X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie co bedzie. pielegniarka mnie troche nastraszyla bo te bole sa okropne.... dzis na zakupach jak podnioslam zgrzewke wody to myslalam ze zemdleje z bolu.... boli jak chodze jak zmieniam pozycje... jak leze z nogami podkulonymi to boli mniej....
    przypomina mi to bol wyrostka z tym ze duzo mocniejszy bo przy wyrostku tylko czulam rozpychanie i ciagniecie a teraz rozypach ciagnie kluje a jak chodze to tak kluje ze musze sie zgiac.

    Pielegniarka mowila ze moglo byc wczesne poronienie bez krwawienia i macica sie nie chce sama oczyscic albo pozamaciczna.... jutro sie dowiem

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    bedzie co bedzie. pielegniarka mnie troche nastraszyla bo te bole sa okropne.... dzis na zakupach jak podnioslam zgrzewke wody to myslalam ze zemdleje z bolu.... boli jak chodze jak zmieniam pozycje... jak leze z nogami podkulonymi to boli mniej....
    przypomina mi to bol wyrostka z tym ze duzo mocniejszy bo przy wyrostku tylko czulam rozpychanie i ciagniecie a teraz rozypach ciagnie kluje a jak chodze to tak kluje ze musze sie zgiac.

    Pielegniarka mowila ze moglo byc wczesne poronienie bez krwawienia i macica sie nie chce sama oczyscic albo pozamaciczna.... jutro sie dowiem

    witam dziewczynki po krótkiej przerwie :)
    widzę że dużo tematów było poruszanych,
    a mnie test owulacyjny dalej mówi stop niestety, ale wykres mówił że to już, no cóż poczekam do jutra zrobie drugi,
    puszku mam nadzieje że to nic złego, tylko chca wykluczyć najgorsze,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    ja wogule kawy nie pije... sam jej zabap mi smierdzi i zawsze mi smierdzial... a smak to juz wogole... wole wypic herbate albo jakis sok czy wode niz kawe :P

    co do kawy to mnie też drażni zapach kawy, nie wiem czym sie tak inni zachwycaja wąchając ją, wole herbatę, co do tych wszystkich soków, to musze je rozcieńczać z wodą mineralną bo takie słodkie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam nadzieje ze to nic powaznego. pogadam jutro z lekarzem niech mnie wysle na USG i moze cos zobacza... chociasz podobno pozamaciczna na tym etapie bardzo trudno zobaczyc na USG.

    mozliwe ze to pozamaciczna bo moge miec zrosty po zapaleniu macicy i jajowodow... moze te plamienie w 12dpo i 13dpo bylo wlasnie przez to?

    teraz bede siedziec i myslec... i martwic sie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zamartwiaj się, bo nic nie wymyślisz, niech cię zbadają, porobią badania i będzie jasne co jest grane,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    postaram sie odpuscic troszke... ale strach bedzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane Dziewczynki! :)
    Troszkę mnie tu nie było, ale nie będę się już raczej udzielała, ale od czasu do czasu poczytam co u Was. Ja zaczełam działać! dzisiaj bylismy z mężem podpisać dokumenty do tego programu dofinansowującego in vitro, 31 lipca mamy już wizyte kwalifikującą z lekarzem, także trzymajcie mocno kciuki, żebyśmy przeszli :) Jak dobrze pójdzie to we wrześniu ruszamy ze wszystkim i mam nadzieję, że niedługo będę mamusią :)
    Dziewczynki Kochane trzymam kciuki za każdą z Was i mocno Wam kibicuję :) wierzę, że niebawem wszystkie będziemy mamusiami! :)

    Puszysta, Aniqa, patrianna, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no na pewno, zawsze jest strach, szczególnie że chodzi o maleństwo, mi np dziś tez się udziela. heh bo detektor pokazał mi od dziś dni płodne, ale objawy dni płodnych miałam już w pt, w pt robiłam test owulacyjny -negatywny, dziś drugi- negatywny, wiec niewiem co jest grane w sumie płodne dni miały być od dziś przez 4 dni wiec jutro znów zrobie test,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Cześć Kochane Dziewczynki! :)
    Troszkę mnie tu nie było, ale nie będę się już raczej udzielała, ale od czasu do czasu poczytam co u Was. Ja zaczełam działać! dzisiaj bylismy z mężem podpisać dokumenty do tego programu dofinansowującego in vitro, 31 lipca mamy już wizyte kwalifikującą z lekarzem, także trzymajcie mocno kciuki, żebyśmy przeszli :) Jak dobrze pójdzie to we wrześniu ruszamy ze wszystkim i mam nadzieję, że niedługo będę mamusią :)
    Dziewczynki Kochane trzymam kciuki za każdą z Was i mocno Wam kibicuję :) wierzę, że niebawem wszystkie będziemy mamusiami! :)
    trzymam kciuki kochana i daj znac czy sie dostaliscie do programu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również trzymam mocno, i czekam na informacje,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczynki! wg kobiety, u której podpisywaliśmy tą całą dokumentacje to mamy bardzo duże szanse, więc jestem spokojna, zobaczymy w następnym tygodniu, wszystko będzie wiadome.

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 22 lipca 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki nusia :-) oby się udało :-) u nas takie słońce że po spacerze to jesteśmy Opaleni :-) gdzie nie spojrzę to ciężarne chodzą jakaś plaga. Ja jutro testuje :-) ciekawe co wyjdzie :-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki Martusska :)

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstałam rano pełna optymizmu zrobiłam test a tu co negatywny . Jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłam jedną kreskę :-( ale tempka nie spada to ja już nic nie rozumiem. Test był z tych najczulszych. Zobaczę czy jutro dostanę @ eh..

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 lipca 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laseczki, a ja chyba za mocno poszalałam z D, bo dzis rano wszystko mnie tam boli :/ ... szyjka wysoko, jakaś taka śliska, brzuch pobolewa, ale temp coś niższa lekko :(

    Chyba czas się nastawić na @ jednak..

    No i mój luby wraca dzis na 16!!!! :D Pojedziemy do lasu :D Narobić hałasu :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 23 lipca 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka z rana:)

    @Puszku wszystko będzie oki!

    @Nusia trzymam kciuki kochana aby wszystko się udało:)

    @Martusska nie trać nadziei, bo różnie z sikaczamy bywa, wykresik masz piękny:) nie tak jak mój.. dalej owulacji nie widać hehhe

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki Kochane moje, trzymam za Was wszystkie kciuki :*
    Puszku, będzie dobrze.
    Niusia, życze powodzenia i daj koniecznie znać czy się zakwalifikowaliście.
    Martusska, trzymam kciuki żeby @ jutro nie przyszła.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja zaraz zwariuje...wczoraj, kiedy już się pogodziłam z myślą, że nie jestem w ciąży i miałam dobry humor to dziś od rana mam mdłosci...mąż nie mógł się do mnie zblizyć od rana, bo niedobrze mi było od zapachu jego żelu pod prysznic i biegałam do łazienki...
    i w ten o to sposób znów łudze się, że może jednak jestem w ciązy...i się stresuje..

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 lipca 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już mam dość, bo widzę u siebie objawy wszystkie a tu GÓWNO!!! Za przeproszeniem... Od @ nie zaznaczę nic na wykresie oprócz śluzu i testów owu... nic!

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda jest taka że w sumie same się nakręcamy ..szukając w sobie jakichkolwiek objawów ciąży.. byle by tylko poczuć się lepiej.. ja też już miałam tyle objawów i w tym cyklu i w poprzednim.. a się pewnie okaże ze nici z tego wszystkiego..i tak jak emilka tez nie bede szukać w sobie żadnych objawów i się nakręcać do dnia @,,a Ty Aga_Andzia idz na tą bete i jak bedzie pozytywna to objawy same się pojawią i wtedy będziesz pewna że to napewno to... człowiem im bardziej o tym myśli tym więcej w sobie szuka objawów..

    Matylda36, Aga_Andzia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ