X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • Paulina121289 Debiutantka
    Postów: 7 9

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabiola, mi test wyszedł pozytywny po 3 tyg, nie ma reguły, że 14 dni od zapłodnienia,sama dokładnie też nie będziesz wiedziała, kiedy u Ciebie zaskoczyło :) mogłaś się kochać w piątek wieczorem, a zapłodnienie może nastąpić w niedziele wieczorem :) nie ma na to reguły :) a o tych objawach co mówisz, też miałam jak się nakręcałam na to, że koniecznie teraz muszę być w ciąży :) i dupa z tego wychodziła :) 3mam za Ciebie i przyszłą fasolinkę kciuki :*:)

    Podoba mi się podejście co niektórych z was :) " miej wyjebane a będzie Ci dane " !! :) najlepsze co człowiek wymyślił :D mam już kilkanaście koleżanek co spinały się jak ja, odpuściły na 2/3 miesiące zero rozmów, zero myślenia, nowe zajęcia, zaangażowanie w pracę itd.... dzisiaj wychowują roczne czy półroczne dzieci :) Mi też lekarze mówili, że jestem zestresowana i mieli racje :) a moja pani endokrynolog, dostała od nas mega bombonierkę za jasnowidzenie :D wiedziała, że chce mieć dzidzie i dała mi takie leki na wzrost hormonów, że w ciągu 2 miesięcy wszystko było w normie :) a na dodatek te leki bierze się w ciąży, żeby nie stracić maleństwa w pierwszych tyg ciąży :)

    fabiola, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa: dziękuję za ciepłe słowa... tak jak piszesz staram się, nie spinać i nie liczyć skrupulatnie dni, ale... chyba mam słaby charakter... wydaje mi się, że coś przeoczę... ten dzień owulacji... więc kochamy się "na zapas" jakby to miał coś zmienić. Mój mąż czasami jest tak zniechęcony, że jak widzi co się święci to mówi wprost, że nie da rady... w tym cyklu postanowiłam oczywiście prowadzić wykres, ale także "wrzucić na luz"... i myśleć pozytywnie, że jest wszystko ok i w tym cyklu się uda :) mam szczęśliwe "3" więc może i ten cykl taki będzie :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Aniqa: dziękuję za ciepłe słowa... tak jak piszesz staram się, nie spinać i nie liczyć skrupulatnie dni, ale... chyba mam słaby charakter... wydaje mi się, że coś przeoczę... ten dzień owulacji... więc kochamy się "na zapas" jakby to miał coś zmienić. Mój mąż czasami jest tak zniechęcony, że jak widzi co się święci to mówi wprost, że nie da rady... w tym cyklu postanowiłam oczywiście prowadzić wykres, ale także "wrzucić na luz"... i myśleć pozytywnie, że jest wszystko ok i w tym cyklu się uda :) mam szczęśliwe "3" więc może i ten cykl taki będzie :)

    to w takim razie życzę powodzenia i trzymam kciukasy za Ciebie, może wyjedźcie się gdzieś zrelaksować w góry, nad morze, spa ?

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedziemy do rodziny na urlop, ale w góry więc klimat całkiem inny niż mam teraz :) niby wtedy nie mam dni do serduszkowania, ale kto wie :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kto wie może akurat zaskoczy, w górach jest przyjemny klimat i bardzo się można zrelaksować ;) ja w górach podjęłam decyzje o tym że chce zostać mamą ^^ magiczne miejsce

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie decyzja, że chciałabym zostać mama kiełkowała dość długo, ale jak się już zdecydowałam to na maxa :) to śmieszne, ale jak poznałam mojego męża to od razu wiedziałam, że chce mieć z nim dzidzi i założyć rodzinę :) jeszcze przed ślubem mu wspominałam, że chciałabym zacząć starania, ale jak to facet... jeszcze nie jeszcze nie... a teraz chcewmy oboje tylko... coś nie wychodzi :/

    Carmen92 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie kiełkowała ta decyzja 2 lata ale stwierdziłam że poczekam, w grudniu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i na majówke stwierdziłam że już, pierwszy cykl niestety bez owocny, a w drugim się udało, niestety na chwile, więc licze na ten cykl ;)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja liczę razem z Tobą :) trzeba być dobrej myśli :) skoro raz się udało to uda się i drugi i to nie na chwilę :)

    nosek do góry :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie na to liczę że się uda, tym bardziej że ponoć po wczesnym poronieniu bardzo szybko można zajść w ciąże, ahh tylko ta moja owulacja mnie przeraża bo testy pozytywne a skoku temperatury brak ;(

    2256c0484e27f894331b15286f3bc100.png

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm... rzeczywiście nie ma skoku, ale skoro testy potwierdzają to bym bardziej ufała im :) może jesteś z tych "niekotemperaturowych" :) i o tym, że po poronieniu jest większa szansa na szybkie poczęcie czytałam nie raz :) 3 mam kciuki mocmno mocno :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    hmmm... rzeczywiście nie ma skoku, ale skoro testy potwierdzają to bym bardziej ufała im :) może jesteś z tych "niekotemperaturowych" :) i o tym, że po poronieniu jest większa szansa na szybkie poczęcie czytałam nie raz :) 3 mam kciuki mocmno mocno :)

    ostatnio po owulacji utrzymywała się na poziomie 37,1 więc sama już nie wiem

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    być może Twój organizm nie doszedł jeszcze do siebie po poronieniu i stąd te zmiany w temperaturze...

    podwyższona tempka z reguły jest po owulacji i po zapłodnieniu kiedy nie ma małpy a jest fasolka :)

    u mnie utrzymuje się w okolicach 37 aż do @ kiedy spada do 36 i jest to dla mnie znak, że tampony czas szykować :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2013, 11:34

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja często miałam owulkę potwierdzoną monitoringiem cyklu a tempka dopiero po dwóch dniach szła w górę ,a ponoc testy oznaczają tylko,że organizm przygotowuje się do owulki,a ona może dopiero byc za kilka dni.Powodzenia!

    Carmen92 lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi tempka w dniu poronienia spadła z 37,1 do 36,9 więc już wiedziałam że coś jest nie tak, poszłam na spacer i jak wróciłam to było po wszystkim.

    mam nadzieje że to nie cykl bezowulacyjny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    ja często miałam owulkę potwierdzoną monitoringiem cyklu a tempka dopiero po dwóch dniach szła w górę ,a ponoc testy oznaczają tylko,że organizm przygotowuje się do owulki,a ona może dopiero byc za kilka dni.Powodzenia!

    więc są jakieś szanse ;)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tempka rośnie rośnie... skok... owulka... i minimalnie spada... a potem (oby) rosnie znowu... :)

    mniej więcej tak to wygląda...

    nie ma co się martwic na zapas... ja tez zaczęłam cykl i tempka taka sobie, ale wierzę, że będzie ok :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy rade kobitki jesteśmy silne :)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobieta kobitę zawsze zrozumie

    [img]http: zobacz jaki ja mam póki co brzydki cykl, ale nie załamuję się, bo będzie skok i ja w to wierzę[/img]

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczynki,
    U mnie @ zbliża się wielkimi krokami, jutro mam dostać. Dzisiaj już brzuch boli coraz bardziej, nawet nie nastawiam się na fasolkę. Dzisiaj rano znowu miałam na wkładce jakąś brązową plamkę maleńką, nie wiem czemu mam takie dziwne plamienia w tym cyklu przed @.

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Witajcie Dziewczynki,
    U mnie @ zbliża się wielkimi krokami, jutro mam dostać. Dzisiaj już brzuch boli coraz bardziej, nawet nie nastawiam się na fasolkę. Dzisiaj rano znowu miałam na wkładce jakąś brązową plamkę maleńką, nie wiem czemu mam takie dziwne plamienia w tym cyklu przed @.


    ja też mam takie dziwne plamienia przed małpą i to co cykl więc wiem, że tampony czas szykować :( mi się wydaję, że to początek @ się tak u mnie objawia a potem leci konkretnie :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ