Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam i dobre wieści. Mąż odebrał wyniki hsg. Rury drożne :)

    BISCA, nick nieaktualny, Dziobak, efcia, gretka, ComeToMeBaby, Reni, moremi, anna maria, Mega, Aasiula, malgos741, caffe, gosia7122, beates, iwcia77, paszczakin, Mimbla, Kisiel, Elfik lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz Po. Bylo blyskawicznie.
    Teraz prosze o kciuki.

    Dziobak, efcia, ania.g, gretka, ComeToMeBaby, Reni, moremi, Bozia3, Mega, Aasiula, malgos741, beates, nick nieaktualny, paszczakin, Mimbla, Kisiel, Elfik lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Matko i córko pierwszy raz weszłam na takie CÓŚ O.o

    Mój znak zodiaku to baran w ascendencie strzelca (cokolwiek to znaczy)

    Eeee..
    Obliczyłam swój ascendent.


    Aż się boję pisać.

    No dobra:

    Skorpion w ascendencie skorpiona. :O

    nick nieaktualny, Dziobak, efcia, gretka, Reni, ComeToMeBaby, moremi, Bozia3, Mega, Aasiula, malgos741, beates, iwcia77, Mimbla, Kisiel, Elfik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    My po lekarzu. Młoda ma angine. Dostała antybiotyk. Mam nadzieję ze na niego zareaguje.

    Bidulka, oby szybko jej ból przeszedł...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ale mam i dobre wieści. Mąż odebrał wyniki hsg. Rury drożne :)

    Huurrra! Hurrra!!!!

    BISCA, nick nieaktualny, efcia, Mega, Aasiula, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Juz Po. Bylo blyskawicznie.
    Teraz prosze o kciuki.

    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    BISCA, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    Dzien dobry bardzo :-)
    Dzisiaj wolne, wiec trza sie wziąść do roboty ;D narazie spijam kawę
    w planach rosół z domowym makaronem, z resztą innego bym nie tknela

    Mieszkasz gdzies kolo IVF ? Jade ! ;-)

    nick nieaktualny, efcia, Dziobak, Bozia3, Mega, Aasiula, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A wogóle to ostatnio przegladałam styczen i to jak mi wyszly 2krechy i potem jak rzucila Elf bombe na watek(po ciaglch do znudzenia namawianiu jej ,ze ma testa zrobic ),ze tez w ciazy.I po niej zaraz Peppa =D
    Ehhh. ........11grudnia to byl moj szczesliwy cykl w dodatku sztucznie przykombinowany antykami by w swieta zadzialac =D

    O właśnie, Kapta jak ty kombinowalas z tymi antykami?
    wiesz moze dlaczego lekarz zalecil mojej kolezance antyki tylko na 5 pierwszych dni, a pozniej po drugiej @ zaszła (starala sie 11lat, jedno dziecko juz miala i to w wieku twojego Dawida)
    co lekarz mial na myśli?

    Elfik lubi tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Efcia, prrrrrr!! Sobota jest! Dziś się odpoczywa!

    I to jest mój odpoczynek, po tygodniu za biurkiem poprostu mnie nosi ;-)

    Aasiula, Elfik lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    I to jest mój odpoczynek, po tygodniu za biurkiem poprostu mnie nosi ;-)
    No chyba że. Mnie po 4 dniach w biegu w weekend po prostu rozkłada. ;-)

    efcia, Aasiula, Elfik lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Eeee..
    Obliczyłam swój ascendent.


    Aż się boję pisać.

    No dobra:

    Skorpion w ascendencie skorpiona. :O
    No dobra, ale o co kaman z tymi ascendentami? Jesteś skorpionem do kwadratu? Czyli samo zło? ;-)

    BISCA, ania.g, nick nieaktualny, gretka, efcia, moremi, Mega, Aasiula, iwcia77, Kisiel lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabcia :-) <3

    nick nieaktualny, Elfik lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapowiadają u nas mrozy. Dziś -4, jutro już -6. Drzewka oliwne ciągle na dworze...
    Na wszystkich naszych samochodach letnie opony... Brawo my! ;-)

    BISCA, nick nieaktualny, efcia, moremi, Mega, malgos741, iwcia77, Kisiel, Elfik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Zapowiadają u nas mrozy. Dziś -4, jutro już -6. Drzewka oliwne ciągle na dworze...
    Na wszystkich naszych samochodach letnie opony... Brawo my! ;-)
    Jak to mówią ;) jest ryzyko, jest zabawa ,)

    BISCA, Dziobak, efcia, moremi, Mega, Aasiula, iwcia77, Mimbla, Kisiel, Elfik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    No dobra, ale o co kaman z tymi ascendentami? Jesteś skorpionem do kwadratu? Czyli samo zło? ;-)

    Na to wygląda.

    Dziobak, Mega, Elfik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeśli w wiadomościach podadzą, że ktoś zamordował nauczycielkę historii to sprawczynią będę ja.


    Konia z rzędem temu kto mi pokaże ucznia klasy VI, który sam będzie potrafił to uzupełnić. No chyba, że to ja jestem jakaś głupia.

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/92da294e0b3a.jpg

    Edit.1 Pomijając fakt, że kompletnie nie ma tam miejsca na wpisywanie.

    Edit2. Zrobiłam z pomocą koleżanki uczącej w liceum. Miała niezłą zagwozdkę - co autor miał na mysli.
    Edit.3 Tam wczesniej był jeszcze cały tekst do uzupełniania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 13:17

    Dziobak, kapturnica, efcia, nick nieaktualny, Mega, malgos741, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 21 listopada 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Też zachodzę, ale Pani to Pani więc nie śmiem pytać, póki co mam owulację ;)

    Witam weekendowo, doczytuję :)

    musiałaś kiedyś datę taką podać
    będzie pała za wprowadzanie ciała nauczycielskiego w błąd
    w pon z rodzicami zapraszam

    BISCA, moremi, Mega, iwcia77, Simba, Kisiel, sandra80 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 21 listopada 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/lipcowe-mamusie-2016,8804.html

    Coś dla naszej Pani :)
    Reni,chyba nam nie wprowadzisz takiego rygoru ?

    a o co chodzi?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 21 listopada 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doczytuję, więc nie wiem co z Biscą

    mam nadzieję, że cukiernia działa i dzisiaj będą ciastki z Tobą :-)

    BISCA, efcia, moremi, Mega, malgos741, iwcia77, Mimbla, Kisiel lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 21 listopada 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ale mam i dobre wieści. Mąż odebrał wyniki hsg. Rury drożne :)
    RE-WE-LACJA!!! :-D

    nick nieaktualny, Aasiula, Elfik lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 12357 12358 12359 12360 12361 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ