X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z sierpnia niestetynic mi nie wyszło, @ rozkreca sie na dobre... ale wrzesien napewno bedzie udany :)

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa trzymaj się i zaciążaj we wrześniu. Trzymam za Ciebie kciuki, żeby wreszcie się udało.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, piękna pogoda a u was???
    przez te ostatnie upały , to aż mi skóra schodzi z plecków, i wszystko swędzi, ojjj

  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrzę w okno i leje!!! a ja wlaśnie urlop zaczęłam...

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    hej kobiety.. u mnie dziś normalnie ..

    co godz. wczoraj chodziłam i patrzyłam czy kreseczka nie zniknęła.. popieprzona jestem.. :)

    Bo tak się mimo tego ze ciesze to gdzies w sercu jest obawa, że cos będzie nie tak...

    Niespodziewajka masakryczna...

    z objawów takich pierwszych .. to bolace piersi bardzo mocno , ale myślałam ze to PMS, ale cos mi nie pasowało z sutkami bo stały się twarsze, i bol w pachwinach a nie pobrzuszu kilka dni po owu, czego tez nie miałam... i co apetyt przytyłam 3 kg...w krótkim czasie.. ja niejadek to było dla mnie dziwne...i zmeczenie kładłam się co drugi dzień, bo nie ogarniałam...

    Teraz czekam na bete jutro około 13 odbieram wyniki... zobaczymy co w srodku siedzi...

    Jakos jeszcze nie wierze, chyba nadal czekam na @ haaaaaaaaaaaaaahaaa


    pozdrawiam i dziekuje kochane za miłe słowa...
    Super, że się udało szczerze gratuluje i bez nerwów dbaj o siebie teraz szczególnie, powodzenia

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa i mam dzisiaj smutaśny dzień, muszę pogadać ...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Anutka :)

    Co się stało, że masz smutaśny dzień ?

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa i mam dzisiaj smutaśny dzień, muszę pogadać ...

    Hej, Kochana tu są same świetne dziewczyny, które bardzo chętnie CI zawsze pomogą...także zapraszamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki, a ja znowu rano miałam dziwne plamienie, trochę jasno czerwonej krwi i teraz znowu nic, dziś 28 dc, ale jakoś aż tak typowo okresowo się nie czuję, brzuch tylko troszkę ćmi. No nic, poczekam i zobaczę czy to @ czy to plamienie to wczorajszym badaniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    hej Dziewczynki, a ja znowu rano miałam dziwne plamienie, trochę jasno czerwonej krwi i teraz znowu nic, dziś 28 dc, ale jakoś aż tak typowo okresowo się nie czuję, brzuch tylko troszkę ćmi. No nic, poczekam i zobaczę czy to @ czy to plamienie to wczorajszym badaniu.

    Nusia z całego serducha Ci życzę żeby to było plamienie implantacyjne :) :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    hej Dziewczynki, a ja znowu rano miałam dziwne plamienie, trochę jasno czerwonej krwi i teraz znowu nic, dziś 28 dc, ale jakoś aż tak typowo okresowo się nie czuję, brzuch tylko troszkę ćmi. No nic, poczekam i zobaczę czy to @ czy to plamienie to wczorajszym badaniu.

    Nusia z całego serducha Ci życzę żeby to było plamienie implantacyjne :) :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Agus, ale to chyba za późno na plamienie implantacyjne bo jestem tuż przed @, chociaż temperatura dzisiaj była jeszcze wysoka dlatego mnie zdziwiło to plamienie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dzięki Agus, ale to chyba za późno na plamienie implantacyjne bo jestem tuż przed @, chociaż temperatura dzisiaj była jeszcze wysoka dlatego mnie zdziwiło to plamienie.

    no skoro jestes przed samą @ to raczej nie implantacyjne...chociaż ja sama po sobie wiem że wszystko może się zdarzyć...
    zależy też jak długie masz cykle i czy regularne

  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa i to mój pierwszy cykl starań, za 3 dni ma przyjść @, oby się nie pojawiła...

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabiola wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa i to mój pierwszy cykl starań, za 3 dni ma przyjść @, oby się nie pojawiła...

    Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła :)

    fabiola lubi tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dzięki Agus, ale to chyba za późno na plamienie implantacyjne bo jestem tuż przed @, chociaż temperatura dzisiaj była jeszcze wysoka dlatego mnie zdziwiło to plamienie.

    Nusia trzymam kciuki. Ja w terminie spodziewanej @ plamiłam aż 3 dni i to na czerwono, więc wszystko moze się zdarzyć ;-)
    I w tym cyklu okazało się, że jest dzidzia ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2013, 12:00

    Nusia, nika86 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    Nusia trzymam kciuki. Ja w terminie spodziewanej @ plamiłam aż 3 dni i to na czerwono, więc wszystko moze się zdarzyć ;-)
    I w tym cyklu okazało się, że jest dzidzia ;-)

    Matylda Gratuluję :) :) spokojnych 9 m-cy życzę :) poproszę wiruska ;)

  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła :)
    Dziękuję i ja też trzymam za Was dziewczyny kciuki :):):)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    Nusia trzymam kciuki. Ja w terminie spodziewanej @ plamiłam aż 3 dni i to na czerwono, więc wszystko moze się zdarzyć ;-)
    I w tym cyklu okazało się, że jest dzidzia ;-)

    Dzięki Kochana, kciuki się przydadzą, chociaż nie wierzę, że to mogłoby się jakimś cudem udać.

    Wiesz, najgorsze jest to, że ja mam w 2 albo 3 dniu cyklu zrobić badanie FSH, bo jestem przed procedurą in vitro i to badanie muszę mieć, więc nie wiem czy to dzisiejsze poranne plamienie zaliczać do @ czy nie. Wczoraj robiłam posiewy i potem właśnie pojawiła mi się jasno czewona krew na wkładce, potem do końca dnia nic i znowu dzisiaj rano a teraz znowu nic. MOże to rzeczywiście to badaniu, sama już nie wiem.

    Matylda a bolał Cię brzuch jak na okres?

  • carolina84 Koleżanka
    Postów: 41 28

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja się wczoraj na maksa wystraszyłam bo przy badaniu szyjki poleciała mi po palcach krew :( I teraz już się tam nie tknę chyba ze strachu... W nocy i do teraz nie plamiłam ale nie chcę już sprawdzać czy znowu poleci jak szyjkę pomacam..

    http://ovufriend.pl/graph/c6697f81f68f3eeddc4cfa6e742dd7ab
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ