szyjka jest za nisko to strasznie boli i trzeba bardzo uważać, albo wprowadzam zakaz

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina Martusska macie rację. W ogóle zauważyłam, że od jakiegoś miesiąca na forum jest jakieś wzmożone nakręcanie się. Może to lato, zmienność pogody :-)
    Samokontrola o której napisałaś MariaAntonina i nie wkręcanie sobie objawów ciąży, to indywidualne podejście każdej z nas. Nie da się włączyć guziczka i przestawić się na wyluzowanie, ale w którymś momencie przychodzi taki czas, że albo mamy silną wolę, albo jesteśmy już na tyle bezsilne i zmęczone w sumie to samą sobą i naszym podejściem i wreszcie dajemy na luz.
    Ciekawą rzecz zaobserwowałam, że rzeczywiście tu na forum większość z nas tuż po owulacji miała wszystkie objawy ciąży (łącznie ze mną), a @ i tak przychodziła. Jak odpuszczałyśmy i o dziwo na krótko, i wzięłyśmy się za siebie, poluzowanie psychiki, badania, odpowiednie leczenie lub jakieś suplementy, to kilka dziewczyn zaciążyło.
    Szkoda, że nikt nie wynalazł takiej możliwości żebyśmy miały pełną władzę nad własnym umysłem :-)

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jest bardzo wysoko kochane, twarda i pokryta jakimś takim śliskim czymś.. chyba <3 było za ostre bo boli jak....ach tak, tam wszystko jest jeszcze poporodowe, mimo, że na usg obraz był piękny..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest zupełnie normalne, że czasem boli. Natomiast wg mnie nie jest normalne "wprowadzanie zakazu", seks jest wspólny, nie powinno być tak, że kobieta "się zgadza" albo nie.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja ginka stwierdziła że wszystko jest w porządku... a tak na marginesie to wogóle miałam czesto problemy z torbielami na lewym jajniku no i ostatnio jak u niej byłam to jej mówie ze przez całą @ mnie bolał lewy jajnik że nogi nie mogłam podnosic do góry, zrobila mi takie usg na odczepnego i mowi ze nic nie ma.. a mi sie to wydaje dziwne zeby przez cały cykl bolał mnie jajnik, tak mnie bolał jakby własnie torbiel tam była .. ;/ chyba musze zmienic lekarza..albo iśc gdzieś prywatnie, bo jednak prywatnie to więcej się dowiem bo się w koncu płaci..

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda to wszystko dlatego działa na zasadzie, że jak odpuścisz to sie udaje a jak się starasz to nie...właśnie dlatego, że się starasz bo wtedy obserwujesz wszystko co się z Toba dzieje i w związku z tym że tak bardzo pragniesz dziecka w każdej dolegliwosci doszukujesz się objawów ciązy i się stresujesz...a jak odpuścisz to nie masz czym się stresować, żyjesz z dnia na dzień nie zwracając uwagi na lekkie dolegliwości, nawet ich nie zauwazasz więc się nie nakręcasz i nawet nie wiesz co się działo z Twoim organizmem przez ostatnie miesiące i nagle BUM - Niespodzianka, test pozytywny!

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    To jest zupełnie normalne, że czasem boli. Natomiast wg mnie nie jest normalne "wprowadzanie zakazu", seks jest wspólny, nie powinno być tak, że kobieta "się zgadza" albo nie.

    skoro ty się zgadzasz na seks w bólu to jest Twoja sprawa.. ja wolę mieć z tego przyjemność niż wyć bo mnie boli ..a mój M jest na tyle wyrozumiały że jak powiem ze mnie boli to zrozumie i nie nalega..

    Puszysta, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makacz to co jak nie masz ochoty a twoj ma to sie zgadzasz bo seks jest wspolny? I nie masz prawa sie nie zagodzic na skes bo jest WSPÓLNY?
    Tego nie rozumiem naprawde...zmuszac sie do seksu bo druga osoba tego chce...

    Jak ja nie mam cohoty albo mnie boli to mowie mojemu partnerowi i seksu nie ma. On nie chce mnie zmuszac czy sprawiac mi bolu... tak samo jak on nie ka ochoty to tego nie robimy ja tez nie mam zamiaru go zmuszac. i nie widze w tym nic zlego....

    zreszta nie wyobrazam sobie meczenia sie jeli seks boli.. no sorry.... to ma byc przyjemnosc a nie obowiazek

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    To jest zupełnie normalne, że czasem boli. Natomiast wg mnie nie jest normalne "wprowadzanie zakazu", seks jest wspólny, nie powinno być tak, że kobieta "się zgadza" albo nie.

    To już Twoje zdanie, ja się do niczego zmuszać nie chcę, więc jak nie mam ochoty no to nie mam i mówię NIE, dlatego też nie zgodzę się z Twoja opinią, bo dlaczego mam się godzić na sex jak mnie wszystko w środku boli? dlatego że mąż tak chce? Bez sensu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze teraz to co powiem bedzie okropne i zle ale skoro nie powinno byc tak ze kobiet sie nie zgadza to.... czy w takim razie gwałt to nie gwałt? no bo skoro kobieta nie ma prawa sie nie zgodzic... ? to w takim razie seks bez zgody drugiej osoby nie powinnien byc karany... i nazywany gwałtem... no bo kobieta nie moze sie "nie zgodzic"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2013, 10:34

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ