Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Iwcia mi tu o drogach jajajecznych, a mi się chce sadzone ;)

    Jeszcze nie zrobiłaś?

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Jeszcze nie zrobiłaś?
    Nie. Leżę z Młodą. Źle się czuje.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam, czytam i znów mi się posty urwały ;)
    Paszcza, my mamy ekspres de'longhi chyba ec221. W każdym razie ma 15 bar, jest kolbowy, na kawę mieloną i kapsułki( my tylko mielona), świetnie spienia mleko. Kosztował ok 500 zł. Młynek do kawy kupiliśmy osobno za grosze bo ekspres z opcją mielenia to już sporo drożej. Robi espresso, cappuccino, late i całą resztę.
    Używamy go od ponad roku codziennie i działa cały czas taj samo dobrze. Polecam.

    Mimbla, iwcia77, nick nieaktualny, Bozia3, Elfik, BISCA, Mega, megan8, paszczakin lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za pol godziny jade do domu. Glodna. Ciekawe co bedzie dobrego na kolacje ?

    Wczoraj 14-letni syn mojego (ktory dla przypomnienia jest u nas na "pelny etate" od wrzesnia) upiekl ciasto O.o
    Ot, tak. Sam od siebie. Mial taka zachcianke. Slodkie, co nie ?

    ania.g, beates, iwcia77, Mimbla, nick nieaktualny, nick nieaktualny, satori, Elfik, ivf-ivf, caffe, gretka, Mega, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Jestem!!!
    Mamy to!!!
    Kwalifikacja plus stymulacja od nowego cyklu. <3 normalnie nie wierzę. Będzie się działo :-D
    Super!!! Ale się cieszę <3

    iwcia77, Elfik, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    No. Ja już leżę. Córka źle się czuje i chce żeby z nią być. Zobaczymy co się wykoci ;)

    A jutro na obiad będzie fasolka po bretońsku. Już zalałam fasolę ;)

    u mnie to oznaczałby odkręcenie słoika...

    iwcia77, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, kapturnica, BISCA, Mega, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Jestem!!!
    Mamy to!!!
    Kwalifikacja plus stymulacja od nowego cyklu. <3 normalnie nie wierzę. Będzie się działo :-D


    Super wiadomości Kometa !

    iwcia77, Elfik, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Hahahah o qrwa zajebisty wbijam do ciebie :)
    nie ma mowy- wszystkie wejsciowki sprzedane ;D

    Aasiula, Elfik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    za pol godziny jade do domu. Glodna. Ciekawe co bedzie dobrego na kolacje ?

    Wczoraj 14-letni syn mojego (ktory dla przypomnienia jest u nas na "pelny etate" od wrzesnia) upiekl ciasto O.o
    Ot, tak. Sam od siebie. Mial taka zachcianke. Slodkie, co nie ?

    Cudowne.

    ivf-ivf, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa - do boju!! Idziesz jak burza....no i ten Kraków - czuję, że będzie szczęśliwy....:)

    iwcia77, Elfik, ivf-ivf, BISCA, ComeToMeBaby, Mega, paszczakin lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    To jak i mój :) wolę posiedzieć przed kominkiem z mężem, pobawić się z córką :) nie lubię imprez :)
    Zwłaszcza ze mój stosunek do Sylwestra jest raczej letni. Nigdy go nie swietowalam ani nie przezywalam; )
    Sabcia- tylko , ze ja raczej z tych co lubia wyskokowe Sylwki , wiesz cekiny, piora, sztuczne rzesy, paznokcie, sztablety, wachlarze, teczowy mejkap itp , wiec taki Sylwester jak w tym roku to z nudow i zmeczenia usne :)

    Elfik, nick nieaktualny, kapturnica, BISCA, Mega, Bozia3, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    To jak i mój :) wolę posiedzieć przed kominkiem z mężem, pobawić się z córką :) nie lubię imprez :)
    Zwłaszcza ze mój stosunek do Sylwestra jest raczej letni. Nigdy go nie swietowalam ani nie przezywalam; )

    Macie kominek?
    <zzieleniała z zazdrości>

    iwcia77, ania.g, nick nieaktualny, Aasiula, BISCA, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Czytam, czytam i znów mi się posty urwały ;)
    Paszcza, my mamy ekspres de'longhi chyba ec221. W każdym razie ma 15 bar, jest kolbowy, na kawę mieloną i kapsułki( my tylko mielona), świetnie spienia mleko. Kosztował ok 500 zł. Młynek do kawy kupiliśmy osobno za grosze bo ekspres z opcją mielenia to już sporo drożej. Robi espresso, cappuccino, late i całą resztę.
    Używamy go od ponad roku codziennie i działa cały czas taj samo dobrze. Polecam.

    Czyli Twój jest trochę tańszy od naszego Kenwooda który kosztował ponad 650 (latem 2015).
    Zgadzam się, że najlepiej młynek mieć osobno.

    Nasz ekspres jest przy tym tylko na kawę mieloną albo "saszetki" cokolwiek to znaczy. Saszetek nie używam, jakoś niefajnie to brzmi. Pewnie smakują papierem :).

    nick nieaktualny, ania.g, Aasiula, nick nieaktualny, ivf-ivf lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Kometa - do boju!! Idziesz jak burza....no i ten Kraków - czuję, że będzie szczęśliwy....:)

    Poganiały, poganiały i nam się Kometka rozpędziła! Jeszcze sobie twixy machnie. :-)

    nick nieaktualny, Aasiula, ania.g, Elfik, ivf-ivf, iwcia77, gretka, BISCA, ComeToMeBaby, Magdala, pierwiastka, sandra80 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Macie kominek?
    <zzieleniała z zazdrości>
    Mamy. Na chyba z 11 lat. Nie jest taki jak te nowe, bez marmurow, jest duży i zajmuje duuuzo pokoju ale ja go lubię :) pięknie grzeje :)
    I daje super atmosferę jak za oknem ziab :)

    nick nieaktualny, Aasiula, Elfik, iwcia77, beates, BISCA, anna maria, malgos741, ComeToMeBaby, Mimbla lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Polazlam na amazon, za rada Natki szukac ekspresa, co mi sie podoba. Po obrazkach ;)

    Znalazlam.

    3200 funtow.

    Faken.
    Ja mam DeLonghi Magnifica Automatic
    Polecam , jest z pojemnikiem na mleko
    Kawa pycha , ziarnista i mielona :)
    A kawe kupuje Zavide waniliowo-orzechowa ,

    nick nieaktualny, Mimbla, ania.g, iwcia77, ivf-ivf, BISCA lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    Sabcia- tylko , ze ja raczej z tych co lubia wyskokowe Sylwki , wiesz cekiny, piora, sztuczne rzesy, paznokcie, sztablety, wachlarze, teczowy mejkap itp , wiec taki Sylwester jak w tym roku to z nudow i zmeczenia usne :)
    Nie.moja bajka :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    Czyli Twój jest trochę tańszy od naszego Kenwooda który kosztował ponad 650 (latem 2015).
    Zgadzam się, że najlepiej młynek mieć osobno.

    Nasz ekspres jest przy tym tylko na kawę mieloną albo "saszetki" cokolwiek to znaczy. Saszetek nie używam, jakoś niefajnie to brzmi. Pewnie smakują papierem :).
    Saszetki, kapsułki i inne takie mijam szerokim łukiem bo dla mnie to nie jest prawdziwa kawa. Poza tym zapach świeżo zmielonej kawy jest najlepszy na świecie :)

    Mimbla, Aasiula, iwcia77, ivf-ivf, nick nieaktualny, BISCA, megan8, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Mamy. Na chyba z 11 lat. Nie jest taki jak te nowe, bez marmurow, jest duży i zajmuje duuuzo pokoju ale ja go lubię :) pięknie grzeje :)
    I daje super atmosferę jak za oknem ziab :)
    crying044.gif

    ania.g, iwcia77, ivf-ivf, nick nieaktualny, kapturnica, BISCA, malgos741, Mega, Bozia3, ComeToMeBaby, Mimbla lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Saszetki, kapsułki i inne takie mijam szerokim łukiem bo dla mnie to nie jest prawdziwa kawa. Poza tym zapach świeżo zmielonej kawy jest najlepszy na świecie :)
    Popieram :)

    ania.g, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Mimbla lubią tę wiadomość


‹‹ 12344 12345 12346 12347 12348 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ