Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 października 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    a tam zacalowala, ja bym wpadla i ukradla ;)
    Tiaaa swojego ma i cudze by jeszcze kradła.Co za patologia na tym kurwidołku ;)

    ania.g, Mega, efcia, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 10 października 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    a tam zacalowala, ja bym wpadla i ukradla ;)

    Jak wpadniesz to bedziesz miala swoje :-P i to drugie. Zachlanna jaka.

    kapturnica, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, efcia, malgos741, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!! Wczoraj pierwszy raz chodzilam z kijkami :) super sprawa, wreszcie robie cos dla siebie.
    Jak mija Wam sobota? Mi jeszcze zostalo odkurzanie , a tego nie lubie najbardziej :(

    Magdala, efcia, ania.g, SolarPolar, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 10 października 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretka, ja bym Ci napisala streszczenie, ale mam globusa, tesciowa w domu i jest buro na dworze, a ja jestem meteopata.. To zaczne, a moze potem ktos dokonczy?

    Kaptur juz nie jest w ciazy,
    Alis jest znowu w ciazy,
    Ania.g jest dlugo w ciazy
    Magdala udaje, ze nie jest w ciazy, ale jest w ciazy
    Kometa jest w ciazy,
    Macducha jest w ciazy,
    Bisca zaraz bedzie w ciazy,
    Sandra jest w ciazy,
    Kisiek jest w ciazy na razie eksternistycznej,
    Beates jest troche dluzej w ciazy,
    Sabina jest w ciazy,
    Asiula jest w ciazy,
    Bozia jest w ciazy,
    Hera jest w ciazy,
    Reni jest w ciazy,
    Malgos jest w ciazy,
    Luna jest w ciazy,
    Magda* juz moze nie jest w ciazy,
    Simba chyba nie chce byc w ciazy,
    Caffe chyba nie chce w ciazy,
    Polar jest w ciazy
    Natka jest jeszcze w ciazy,
    Morka jest jeszcze w ciazy,
    Iwcia moze jest w ciazy,
    Pierwiastek jest w ciazy,
    Mimbla jest w ciazy,
    Efcia nie wiem, bo nie widze wykresu, ale chyba tez jest w ciazy,
    yesenia nie wiem, bo nie widze wykresu, ale chyba tez jest w ciazy,
    Dorbie dalej w ciazy,
    Mega jest w ciazy,
    Niuta sie kryje, czy jest w ciazy,
    Dziobak moze byc sekretnie w ciazy,
    anna.maria moze byc sekretnie w ciazy,
    gosia moze byc sekretnie w ciazy,
    Polar zaraz bedzie w ciazy,
    Stara. Krycha zaraz będzie w ciazy,
    Peppa juz nie jest w ciąży,
    Myszą zaraz będzie w ciazy..
    I ja jestem w ciazy ;)

    reszte prosze o dpoisanie sie, bo tyle tych ciaz, ze nie idzie spamietac..




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2015, 16:33

    kapturnica, Magdala, efcia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gretka, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, sandra80, ania.g, BISCA, beates, Mega, Aasiula, malgos741, SolarPolar, pierwiastka, anna maria, Dziobak, nick nieaktualny, moremi, Niuta, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 10 października 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Melduje sie juz z domu :)

    Jajcow bylo dobrych 12 o.O
    W poniedzialek na 8 te lipi cos tam w kroplowce
    Trwa to ok 3 godzin o.O

    Mamy IMsi , embro klej , naciecie otoczki i ta kroplowka
    Place tylko za kroplowke
    Transfer we wtorek :)

    I spotkalam lekarz ktory mi robil laparo
    Tez mnie namawial na ta kroplowke
    Ponoc to dz7ala jak steryd
    Oslabia odpornosc organizmu
    I organizm nie atakuje zarodka


    A i punkcje robil mi moj lekarz
    Mowialam wam juz ze go kocham ;)

    Kiśka, cieszę się, że tyle jaj zniosłaś ;-) Będę trzymać kciuki we wtorek i dłużej...

    A mój pęcherzyk pękł najpóźniej we czwartek! Teraz ładuję 2 Lutinusy dowcipnie na noc i czekam 12 dni do testowania - o ile wcześniej mnie krew nie zaleje :-/

    kapturnica, Magdala, nick nieaktualny, nick nieaktualny, efcia, Aasiula, ComeToMeBaby, ania.g, beates, malgos741, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 października 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Gretka, ja bym Ci napisala streszczenie, ale mam globusa, tesciowa w domu i jest buro na dworze, a ja jestem meteopata.. To zaczne, a moze potem ktos dokonczy?

    Kaptur juz nie jest w ciazy,
    Alis jest znowu w ciazy,
    Ania.g jest dlugo w ciazy
    Magdala udaje, ze nie jest w ciazy, ale jest w ciazy
    Kometa jest w ciazy,
    Macducha jest w ciazy,
    Bisca zaraz bedzie w ciazy,
    Sandra jest w ciazy,
    Kisiek jest w ciazy na razie eksternistycznej,
    Beates jest troche dluzej w ciazy,
    Sabina jest w ciazy,
    Asiula jest w ciazy,
    Bozia jest w ciazy,
    Hera jest w ciazy,
    Reni jest w ciazy,
    Malgos jest w ciazy,
    Luna jest w ciazy,
    Magda* juz moze nie jest w ciazy,
    Simba chyba nie chce byc w ciazy,
    Caffe chyba nie chce w ciazy,
    Polar jest w ciazy
    Natka jest jeszcze w ciazy,
    Morka jest jeszcze w ciazy,
    Iwcia moze jest w ciazy,
    Pierwiastek jest w ciazy,
    Mimbla jest w ciazy,
    Efcia nie wiem, bo nie widze wykresu, ale chyba tez jest w ciazy,
    yessenia nie wiem, bo nie widze wykresu, ale chyba tez jest w ciazy,
    Dorbie dalej w ciazy,
    Mega jest w ciazy,
    Niuta sie kryje, czy jest w ciazy,
    Dziobak moze byc sekretnie w ciazy,
    anna.maria moze byc sekretnie w ciazy,
    gosia moze byc sekretnie w ciazy,
    Polar zaraz bedzie w ciazy,
    I ja jestem w ciazy ;)

    reszte prosze o dpoisanie sie, bo tyle tych ciaz, ze nie idzie spamietac..
    Prostuje Kaptur nie jest w ciązy i juz nie chce więcej być w ciąży 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 października 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Kiśka, cieszę się, że tyle jaj zniosłaś ;-) Będę trzymać kciuki we wtorek i dłużej...

    A mój pęcherzyk pękł najpóźniej we czwartek! Teraz ładuję 2 Lutinusy dowcipnie na noc i czekam 12 dni do testowania - o ile wcześniej mnie krew nie zaleje :-/
    Nie bój żaby będzie doPsze 8)

    efcia, sandra80, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 10 października 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza lov ju, :-)

    paszczakin, efcia, sandra80, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza yesenia nie jest w ciazy ale bardzo chce byc :)

    paszczakin, sandra80, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 10 października 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pedzi_dogaja.gif nareszcie cały kurwidołek jest w cionży

    Aasiula, paszczakin, kapturnica, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, sandra80, ania.g, BISCA, Magdala, nick nieaktualny, beates, Mega, DzikaRoza, malgos741, pierwiastka, nick nieaktualny, Luna76, moremi, Niuta, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 10 października 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza ajlowju :)

    paszczakin, Mega, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 10 października 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Kiśka, cieszę się, że tyle jaj zniosłaś ;-) Będę trzymać kciuki we wtorek i dłużej...

    A mój pęcherzyk pękł najpóźniej we czwartek! Teraz ładuję 2 Lutinusy dowcipnie na noc i czekam 12 dni do testowania - o ile wcześniej mnie krew nie zaleje :-/
    No to trzymam kciuki :)

    Luna76 lubi tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 10 października 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Prasowac moge.
    Moze nawet posprzatam?

    Plamienie jest brazowe. Oby sie nie rozkrecilo do wieczora bo nie chce gina straszyc krwawym widokiem. ;-)
    <3 przykro mi :(

    Magdala lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Prostuje Kaptur nie jest w ciązy i juz nie chce więcej być w ciąży 8)
    Kapta, ale nie było ci źle w ciązy. Żadnych sensacji. A nie chciałabyś tak za ciosem?

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 10 października 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Kometa jest w ciazy

    O kurdę, człowiek na chwilę wyjdzie z foruma i już w ciąży!
    że też na to nie wpadłam od początku... tylko siedzę i siedzę na forumie, a mogło być tak prosto!
    Paszcza- aj lav ju tu flircik.gif

    Mega, malgos741, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konkurs
    Kto zgadnie co się u mnie w suszarce upiekło? jakaś kulka
    Ja nie wiem, ale zobaczcie
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/edee9ed3098c.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f21bb7d28b3e.jpg

    ania.g, BISCA, megan8, nick nieaktualny, Aasiula, Mega, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 10 października 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wygląda jak jakiś owoc
    pewnie młodzież "zagubiła"

    a pachnie jakoś? jaką ma konsystencję?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2015, 17:23

    Mega lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 10 października 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie, czy to zaginiony pulpet z obiadu?

    efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 10 października 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja najstarsza mówi że to kasztan z Czarnobyla

    Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 10 października 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0cfe48c65b2b.jpg

    Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
‹‹ 11706 11707 11708 11709 11710 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ