X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skowronka idź na bete a nóż będzie miła niespodzianka, alxa dobrze że ten remont robicie bo przynajmniej nie "myślisz"o cyklu i się nie stresujesz na zapas, trzymam za Was mocno kciuki,za Ciebie anutka też ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki czy badanie FSH robi się na czczo????

  • nat ;) Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny . Sluchajcie mam lekki problem:/.Jestem w 16 dpo @ nie ma (link do wykresu wklejony ponizej)a od pon robie testy I tu wlasnie pojawil sie problem mianowicie kazdy mi pokazuje 2 kreseczke. Co najlepsze jest to ze na poczatku trzeba bylo sie przygladac naprawde dluuuugo ale dzis sie pojawila dosc szybko troszke ciemniejsza ale nadal jasna:/. I wlasnie gdy zrobilam rano nie byla tak fajna a juz popoludniu byla ciemniejsza a wieczorem znowu taka jak rano ...:/ I co gorsza dzis mialam spadek tem I nie wiem czy to oznaka na @? aaaaa!(dodam ze testy z ebay wiec nie wiem czy sa naprawde wiarygodne czulosc 10). powiedzcie mi jeszcze czy nawet gdyby nie bylo ciazy to czy test pokaze cos czy nie ma prawa?No matko jestem zamotana a bety zrobic nie moge bo mieszkam w UK a oni tu nie robia :(. prosze podpowiedzcie mi cos:* . dziekuje slicznie kochane:*

    Miej­my nadzieję!... Nie tę lichą, marną co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi ja­ko ziar­no przyszłych poświęceń w duszy bohatera. A.A


    899ddbbd688127705094cc33e619a
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj co pokaże temperatura rano i ja na Twoim miejscu kupiłabym test w aptece i wykonała go, w tym momencie jak po dniu spodziewanej @ to w dowolnym momencie dnia. Trzymam kciuki!!

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat :) tempka świetna i byłoby super gdyby taka została :) śluz tez ok więc wg mnie są szanse na fasolkę :)

    Carmen92:) dziękuje, że tak we mnie wierzysz :)

    pojawił się u mnie dziwny problem... jestem kilka dni po @ a nie mija mi taki typowy ból - skurcze miesiączkowe :( co myślicie ????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2013, 10:12

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nat ;) Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku dziekuje wam dziewczeta :*. Tak tez zrobie kupie dzis test z apteki I zobaczymy co zobacze.No lasnie ja tak sie czuje jak na ciaze bo ostatnio zaczelo mi sie krecic w glowie jak sie podniose itd.. do tego nawet papierosa dokonczyc nie moglam :o! jokos mi nie smakowal I jakos mnie tak ,,mulilo,, po nim (dlatego zostawilam palenie ). Tylko martwi mnie ten okropny spadek tempki :/ nie wiem jak mam go rozumiec bo ogolnie to moj pierwszy wykres wczesniej nigdy tego nie robilam.. no najdziwniejsze jest dla mnie to ze zawsze przed @ pochlanialam tony! slodyczy :x a teaz wogole mnie nie ciagnie ... Powiem wam ze juz zaczynam wariowac :D bo nie wiem czy moze sobie tego nie wmawiam itd a do lekarza pojsc tez niebardzo bo oni tu wierza na slowo hmm I jak pozniej u poloznej wyjdzie ze jednak nie to tak glupio by bylo:D.Nagadalam sie za wsze casy :x. Jeszcze raz dziekuje za rady I kciuki jestescie wielkie :*

    Miej­my nadzieję!... Nie tę lichą, marną co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi ja­ko ziar­no przyszłych poświęceń w duszy bohatera. A.A


    899ddbbd688127705094cc33e619a
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat ;) wrote:
    ojejku dziekuje wam dziewczeta :*. Tak tez zrobie kupie dzis test z apteki I zobaczymy co zobacze.No lasnie ja tak sie czuje jak na ciaze bo ostatnio zaczelo mi sie krecic w glowie jak sie podniose itd.. do tego nawet papierosa dokonczyc nie moglam :o! jokos mi nie smakowal I jakos mnie tak ,,mulilo,, po nim (dlatego zostawilam palenie ). Tylko martwi mnie ten okropny spadek tempki :/ nie wiem jak mam go rozumiec bo ogolnie to moj pierwszy wykres wczesniej nigdy tego nie robilam.. no najdziwniejsze jest dla mnie to ze zawsze przed @ pochlanialam tony! slodyczy :x a teaz wogole mnie nie ciagnie ... Powiem wam ze juz zaczynam wariowac :D bo nie wiem czy moze sobie tego nie wmawiam itd a do lekarza pojsc tez niebardzo bo oni tu wierza na slowo hmm I jak pozniej u poloznej wyjdzie ze jednak nie to tak glupio by bylo:D.Nagadalam sie za wsze casy :x. Jeszcze raz dziekuje za rady I kciuki jestescie wielkie :*


    najlepiej zrób test, a najlepiej 2 albo idź na bete :) ja tez "zmawiałam sobie" objawy ciążowe i klops... lepiej się upewnić niż cieszyc za wcześnie :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nat ;) Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka -kochana nie moge zrobic bety bo tu w Uk nie robia ani w ,,przychodni,, ani w szpitalu na tak zwane ,,zawolanie,, musza miec podstawy(czyli pozytywny test) itd... ehhh no pozostaje mi tylko czekac. dam wam zac co wyjdzie dzis z testow buziale:*

    Miej­my nadzieję!... Nie tę lichą, marną co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi ja­ko ziar­no przyszłych poświęceń w duszy bohatera. A.A


    899ddbbd688127705094cc33e619a
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat :) daj nam znać koniecznie :0 trzymam kciuki za pozytyw i zielona kropkę na wykresie :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    dziewczynki czy badanie FSH robi się na czczo????
    Nusia nie musi być na czczo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alxa wrote:
    jejku dziewczynki nie mam czasu nawet usiąść i poczytać co tam ciekawego piszecie:) remont pochłonął nas całkowicie... ale przynajmniej zaczyna być widać efekty!
    mała po operacji już i ma się dobrze <3

    jeszcze 7 dni i testowanie.. ale ten cykl mi szybko zleciał.. jedynie wieczorami sobie przypominam, że przydało by się po stresować chwilkę:)

    całuję Was dziewczynki cieplutko:*
    i dobrze że zapominasz o tym cyklu, oby wyszło na dobre :)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałoby się tak "pstryk" palcami i już wszystko wiadomo, czekanie jest dobijające, szczególnie jak nie ma się zajęcia :/

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak czekałam, i oczywiście już myślałam że w ciązy byłam, tz wmówiłam sobie, heh teraz to troszke śmieszne,
    zaraz ide sobie nalać naleweczki :)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Expertko nasza a jakaś rada dla takiej "niecierpliwej" jak ja... staram się nie dać zwariować, ale codziennie myślę o serduszkowaniu i jajeczku... :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, też to przechodziłam, po prostu musi w tobie coś zaskoczyć i zmienisz myślenie, na moją zmiane miały wpływ rozmowy na ovu z dziewczynami, co mnie nakierowały na dobre myślenie.
    dodatkowo zajmij się czymś dodatkowo, albo pojedź gdzieś ( czytaj w moje ukochane góry)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jadę w nasze ukochane góry za kilka dni :) powiem szczerze, że mi też dużo dają rozmowy z Wami... nie siedzę już i skamlę, że jetem beznadziejna... jestem 100% kobitką jak każda z Was :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o proszę czyli jedziesz w moje rejony, i dobrze! wypoczniesz, zrelaksujesz się, i wyjdzie ci to na dobre, tylko nie wspominaj nic o cyklach tam , masz się dobrze bawić,

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uroczyście oświadczam wszystkim forumokowiczą, że ani razu nie wspomnę mojemu mężowi o owu, płodności, jajeczkach i innych takich podczas wyjazdu w góry :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2013, 14:50

    Aniqa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    uroczyście oświadczam wszystkim forumokowiczą, że ani razu nie wspomnę mojemu mężowi o owu, płodności, jajeczkach i innych takich podczas wyjazdu w góry :)
    i tak ma być,
    oni odbierają to nie zawsze dobrze, tz tak czuje, ze jak dreczyłam mojego tymi dniami płodnymi, i ta teorią że teraz dziecko albo nigdy, ze musi sie udać to chłopina sie mi stresowała a i tak sie na tym ledwo co znała,
    tylko o tym nawijałam, jejku biedak to znosił.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    uroczyście oświadczam wszystkim forumokowiczą, że ani razu nie wspomnę mojemu mężowi o owu, płodności, jajeczkach i innych takich podczas wyjazdu w góry :)
    poleż sobie gdzies na polance z dala od zatłoczonych miejsc, ja to uwielbiam, uciec od zgiełku turystów. najładniej jest tam gdzie niema duzo ludzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2013, 14:56

    Andzia33 lubi tę wiadomość

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ