X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Witam Was Kochane kobitki.
    Jednak nie poszam rano na betę..nie czuje spinki, więc dałam sobie spokój. Mam możliwość zrobienie w czwartek,
    dobrze, zawsze to bedzie bardziej wiarygodny :)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    a ile Aniqa staracie się o brzdąca ??? :)
    w sumie to 3 cykl. a dokładniej to drugi, nie wchodząc w szczegóły, w pierwszym było o kilka dni za późno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    witam kobitki
    Aga wytrzymaj jeszcze troszkę, żeby wynik był wiarygodny, :)

    Asiulke witam w naszych skromnych progach.

    no w czwartek będzie 28dc więc już powinien na 100% być wiarygodny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    no w czwartek będzie 28dc więc już powinien na 100% być wiarygodny
    no niby tak,
    powodzenia :)

  • Matka Polka Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    to moj pierwszy cykl z ovu ,szkoda ze wczesniej na was kobitki nie trafilam bo wsparcie jest tu ogromne :) Mieszkam w UK i od okolo roku staram sie z partnerem o dzidzie. Mamy juz dwoje ale jeszcze jedno do kochania nie zaszkodzi :) Niestety ciagle cos nam na przeszkodzie wylazi (cysty i wachania hormonow ostatnio ) ale jestesmy dobrej mysli. Pozdrawiam serdecznie wszystkie staraczki :)

    MariaAntonina, Andzia33, chce dzidziusia lubią tę wiadomość

    n58ezlo8nt3b2plo.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj i również pozdrawiam i trzymamy kciuki oby się jak najszybciej udało!

    Matka Polka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Matka Polka Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Andzia33, zobaczymy co doktor w czwartek powie ide odebrac wyniki hormonow no i ovulka sie zbliza :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    n58ezlo8nt3b2plo.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka mam do Was dziewczyny pytanie - kurcze dziś bardzo ale to bardzo boli mnie brzuch nie wiem czy to zbliżająca się @ czy dzidzia niestety nie mam w domu nospy co mogę zażyć ? Apap?

    zem3i09keg891u11.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apap powinien by ok. Ja w ciąży jak bolała mnie głowa strasznie brałam apap.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane, bylismy dzisiaj z mezem w klinice zrobic badanie nasienia i niestety wyniki nie sa rewelacyjne. z moimi problemami i meza wynikami zostaje nam na dzien dzisiajszy tylko in vitro :( ale jestem załamana :( po wyjsciu od lekarza popłakałam sie. maz tez nie moze w uwierzyc :(

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mojej kumpeli w ciąży ginek pozwolił brać jako przeciwbólowy tylko i wyłącznie paracetamol

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    w sumie to 3 cykl. a dokładniej to drugi, nie wchodząc w szczegóły, w pierwszym było o kilka dni za późno.

    to tak jak ja :) do trzech razy sztuka :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    witam kochane, bylismy dzisiaj z mezem w klinice zrobic badanie nasienia i niestety wyniki nie sa rewelacyjne. z moimi problemami i meza wynikami zostaje nam na dzien dzisiajszy tylko in vitro :( ale jestem załamana :( po wyjsciu od lekarza popłakałam sie. maz tez nie moze w uwierzyc :(


    Nie załamujcie się przede wszystkim!!
    Znam parę z podobnymi początkowymi wynikami, która kiedy już straciła nadzieję stała się naturalnie rodzicami.

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • alxa Autorytet
    Postów: 259 172

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem wyniki mogą się troszkę mylić.. bo trafi się chociaż jeden uparciuch, który chce się przebije przed masę i będzie fasolka:)

    mnie od kilku dni ciągle pobolewa podbrzusze... wczoraj wieczorem to typowo na @ bo wtedy boli mnie także całe udo...
    ale temp nie spadła, dalej wysoka jest.
    Dziś już nie wytrzymałam i zrobiłam teścik ale niestety jedna kreseczka.. chociaż jeszcze 2 dni!
    Są szanse <3

    Dziewczynki trzymam za Was kciuki!

    kaarolaa, Andzia33, nika86 lubią tę wiadomość

    e3db312905.png
    920555c751.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa współczuję Wam ogromnie i rozumiem załamanie, ale napisz czy wyniki Twojego męża są złe i nie ma szans na ich poprawienie w krótkim czasie, czy odpowiednimi działaniami lub leczeniem uda się doprowadzić jego armię do stanu akceptowalnego?
    W tym czasie Ty się też podreperujesz i wierzę, że to in vitro będzie tylko złym wspomnieniem, a Wam uda się naturalnie.
    Ściskam mocno i wspieram ile się da.

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poradzcie mi kiedy najlepiej testowac normalnie @ powinna przyjsc 30.08 ale ovu wyznaczyło mi ja na 23 .08 przez wczesna owulacje, dzis przed chwila test zrobilam i negatywny:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2013, 21:09

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym testowała około tego 30.08 tak jak powinna przyjśc, mam wrażenie, że ovu czasem szaleje.

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    mojej kumpeli w ciąży ginek pozwolił brać jako przeciwbólowy tylko i wyłącznie paracetamol

    Apap zawiera właśnie paracetamol (który zawierają też inne leki przeciwbólowe) i z tego co wyczytałam to w niezbyt dużych dawkach nie jest przeciwwskazany w ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    kaarolaa współczuję Wam ogromnie i rozumiem załamanie, ale napisz czy wyniki Twojego męża są złe i nie ma szans na ich poprawienie w krótkim czasie, czy odpowiednimi działaniami lub leczeniem uda się doprowadzić jego armię do stanu akceptowalnego?
    W tym czasie Ty się też podreperujesz i wierzę, że to in vitro będzie tylko złym wspomnieniem, a Wam uda się naturalnie.
    Ściskam mocno i wspieram ile się da.
    jesli chodzi o ilosc to jest ich bardzo bardzo malo i ruchliwosc tez nie jest za dobra. za 2 miesiace powtorka badan i wtedy jeszcze zobaczymy co i jak. wierze, ze nastepnym razem bedzie znacznie lepiej

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 20 sierpnia 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa bądźmy zatem dobrej myśli.
    Tym bardziej, że dwa razy Wam się udało, więc nadzieja na poprawę armii jest ogromna. Nie traćcie nadziei.
    Trzymam kciuki.

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ