X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 lipca 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    dziewczyny własnie przeglądając internet trafiłam na to...
    http://pixel.wp.tv/i,Ciaza-w-ciazy-Pixel,mid,1269081,index.html?ticaid=510fec#m1269081

    nie przypuszczałam, że cos takiego jest możliwe...nigdy wcześniej o tym nie słyszałam...
    jest jest L:) np biorąc clo po owulacji, można zajść w ciążę i mieć drugą owu, znów zajść i ot co :) dwa płody różniące się wiekiem :)

    Puszysta, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 lipca 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina...It,s you???
    jezor.gif

    MariaAntonina lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 23 lipca 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    MariaAntonina...It,s you???
    jezor.gif[/QUOTE

    YEs to ju....:)

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 lipca 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Emilka WSK wrote:
    MariaAntonina...It,s you???
    jezor.gif[/QUOTE

    YEs to ju....:)

    Oł maj Gat....!!! Dupeczka na 6! :P

    MariaAntonina lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 23 lipca 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Oł maj Gat....!!! Dupeczka na 6! :P

    Heeeeeeeeeeeee. moj N stwierdził ze ma dożywotnią rezerwacje na moja dup....heee

    Taka mnie zrobili moi R.. :0 nie wiem czy im dziekować czy czasem miec do nich żal..:)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 23 lipca 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przylazłam się wyżalić. Chociaż jestem oczywiście codziennie i was podczytuje mimo, że sama nie mogę się starać.

    Miesiac temu dowiedziałam się, że mam torbiele ale lekarz nic nie wyjaśnił nie dal leków wiec poszłam do drugiego. Okazało się, że są faktycznie i dostałam tabletki anty na pół roku, które miałam brac bez żadnej przerwy zeby torbiele sie wchłonęly. Ale perspektywa brania tak dlugo tych tabsów mnie przeraziła zwłaszcza, że jak najszybciej chcę zajść w ciąże.
    Wczoraj kolejna wizyta u innego lekarza.... Diagnoza: torbiele eddometrialne z podejrzeniem ednometriozy. Torbiele w cale nie zmalały przez miesiac brania anty, czeka mnie laparoskopia badź operacja. Mam zrobić badanie na markery nowotworowe. Jestem załamana i przerażona. wiem, że z tą chorobą szanse są małe za zajście w ciąże ;(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 23 lipca 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Hej dziewczyny, przylazłam się wyżalić. Chociaż jestem oczywiście codziennie i was podczytuje mimo, że sama nie mogę się starać.

    Miesiac temu dowiedziałam się, że mam torbiele ale lekarz nic nie wyjaśnił nie dal leków wiec poszłam do drugiego. Okazało się, że są faktycznie i dostałam tabletki anty na pół roku, które miałam brac bez żadnej przerwy zeby torbiele sie wchłonęly. Ale perspektywa brania tak dlugo tych tabsów mnie przeraziła zwłaszcza, że jak najszybciej chcę zajść w ciąże.
    Wczoraj kolejna wizyta u innego lekarza.... Diagnoza: torbiele eddometrialne z podejrzeniem ednometriozy. Torbiele w cale nie zmalały przez miesiac brania anty, czeka mnie laparoskopia badź operacja. Mam zrobić badanie na markery nowotworowe. Jestem załamana i przerażona. wiem, że z tą chorobą szanse są małe za zajście w ciąże ;(


    Kochana głowa do góry, póki nie wiesz nic na 100% to nic nie wiesz to tylko diagnoza kolejnego lekarza .. ale leczenie jest wazne i wyniki .. Nie obawiaj sie na zapas .. Nigdy nie mów nigdy.. zawsze jest szansa ...POZYTYW a teraz karniak 100 x :)

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 23 lipca 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem jedno, ze jeśli nawet diagnoza się potwierdzi to bede walczyć z całych sił i się nie poddam tylko mam taki wewnętrzny zal czemu ja... czemu nie staralam się wcześniej o dziecko i nie spotkałam mojego przyszlego męża kilka lat do tyłu, jak byłam zdrowa jak ryba... A teraz na 2 mies przed ślubem takie niespodzianki... I jak tu się cieszyć z przygotowań...

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Hej dziewczyny, przylazłam się wyżalić. Chociaż jestem oczywiście codziennie i was podczytuje mimo, że sama nie mogę się starać.

    Miesiac temu dowiedziałam się, że mam torbiele ale lekarz nic nie wyjaśnił nie dal leków wiec poszłam do drugiego. Okazało się, że są faktycznie i dostałam tabletki anty na pół roku, które miałam brac bez żadnej przerwy zeby torbiele sie wchłonęly. Ale perspektywa brania tak dlugo tych tabsów mnie przeraziła zwłaszcza, że jak najszybciej chcę zajść w ciąże.
    Wczoraj kolejna wizyta u innego lekarza.... Diagnoza: torbiele eddometrialne z podejrzeniem ednometriozy. Torbiele w cale nie zmalały przez miesiac brania anty, czeka mnie laparoskopia badź operacja. Mam zrobić badanie na markery nowotworowe. Jestem załamana i przerażona. wiem, że z tą chorobą szanse są małe za zajście w ciąże ;(

    Kochana, wcale tak nie jest. Ja torbiele miałam już chyba z 5-6 razy, na szczęście za każdym razem udawało się bez operacji bo duphaston mi na nie pomagał i się wchłaniały same. Mimo częstego powtarzania się tej przypadłości udało mi się zajść w ciążę...,niestety nie udało mi się jej donosić, ale to juz przez inną chorobę...

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 23 lipca 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie ten drugi lekarz też wspomniał o endometriozie ale powiedział, że nie mam typowych objawów... co lekarz to inna diagnoza i kogo tu sluchać ?

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki:) a ja zrobie tak:
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100000754398217
    zapraszam do znajomych :)

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 23 lipca 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę szybko pozbyć się tego dziadostwa i wtedy bede mogła zaczac staranka bo nawet nigdy nie próbowałam,nawet nie wiem jak to jest czekać na to aby zrobić test ciążowy..

    atdc8iikup31msj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Muszę szybko pozbyć się tego dziadostwa i wtedy bede mogła zaczac staranka bo nawet nigdy nie próbowałam,nawet nie wiem jak to jest czekać na to aby zrobić test ciążowy..

    nie masz czego żałować...lepiej nie zaczynaj tych wyczekiwań...staraj sie na spokojnie bez wariactw...bo jak zaczniesz raz wariowac to już będziesz tak wariowała co miesiąc

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 23 lipca 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj nie było mnie przez weekend a tu tyle do czytania?! nie wiem czy dziś to przeczytam;;)
    zaczynam drugi cykl staranek tym razem od pierwszego dnia!!

    MariaAntonina lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka dziekuje ze zaproszenie:*0vishenka_33.gif

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

  • Zakochana87 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki:* dzisiaj przyszła wredna @ ;/
    moja mama mnie jeszcze dobiła i powiedziała że pewnie coś ze mną nie tak skoro nie mogę zajść w ciążę az 3 miesiące !???? Qrwa!!!!! ta presja jest wykańczająca, wy też tak macie?? ale mam beda:(((

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Zakochana87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakochana87 wrote:
    Witam wszystkie staraczki:* dzisiaj przyszła wredna @ ;/
    moja mama mnie jeszcze dobiła i powiedziała że pewnie coś ze mną nie tak skoro nie mogę zajść w ciążę az 3 miesiące !???? Qrwa!!!!! ta presja jest wykańczająca, wy też tak macie?? ale mam beda:(((
    Kochana nawet osoby zdrowe w statystykach zachodza w ciążę przeważnie po 2 latach staran, głowa do góry!:)A mamie mozesz powiedziec ze teraz sa inne czasy , niz kiedys, srodowisko sie zmienia i młodzi potrzebuja czasu!

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakochana87 wrote:
    Witam wszystkie staraczki:* dzisiaj przyszła wredna @ ;/
    moja mama mnie jeszcze dobiła i powiedziała że pewnie coś ze mną nie tak skoro nie mogę zajść w ciążę az 3 miesiące !???? Qrwa!!!!! ta presja jest wykańczająca, wy też tak macie?? ale mam beda:(((


    Taaaa mam tak samo i z każdym razem jak z babcia rozmawiam to a już jest dzidzia... ludzie ileż można się pytać :/ bo to młodzi po lsubie to od razu powinni mieć.... ehhh

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieczyny ja też Was chcę na FB :) Wszystkie!
    albo piszcie wiadomości albo na FB " alxunia " i powinno mnie znaleźć :P

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Zakochana87 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie dość że seratoniny brak :)) bo @ ciągle w pracy.. to jeszcze człowieka prawie zaraz usmiercą bo po ślubie jeszcze w ciąży ie jest :( i powiem Wam że tak mi wkręcaja że chyba pójdę na badania....
    ps. nie ważne że mam cykle dosłowanie co 29 wiem o której godzinie dostanę okres nigdy nie brałam anty ale chorraa jestem napewno i zanim się wyleczę nie no muszę się dzisiaj opić :/

    Zakochana87
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ