Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂
Odpowiedz

Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂

Oceń ten wątek:
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 11 lipca 2025, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    TSH 3.086

    Progesteron 13,06

    Beta-HCG całkowite Beta-HCG total 60,60

    🫣🫣🫣🫣🫣
    teraz zaczęły mi się dopiero trząść ręce, nie wierzę!!!!

    A to TSH mam sporo wyższe niż zwykle, ostatni pomiar z początku czerwca miałam 1.497

    Czy mam coś z tym progiem i tsh robić?


    Gratuluję. Ja w ciąży miałam dokładnie tak samo, przy zrobieniu bety zrobiłam tsh i mi też podskoczyło do ok. 2,5. Choć chwilę wcześniej oscylowało koło 1. Poszłam do endokrynologa zwiększył mi euthyrox z 88 na 100 i cała ciążę było ok. Po ciąży wróciłam do 88 bo mi za bardzo tsh spadło. Z tym że jestem nowa i nie wiem czy już wcześniej się leczyłaś, ja tak stąd ta korekta dawki. Mi endokrynolog powiedział że trzeba tego pilnować szczególnie do momentu aż dziecko ma własną tarczycę nie pamiętam dokładnie który tydzień coś ok 24 tygodnia (nie jestem pewna dokładnie). Ja sprawdzałam w ciąży tsh dość często.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2025, 15:12

    Dżozu lubi tę wiadomość

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 11 lipca 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    TSH 3.086

    Progesteron 13,06

    Beta-HCG całkowite Beta-HCG total 60,60

    🫣🫣🫣🫣🫣
    teraz zaczęły mi się dopiero trząść ręce, nie wierzę!!!!

    A to TSH mam sporo wyższe niż zwykle, ostatni pomiar z początku czerwca miałam 1.497

    Czy mam coś z tym progiem i tsh robić?
    O Jezu ale się cieszę! Super, niech beta szybuje!
    Progesteron wzrósł więc super. Tak jak dziewczyny piszą- lekarz powie, że jest git. Jeżeli Cię martwi to poproś lekarza o tabletki.
    Pewnie będziesz powtarzać przyrost za dwa dni to tego proga też sobie oznacz 🥰

    Dżozu, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 11 lipca 2025, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    TSH 3.086

    Progesteron 13,06

    Beta-HCG całkowite Beta-HCG total 60,60

    🫣🫣🫣🫣🫣
    teraz zaczęły mi się dopiero trząść ręce, nie wierzę!!!!

    A to TSH mam sporo wyższe niż zwykle, ostatni pomiar z początku czerwca miałam 1.497

    Czy mam coś z tym progiem i tsh robić?
    Z tsh to od lekarza dostaniesz leki, normalne że TSH rośnie w ciąży bo bhcg jest budową podobna do TSH i "udaje" ten hormon 😉 progesteron ja bym zostawiła jak nic się złego nie dzieje 😉 beta super 😉

    Dżozu lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Monini15 Ekspertka
    Postów: 238 962

    Wysłany: 11 lipca 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    TSH 3.086

    Progesteron 13,06

    Beta-HCG całkowite Beta-HCG total 60,60

    🫣🫣🫣🫣🫣
    teraz zaczęły mi się dopiero trząść ręce, nie wierzę!!!!

    A to TSH mam sporo wyższe niż zwykle, ostatni pomiar z początku czerwca miałam 1.497

    Czy mam coś z tym progiem i tsh robić?


    Brawo kochana to teraz czekamy na przyrost 😍
    Mi wczoraj też od razu wyszło podwyższone tsh, moja lekarka mi od razu w smsie zwiększyła dawkę euthyroxu z 50 na 75 🤓
    Gratulacje czyli dobrze ciotki widziały cień cienia 🥹

    Dżozu lubi tę wiadomość

    Starania o rodzeństwo 🤰🏻
    👦🏼05.2022 1CS (cięcie cesarskie)
    Ona 👩🏻 IO, PCOS (AMH 5.38),niedoczynność tarczycy, Trombofilia❌ reszta z krwi ✅ MUCH✅ wymazy z szyjki✅ HSG-drożne ✅ KIR ✅ laparohistero ✅
    On 🙋🏻‍♂️02.2025 nasienie: morfologia,HBA, fragmentacja, posiewy ✅
    ——————————————————-
    🩷10cs (1 cykl na CLO, zivafert, utrogestan 3x300)
    🩸09.06
    🥚27.06 potrójna owulacja
    🤞10.07 ⏸️
    I beta 187,14. II beta 400,92. III beta 812,61
    16.07 usg- kropek 🥹
    25.07 USG mamy jedno ♥️ ale obok pojawił się młodszy drugi kropek 🫣
    08.08 dwa bijące serduszka ♥️♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2025, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu, rany ale cudowne wieści! Gratulacje! 🥳

    Dżozu lubi tę wiadomość

  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 11 lipca 2025, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    TSH 3.086

    Progesteron 13,06

    Beta-HCG całkowite Beta-HCG total 60,60

    🫣🫣🫣🫣🫣
    teraz zaczęły mi się dopiero trząść ręce, nie wierzę!!!!

    A to TSH mam sporo wyższe niż zwykle, ostatni pomiar z początku czerwca miałam 1.497

    Czy mam coś z tym progiem i tsh robić?
    Gratulacje ❤️❤️❤️🩷🩵

    Jeśli chodzi o progesteron to chyba ja osobiście bym go wspomogla dodatkowo 🤔🙂

    Bergamotka94 lubi tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 11 lipca 2025, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹 niby się wyczekuje a i tak zaskoczenie, no mówię Wam 🫶🫶🫶🥰🥰🥰🥰🥰

    PS - nie leczę się na tarczycę, nie przyjmuję żadnego eutyroxu. Zawsze miałam wyniki bardzo ok, choć mam 'zmiany hipoechogeniczne z artefaktem ogona komety' i chyba dość małe płaty - 5,6 i 4,2 ml (ale to dane z lutego 2024 r., powinnam iść 4 miesiące temu na kontrolę"

    S_va_88, MoniaB, Ounai, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 11 lipca 2025, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S_va_88 wrote:
    Asia mówiliście już córce, że zostanie starsza siostrą?
    Oh tak 🙂 zabraliśmy ją na wizytę, myślała że poszłam do dermatologa 😅 czekała z tatą na korytarzu, ja podczas usg upewniłam się że wszystko jest dobrze I lekarka dopiero ich zawołała 🙂 była w ciężkim szoku 😂 jej miną nie do opisania kiedy lekarka kazała jej popatrzeć na bijące serduszko jej brata lub siostry ❤️ dopiero w samochodzie puściły jej emocje, powiedziała "mamo ja płacze ze wzruszenia jak patrzę na te zdjęcia" więc ja płakałam razem z nią 🥹 jest szczęśliwa, wszystkim się chwali, sprawdzą w aplikacji jak postępuje rozwój malucha i wszystkim opowiada np że już ma rączki nóżki i nawet paluszki 😍 jest Kochana 🙂 zobaczymy jak przyjdzie czas nastoletni i mały glutek będzie jej dokuczał xD

    Belia, Claudii, Gnom, bambusek-94, karczoch321, cysterka95, Dżozu, _Hope, Sagi, S_va_88, ater, cukrzyk1991, Marzycielka94, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23899

    Wysłany: 11 lipca 2025, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 08:22

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17177 23899

    Wysłany: 11 lipca 2025, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 08:23

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 11 lipca 2025, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹 niby się wyczekuje a i tak zaskoczenie, no mówię Wam 🫶🫶🫶🥰🥰🥰🥰🥰

    PS - nie leczę się na tarczycę, nie przyjmuję żadnego eutyroxu. Zawsze miałam wyniki bardzo ok, choć mam 'zmiany hipoechogeniczne z artefaktem ogona komety' i chyba dość małe płaty - 5,6 i 4,2 ml (ale to dane z lutego 2024 r., powinnam iść 4 miesiące temu na kontrolę"
    Super 🤩

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 11 lipca 2025, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    TSH 3.086

    Progesteron 13,06

    Beta-HCG całkowite Beta-HCG total 60,60

    🫣🫣🫣🫣🫣
    teraz zaczęły mi się dopiero trząść ręce, nie wierzę!!!!

    A to TSH mam sporo wyższe niż zwykle, ostatni pomiar z początku czerwca miałam 1.497

    Czy mam coś z tym progiem i tsh robić?

    Jeeeeest 🥹✨ gratulacje! ❤️

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • CrazyDaisy Autorytet
    Postów: 816 2673

    Wysłany: 11 lipca 2025, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    TSH 3.086

    Progesteron 13,06

    Beta-HCG całkowite Beta-HCG total 60,60

    🫣🫣🫣🫣🫣
    teraz zaczęły mi się dopiero trząść ręce, nie wierzę!!!!

    A to TSH mam sporo wyższe niż zwykle, ostatni pomiar z początku czerwca miałam 1.497

    Czy mam coś z tym progiem i tsh robić?

    Gratulacje! :) Leć do lekarza jeszcze w tym tygodniu, zeby zaadresować obie rzeczy. Ja mialam na początku ciazy TSH 2.8 i lekarz powiedział, ze za wysokie i biorę eurhyrox 25 i ładnie mi zbiło do 1,5. Progesteron tez powinnaś najprawdopodobniej przyjmować i polecam podpytać lekarza o dopochwowy cyclogest albo inny jakis mocny bo faktycznie niski masz ten wynik. Ja przyjmuję 2 razy dziennie cyclogest właśnie, bo mi tez proga zaczął spadać. Duphaston ma bardzo niskie dawki i sie słabo wchłania i nie tam gdzie trzeba wiec polecam challengowac lekarza jeśli zapisze tylko dupka.
    Powodzenia! :)

    Dżozu lubi tę wiadomość

    29 👩🏼 2 lata starań
    PCOS i Endometrioza, Adenomioza - długie lub niekończące się cykle, słabej jakości owulacje, niedomoga progesteronowa, LUF
    Leczenie od wrzesnia 2023 lametta + duphaston
    Wrzesień 2024 Dietetyk, Naprotechnologia
    Lametta + Cyclogest
    Sono HSG z lipiodolem,
    Posiewy, wymazy, biopsja endometrium - czysto
    Od lutego 2025 przerwa od stymulacji. 1-8dc Adalift, neurovit co 3 dni i aspirin cardio
    Mamy to! 🎉🎉🎉
    08.05.2024 Beta 25
    10.05.2025 Beta 94.1 , Prog 34.76
    15.05.2025 Beta 886, Prog 28.3
    19.05.2025 Beta 3552, Prog 23.8 🌞
    22.05.2025 USG, mamy serduszko 🩷
    03.06.2025 USG, 12mm Fasolki
    03.07.2025 Prenatalne, 5.2 cm podskakującego Maluszka 🥹
    02.09.2025 połówkowe 380g zdrowej Dziewczynki
    05.11.2025 1338g
    rośniemy!
    17.12.2025 2950g Księżniczki
    16.01.2026 🥳 Marysia, 3600g, 54 cm
    age.png
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 11 lipca 2025, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu gratulacje ❤️

    Dżozu lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2004 3490

    Wysłany: 11 lipca 2025, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny zadam wam pytanie bo wy wiecie wiecej jak nie jeden lekarz 😊😘
    Powiedzcie mi prosze czy jak sie zajdzie w ciążę to AMH stoi w miejscu czy nadal spada jak co cykl ?
    Moze to glupie pytanie ale od rana sie nad tym zastanawiam ...

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 11 lipca 2025, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    Robię szota z sokiem z jagody kamczackiej (olini) albo z sokiem z pigwowca (ten sam sklep).
    Super, wypróbuję sobie. Właśnie czytam o nich.

    Jupiter lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 11 lipca 2025, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Oh tak 🙂 zabraliśmy ją na wizytę, myślała że poszłam do dermatologa 😅 czekała z tatą na korytarzu, ja podczas usg upewniłam się że wszystko jest dobrze I lekarka dopiero ich zawołała 🙂 była w ciężkim szoku 😂 jej miną nie do opisania kiedy lekarka kazała jej popatrzeć na bijące serduszko jej brata lub siostry ❤️ dopiero w samochodzie puściły jej emocje, powiedziała "mamo ja płacze ze wzruszenia jak patrzę na te zdjęcia" więc ja płakałam razem z nią 🥹 jest szczęśliwa, wszystkim się chwali, sprawdzą w aplikacji jak postępuje rozwój malucha i wszystkim opowiada np że już ma rączki nóżki i nawet paluszki 😍 jest Kochana 🙂 zobaczymy jak przyjdzie czas nastoletni i mały glutek będzie jej dokuczał xD
    O raju, ale to słodkie💚😍❤️
    Na początku będzie Mamo weź "go/ ją". A potem będą razem " konie kraść" 💪🫶🤜🤛

    assialbnn lubi tę wiadomość

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 761 1461

    Wysłany: 11 lipca 2025, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się pochwalę 🥹 beta 116, prog 26.60. 🥹 Staram się odrzucać złe myśli. Dziewczyny trzymam mocno kciuki za ten miesiąc, niech lecą pioruny i dwie krechy na testach✊️✊️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego, 22:26

    Agat99, MMM123, karczoch321, cysterka95, assialbnn, Dżozu, Mardotka, White1, krolik, Pacynka, Remedios, Sagi, ferrytynka25, ater, malrzrz, Claudii, Reja13, cukrzyk1991, Lianaa, PA, Marzycielka94, Ounai, nick nieaktualny, Jupiter, bambusek-94, S_va_88, Gnom, AnMiPe, Paula6432, Ilaria, Wianek lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 11 lipca 2025, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    No to pytanie jakie drama queen z tego wyrosna jak juz tak daja popalic na poczatku hihi

    O boże - ja też się tego obawiam :D Mój to na razie słodki 5,5-latek ale opiekowałam się dziś jego kuzynem (7,5 lat) - a moim chrześniakiem i bratankiem jednocześnie i po kilku h dołączyła jego kuzynka (9 lat). O matuchno.... Ogólnie byli grzeczni, ale ich sposób rozmowy ....ona to miała ruchy jak afroamerykanska fryzjerka z Bronxu w filmach (you ain't gonna tell me what to do, honey...). Nawet palcem tak kręciła. Ma 9 lat a przy torebce (!) miała już przypięte 2 labubu :D Rozmawiali jak mali dorośli i naprawdę im się wydaje, że wszystko doskonale wiedzą i w ogóle najlepiej im nie wchodzić w paradę :D

    S_va_88, Gnom, AnMiPe lubią tę wiadomość

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 546 524

    Wysłany: 11 lipca 2025, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    To i ja się pochwalę 🥹 beta 116, prog 26.60. 🥹 Staram się odrzucać złe myśli, w końcu po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój🙏
    Dziewczyny trzymam mocno kciuki za ten miesiąc, niech lecą pioruny i dwie krechy na testach✊️✊️
    Wspaniała wiadomość! 😍

    Daisy1 lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ