Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂
Odpowiedz

Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂

Oceń ten wątek:
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 11 lipca 2025, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    TSH 3.086

    Progesteron 13,06

    Beta-HCG całkowite Beta-HCG total 60,60

    🫣🫣🫣🫣🫣
    teraz zaczęły mi się dopiero trząść ręce, nie wierzę!!!!

    A to TSH mam sporo wyższe niż zwykle, ostatni pomiar z początku czerwca miałam 1.497

    Czy mam coś z tym progiem i tsh robić?

    Mi też TSH skoczyło w ciąży od razu z poziomu 1 na 2,3 i gdy poszłam do gina czy endo to zwiększono mi dawkę ciut po prostu ;)

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 11 lipca 2025, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    TSH 3.086

    Progesteron 13,06

    Beta-HCG całkowite Beta-HCG total 60,60

    🫣🫣🫣🫣🫣
    teraz zaczęły mi się dopiero trząść ręce, nie wierzę!!!!

    A to TSH mam sporo wyższe niż zwykle, ostatni pomiar z początku czerwca miałam 1.497

    Czy mam coś z tym progiem i tsh robić?

    Tak się wtrącę tylko odnośnie proga. Ja badałam proga kilka razy i jakoś niedługo przed pierwszą wizytą wyszedł mi 14, a wcześniej był ponad 20. Oczywiście nakręciłam się przeokropnie, wizytę miałam na drugi dzień i myślałam, że osiwieję do tego czasu. Powiedziałam lekarce, a ona mnie zapytała po co badałam progesteron? Że jeśli nie ma krwawień, silnych skurczy macicy, nic się nie dzieje i nie ma wskazań lekarskich do jego kontroli, to jego się nie bada, bo to badanie nic nam nie mówi. A jest to naprawdę dobra lekarka, perinatolog, zastępca ordynatora w najlepszym szpitalu na Śląsku i kierowniczka patologii ciąży. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, oszczędziłabym sobie stresu, a badałam go bo wyczytałam i widziałm tu na forum i innych też (to nie oskarżenie jak coś :p), że wszystkie badają. Później już ani razu proga nie badałam, ani razu nie działo się nic niepokojącego, nie miałam żadnych plamień. Także, myślę że najlepiej w tej kwestii skontaktować się z lekarzem, który prześledzi historię, zbada i zadecyduje czy to w ogóle jest istotne w Twoim przypadku. Myślę, że tak długo jak beta dobrze przyrasta to nie ma się czym martwić na zapas.
    No i oczywiście ogromnie się cieszę i gratuluję!!! 😍😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2025, 19:38

    Dżozu, MMM123, MoniaB, Ounai, S_va_88, Gnom lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 11 lipca 2025, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    To i ja się pochwalę 🥹 beta 116, prog 26.60. 🥹 Staram się odrzucać złe myśli, w końcu po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój🙏
    Dziewczyny trzymam mocno kciuki za ten miesiąc, niech lecą pioruny i dwie krechy na testach✊️✊️
    Suupeer! Gratulacje!

    Daisy1 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 11 lipca 2025, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy gratuluję 😍 miałyście dziewczyny jakieś inne objawy, albo coś na co szczególnie w tym cyklu udanym zwróciłyscie uwagę?

    Daisy1, MoniaB, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 11 lipca 2025, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    To i ja się pochwalę 🥹 beta 116, prog 26.60. 🥹 Staram się odrzucać złe myśli, w końcu po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój🙏
    Dziewczyny trzymam mocno kciuki za ten miesiąc, niech lecą pioruny i dwie krechy na testach✊️✊️

    Super 😻
    Trzymam mocno kciuki za Twoją spokojna ciążę.

    Daisy1, Lianaa, Dżozu lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Świeżynka97 Autorytet
    Postów: 273 729

    Wysłany: 11 lipca 2025, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam patrzeć na takie pozytywne testy, nawet jeśli nie są moje 🙈 gratulacje dziewczyny! widzę że zaczyna nam się ten lipiec rozkręcać 🤭

    MoniaB, cukrzyk1991, Daisy1, Marzycielka94, Lianaa, Dżozu, ater, ferrytynka25 lubią tę wiadomość

    👩1997
    ➡️Pcos + IO
    👉Starania naturalne od 05.2023
    👉W klinice od 05.2025
    ✅05. 2025 CB 💔
    ✅06.2025 ✖️
    ✅07.2025 CLO+menopur⏸
    👶03.04.2026 🩷Klara
  • Bella_33 Koleżanka
    Postów: 48 30

    Wysłany: 11 lipca 2025, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹 niby się wyczekuje a i tak zaskoczenie, no mówię Wam 🫶🫶🫶🥰🥰🥰🥰🥰

    PS - nie leczę się na tarczycę, nie przyjmuję żadnego eutyroxu. Zawsze miałam wyniki bardzo ok, choć mam 'zmiany hipoechogeniczne z artefaktem ogona komety' i chyba dość małe płaty - 5,6 i 4,2 ml (ale to dane z lutego 2024 r., powinnam iść 4 miesiące temu na kontrolę"
    Też się nie leczyłam , na czas ciąży dostałam euthyrox , po odstawiłam .

    Dżozu lubi tę wiadomość

  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 11 lipca 2025, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w piątkowy wieczorek ❤️
    Ja już po wizycie u gin. Generalnie bardzo fajna babeczka, mam wrażenie, że odpowiadała na moje pytania wcześniej niż je sformułowałam w myślach 😅 w badaniu wyszło nieco niejednorodne endometrium, 16mm. Stwierdziła, że nie widzi odchyleń od normy.
    Generalnie, potwierdziła, że owu w tym cyklu była i lewy jajnik z ciałkiem żółtym. Powiedziała, że mogę sobie iść zrobić jutro progesteron.
    Aaa no i zaleciła by włączyć wiesiołek, standardowo też tsh, glukozę i wit d.
    Zobaczymy, jutro skoczę na proga.

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Czesc dziewczyny zadam wam pytanie bo wy wiecie wiecej jak nie jeden lekarz 😊😘
    Powiedzcie mi prosze czy jak sie zajdzie w ciążę to AMH stoi w miejscu czy nadal spada jak co cykl ?
    Moze to glupie pytanie ale od rana sie nad tym zastanawiam ...

    AMH nie spada co cykl ;) AMH to hormon produkowany przez pęcherzyki preantralne i antralne. W każdym cyklu jakaś ich ilość sobie jest, dojrzewa, z tego jeden staje się dominujący (w domniemaniu najlepszy z puli). I wtedy jest owulacja. AMH nie wytwarzają za to pęcherzyki pierwotne (czyli taka głęboka, głęboka rezerwa, której nie da się zmierzyć). Podejrzewa się, że jesli AMH jest niskie = mało pęcherzyków antralnych i preantralnych = to mała jest też i rezerwa pierwotna (chociaż różne rzeczy widziałam). AMH raczej maleje ale ponoć o wartość 0,2 co rok (statystycznie). Czyli statystycznie z każdym kolejnym rokiem coraz mniej pęcherzyków pierwotnych staje się antralnymi, a te dalej owulacyjnym oraz pozostałymi, które "giną".

    Ale nigdy w sumie nie zastanawiałam się jak to jest w ciąży ... cykl się zatrzymuje wiec pewnie dojrzewanie pęcherzyków też ? Don't know.

    Karola1995 lubi tę wiadomość

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki - dajcie znać co u Was :) (uzupełniam pierwszą stronę) :

    Kins ⚪️ Mimi7 ⚪️ Kiki93 ⚪️JulaJula ? Aurora98 ? Witynja ?

    Nawiedziła Was już małpa ? :( A może mały piorunek :D ?

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    To i ja się pochwalę 🥹 beta 116, prog 26.60. 🥹 Staram się odrzucać złe myśli, w końcu po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój🙏
    Dziewczyny trzymam mocno kciuki za ten miesiąc, niech lecą pioruny i dwie krechy na testach✊️✊️

    Pięknie 🥹😍😍

    Daisy1 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Dżozu 😍 no czekamy na tą betę niecierpliwie ❤️

    Dajecie mi nadzieję tymi popierdzielonymi cyklami 😜 czy jak ponarzekam na swój to też zadzieje się magia?

    ➡️ ciemny owulak w piątek wieczorem
    ➡️ ból owulacyjny w nocy i w sobotę
    ➡️ ogórkowanie w sobotę rano ❤️
    ➡️ w sobotę w ciągu dnia już owulak blady
    ➡️ skok temperatury w niedzielę 36,64, w poniedziałek jeszcze podwyższona a od wtorku już codziennie tylko 36,5 🙄
    ➡️ wszystkie objawy fazy lutealnej poza bólem piersi utrzymują mi się niezmiennie od poniedziałku
    ➡️ nietypowo - rozciągliwy / wodnisty śluz codziennie od 3 dpo

    Czyli podsumowując: ch🥒j wie 😆

    Miałam iść w poniedziałek zbadać proga, ale nie dam rady i muszę iść jutro. Ale nawet jakby to było 6dpo to raczej wynik powinien chociaż podpowiedzieć czy ta owulacja była czy jednak nie 🤔

    Patrząc jak się kończą tu ostatnio cykle bezowulacyjne/spisane na straty chciałabym być pozytywnie zaskoczona 😆
    Cysterko, a pamiętasz co się tutaj pisało o dodatkowym bakłażanowaniu w okresie 6/9 dpo? Mam nadzieję, że zaplanowałaś to w kalendarzu na weekend 😂🍆

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu i Daisy1 piękne wyniki, szczerze gratuluję, niech się maluszki pięknie rozwijają, a Wasze ciąże były spokojne i wręcz nudne !!! ❤️❤️❤️❤️

    Daisy1, Dżozu, ferrytynka25 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karczoszku trzymam kciuki za wyniki proga, tutaj już było tyle ciąż z cyklu bezowulacyjnego, że pamiętaj o tym, że wynik o niczym nie świadczy!! daj znać co wyszło 🥰

    Dżozu, karczoch321 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, piękna ta Twoja historia z córką na usg, macie piękna relacje i super, że córka jest taka zaangażowana i aktywna, dobrze mieć takiego małego kibica 🥹

    assialbnn, Gnom lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17178 23899

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 08:23

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 11 lipca 2025, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Asiu, piękna ta Twoja historia z córką na usg, macie piękna relacje i super, że córka jest taka zaangażowana i aktywna, dobrze mieć takiego małego kibica 🥹
    Dziękuję ❤️ posiadanie rodzeństwa to jej marzenie, cieszymy się że udało nam się zajść w ciążę i jesteśmy szczęśliwi że wszystko jest dobrze, ale z całej naszej trójki odnoszę wrażenie że to właśnie ona jest najbardziej szczęśliwa 😅😍

    Marzycielka94, Gnom, Bella_33, karczoch321 lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 11 lipca 2025, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Cysterko, a pamiętasz co się tutaj pisało o dodatkowym bakłażanowaniu w okresie 6/9 dpo? Mam nadzieję, że zaplanowałaś to w kalendarzu na weekend 😂🍆

    Odpowiem pytaniem na pytanie: pytasz dzika...? 😂

    Marzycielka94, Remedios, Gnom, AnMiPe, malrzrz, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 546 524

    Wysłany: 11 lipca 2025, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Cysterko, a pamiętasz co się tutaj pisało o dodatkowym bakłażanowaniu w okresie 6/9 dpo? Mam nadzieję, że zaplanowałaś to w kalendarzu na weekend 😂🍆
    Oooo a co, bo chyba ominęłam? 🤣

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 11 lipca 2025, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Odpowiem pytaniem na pytanie: pytasz dzika...? 😂
    Kocham tę odpowiedź 😂😂😂😂

    cysterka95, Gnom lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ