Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 6 października 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwiastka wrote:
    mnie trzyma od wczoraj, więc coś na rzeczy musi być :D

    nie bendem lubić :( dziś to się nawet zastanawiam czy to nie starość aby, ale sobie przypomniałam, że wczoraj w Tesco musiałam dowód pokazywać jak kupowalam piwo to chyba nie jest źle ;)

    kapturnica, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, BISCA, efcia, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 6 października 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    I prosze sie jeszcze wstrzynac
    Najwczesniej poniedzilek badz wtorek :)
    ( prawdopodobny transfer )


    I oczywiscie dziekuje za wszystkie kciuki itd

    no tak Jej wyjmą Tobie włożą ;)

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Mimbla, efcia lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 6 października 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza wyobrażam sobie Twój powrót do domu :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 6 października 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po kawe bylam. :-)

    Umowlam sie na dzis, poniewaz koncza mi sie czopki progesteronowe I chcialam pogadac o laparoskopii.
    Oczywiscie zalamka, bo ostatni moj zapis ze szpitala z kliniki nieplodnosci maja z marca. Czyli w szpitalu burdel I zadnych info nie przeslali z osttniej mojej wizyty dwa tyg temu. No coz.

    W przychodni juz od wejscia informacje, ze dzis lekarzom asystuja studenci I jezeli ktos sobie nie zyczy, to prosze powiedziec w recepcji. Ja sobie zyczylam, bo pomyslalam, ze moze to mi sie oplacic. Po (dlugiej) rozmowie ze studentka medycyny poszlysmy do lekarza, gdzie ona zreferowala moj przyppadek I dostala chyba zaliczenie ;-). Nastepnie doctor wypisal mi recepte na kolejne 4op progesterone (u nas sie placi za recepte, nie za ilosc lekow naniej wyszczegolnionych-jest stala cena I sa to grosze w porownaniu ile placilam za progesterone od prywatnego gina). Na koniec zostawilam sobie amh. Jojczyl, jojczyl, ale wypisal. To bylo jedyne badanie, ktore szpitala nie refunduje I kosztuje stowke, wiec tym bardziej sie ciesze.
    I obiecal wrazie ciazy zeby od razu przybiec I od razu mnie skieruje w odpowiednie miejsce do opieki. Jak na niego trafie nastepnym razem. :-)

    Takze mam mily dzien, bo zalatwilam co potrzebowalam. :-)

    Aaaa. Kisia ja mysle o Twoich jajkach. :-)

    sandra80, ComeToMeBaby, moremi, pierwiastka, paszczakin, nick nieaktualny, Mimbla, Bozia3, ania.g, SolarPolar, BISCA, gosia7122, efcia, iwcia77, satori lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 6 października 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Tutaj ma być dzisiaj. Jutro ma wiatr słabnąć. W każdym razie stoimy. Chłopaki poszli na plażę w poszukiwaniu bursztynow, a ja na pokładzie jod wdycham :-)


    Jak ja Ci ZAZDROSZCZE!

    moremi, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 6 października 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to jest relaksing .
    Mlody spal 2godziny we wozku przed domemgrzejąc sie w promieniach a ja wyciągłam leżak i z kawa w jednej ręce a knigą w drugiej łapałam dawki witaminy D.
    Pogoda jak marzenie ,słonce świeci , jest ciepło ale nie upalnie jak w lecie(normalnie bede chyba miec traumę jeśli chodzi o upały )Taka pogoda powinna być zawsze 8)

    Magdala, moremi, Aasiula, Bursztyn, sandra80, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, SolarPolar, Natka_79, gosia7122, efcia, malgos741, iwcia77, satori lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 6 października 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jakas pora obiodowa, albo nalot w pracy tak zacichly. ;-)

    Aasiula, sandra80, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 6 października 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    no tak Jej wyjmą Tobie włożą ;)
    Tfu! Wolę drugą połowę października :-) teraz Magdy kolejka :-)

    Magdala, sandra80, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, efcia, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide robic kluski z kurczakiem i buraczki

    efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 6 października 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Tfu! Wolę drugą połowę października :-) teraz Magdy kolejka :-)

    jak będą robić zakłady na Twój poród to obstawiam 23.10 to najpiękniejsza data w życiu mym :)

    kapturnica, nick nieaktualny, BISCA, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 6 października 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Reni mam nadzieje, ze przede wszystkim Tobie sie uda bo powinno i nie ma wyjscia . Tak sobie postanowilam ze siedze tu do Twojej i Bursztyna ciazy a potem musze zaprzestac. Przeniose sie na FB co by towarzysko sie udzielac.
    Misku kochany! :) to jeszcze ze 20 lat, bo ja chyba jak B. Sienkiewicz ;)

    Bozia3, Reni, SolarPolar, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 6 października 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    oni chyba jeszcze piją
    hindusi mają tygodniowe wesela
    więc myślę, że potem 2 tyg trzeźwieją ;-)
    ale to jeszcze nie teraz, pod koniec pazdziernika dopiero :)

    kapturnica, Reni, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 6 października 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobbry

    Nie nadrobie, nie ma szans, mignelo mmi tylko ze Kiska hodowle pelna para uprawia, wiec posylam energie dobra
    Renkowi tez- w sprawie pracy
    Reszty nie ogarniam- wizyty, stymulacje i inne dzieciorobne (i nie tylko) czynnosci- wspieram wszystkie Was kobity

    pierwiastka, sandra80, kapturnica, nick nieaktualny, Bozia3, BISCA, Aasiula, gosia7122, efcia, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 6 października 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    I to jest relaksing .
    Mlody spal 2godziny we wozku przed domemgrzejąc sie w promieniach a ja wyciągłam leżak i z kawa w jednej ręce a knigą w drugiej łapałam dawki witaminy D.
    Pogoda jak marzenie ,słonce świeci , jest ciepło ale nie upalnie jak w lecie(normalnie bede chyba miec traumę jeśli chodzi o upały )Taka pogoda powinna być zawsze 8)

    zazdraszczam

    kapturnica lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 6 października 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    I to jest relaksing .
    Mlody spal 2godziny we wozku przed domemgrzejąc sie w promieniach a ja wyciągłam leżak i z kawa w jednej ręce a knigą w drugiej łapałam dawki witaminy D.
    Pogoda jak marzenie ,słonce świeci , jest ciepło ale nie upalnie jak w lecie(normalnie bede chyba miec traumę jeśli chodzi o upały )Taka pogoda powinna być zawsze 8)
    idylla :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 6 października 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    hej!

    miałam dziś telefon ze szpitala,wyniki w sprawie cholestazy przekazali

    hm,nie wiem jak sie to ma do badań w polsce typu alat i aspat,bo mi badali poziom soli kwasów żółciowych w watrobie.Norma jest do 10 a ja jestem na granicy normy bo mam 10,4 Powiedziano mi ze lekarstw nie musze brać ,ale mam być uważna co do ruchów dziecka,no i mam na KTG jeżdzić,nie wiem jak częśto 1 tygodniu chyba.

    Zakup sobie może detektor tętna płodu, ja miałam bo młody był pępowiną owinięty, fajna sprawa, a człowiek spokojniejszy.

    efcia lubi tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 6 października 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    prosz!

    KKisia 06.10
    Kkisia 08.10
    Asiula 08.10
    kkisia 10.10
    Sabina 14.10
    Mimbla 15.10 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    ania.g 16.10
    Pierwiastka 16.10
    małgoś741 po 15.10 IUI
    KKisia październik http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    Kometa 03.11
    Bisca listopad http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    Gretka 41 dni do zakończenia Visanne (06.10)
    Magdala czeka na termin (do 6 tyg. licząc od 22.09-03.11)
    Reni 16.12
    Reni styczeń 2016 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    krycha.stara http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif

    Reni, gratuluje smoczka. I sie zglaszam na czerwiec :)

    Reni lubi tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 6 października 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze dzien dobry Wszystkim! Zeby nie bylo, ze sie na dzien pojawilam i zniklam

    nick nieaktualny, gosia7122, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 6 października 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry piekna pogoda ,slonecznie i cieplo :-) milego dnia

    Bursztyn, nick nieaktualny, gosia7122, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 6 października 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Reni, gratuluje smoczka. I sie zglaszam na czerwiec :)

    Alis, obys miala moc przepowiadania ;) bo to, co u reni na liscie to plan. porody wpisujemy na porodowke ;)

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, sandra80, moremi, ania.g, BISCA, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
‹‹ 11629 11630 11631 11632 11633 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ