X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakochana87 wrote:
    No nie dość że seratoniny brak :)) bo @ ciągle w pracy.. to jeszcze człowieka prawie zaraz usmiercą bo po ślubie jeszcze w ciąży ie jest :( i powiem Wam że tak mi wkręcaja że chyba pójdę na badania....
    ps. nie ważne że mam cykle dosłowanie co 29 wiem o której godzinie dostanę okres nigdy nie brałam anty ale chorraa jestem napewno i zanim się wyleczę nie no muszę się dzisiaj opić :/


    Olej rodzinkę i się nie zamartwiaj, bo to nic nie da...wyluzuj się i nie spinaj :) przyjdzie czas i na Twoją Fasoleczkę :) ja też się 3 cykl staram, ale w tym nic z tego nie będzie... jak nie teraz to za miesiąc :)

  • Zakochana87 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka thx za słowa otuchy <przytulam>

    Zakochana87
  • Zakochana87 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewuszki:*
    W takim razie czekamy.... na owulacyjne dni.... :)) a opije się i tak ... dla zdrowia psychoicznego :P

    patrianna lubi tę wiadomość

    Zakochana87
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa upij :) na zdrowie hehe

    Zakochana87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    dzieczyny ja też Was chcę na FB :) Wszystkie!
    albo piszcie wiadomości albo na FB " alxunia " i powinno mnie znaleźć :P
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100000754398217 zapraszam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wogule to wszystkie Was kochane zapraszam:)
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100000754398217

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 23 lipca 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny co się dzieje. Zalało mnie wodnistym śluzem :-/ siedze sobie i czuje ze cos mi jakby mokro. Idę do wc a tu bielizna mokra :-/ leje się jakbym przezroczysty okres dostala :-/ hahaha miala któraś z was tak ?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co ja teraz robie? płacze, ogladam tv ,o narodzinach royal baby i placze, nie wiem czemu...dziwne mam nastroje ostatnio..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    dzieczyny ja też Was chcę na FB :) Wszystkie!
    albo piszcie wiadomości albo na FB " alxunia " i powinno mnie znaleźć :P

    możesz link podać dla pewności? :)

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 23 lipca 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny u mnie się działo przez weekend tak samo dużo jak tutaj ;)
    w piątek po południu dostałam krwotoku! bo @ bym tego nie nazwała:/ po obiedzie wzięłam prysznic i się ubrałam.. gotowa ddo wyjścia, łądna sukienka krótka... oczywiście @ już miałam ale taką jak zwykle, więc podpaska i lecim! (nie używam tamponów) dojechałam do teściowej z kuzynką, usiadłyśmy napiłyśmy się kawy mrożonej, wstaję z kanapy (minęło półtorej godziny od wyjścia z domu!) no więc wstaję i patrzę na sukienkę a tu wielka plama krwi z przodu! odwracam się, z tyłu tak samo! lecę do łazienki a tu całe nogi po kolana w krwi! nie mówiąc już o kanapie od teściów! najdziwniejsze, że nic mnie nie bolało:/

    ale położyłam się do wanny na pół godziny i chyba cała krew wyleciała, woda różowa ale musiałam wyjść..
    i było w miarę w porządku do 19 bo wtedy znów wpakowałam się do auta i pojechałam na wieś odwiedzić moją córcię... a tam to samo:/ jak tylko dojechałam to znów cała byłam z krwi:/ i w weekend auto byłam w środku:/
    ale już jest dobrze, skończyło się.

    Obstawiam, że to ta pierwsza miesiączka po tabletkach i już tak więcej nie będę miała!

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg mnie to nie jest normale i powinnas to skonsultować z lekarzem...tak to ja miałam po łyżeczkowaniu przez 1,5 tygodnia...na okres to mi to nie wygląda...

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 23 lipca 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a ja się cieszę, że szybko się skończyło, bo na wsi już chcieli po pogotowie dzwonić tak się lało ze mnie. W przyszłym tygodniu mam umówioną wizytę u lekarza swojego bo chciałam zrobić też ogólne badania, żeby mieć pewność, że nie brakuje mi jakiś witamin przy staraniu się o fasolkę.. więc skorzystam z okazji i zapytam co to było takiego i czy to było normalne :)

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ciazowe jako takie objawy są, a testy negatywne...na bete moge sie dopiero wybrac po 1 sierpnia bo u mnie kosztuje ta przyjemność 50 zł a ja przed wypalata:(

    i du*a blada!2glowawmur.gif

  • nika86 Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 23 lipca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kobietki moje!
    Nie było mnie przez weekend tylko, a w poniedziałek już nie dałam rady Was doczytać- dziś pełen sukces. Poruszyłyście wiele tematów- ale już się ni wypowiadam. Jednie śluz kemowy utkwił mi w pamięci- ja taki miałam cały czas od zajścia w ciążę- teraz się zmienił na rozciągliwy.

    Wesele się udało, ale wykończona jestem podróżą. Bardzo fajni ludzie i mam nowe "koleżanki", czyli żony kolegów z pracy męża. Jestem bardzo, bardzo zadowolona.

    Objawy dopadły mnie na dobre- mdłości,bóle brzucha i krzyża, brak apetytu- tylko woda z cytryną i zupy wchodzą mi dobrze.

    Dziś idę posłuchać serduszka- liczę, że dostąpię tego zaszczytu i odetchnę z ulgą. Miałam być sama, ale nie jestem, bo mój M wrócił dziś do domu z przyczyn technicznych.

    Powodzenia w staraniach- niech to będzie bardzo przyjemny czas :)

    Aga_Andzia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    cc5ceaf8a68d06df174fd3eb685ece83.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nika86 wrote:
    Witajcie Kobietki moje!
    Nie było mnie przez weekend tylko, a w poniedziałek już nie dałam rady Was doczytać- dziś pełen sukces. Poruszyłyście wiele tematów- ale już się ni wypowiadam. Jednie śluz kemowy utkwił mi w pamięci- ja taki miałam cały czas od zajścia w ciążę- teraz się zmienił na rozciągliwy.

    Wesele się udało, ale wykończona jestem podróżą. Bardzo fajni ludzie i mam nowe "koleżanki", czyli żony kolegów z pracy męża. Jestem bardzo, bardzo zadowolona.

    Objawy dopadły mnie na dobre- mdłości,bóle brzucha i krzyża, brak apetytu- tylko woda z cytryną i zupy wchodzą mi dobrze.

    Dziś idę posłuchać serduszka- liczę, że dostąpię tego zaszczytu i odetchnę z ulgą. Miałam być sama, ale nie jestem, bo mój M wrócił dziś do domu z przyczyn technicznych.

    Powodzenia w staraniach- niech to będzie bardzo przyjemny czas :)

    Nika, ja mam już któryś dzień z rzędu kremowy śluz...w razie jakbym jednak była w ciąży to czy to jest coś groźnego czy jest to normalne raczej? Jutro robie bete...zobaczymy co wyjdzie, choć osobiście czuje że w ciąży nie jestem...

    nika86 lubi tę wiadomość

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 23 lipca 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odebrałam dziś bete odetchnełam na chwilke :) wynik 2370 jak myślicie powtarzać ją? wizyte u gina mam we wtorek?

    Aga_Andzia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna wrote:
    odebrałam dziś bete odetchnełam na chwilke :) wynik 2370 jak myślicie powtarzać ją? wizyte u gina mam we wtorek?

    ja bym nie powtarzała tylko poszła do gina...w pierwszej ciąży mi wyszła beta 500coś i od razu poszłam do gina i potwierdził

  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 23 lipca 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna po wyniku wnioskując... można Ci pogratulować! betę powtórz za 2 dni... :D

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 23 lipca 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje teraz czekam do wtorku 30.07 i zobaczymy co powie mi Kaśka (mój gin) :)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ