X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszku zgadzam się z Toba kawa jest okropna! bleee
    Dla mnie też jest dziś wszystkoo blleee ehhh.....

    Emi poczekaj jeszcze trochu z teścikiem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wogule kawy nie pije... sam jej zabap mi smierdzi i zawsze mi smierdzial... a smak to juz wogole... wole wypic herbate albo jakis sok czy wode niz kawe :P

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie nadrobie waszego pisania dzisiaj.

    Mam pytanie do was.

    >>>>>Jak wyglada wasz sluz w przed, w trakcie i po owulacji?<<<<<<

    U mnie, zakladajac ze owu jest mniej wiecej wtedy kiedy skok tempki to mam tak:
    przed: przezroczysty, ciagnac jak bialko kurze
    w trakcie: ciagnacy bialy, kremowy
    od razu po: kremowy, nieciagnacy

    Mam wrazenie ze cos jest nie tak bo czy ja tego sluzu plodnego to nie powinnam miec wlasnie w trakcie owu? :(

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też, nawet cukierka o smaku kawy nie zjem.... po prostu nie lubie, ale za to coca-cola nie pogardze hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalalzam jeszcze jeden test ale czulosc 50.... siklam no i cos tam jest... zrobilam zdjecie nie weim czy bedzie widac ale zaraz wam wstawie.....

    wykoncze sie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Chyba nie nadrobie waszego pisania dzisiaj.

    Mam pytanie do was.

    >>>>>Jak wyglada wasz sluz w przed, w trakcie i po owulacji?<<<<<<

    U mnie, zakladajac ze owu jest mniej wiecej wtedy kiedy skok tempki to mam tak:
    przed: przezroczysty, ciagnac jak bialko kurze
    w trakcie: ciagnacy bialy, kremowy
    od razu po: kremowy, nieciagnacy

    Mam wrazenie ze cos jest nie tak bo czy ja tego sluzu plodnego to nie powinnam miec wlasnie w trakcie owu? :(
    nie znam sie zabardzo na sluzie ale ja np wogole nie mam bialka.... mam kremowy rozciagliwi strasznie przez 4-5 dni i w tym czasie podobno owulacje....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy kremowy śluz, wcale nie lepki (taka papka) oznacza ciąże czy zbliżający się okres? Bo pytałam w jakimś watku i dziewcznyn mówiły i to i to, a po wykresach dziewczyn którym sie udało widze, że każda miała taki kremowy śluz...nie wiem co myśleć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze to zalezy od ogranizmu wszystko.... kazdy bedzie mial inaczej.... mozesz wogole sluzu nie miec i byc w ciazy.... a mozesz miec piekny ciazowy sluz i dostac @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszuku wstawiaj to zdjecie testu;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec tak...

    To jest moj test o czulosci 10 robiony 15dpo...
    http://www.countdowntopregnancy.com/res/img/user_files_hpt_gallery/resized/ctp-108510-1374490144.jpg?s=medium

    a to jest ten test z dzis o czulosci 50... dzisw jestem 21dpo
    http://www.countdowntopregnancy.com/res/img/user_files_hpt_gallery/resized/ctp-108510-1374490621.jpg?s=medium

    na upartego na tym drugim cos widac.... ehhhh

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Wiec tak...

    To jest moj test o czulosci 10 robiony 15dpo...
    http://www.countdowntopregnancy.com/res/img/user_files_hpt_gallery/resized/ctp-108510-1374490144.jpg?s=medium

    a to jest ten test z dzis o czulosci 50... dzisw jestem 21dpo
    http://www.countdowntopregnancy.com/res/img/user_files_hpt_gallery/resized/ctp-108510-1374490621.jpg?s=medium

    na upartego na tym drugim cos widac.... ehhhh


    no widać .. ale poczekaj jeszcze z 2 dni i zrób ..:) ja widze bardziej na tym 1 ale moze to moj zez?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2013, 13:01

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.tester-owulacyjny-afrodyta.pl/co-to-jest-afrodyta-test-owulacyjny
    ktoras z Was stosowala?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam juz testow :P i nie kupie... dopiero w nastepny poniedzialek zakupie i sikne :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    http://www.tester-owulacyjny-afrodyta.pl/co-to-jest-afrodyta-test-owulacyjny
    ktoras z Was stosowala?
    tez sie nad tym zastanawialam.... na ebayu za 12 euro moge kupic... i chyba sie skusze...

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta ja też na pierwszym teście widzę cień cienia drugiej kreseczki, na tym drugim nic nie widzę. No to czekamy na kolejny test i trzymamy kciuki :-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też się zastanawiam nad zakupem afrodyty, na razie używam pasków ale mi nic nie pokazują...może w ogóle nie mam ovu:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz nie testuje... powinno byc cos widac na tym durgim tescie jak juz jest 21dpo... wdoopie... pewnie znowu biochemiczna i tyle z tego bedzie o!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Wiec tak...

    To jest moj test o czulosci 10 robiony 15dpo...
    http://www.countdowntopregnancy.com/res/img/user_files_hpt_gallery/resized/ctp-108510-1374490144.jpg?s=medium

    a to jest ten test z dzis o czulosci 50... dzisw jestem 21dpo
    http://www.countdowntopregnancy.com/res/img/user_files_hpt_gallery/resized/ctp-108510-1374490621.jpg?s=medium

    na upartego na tym drugim cos widac.... ehhhh



    no cos tam widac:) a wiec beta powinna wyjasnic wszystko:) trzymam kociuki:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka ja nie mialam robionej bety.... tylko laboratoryjny test z moczu. ktory podobno jest tak samo czuly jak beta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2013, 13:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam na tym drugim nic nie wiedzę kompletnie nic...natomiast na pierwszym cień cienia drugiej kreski jakiś jest...

    A co do kremowego śluzu, to nigdy wcześniej takiego nie miałam...

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ