Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂
Odpowiedz

Zróbmy lipcowego bobasa 👶🏼żebym nie musiała już oglądać kuta*a 🥒 😂

Oceń ten wątek:
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milo113- bardzo poruszyła mnie twoja wiadomość 😔 rozumiem Twoje emocje i rozżalenie. Ciężko kontynuować starania przy takiej sytuacji pomiędzy Wami jak opisałaś. Najgorsze jest to że chłopy czasami są naprawdę beznadziejne w byciu stanowczymi czy decyzyjnymi. A czas ucieka... mam nadzieję że wszystko się jakoś ułoży i znajdziecie wspólny kierunek. Życzę Ci tego bardzo mocno!
    A tymczasem wysyłam pozytywne emocje i ściskam 😊

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 890 1885

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milo113 wrote:
    Odpowiem wam zbiorczo bo trochę tutaj was jest a, podobne pytania padają. Pierwsze dziękuje wam, bo człowiek sobie wiele uświadomi, jak ktoś popatrzy na to z dystansem z innej perspektywy i wiele u was racji. Ja oczywiście nie jestem bez winy, mój największy żal jest o to, że "obiecał". bo gdyby ta pierwsza rozmowa przebiegła, tak ze nie teraz, nie jest gotowy, ma inne priorytety to ja bym to zaakceptowała, ale on tego nie zrobił. Stworzył mi złudną nadzieje i to mnie boli. Co do przyjazdu tutaj to ja naprawdę to rozważałam, tylko, że teraz oboje widzimy, ze nie działa na korzyść dla naszego dziecka. Codziennie krzyczy, że on chce do "swojego domku", serce mi pęka. Tutaj sytuacja mieszkaniowa nie jest lepsza niż u mnie, bo maz mieszka z tata i dwoma wujkami - a jak to chlopi ciagle palą i nie przejmuja sie ze dziecko obok i same k.. sie sypia. Do tego okolica jest średnia i nie ma ani troche podwórka, a do parku czy plac zabaw jest kawałek.. Maz rozwazal wynajecie czegos ale nie kalkuluje nam sie finansowo to totalnie - bo tak jak wspominałam, chcemy isc jak najszybciej na swoje. No a zpraca to jest tak, że chcemy aby jedno z nas miało w Polsce zapewniony juz mocny grunt, zeby mozna było bezpiecznie wrocic. Ja wiem ze wiele z was nie potrafiłoby tak, sama tak myslałam, ale zycie pisze za nas scenariusze.

    Zgadzam się z wami, byc moze za bardzo naciskam i warto poczekać, a na pewno przegadac. dziękuje wam, mozna na was zawsze liczyć :*

    To właśnie może warto odłożyć starania, albo po prostu jak się uda to się uda, a starania na poważnie odłożyć w czasie?

    MMM123, Ounai lubią tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Claudii Autorytet
    Postów: 890 1885

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope wrote:
    W Tarnowie 😉

    O! Jaki? Ja Tarnowianka pozdrawiam 🤪

    _Hope, Dżozu lubią tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17162 23890

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 08:09

    Marzycielka94, Sagi lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11dpo biel, miałam jutro testować a oczywiście sikam wcześniej bo ciekawość przewyższa xd Jaka jest szansa na kreskę jutro albo później, skoro dzisiaj nie ma nawet cienia cienia? 😅 Bo mi się wydaje, że dosyć niska 😅

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Remedios Autorytet
    Postów: 847 1036

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh, u mnie zgodnie z przewidywaniami dzisiaj 🐒, wczoraj już mnie bolał brzuch więc wiedziałam, że to kwestia godzin. Ale przynajmniej cykl dość krótki jak na mnie (30 dni, a ostatnio raczej 32-33 wychodziło) więc szybciej będzie ten fajniejszy czas w miesiącu? Tak się pocieszam bo obecnie siedzę w biurze z mega bólem brzucha i podłym nastrojem.

    W ogóle to ile dni fazy lutealnej to takie minimum? Owulka była u mnie raczej w okolicach 17-19 dnia, jeżeli była później to czy to 11 dni jest wystarczające?

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • ater Autorytet
    Postów: 735 2111

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć staraczki! Przytulam każdą, która tego potrzebuje
    S_va_88 Ciebie 🫂🫂 tulę podwójnie mocno 💛

    Daisy1 widać, mocno trzymam kciuki 🤍

    ______

    A mnie dziś z rana zaskoczyła 🐒. Nie zdążyłam zatestować. Może to i dobrze. Oczywiście niby się nie nastawiałam na ten cykl, ale wiecie jak to jest. Nadzieja w głowie zawsze jest, pozwoliłam sobie sprawdzić termin porodu i pomyśleć jak powiedzieć mężowi 🤡
    Jeszcze nie zdążyłam spuścić emocji, bo cały dzień w pracy, ale popłaczę sobie wieczorem i lecimy dalej.

    S_va_88, Daisy1 lubią tę wiadomość

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❗️PCOS
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
    ❗️zapalenie endometrium, niedrożne jajowody
  • MMM123 Autorytet
    Postów: 304 774

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii wrote:
    To właśnie może warto odłożyć starania, albo po prostu jak się uda to się uda, a starania na poważnie odłożyć w czasie?

    Ale ja się z Tobą Zgadzam. W ogole ostatnio tak się skupiłam ma uciekającym czasie, że w ogóle zapomniałam pogadać z mężem jakie on ma oczekiwania i potrzeby. I okazuje się że bardzo chce dziecka, ale bardziej żebym wrocila na ziemię, bo z bieżącymi sprawami trochę go zostawiłam samego (a ja myślałam że on trochę zlewa starania).

    Claudii, Ounai, S_va_88 lubią tę wiadomość

    Starania 02.2024
    Na poważnie od 11.2024
    01.2025 beta 20 💔
    03.2025 HyFoSy-prawy jajowod drożny, lewy udrozniono
    04.2025 wyniki biopsji-duże przewlekle zapalenie endometrium
    (Leczenie antybiotykami)
    AMH 1.98

    Ilość plemników 91 mln
    Koncentracja 45.5 mln/ml
    Ruch PR 0.2%, ruch PS 14.29% NP 20.61%
    Morfologia 4%
    Suplementacja TenFertil ON
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ater wrote:
    Cześć staraczki! Przytulam każdą, która tego potrzebuje
    S_va_88 Ciebie 🫂🫂 tulę podwójnie mocno 💛

    Daisy1 widać, mocno trzymam kciuki 🤍

    ______

    A mnie dziś z rana zaskoczyła 🐒. Nie zdążyłam zatestować. Może to i dobrze. Oczywiście niby się nie nastawiałam na ten cykl, ale wiecie jak to jest. Nadzieja w głowie zawsze jest, pozwoliłam sobie sprawdzić termin porodu i pomyśleć jak powiedzieć mężowi 🤡
    Jeszcze nie zdążyłam spuścić emocji, bo cały dzień w pracy, ale popłaczę sobie wieczorem i lecimy dalej.
    Przytulam 🫂🫂 sprawdzaj termin porodu licząc od dzisiaj 🤞

    ater lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    11dpo biel, miałam jutro testować a oczywiście sikam wcześniej bo ciekawość przewyższa xd Jaka jest szansa na kreskę jutro albo później, skoro dzisiaj nie ma nawet cienia cienia? 😅 Bo mi się wydaje, że dosyć niska 😅

    IMG-20250708-112804.png

    kikix0o, Marzycielka94, Sagi, Kitkat, Mimi7 lubią tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Marzycielka a u ciebie który dc i jaki plan monitoringowy?
    Dzisiaj 12 dc, monitoring mam w czwartek 14 dc, ekscytuję się mocno co tam wyjdzie. W niedzielę 10 dc skończyłam brać letrozol, brzuch mam jak balon, więc liczę na to, że są tam jakieś ładne pęcherzyki i że coś z tego będzie !!! 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2025, 11:32

    White1, Zosia667, cysterka95, Daisy1 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gnom wrote:
    IMG-20250708-112804.png

    Oo dzięki

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ater wrote:
    Cześć staraczki! Przytulam każdą, która tego potrzebuje
    S_va_88 Ciebie 🫂🫂 tulę podwójnie mocno 💛

    Daisy1 widać, mocno trzymam kciuki 🤍

    ______

    A mnie dziś z rana zaskoczyła 🐒. Nie zdążyłam zatestować. Może to i dobrze. Oczywiście niby się nie nastawiałam na ten cykl, ale wiecie jak to jest. Nadzieja w głowie zawsze jest, pozwoliłam sobie sprawdzić termin porodu i pomyśleć jak powiedzieć mężowi 🤡
    Jeszcze nie zdążyłam spuścić emocji, bo cały dzień w pracy, ale popłaczę sobie wieczorem i lecimy dalej.
    Aterku 🫂🥲❤️

    ater lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kikix są jeszcze szansę dopiero może dochodzić do implantacji. Nie puszczamy kciuków ✊

    kikix0o lubi tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2025, 21:34

    Claudii lubi tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 890 1885

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope wrote:
    Również pozdrawiam - z okolic. 😉
    Lekarz, o którym piszę to K.Serafin. Jestem jego pacjentką od kilku lat. Robił mi też drożność i laparoskopię (wtedy jeszcze pracował w szpitalu w Tuchowie).

    A oki, kojarzę ale nigdy nie byłam 🤪 Narazie zostaję przy dr. Maduzi 🤪

    _Hope lubi tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • MMM123 Autorytet
    Postów: 304 774

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    11dpo biel, miałam jutro testować a oczywiście sikam wcześniej bo ciekawość przewyższa xd Jaka jest szansa na kreskę jutro albo później, skoro dzisiaj nie ma nawet cienia cienia? 😅 Bo mi się wydaje, że dosyć niska 😅

    Moje testy 11dpo i 12 dpo
    20250611-083704.jpg
    20250612-071317.jpg

    Remedios, Claudii, Sagi, Marzycielka94, kikix0o, _Hope, krolik, Dżozu, Ounai, S_va_88, Mimi7 lubią tę wiadomość

    Starania 02.2024
    Na poważnie od 11.2024
    01.2025 beta 20 💔
    03.2025 HyFoSy-prawy jajowod drożny, lewy udrozniono
    04.2025 wyniki biopsji-duże przewlekle zapalenie endometrium
    (Leczenie antybiotykami)
    AMH 1.98

    Ilość plemników 91 mln
    Koncentracja 45.5 mln/ml
    Ruch PR 0.2%, ruch PS 14.29% NP 20.61%
    Morfologia 4%
    Suplementacja TenFertil ON
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech dużo tu tych małp dzisiaj, wypad małpy, to nie zoo. 😡

    Sagi, ater, Paula6432, Zosia667, Remedios, cysterka95, S_va_88, Mardotka, bambusek-94, hope♥, ferrytynka25, cukrzyk1991, Reja13, Mimi7, Daisy1 lubią tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 890 1885

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM123 wrote:
    Moje testy 11dpo i 12 dpo
    20250611-083704.jpg
    20250612-071317.jpg

    Ciemnieje 🤞

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 8 lipca 2025, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gnom wrote:
    Ech dużo tu tych małp dzisiaj, wypad małpy, to nie zoo. 😡
    Gnom, rozbawiłaś mnie z tym ZOOOO 😂

    Gnom, Dżozu, Zosia667, cysterka95, S_va_88 lubią tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ