X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska i Puszysta - ŚWIĘTE SŁOWA :) Sex ma byc obopulną przyjemnością a z takiego kiedy mnie wszystko boli nie będę miała przyjemności ani jak - bo boli, ani mój mąż bo do bólu się przyczynia. Jak mó mówię, że nie mam ochoty bo się źle czuje to nigdy nie nalego bo to doskonale rozumie, a jeszcze zapyta czy mi herbatkę i nagrzany termofor przynieść :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie... sex to wyznacznic miłosci i przyjemnosci a nie zakichanego obowiazku bo maz/chlopak/konkubinent chce i tyle...

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Moze teraz to co powiem bedzie okropne i zle ale skoro nie powinno byc tak ze kobiet sie nie zgadza to.... czy w takim razie gwałt to nie gwałt? no bo skoro kobieta nie ma prawa sie nie zgodzic... ? to w takim razie seks bez zgody drugiej osoby nie powinnien byc karany... i nazywany gwałtem... no bo kobieta nie moze sie "nie zgodzic"

    Dokłądnie!
    Juz dawno minęły czasy, kiedy kobiety nie miały nic do gadania i musiały zawsze podporządkowywać się mężczyznom i robic wszystko co oni każą! Jesteśmy wolnymi ludźmi, mamy wolność słowa i możność samodzielnego decydowania za samego siebie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha sorki dziwczyny, napisałam MU przez "mó" Przypadek szybkiego pisania. ALE WSTYD :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh Aga nie przejmuj sie... ja wale takie byki chociasz sie staram jak moge :P to juz chyba wina mojej kochaej dyslekcji i faktu ze ja bardzo zadko pisze po polsku... zreszta od podstawowki pisalam -slonice swieca na niebie- :P

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba żaden mąż nie chciałby kochać się ze swoją kobietą wiedząc że sprawia jej to ból... tak samo która kobieta by na siłe chciała, wiedząc że męża czy tam partnera boli krocze na przykład.. :)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    chyba żaden mąż nie chciałby kochać się ze swoją kobietą wiedząc że sprawia jej to ból... tak samo która kobieta by na siłe chciała, wiedząc że męża czy tam partnera boli krocze na przykład.. :)

    haha, niezły przykład...
    ale wtedy to raczej automatycznie z sexu nici...
    :)

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    haha, niezły przykład...
    ale wtedy to raczej automatycznie z sexu nici...
    :)


    e no nie koniecznie bo może go coś tam boleć ale może byc w gotowości :D:D znam z doświadczenia :D:D

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie dziewczyny siedząc z Wami zapominam o świecie ale na szczęście moja córcia tu czuwa i każe mi robić obiad heh :D więc pędzę robić obiadzik :) i ogarnąć dom bo pozniej na basen idziemy bo mnie namawia juz pare dni :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    skoro ty się zgadzasz na seks w bólu to jest Twoja sprawa.. ja wolę mieć z tego przyjemność niż wyć bo mnie boli ..a mój M jest na tyle wyrozumiały że jak powiem ze mnie boli to zrozumie i nie nalega..

    Absolutnie mnie nie zrozumiałyście, źle to napisałam może. 2 myśli - pierwsza: normalne, że szyjka czasem zaboli podczas seksu. Trzeba wówczas zmienić pozycję, przestać albo spróbować delikatniej. Druga myśl: wprowadzanie zakazu - chodziło mi o użyty termin. Napisałam "seks jest wspólny", działa wtedy, gdy chcą oboje, to jest jasne.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Absolutnie mnie nie zrozumiałyście, źle to napisałam może. 2 myśli - pierwsza: normalne, że szyjka czasem zaboli podczas seksu. Trzeba wówczas zmienić pozycję, przestać albo spróbować delikatniej. Druga myśl: wprowadzanie zakazu - chodziło mi o użyty termin. Napisałam "seks jest wspólny", działa wtedy, gdy chcą oboje, to jest jasne.


    no źle to napisałaś ..bo widzisz wszystkie Cie zrozumiałyśmy w ten sam sposób... :) i zlinczowałyśmy heh :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dawać mi tu FB do wymiany, raz , dwa! mietlajf8.gif

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    no źle to napisałaś ..bo widzisz wszystkie Cie zrozumiałyśmy w ten sam sposób... :) i zlinczowałyśmy heh :)

    To n ie było żadne linczowanie. Tylko obrona własnej godności i własnego zdania. Morał z tego taki, że trzeba czasem pisac jaśnie w delikatnych tematach, aby nie urazić wolności innych!

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodzi ci o Facbooka ?? bo ja sie orientuje w skrótach :D

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    no źle to napisałaś ..bo widzisz wszystkie Cie zrozumiałyśmy w ten sam sposób... :) i zlinczowałyśmy heh :)

    Spoko. Ale się zdziwiłam, że w 21 wieku możecie myśleć, że stereotyp pana i władcy nadal jest aktualny. Mnie chodziło o inny model myślenia - często niestety stosowany przez kobiety w związkach - że seks jest środkiem do osiągnięcia celu, wówczas można coś wymóc na drugiej osobie "wprowadeniem zakazu" albo przeciwnie - "dopuszczeniem" (potworny termin).

    Jeśli zaś chodzi o "zgadzanie się" to też mam kłopot z takim pojęciem. Jeśli dwoje ludzi się dobrze zna, to po jednym spojrzeniu wiadomo, które ma ochotę na seks, a które nie. I żadne "zgody" nie są potrzebne. To zabarwione trochę robieniem łaski. " - Zgódź się... - No dobrze. "

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    chodzi ci o Facbooka ?? bo ja sie orientuje w skrótach :D

    no znów padłam...jak się orientujesz to czemu pytasz? hahaha
    To tak a propos mojego "mó" w znaczeniu mężowi memu hahaha :D

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    chodzi ci o Facbooka ?? bo ja sie orientuje w skrótach :D
    Tak :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    no znów padłam...jak się orientujesz to czemu pytasz? hahaha
    To tak a propos mojego "mó" w znaczeniu mężowi memu hahaha :D


    wole się upewnić niż strzelić gafę..a ty andzia własnie nieomylna nie jestes :P:P

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    wole się upewnić niż strzelić gafę..a ty andzia własnie nieomylna nie jestes :P:P

    wiem...niestety nie ma ludzi nieomylnych... to samo mnówię "mó" haha :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    wole się upewnić niż strzelić gafę..a ty andzia własnie nieomylna nie jestes :P:P

    wiem...niestety nie ma ludzi nieomylnych... to samo mówię "mó" haha :)

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ