X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    i tak ma być,
    oni odbierają to nie zawsze dobrze, tz tak czuje, ze jak dreczyłam mojego tymi dniami płodnymi, i ta teorią że teraz dziecko albo nigdy, ze musi sie udać to chłopina sie mi stresowała a i tak sie na tym ledwo co znała,
    tylko o tym nawijałam, jejku biedak to znosił.

    ja chyba tez za bardzo naciskałam i efekt był odwrotny...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    więc już wiesz że powinno być inaczej,
    udanego wyjazdu !!!!!
    a ile masz lat jak mozna wiedzieć??

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2013, 16:36

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nat ;) Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kochane :* poszlam za wasza rada I kupilam testy w aptece. Musze przyznac ze zaraz po zrobieniu jednego pojawil sie cien cienia ale jak wysechl to normalnie widac choc bladsza od kontrolnej 2 kreseczke :o. Zrobilam tez drugi wiec tez tam cos widac ale jeszcze nie wysechl zobaczymy ... to ja nie wiem liczy sie tak ?Czy zeby bylo zrobione dobrze to musi byc widc tak jak na opakowaniu po 3 min? Teraz nie wiem jak mam traktowac informacje o tym ze po tych wlasnie 3 min mam ignorowac wynik

    Miej­my nadzieję!... Nie tę lichą, marną co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi ja­ko ziar­no przyszłych poświęceń w duszy bohatera. A.A


    899ddbbd688127705094cc33e619a
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój cień cienia skończy za tydzień 3 lata:) Także mocno trzymam kciuki!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • nat ;) Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve dziekuje a ja trzymam za Ciebie I oczywiscie 100 lat dla solenizanta:*! a tak wracajac wiem ze w dzien sie nie mierzy ale u mnie znowu tem skacze do 38 :) a goraczki nie mam .. 2 pokazuje juz niezla kreche wiec poddaje sie I kropeczkuje na zielono:x caluje was kochane

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Miej­my nadzieję!... Nie tę lichą, marną co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi ja­ko ziar­no przyszłych poświęceń w duszy bohatera. A.A


    899ddbbd688127705094cc33e619a
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję jako pierwsza i życzę 9 spokojnych miesięcy:)

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat ;) wrote:
    Eve dziekuje a ja trzymam za Ciebie I oczywiscie 100 lat dla solenizanta:*! a tak wracajac wiem ze w dzien sie nie mierzy ale u mnie znowu tem skacze do 38 :) a goraczki nie mam .. 2 pokazuje juz niezla kreche wiec poddaje sie I kropeczkuje na zielono:x caluje was kochane

    moje najszczersze gratulacje :) spokojnych 9 miesięcy <3

  • nat ;) Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestescie kochane za dobre slowa :* dzis wstalam rano temperature podsoczyla po ostatnim spadku tylko ze ja nie wiem ale chyba zaczynam plamic :|. Zobaczymy jak sie to wszystko potoczy ... ja juz nie mam sil od tych wszystkich niewiadomych ehhh

    Miej­my nadzieję!... Nie tę lichą, marną co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi ja­ko ziar­no przyszłych poświęceń w duszy bohatera. A.A


    899ddbbd688127705094cc33e619a
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia :*

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje trzymam kciuki!
    Jak plamisz może powinnaś zbadac progesteron i brac luteinę lub dupchaston ,czy może idż do swojego gin.

    Andzia33
  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu niestety nam się nie udało ale w następnym postaramy się z Mężusiem jeszcze bardziej :):) a za Was dziewczynki trzymam baaaardzo mocno kciuki <3

    nat ;) wrote:
    Eve dziekuje a ja trzymam za Ciebie I oczywiscie 100 lat dla solenizanta:*! a tak wracajac wiem ze w dzien sie nie mierzy ale u mnie znowu tem skacze do 38 :) a goraczki nie mam .. 2 pokazuje juz niezla kreche wiec poddaje sie I kropeczkuje na zielono:x caluje was kochane

    nat gratuluję :):)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • nat ;) Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje kochane :* ! jednak chyba ta ciaza sie nie utrzyma bo zaczelam krwawic :( bylam w szpitalu a tam mi tylko dali ulotke sprawdzili tentno I powiedzieli ze jak mnie nie zaleje to w pon na usg jesli jeszcze cos test pokaze ehhhh. Mimo wszystko trzymam kciukki za was I mam ogromna nadzieje ze wszystkie jak na raz bedziemy mamusiami 2014!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Miej­my nadzieję!... Nie tę lichą, marną co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, lecz tę niezłomną, która tkwi ja­ko ziar­no przyszłych poświęceń w duszy bohatera. A.A


    899ddbbd688127705094cc33e619a
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    25 :)
    podobnie jak ja ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabiola wrote:
    W tym cyklu niestety nam się nie udało ale w następnym postaramy się z Mężusiem jeszcze bardziej :):) a za Was dziewczynki trzymam baaaardzo mocno kciuki <3
    ja też czekam na wrzesień,

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki mi zostały tylko 6 dni i testuję :-) No chyba że nie wytrzymam :-) Kuknijcie na mój wykres co myślicie ?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wytrzymasz, wytrzymasz, ja dopiero w październiku będę testować także mam dużo czasu, ehhh.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Trzymajcie kciuki mi zostały tylko 6 dni i testuję :-) No chyba że nie wytrzymam :-) Kuknijcie na mój wykres co myślicie ?

    Ja mam podobny wykres;) Też 6 dni teoretycznej fazy lutealnej. Ale myslę że za wcześnie żeby wyciagać jakiekolwiek wnioski. Jedyne co pozostaje to trzymać kciuki aby sie udało:) Powodzenia!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mi sie tak nudzi ,że każde tematy chyba przeczytałam z grubsza oczywiscie ;p
    Widze , że każda się stresuje i nic dziwnego...
    Nat oczywiscie trzymam kciuki i mam nadzieje ,że wszystko sie dobrze potoczy :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    cab360a44b.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    podobnie jak ja ;)


    a ile Aniqa staracie się o brzdąca ??? :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ