Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • Justka Debiutantka

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie udało mi się go udostępnić ,,, może teraz

• Dżola Ekspertka

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justka, widzę Twój wykres. Szczerze mówiąc nie widzę w nim nic dziwnego. Na razie to początek cyklu. Temp. może się wahać. Zobaczysz w kolejnych dniach jak się będzie temp. zachowywać. NA razie nie ma powodów do wnioskowania, ze jest dziwny :)

16udyx8dlqyt9a9e.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    byłam dziś u innego lekarza, i fajne wrażenie zrobił, zbadał mnie, oprócz tego usg, wywiad szeroki, siedziałam z pół godzinki, i to na fundusz dodam. mówił że w dzisiejszych czasach jest coraz więcej przypadków jeśli chodzi o przeszkodę w zajściu ze strony faceta, mówił że jest 50/50.
    co do badań to niestety niemógł dać mi skierowania na te badania bo ponoć fundusz za nie nie płaci, tz płaci ale dopiero po roku starań o dziecko, wiec musze je sama zrobić. a za kilka msc jeśli dalej nie zajdę to mąż musi zbadać swoje nasienie ,

• MariaAntonina Autorytet

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobiety.. u mnie dziś normalnie ..

co godz. wczoraj chodziłam i patrzyłam czy kreseczka nie zniknęła.. popieprzona jestem.. :)

Bo tak się mimo tego ze ciesze to gdzies w sercu jest obawa, że cos będzie nie tak...

Niespodziewajka masakryczna...

z objawów takich pierwszych .. to bolace piersi bardzo mocno , ale myślałam ze to PMS, ale cos mi nie pasowało z sutkami bo stały się twarsze, i bol w pachwinach a nie pobrzuszu kilka dni po owu, czego tez nie miałam... i co apetyt przytyłam 3 kg...w krótkim czasie.. ja niejadek to było dla mnie dziwne...i zmeczenie kładłam się co drugi dzień, bo nie ogarniałam...

Teraz czekam na bete jutro około 13 odbieram wyniki... zobaczymy co w srodku siedzi...

Jakos jeszcze nie wierze, chyba nadal czekam na @ haaaaaaaaaaaaaahaaa

pozdrawiam i dziekuje kochane za miłe słowa...

Aniqa, ;oniqa, kaarolaa, kalitria, patrianna, Miriam, nika86 lubią tę wiadomość

aniołek 13.11.2012 r.

GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 12:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:

Teraz czekam na bete jutro około 13 odbieram wyniki... zobaczymy co w srodku siedzi...
    na pewno siedzi twoje maleństwo :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana gratulacje jeszcze raz!!! Super hehe
    No właśnie tak byłam ciekawa jakie masz objawy skoro zrobiłaś tak wcześnie test. A masz taki typowo okresowoy ból brzucha???

Dbaj o siebie i o fasolinkę!! :) no i zdawaj nam na bieżąco jak się czujesz i w ogóle hehe

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również jeszcze raz gratuluje i pochwal sie później ładną betą :)

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.polkaintymnie.pl/w-oczekiwaniu/czytelnia/planuje-ciaze/jak-zajsc-w-ciaze

co myślicie????

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane potrzebuje Waszej pomocy...otóż jestem w 18dc i nadal mam kremowy śluz - już 6 dzień - mam wrażenie że ovu już była bo nawet wczoraj miałam skurcze macicy i pobolewały mnie jajniki. Myślicie, że jak nadal mam kremowy śluz to znaczy, że pęcherz nie pękł? Nie wiem co myśleć...

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 13:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane, co tam słychac???
    ja od rana siedze w gruszkach, to znaczy własnie skonczylam kłasc je do słoikow. albo inaczej ja obieralam a tesciowa kladła :) zrobiłysmy chyba ze 100 słoikow :) niezle. ale tak to jest jak ma sie duza rodzine. trzeba robic duze zapasy.
    dzisiaj jest ten dzien, czekam na brak @, narazie jest ok, ale nie ma co sie cieszyc za szybko bo napewno bedzie. nie dzis to jutro z samego rana uderzy...

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    witam kochane, co tam słychac???
    ja od rana siedze w gruszkach, to znaczy własnie skonczylam kłasc je do słoikow. albo inaczej ja obieralam a tesciowa kladła :) zrobiłysmy chyba ze 100 słoikow :) niezle. ale tak to jest jak ma sie duza rodzine. trzeba robic duze zapasy.
    dzisiaj jest ten dzien, czekam na brak @, narazie jest ok, ale nie ma co sie cieszyc za szybko bo napewno bedzie. nie dzis to jutro z samego rana uderzy...
    gruszki mniam.... włąśnie nabrałam ochoty, ja może jakiegoś placuszka upiekę, ale od rana czekałam na tą wizyte u lekarza teraz siedze na kompie pare spraw pozałatwiać a potem może cos się uda zrobić.

karolaa musi być ok, oby tylko nie przyszła:)

kaarolaa lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    poki jestem jeszcze na wsi to korzystam :) za tydzien juz wracamy do Ełku, powiem ze nawet chce mi sie juz do mojego cichego mieszkanka, wyspac sie odpoczac i spedzic troche czasu tylko z mezem. bez rodzicow, tesciow i naszego rodzenstwa...bez hałasu. 24 maz jedzie na poligon a ja znow sama ale tylko przez 2 tyg. szybko to minie :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 13:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze mieszkasz zupełnie po drugiej str polski niż ja, ja w górach. pogoda fajniutka, ciepło ale nie goraco. i dokładnie cię rozumię, bo mój mąz tez za granica pracuje i jest co 1,5 msc w domu. ale jak jedziemy do niego to ja odpoczywam, w sumie brakuje mi teraz tego. i jego tez :)
    a drzewo gruszek zakwitło jak nigdy, nie kwitło chyba z 5 lat a teraz wyspy jak niewiem.

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 13:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu u mnie raz ciepło raz zimno, taka nijaka ta pogoda dzisiaj. meza tez nie ma bo kosi pola, jest kombajnista. taki jego drugi etat hihi. w gorach byłam tylko raz, rok temu i tylko dzieki temu, ze kuzyn ze slaska sie zenił. była okazja jechac w gory. pierwszy raz zobaczylam tatry i zakopane :) mi blizej do morza, ale najbardziej kocham własnie mazury i nie wyobrazam sobie mieszkac gdzie indziej.

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za to na mazurach nigdy nie była, mam koleżankę z Olsztyna i mówi że tam jest pięknie , tyle jezior i ogólnie, ja nawet nie byłam w tamtym rejonie, ale nad morzem byłam, jeździłam na kolonie jak byłam młodsza, za to mój mąż nie był, i mamy zamiar sie wybrać kiedyś chociaż na weekend. a zakopane jest przereklamowane, znam je na pamięć, zawsze tysiące turystów. ale żeby zobaczyć piękne góry to właśnie tylko po za zakopanym, a w samym zakopcu to trzeba znac fajne miejsca.

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    na tak my tylko nocleg mielismy w zakopanem a tak całe dni w gorach spedzilismy :)
    ja polecam na mazurach własnie ełk, ostrode, gizycko, maragowo, mikolajki, wegorzewo. jest slicznie, mnostwo jezior, lasow. albo do mojej rodzinnej miejscowosci Idzbark :) zapraszam...

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej nie wybiorę się w tamte rejony ale dzięki za polecenie tych miejsc. :) ide na obiadek :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    smacznego :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 17:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe dzięki, teraz mam taka wielką ale to wielką ochotę na coś słodkiego, a najlepiej z milki, uwielbiam milkę!

• Dżola Ekspertka

Wysłany: 12 sierpnia 2013, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, możecie looknąć na mój wykres? Dziś 6 dzień a ja juz zauważyłam sluz rozciagliwy, taki mega duży glut na papierze. Test ovu nic nie wskazał. Czy to możliwe, ze wiesiołka który biorę juz 3 cykl ma na to wpływ?

16udyx8dlqyt9a9e.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego