X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kobitki, staram się już 3 miesiące o fasolke, w lipcu niestety poroniłam :( i chciałabym abyście pomogły mi w interpretacji mojego wykresu, ponieważ nie wiem kiedy ta owulacja nastąpi a to już 22 dc.

    2256c0484e27f894331b15286f3bc100.png

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Carmen
    współczuję ,niestety nie mogę Ci pomóc,bo Twój wykres nie jest od początku tzn 5,6 dzień i nie wiem jak długie masz cykle i kiedy przeważnie masz owulkę a to też jast zmienne,najlepiej mierz temp od 5 dnia,obserwowac śluz albo idż na monitoring cyklu ,wtedy jest 100% pewności.a trzy miesiące to naprawdę bardzo mało i nie powinnas jeszcze się martwic.Ja staram się już półtora roku i nadal nic.Pozdrawiam i życzę wytrwałości

    Carmen92 lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Andzia33
    w grudniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, cykle mam różnie od 29-36 dni, najdłużej miałam teraz w lipcu bo 52 dni- owulacja była 7-8 lipca (niestety poroniłam 3-4 tydzień).
    Testy owulacyjne wychodzą mi od 3 dni pozytywnie więc liczę na to że to już tym bardziej że wczoraj bolał mnie lewy jajnik i piersi robią mi się nabrzmiałe,
    pozdrawiam i tobie życzę szybkiego zafasolkowania ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas było tak, że pewnego dnia (w pierwszą rocznice ślubu :)) stwierdziliśmy że nie będziemy się zabezpieczać, może akurat nam się uda. Podeszliśmy do tego na pełnym luzie. Problem tylko w tym, że z każdym dniem ja coraz bardziej się nakręcam. Zostały 2 dni do @ a ja jestem kłębkiem nerwów. Mam różne, dziwne dolegliwości które nigdy wcześniej nie występowały ale obawiam się że to nie oznaki ciąży a wytwór mojej wyobraźni który wcale mi się nie podoba.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje fabiola że to ciąża i trzymam za Ciebie mocno kciuki :)

    fabiola, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A objawy jakie ci towarzyszą ?

    fabiola lubi tę wiadomość

  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codziennie mnie mdli, cały czas mam bóle brzucha, bardzo często chce mi się siusiu o wzdęciach już nie wspomnę. Robiłam już testy, wychodziły negatywne stąd sądzę że nie jestem w ciąży a objawy są i jest to irytujące, no chyba że te objawy to nie są objawy ciąży a ja je po prostu źle interpretuje.

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    Mam nadzieje fabiola że to ciąża i trzymam za Ciebie mocno kciuki :)
    dziękuję, obyś miała rację :):)

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabiola może poprostu jeszcze za wcześnie na pozytywny test, dopiero masz 11 dpo, może za 2 dni test pokaże już 2 kreseczki, czego oczywiście CI życzę

    fabiola, Carmen92 lubią tę wiadomość

  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może masz rację, poczekam do piątku i wtedy zrobię kolejny test, no chyba że przyjdzie @. Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :):)

    Carmen92 lubi tę wiadomość

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabiola wrote:
    Codziennie mnie mdli, cały czas mam bóle brzucha, bardzo często chce mi się siusiu o wzdęciach już nie wspomnę. Robiłam już testy, wychodziły negatywne stąd sądzę że nie jestem w ciąży a objawy są i jest to irytujące, no chyba że te objawy to nie są objawy ciąży a ja je po prostu źle interpretuje.

    Ja pamiętam że miałam strasznie wzdęcia, ból brzucha, jajniki bolały mnie na zmiane i czułam ukłucia w macicy poszłam na bete dla świętego spokoju(bo testy pokazywały negatywny wynik)i tam boom 8,20 byłam w takim szoku że nie wiedziałam czy jestem w ciąży czy nie na drugi dzień poszłam do ginekologa potwierdził ciąże i kazał przyjść za dwa tygodnie, po 4 dniach poszłam zrobić bete a wynik tylko 12,3 więc czułam że coś jest nie tak i na drugi dzień dostałam krwawienia no i niestety moje szczęście nie trwało długo ;(

    dlatego poczekaj jeszcze zrób test a jak dalej będzie negatywny i @ nie przyjdzie idź na bete :)
    pozdrawiam i przesyłam dobre fluidy

    fabiola lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabiola wrote:
    Codziennie mnie mdli, cały czas mam bóle brzucha, bardzo często chce mi się siusiu o wzdęciach już nie wspomnę. Robiłam już testy, wychodziły negatywne stąd sądzę że nie jestem w ciąży a objawy są i jest to irytujące, no chyba że te objawy to nie są objawy ciąży a ja je po prostu źle interpretuje.


    fabiola jako staraczka z doswidczeniem , to mogę z reke na sercu stwierdzić , ze typowych objawów wczesnej ciąży nie ma .. szczerze to lepiej nie utożsamiać sobie strzykniecia , zakucia, czy innych objawów jako ciązy z reguły jest tak ze w 80 % przypadkach objawów nie ma zadnych a nawet jeśli sa to sa to objawy które kazda z nas ma co miesiac przed @..

    Nie ma sensu nakrecac własnej psychiki na to by nasze ciało samo w sobie sprawiało i nastawiało nas same na objawy , które w ogóle nie maja nic wspólnego z ciazą..tak naprawdę można sobie to uzmysłowić kiedy faktycznie ciaza okaze się w postaci II kreseczek czy bety.

    fabiola, Carmen92, Matylda36 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    fabiola jako staraczka z doswidczeniem , to mogę z reke na sercu stwierdzić , ze typowych objawów wczesnej ciąży nie ma .. szczerze to lepiej nie utożsamiać sobie strzykniecia , zakucia, czy innych objawów jako ciązy z reguły jest tak ze w 80 % przypadkach objawów nie ma zadnych a nawet jeśli sa to sa to objawy które kazda z nas ma co miesiac przed @..

    Nie ma sensu nakrecac własnej psychiki na to by nasze ciało samo w sobie sprawiało i nastawiało nas same na objawy , które w ogóle nie maja nic wspólnego z ciazą..tak naprawdę można sobie to uzmysłowić kiedy faktycznie ciaza okaze się w postaci II kreseczek czy bety.

    zgadzam się z Tobą w 100% jak człowiek doszukuje się u siebie objawów i później nic z tego nie wychodzi to jest bardziej podłamany i oczywiście gratuluje ciąży :) życzę Tobie i fasolce dużo zdrowia :)

    fabiola lubi tę wiadomość

  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    fabiola jako staraczka z doswidczeniem , to mogę z reke na sercu stwierdzić , ze typowych objawów wczesnej ciąży nie ma .. szczerze to lepiej nie utożsamiać sobie strzykniecia , zakucia, czy innych objawów jako ciązy z reguły jest tak ze w 80 % przypadkach objawów nie ma zadnych a nawet jeśli sa to sa to objawy które kazda z nas ma co miesiac przed @..
    Nie ma sensu nakrecac własnej psychiki na to by nasze ciało samo w sobie sprawiało i nastawiało nas same na objawy , które w ogóle nie maja nic wspólnego z ciazą..tak naprawdę można sobie to uzmysłowić kiedy faktycznie ciaza okaze się w postaci II kreseczek czy bety.

    Chyba masz rację, ciągle o tym myślę i pewnie dlatego dzieją się ze mną różne dziwne rzeczy, bo nigdy wcześniej przed @ się tak nie czułam. A brzuch boli mnie tylko przez kilka godzin od momentu przyjścia @.

    No nic, wszystko okaże się za kilka dni :)

    W sumie to tak mi lepiej jak m to wszystko napisałyście :)

    Carmen92 lubi tę wiadomość

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabiola wrote:
    Chyba masz rację, ciągle o tym myślę i pewnie dlatego dzieją się ze mną różne dziwne rzeczy, bo nigdy wcześniej przed @ się tak nie czułam. A brzuch boli mnie tylko przez kilka godzin od momentu przyjścia @.

    No nic, wszystko okaże się za kilka dni :)

    W sumie to tak mi lepiej jak m to wszystko napisałyście :)

    ja trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki :) i liczę że niedługo nam napiszesz jaki ci wynik wyszedł na teście

    fabiola lubi tę wiadomość

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby się zazieleniło. Ja też już chyba jestem po owulce i pozostaje mi czekać - chodź nie nakręcam się na ciążę bo już wiele miesięcy było pudło- czas pokażę - ale trzymajcie kciuki :-)

    Carmen92, fabiola lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabiola wrote:
    Codziennie mnie mdli, cały czas mam bóle brzucha, bardzo często chce mi się siusiu o wzdęciach już nie wspomnę. Robiłam już testy, wychodziły negatywne stąd sądzę że nie jestem w ciąży a objawy są i jest to irytujące, no chyba że te objawy to nie są objawy ciąży a ja je po prostu źle interpretuje.

    Ja tak miałam w pierwszym miesiącu po odstawieniu pigułek. Byłam przekonana, że to ciąża, niestety to tylko hormony mi świrowały.
    Ale mam nadzieję, że w Twoim przypadku to co innego i niedługo pojawi się zielony plusik :)

    fabiola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Trzymam kciuki żeby się zazieleniło. Ja też już chyba jestem po owulce i pozostaje mi czekać - chodź nie nakręcam się na ciążę bo już wiele miesięcy było pudło- czas pokażę - ale trzymajcie kciuki :-)

    trzymam za Ciebie kciuki :)

    fabiola, topa42 lubią tę wiadomość

  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc dziewczynki i życzę Wam spokojnej nocy :) i owocnej <3 ;)

    Carmen92 lubi tę wiadomość

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawzajem <3

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ