Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂
Odpowiedz

Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂

Oceń ten wątek:
  • Świeżynka97 Autorytet
    Postów: 273 729

    Wysłany: 21 lipca 2025, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dzisiaj po kolejnym monitoringu i tu niespodzianka już po owulacji, obyło się tym razem bez ovitrelle, pękły 2 pęcherzyki jeden z prawego, drugi z lewego. 🥒 było w piątek i wczoraj,więc może coś z tego będzie. Testować mam 31,wiec rzutem na taśmę znowu testuje ostatniego dnia miesiąca 🙈

    bambusek-94, karczoch321, Kirby, Claudii, Imazolka, Ananabanana, Belia, White1, ater, malrzrz, Kitkat, Locus, Marzycielka94, Bergamotka94, krolik, Gnom, Agat99, Dżozu, Monini15, Zosia667, kleopatr4, Promyczek39, _Hope, assialbnn, ferrytynka25 lubią tę wiadomość

    👩1997
    ➡️Pcos + IO
    👉Starania naturalne od 05.2023
    👉W klinice od 05.2025
    ✅05. 2025 CB 💔
    ✅06.2025 ✖️
    ✅07.2025 CLO+menopur⏸
    👶03.04.2026 🩷Klara
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 21 lipca 2025, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Może wystarczy zejść na mniejszą dawkę (np. 4ro krotnie)? Faktycznie to co bierzesz to końskie dawki

    Zastanawiam się nad zmniejszeniem dawki o połowę w tym cyklu i braniu go tylko wieczorem. To i tak będzie dużo.

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 21 lipca 2025, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świeżynka97 wrote:
    Hej, ja dzisiaj po kolejnym monitoringu i tu niespodzianka już po owulacji, obyło się tym razem bez ovitrelle, pękły 2 pęcherzyki jeden z prawego, drugi z lewego. 🥒 było w piątek i wczoraj,więc może coś z tego będzie. Testować mam 31,wiec rzutem na taśmę znowu testuje ostatniego dnia miesiąca 🙈


    Ja jutro idę pierwszy raz na monitoring po owulacji, także mam nadzieję, że wszystko dobrze. Miałam mieć też te biopsję endometrium, ale odwołałam, bo nie zgadzam się na robienie tego w cyklu, w którym się staraliśmy (jak zalecił lekarz w klinice 🤡)
    Afirmuje, żeby za miesiąc nie była potrzebna 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2025, 13:22

    cukrzyk1991, ater, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 21 lipca 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - jakieś update'y ? :D Ktoś robił testy ? Lub małpa zawitała :( ?

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi można zapisać @

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świeżynka97 wrote:
    Hej, ja dzisiaj po kolejnym monitoringu i tu niespodzianka już po owulacji, obyło się tym razem bez ovitrelle, pękły 2 pęcherzyki jeden z prawego, drugi z lewego. 🥒 było w piątek i wczoraj,więc może coś z tego będzie. Testować mam 31,wiec rzutem na taśmę znowu testuje ostatniego dnia miesiąca 🙈

    Podwójna szansa! 🥰

    Świeżynka97 lubi tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • ater Autorytet
    Postów: 734 2111

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    Mi można zapisać @

    🫂🫂❤️‍🩹

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - a powtarzam pytanie - jest któraś chętna na prowadzenie wątku sierpniowego ? :) Ujawnijcie się ! :D

    kikix0o, NatalkaS lubią tę wiadomość

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Dziewczyny - a powtarzam pytanie - jest któraś chętna na prowadzenie wątku sierpniowego ? :) Ujawnijcie się ! :D
    Były ostatnio rozmowy na ten temat, ale chyba nikt się nie zgłosił jeszcze? Obiecujemy, że nie będziemy natarczywe !!😂

    kikix0o, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukrzyk1991 wrote:
    Dziewczyny - a powtarzam pytanie - jest któraś chętna na prowadzenie wątku sierpniowego ? :) Ujawnijcie się ! :D
    Jeśli nie będzie żadnych innych chętnych, to mogę się podjąć, jeśli chciałybyście oczywiście 😀 Mam dużo czasu wolnego :)

    Marzycielka94, Świeżynka97, Locus, Claudii, krolik, malrzrz, White1, bambusek-94, ater, Remedios, Gnom, Kitkat, Imazolka, Sagi, Dżozu, cukrzyk1991, Pacynka, Zosia667, Lucy321, Agat99, nick nieaktualny, PA, kleopatr4, Ssilvia, Velaria, AnMiPe, _Hope, Reja13, Anulinka123, ferrytynka25 lubią tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Jeśli nie będzie żadnych innych chętnych, to mogę się podjąć, jeśli chciałybyście oczywiście 😀 Mam dużo czasu wolnego :)
    No i pięknie, mamy to, fajnie, że się zgłosiłaś Kiki!! 🥰🥰🥰

    kikix0o lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Claudii Autorytet
    Postów: 890 1885

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Jeśli nie będzie żadnych innych chętnych, to mogę się podjąć, jeśli chciałybyście oczywiście 😀 Mam dużo czasu wolnego :)

    Super, oby dopadła cię klątwa prowadzącej 🤱

    Remedios, cukrzyk1991, Marzycielka94, Lucy321, kikix0o, ferrytynka25 lubią tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia 🫂

    Kikix powodzenia w prowadzeniu i również życzę klątwy 😅

    Nie mogę uwierzyć, że sierpień czai się tuż za rogiem, u mnie wraz z sierpniem czas owulki, jakoś wtedy wypada także mam 😈 plany na start nowego miesiąca. Mam nadzieję, że się nic nie poprzesuwa.

    Jak mierzycie temp to kiedy w cyklu zaczynacie?

    Ssilvia, kleopatr4, kikix0o lubią tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 890 1885

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak coś to pisząc mojego smutnego posta byłam w toalecie i wychodząc miałam cudowne ozdrowienie i bóle minęły 🥴 Mogę żyć normalnie 💗

    Gnom, Dżozu, White1, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Claudii Autorytet
    Postów: 890 1885

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik wrote:
    Ssilvia 🫂

    Kikix powodzenia w prowadzeniu i również życzę klątwy 😅

    Nie mogę uwierzyć, że sierpień czai się tuż za rogiem, u mnie wraz z sierpniem czas owulki, jakoś wtedy wypada także mam 😈 plany na start nowego miesiąca. Mam nadzieję, że się nic nie poprzesuwa.

    Jak mierzycie temp to kiedy w cyklu zaczynacie?

    Jak mierzyłam to jak krwawienie ustawało czyli u mnie tak 4/5 dzień cyklu. Ale już nie mierzę, bo wykres zawsze książkowy a prog i tak zakłamuje temp

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • ater Autorytet
    Postów: 734 2111

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Jeśli nie będzie żadnych innych chętnych, to mogę się podjąć, jeśli chciałybyście oczywiście 😀 Mam dużo czasu wolnego :)

    Super Kiki! ♥️ mam nadzieję, że w sierpniu klątwa prowadzącej Cię dopadnie ⚡️

    kikix0o lubi tę wiadomość

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
  • Remedios Autorytet
    Postów: 845 1035

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik wrote:
    Ssilvia 🫂

    Kikix powodzenia w prowadzeniu i również życzę klątwy 😅

    Nie mogę uwierzyć, że sierpień czai się tuż za rogiem, u mnie wraz z sierpniem czas owulki, jakoś wtedy wypada także mam 😈 plany na start nowego miesiąca. Mam nadzieję, że się nic nie poprzesuwa.

    Jak mierzycie temp to kiedy w cyklu zaczynacie?

    Ja mierzę codziennie przez cały cykl, jakbym wypadła z nawyku to nie wierzę żebym potem pamiętała o regularnym mierzeniu tylko w okolicach owulki 🙈 ale jakbyś chciała tylko przez jakiś czas to może od końca miesiączki dla bezpieczeństwa? Albo 10-11 dc, no chyba że masz szybko owulację/krótkie cykle

    Ja tez nie mogę uwierzyć, że już prawie koniec lipca i zaczyna mnie męczyć z tyłu głowy taka perspektywa końca lata i długich dni 🙃 oczywiscie przesada duża, ale jednak wolę wiosnę i takie poczucie, że będzie tylko lepiej i cieplej

    Kiki ale super, że się zgłosiłaś, na pewno świetnie się sprawdzisz i dopadnie Cię klątwa prowadzącej!!!!

    Ssilvia, przykro mi z powodu małpy, powodzenia w przyszłym cyklu 🤞

    U mnie jakoś okolice owulacji, temperatura mi spadła baaaardzo nisko więc pewnie jutro/pojutrze będzie owulka. Globulki są w użyciu, ogórek już był w weekend i jeszcze dziś i pojutrze będzie, więc tyle ile możemy robimy. A potem najgorsze to czekanie…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2025, 15:03

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 21 lipca 2025, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik - ja aktualnie zaczynam mierzyć dopiero około 10/11 dc, ale po ponad roku obserwacji wiem już że owulacji mogę się spodziewać najszybciej w 15 dc, a z reguły bliżej 20dc. Ale jak zaczynałam przygodę z obserwacjami to mierzyłam od razu jak mi się skończyła miesiączka :)

    Kikix - dziękujemy za podjęcie wyzwania :D

    kikix0o lubi tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 21 lipca 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii wrote:
    Jak mierzyłam to jak krwawienie ustawało czyli u mnie tak 4/5 dzień cyklu. Ale już nie mierzę, bo wykres zawsze książkowy a prog i tak zakłamuje temp
    Czasem narzekanie na forum ma zbawienną moc. Niestety nie działa narzekanie na brak ciąży, chociaż mam teorię, że trzeba narzekać na cykl bezowulacyjny

    Claudii, Marzycielka94, Gnom, karczoch321, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Świeżynka97 Autorytet
    Postów: 273 729

    Wysłany: 21 lipca 2025, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podrzucam propozycje na wątek sierpniowy :

    1.Na leżaku czy w altanie – niech się dzidzia w brzuszku stanie!

    2.W sierpniu serce mocniej bije – niech nadzieja znów ożyje.

    3.Sierpniowy bakłażan, nocne tulenie-niech kwiecień przyniesie spełnienie

    4. Z sierpniowego szeptu, kwietniowe bicie-oby w brzuszku tetniło życie

    Marzycielka94, Zosia667, Agat99, bambusek-94, ater, Dżozu, kikix0o lubią tę wiadomość

    👩1997
    ➡️Pcos + IO
    👉Starania naturalne od 05.2023
    👉W klinice od 05.2025
    ✅05. 2025 CB 💔
    ✅06.2025 ✖️
    ✅07.2025 CLO+menopur⏸
    👶03.04.2026 🩷Klara
‹‹ 182 183 184 185 186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ