Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂
Odpowiedz

Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂

Oceń ten wątek:
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 1956 2904

    Wysłany: 6 lipca 2025, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę powodzenia dzisiejszym testującym ❤️😊🤰 !!!! Mam już ochotę wpisać jakiegoś pierwszego ⚡️ !

    Kitkat - jak tam u Ciebie ? Jakiś update ? 😊

    ✨️8 - 18.09.25 stymulacja ivf ✨️14cs ❌️
    ✨️19.09.25 punkcja🤞


    SMOKI 🐲 DO POKONANIA :
    1. Namówić męża na 1 procedurę ✅️
    2. Zdobyć zaświadczenie od diabetologa ✅️
    3. Wyhodować jakieś pęcherzyki ✅️
    4. Mieć min. 2 dojrzałe komórki jajowe ✅️ (6 🥚)
    5. Udało się min. 1 zapłodnienie ✅️
    6. Zarodek przetrwał do 3 doby ✅️
    7. Zarodek przetrwał do 5 doby ✅️ (3❄️ - 4AB, 4BA, 4BB)
    8. Zarodek rozmroził się - transfer ⬜️
    9. Pozytywna beta HCG ⬜️

    ona 🙍‍♀️ : ❌️ cukrzyca t.1, hashi, endo III stopnia, podejrzenie adenomiozy ,THFR 667tc, PAI (hetero), AMH 0,52/0,40, nk 1% cd56
    on 🙎‍♂️ : IO, obniżone parametry nasienia
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 6 lipca 2025, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świeży test, zdjecie niepodkręcane. Ręce mi drżą. Dziś 22dc.

    IMG-5457.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2025, 07:23

    Bajka92, PA, Remedios, Idawoll, Anka96, Kirby, Locus, MMM123, Dżozu, Malineczka, Ounai, _Hope, Claudii, Świeżynka97, Agat99, Morgo, karczoch321, nick nieaktualny, krolik, onalola, Belia, Bergamotka94, Zosia667, Mimi7, MroziaMM, S_va_88, Marzycielka94, cukrzyk1991, ater, Ilaria, lilka2025, Mardotka, cysterka95, Gnom, bambusek-94, Paula6432, nick nieaktualny, malrzrz, kikix0o, Daisy1, Jedno_zyczenie, Meggi_**, Julixxx, ferrytynka25 lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 6 lipca 2025, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biel, ale powtórzę 10.07 tak jak lekarka kazała. Chociaż już nie liczę na cud.
    Zaraz zbieram się szykować ostatnie poprawki przed gośćmi, a jak pojadą ogarnę dokumenty do lekarza. Idę jutro do nowego ginekologa na nfz, jestem ciekawa co mi powie i czy coś zleci.

    Sagi 🤞idziesz jutro na betę?

    Sagi lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Remedios Autorytet
    Postów: 845 1035

    Wysłany: 6 lipca 2025, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi, super 🤩

    Sagi lubi tę wiadomość

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 6 lipca 2025, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi 🙌

    Sagi lubi tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 6 lipca 2025, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Świeży test, zdjecie niepodkręcane. Ręce mi drżą. Dziś 22dc.

    IMG-5457.png

    😍😍😍😍😍

    Sagi lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 6 lipca 2025, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2025, 18:55

    Sagi lubi tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 890 1885

    Wysłany: 6 lipca 2025, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhhh Sagi otwierasz miesiąc!!! Oby to była dobra passa!!! Gratulacje 💗💗💗

    MMM123, Sagi, Marzycielka94, cysterka95 lubią tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Klaudia k Autorytet
    Postów: 262 249

    Wysłany: 6 lipca 2025, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow😁😁😁 świetnie ☘️☘️☘️☘️☘️

    Sagi lubi tę wiadomość

    K 👩&L👨
    Ja:
    B12: maj: 413 | czerwiec: 523 | sierpień : 701|grudzien: 802
    D3: maj: 37,6 | czerwiec: 42,9 | sierpień: 85,7|grudzien: 60
    Ferrytyna: maj:16,9 | czerwiec: 44,2 | sierpień: 55,7
    Kwas foliowy: maj: 6,53 | czerwiec: 12,2 | sierpień : 14,1| grudzień: 30
    2dc
    FSH: czerwiec: 5,55 |
    LH: czerwiec: 5,3 |
    Testosteron: czerwiec : 43 (8,4-48,1)
    SHBG: czerwiec: 55,7 (32,4-128)
    Insulina: czerwiec: 9,8 (2,6-24,9)
    Glukoza: czerwiec: 88 (70-99)
    AMH: 46,9[6,56]( brak objawów PCos)
    18.11.2025 poronienie chybione,
    5.01.26 beta 31
    7.01.26 beta 84
    12.01.26 beta 1247
    14.01.26 beta 2327
    19.01.26 beta 9732
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2025, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Sagi! 😍😍

    Sagi lubi tę wiadomość

  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 6 lipca 2025, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMiPe wrote:
    Podziwiam, bo ja 3 miesiące po usunięciu ledwo mogłam siedzieć, a jak wróciłam do akcji ogórkowej to turbo ostrożnie, bo przez rok jest ryzyko pęknięcia macicy po takim ciachaniu.

    I znam to uczucie niestety doskonale. Niecały rok temu bawiłam się na weselu kumpeli, a ona zaraz rodzi. Laska z pracy, z którą planowałyśmy razem "odejść" na ciążowe ma półroczne dziecko, inna kumpela ma termin porodu na moją rocznicę ślubu, a dwie inne rodzą za kilka miesięcy, choć to ja miałam być przed nimi. Życie nie jest fair, życie ssie, a jak ponoć się powie na głos Bogu o planach to można w ogóle śmiechnąć.
    Przyjmij taktykę wywalonych jajec, ostatnio mi pomaga. Nie/stety dzieci się będą rodzić, niezależnie od naszych pragnień 🤷🏼‍♀️

    Ojezu 😞
    Coraz częściej zaczynam myśleć, że planowanie ciąży z planowaniem ma niewiele wspólnego.
    My możemy sobie zaplanować od a do z kiedy będzie dobry czas, dobre warunki a los i tak nam zrobi psikusa i uj.
    Totalnie to nie jest fair. Jeszcze dochodzi do takiego momentu, że człowiek sobie myśli „co jest ze mną nie tak, czemu nawalam” i ta złość jest skierowana do siebie, do losu. Ja np zaczęłam myśleć, że po co tyle zwlekałam? Może miałabym już kilkuletnie dziecko, jakoś by to było a teraz mierze się z peselem.

    Morgo, Mimi7, AnMiPe lubią tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 6 lipca 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Świeży test, zdjecie niepodkręcane. Ręce mi drżą. Dziś 22dc.

    Sagi!!! Świetna wiadomość 🤩🤩❤️ trzymamy kciuki!

    Sagi lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 6 lipca 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi super 😍 zaciskam kciukasy, niech ciemnieje 😍

    Sagi lubi tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 6 lipca 2025, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jutro zrobię betę. Czuję taki ucisk za mostkiem i brakuje mi powietrza 🥴

    Lianaa, Agat99, Ounai, Mimi7, Marzycielka94, ater, cysterka95, Dżozu, cukrzyk1991, malrzrz lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 817 1564

    Wysłany: 6 lipca 2025, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi - trzymam kciuki ♥️♥️ i za całą resztę zgrai lipcowej!

    Jakby coś to żyję, ale potrzebuje trochę odskoczyć od forum i ogólnie tematyki ciązowo-dzieciowej. Wczoraj wizyta u koleżanki i poznanie jej nowonarodzonego 🍼 - pół dnia chodziłam przybita chociaż było miło pogadać, pobawić się z jej starszym dzieckiem. Lepiej mi gdy się skupiam na innych obszarach życia. Ponoć pierwszy kryzys staraniowy przychodzi 5-6 ms starań, bo opada początkowa ekscytacja i pojawiają sie pierwsze "dlaczego". Próbuje być dla siebie wyrozumiała, ale to wciąż wyzwanie.

    Sagi, Lianaa, S_va_88, Marzycielka94, cysterka95, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 6 lipca 2025, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi, cudowna wiadomość z rana. Trzymam kciuki za jutrzejszą betę i niech kreska ciemnieje! ⚡️

    Sagi lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Lianaa Autorytet
    Postów: 643 919

    Wysłany: 6 lipca 2025, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:
    Sagi - trzymam kciuki ♥️♥️ i za całą resztę zgrai lipcowej!

    Jakby coś to żyję, ale potrzebuje trochę odskoczyć od forum i ogólnie tematyki ciązowo-dzieciowej. Wczoraj wizyta u koleżanki i poznanie jej nowonarodzonego 🍼 - pół dnia chodziłam przybita chociaż było miło pogadać, pobawić się z jej starszym dzieckiem. Lepiej mi gdy się skupiam na innych obszarach życia. Ponoć pierwszy kryzys staraniowy przychodzi 5-6 ms starań, bo opada początkowa ekscytacja i pojawiają sie pierwsze "dlaczego". Próbuje być dla siebie wyrozumiała, ale to wciąż wyzwanie.

    Ja już po pierwszym nieudanym cyklu musiałam mieć chwile wytchnienia od forum. I to mi pomogło na głowę najbardziej. Teraz mam zupełnie inne podejście, robię swoje ale nie mam obsesji na tym punkcie.
    Jestem w gorącej wodzie kąpana i chciałabym wszystko „na już” ale nie. Mam wiele na głowie, nie chcę się jeszcze TYM dobijać, szczególnie, że przecież nie olewam sprawy.
    Mam nadzieję, że dzięki temu przyszłe miesiące jakoś lepiej przyjmę na klatę.

    Przykro mi, że musiałaś przez to przechodzić 😞

    Morgo, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👩🏼‍💼31 🤵🏽 28 🗓️4 CS

    18.08.25 ⏸️ 🤫🙏🙌
    •Utrogestan - plamienie w 7HBD


    21.08.25 •BETA 1488
    10.09.25 • 7+1 HBD 10,6mm z ❤️ 🪲
    24.09.25 • 9+2 HBD 2,7 cm 🦐 172 ❤️
    13.10.25• I prenki: ryzyka: preeklampsja 1:24; reszta:niskie 😍08.12.25 •II prenatalne - D 🩵
    age.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 817 1564

    Wysłany: 6 lipca 2025, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianaa wrote:
    Ja już po pierwszym nieudanym cyklu musiałam mieć chwile wytchnienia od forum. I to mi pomogło na głowę najbardziej. Teraz mam zupełnie inne podejście, robię swoje ale nie mam obsesji na tym punkcie.
    Jestem w gorącej wodzie kąpana i chciałabym wszystko „na już” ale nie. Mam wiele na głowie, nie chcę się jeszcze TYM dobijać, szczególnie, że przecież nie olewam sprawy.
    Mam nadzieję, że dzięki temu przyszłe miesiące jakoś lepiej przyjmę na klatę.

    Przykro mi, że musiałaś przez to przechodzić 😞

    Dzięki, oby u Ciebie nie było przyszłych miesięcy 😘

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23885

    Wysłany: 6 lipca 2025, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 07:54

    cukrzyk1991 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17155 23885

    Wysłany: 6 lipca 2025, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 07:55

    Sagi lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ