X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO ja tak mam 1 raz, zawsze jak miałam dostac @ to się pojawiło plamienie ale większe i już tego samego dnia się rozkręcało, no nic, trudno. Wkurza mnie takie czekanie na @ bo brzuch boli i nie mam na nic sił, już by mogła przyjść!

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia podpowiedz mi w takiej jednej sprawie - jesteś autorytet :) :

    ledwie skończyło mi się krwawienie i zaznaczyłam przy dzisiejszym dniu plamienie i detektor pokazuje mi "dzień przypuszczalnie płodny" kiedy on płodny być nie może. Czy też tak masz bądź miałaś ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie będzie mnie jutro, wracam w pt :) bay

    fabiola lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wydaje mi się, że to zdecydowanie za wcześnie, mi tak nigdy detektor nie pokazał, zależy jak długie masz cykle, ale mi np zdażyło się, że miałam owulacje już w 10 dc, więc teoretycznie od około 7-8 dc mogły być już dni płodne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Anutka wydaje mi się, że to zdecydowanie za wcześnie, mi tak nigdy detektor nie pokazał, zależy jak długie masz cykle, ale mi np zdażyło się, że miałam owulacje już w 10 dc, więc teoretycznie od około 7-8 dc mogły być już dni płodne.

    ja rok temu miałam podobnie...owulacje miałam już w jakimś 8 dc i wtedy sie o dziwo udało...,niestety nie skończyło się to dobrze, ale wierzę że i tak było to jakis postępem że w ogóle się udało...w tym cyklu kompletnie nie wiem czy miałam owulację czy też nie... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to i dobrze, że jesteś nieświadoma, może to akurat pomoże zajść w ciążę, oby się udało tym razem!

    Paulina121289 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    może to i dobrze, że jesteś nieświadoma, może to akurat pomoże zajść w ciążę, oby się udało tym razem!

    w tym miesiącu to jestem kompletnie nieświadoma...nic nie obserwuje, chciałam wyluzować, odpocząc psychicznie bo stres w poprzednim miesiącu wyssał ze mnie ostatnie soki...teraz odżyłam i fajnie by było gdzyby ten bezstresowy sexik okazał się w tym miesiącu owocny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj musze niestety ucieć, obowiązki wzywają
    papa Kochane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki żeby się udało, miłego wieczorku!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobitki, jak tam Wam się dzień zaczął ktoś ma jakieś dobre informacje? <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen92 wrote:
    kto wie może akurat zaskoczy, w górach jest przyjemny klimat i bardzo się można zrelaksować ;) ja w górach podjęłam decyzje o tym że chce zostać mamą ^^ magiczne miejsce
    tak tak, tylko w górach, zapraszam!!! super pogoda, tylko troszkę turystów jest ale przecież i to ma swoje zalety:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    u mnie decyzja, że chciałabym zostać mama kiełkowała dość długo, ale jak się już zdecydowałam to na maxa :) to śmieszne, ale jak poznałam mojego męża to od razu wiedziałam, że chce mieć z nim dzidzi i założyć rodzinę :) jeszcze przed ślubem mu wspominałam, że chciałabym zacząć starania, ale jak to facet... jeszcze nie jeszcze nie... a teraz chcewmy oboje tylko... coś nie wychodzi :/
    nic sie nie martw na razie, mi tez nie wychodzi, ale teraz zmieniłam strategię i na pewno się uda, a jak nie to na pewno następnym :)
    przyjeżdżaj w góry, wypoczniesz troszkę, i nie myśl o jednym. a kto wie może nawet będziemy gdzieś przechodzić koło siebie hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki!
    Ja już dzisiaj na 100% dostane okres, brzuch mnie boli okropnie, mam aż takie skurcze. Nienawidzę tego czekania! brrr
    Miłego dnia dla wszystkich!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przechodziłam to parę dni temu, współczucie, ale ostatnio okres trwa mi tylko 3 dni, 1 - straszliwy ból, 2- mniejszy , a 3- juz niema i koniec.
    dziwne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja teraz co miesiąc mam inaczej, raz tylko 3 dni, nastepnym razem 5 a nawet 7, różnie to teraz u mnie bywa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ostatnio raczej 3-4 dni, ale teraz tz. wczoraj czułam jak mnie podbrzusze boli, i tak jak by jajniki, raz z jednej raz z drugiej strony, tak przeważnie odczuwam przy owulacji, ale to raczej nie możliwe, 9 okres a 14 już owulacja, ostatnim razem sprawdzałam na paskach i miałam w połowie cyklu, poza tym teraz nawet nie mam śluzu.
    ostatnio lekarz się mnie pyta czy odczuwam ból po za czasem krwawienia, to mu mówię że w czasie owulacji, a on mi na to że świetnie, że to lepiej niż by miało go nie być, ale nie wiem o co chodzi z tym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem co jest grane dokucza mi ból w podbrzuszu (łagodniejszy niż ten przed okresem) i bolą mnie piersi, myślicie że to owulacja?

    2256c0484e27f894331b15286f3bc100.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2013, 18:58

  • skowronka Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja dziewuchy, wpadłam się pożalić na swoją głupotę ;)
    Po przeczytaniu termometrowych rad z forum i instrukcji obsługi termometru, stwierdzam, że cały wykresik mogę sobie wsadzić centralnie w dupkę :<
    Ale nie ma tego złego, jutro pójdę zrobić betę i może jednak się okaże, że owu była wtedy kiedy TEN śluz i wszystko jest pięknie i cudownie. Trzymajcie kciukaski, będzie mi miło :)

    bazooka tube on my shoulder
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku dziewczynki nie mam czasu nawet usiąść i poczytać co tam ciekawego piszecie:) remont pochłonął nas całkowicie... ale przynajmniej zaczyna być widać efekty!
    mała po operacji już i ma się dobrze <3

    jeszcze 7 dni i testowanie.. ale ten cykl mi szybko zleciał.. jedynie wieczorami sobie przypominam, że przydało by się po stresować chwilkę:)

    całuję Was dziewczynki cieplutko:*

    nika86 lubi tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Anutka wydaje mi się, że to zdecydowanie za wcześnie, mi tak nigdy detektor nie pokazał, zależy jak długie masz cykle, ale mi np zdażyło się, że miałam owulacje już w 10 dc, więc teoretycznie od około 7-8 dc mogły być już dni płodne.


    Nusia cykle mam wydaje mi się, że "normalnej" długości w granicach 29 - 34 dni :) dziś znowu mam dzień prawdopodobnie płodny wg detektora :) sama nie wiem jak to rozumieć... ból niby owulacyjny...ale czy to możliwe... ostatni cykl zakończyłam na 34 dniu... wczoraj serduszkowanie wieczorem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2013, 20:46

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ