35 +
-
WIADOMOŚĆ
-
kurde, ja nie moge, antybiotyk bioręBISCA wrote:Wesolo tu. Pierdolne se lampke czerwonego.
Euh chcialam powiedziec, przy tak milej atmosferze podejme inicjatywe wyprasowania jednej czerwonej koszuli. Uprzejmie prosze mile damy do przylaczenia sie do tej czynnosci.
wyprasujcie za mnie
Aasiula, ComeToMeBaby, Sabina, iwcia77 lubią tę wiadomość
-
Poza tym chyba bardzo za nami teskni skoro nas ciagle podczytuje. Niechujkow nie ma to bedzie sie bawic w denuncje wulgaryzmow.
Ehh mamuska hUrmony Ci na mozgownice bija , oj biją mocno
Aasiula, Mega, Sabina, stara.krycha, moremi lubią tę wiadomość


-
nick nieaktualnyMega wrote:kurde, ja nie moge, antybiotyk biorę
wyprasujcie za mnie
Ja nie mogę. Mam 11 wkłuć na lewej nodze. Wracam od chirurga naczyniowego. Walka z żylakami ciąg dalszy.
Walnijcie za mnie chociaż chsteczkę do nosa.
Aasiula, ComeToMeBaby, kkisia, Krakonka, Mega, Sabina, anna maria, efcia, moremi lubią tę wiadomość
-
Przecież kurwa u mnie w poście też jest kurwa.Aasiula wrote:oooo ja napisalam podobnie tylko bylo jeszcze kurwa


Boszz, przecież ja tak brzydko nie mówię...
kapturnica, Aasiula, Mega, efcia, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość
-
A ja sie skuszę. Mam białą koszulkę. Fajnie schlodzoną, prosto z prania. Trochę poleżała w pralce.BISCA wrote:Wesolo tu. Pierdolne se lampke czerwonego.
Euh chcialam powiedziec, przy tak milej atmosferze podejme inicjatywe wyprasowania jednej czerwonej koszuli. Uprzejmie prosze mile damy do przylaczenia sie do tej czynnosci.
Aasiula, kkisia, BISCA, Mega, Sabina, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
O kurdę. Po co to napisałaś. Przecież ja też biorę. Hmm, ale w sumie piczkins nie pije, no nie?Mega wrote:kurde, ja nie moge, antybiotyk biorę
wyprasujcie za mnie
hyhyhy
Aasiula, Mega, Sabina lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualnykapturnica wrote:Moze dawno nie miala i pajeczyną zarosła a wtedy wkurw relatywnie rosnie wraz zarastaniem

Czyli jest odwrotnie proporcjonalny do współczynnika niedopchnięcia.
Aasiula, kapturnica, BISCA, Mega, Sabina, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość
-
Jak na szmaterii na interii chcielismy komus pojechac a admina sciagał ,zeby nas banowal to sie wcirki do wyrazow dawalo i admin musial nam udowadniac ,ze dany wyraz(czytany razem ) jest obrazliwyAasiula wrote:HAHAHAHAHAHAAH oplułam monitor

Aasiula, Mega, Sabina, efcia lubią tę wiadomość











