Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry po raz drugi.

    Bo jak juz przysnęłam to ocknęłam się po 11. :-)

    Wonteczek lipcówek wymiata!

    ivf-ivf, kapturnica, Dziobak, BISCA, Elfik, efcia, Mega, beates, iwcia77, Kisiel lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Bisca, aż mnie ciary przeszły. Jak ja mam takie emocje, to nie wiem jak Ty się ekscytujesz. Teraz bierzesz 5 dniowe?

    Staram sie zachowac spokoj ;-)

    Biore JEDNA blastke

    nick nieaktualny, ivf-ivf, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Dziobak, malgos741, Elfik, efcia, moremi, Mega, beates, gosia7122, iwcia77, Kisiel lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z drugiego porodu mam zdjęcia. Mąż zrobił. Nawet nieźle wygladam. Oczywiście służą nam jako nasza osobista pamiątka, nie do wstawiania gdziekolwiek.

    ivf-ivf, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, kapturnica, Dziobak, BISCA, Elfik, efcia, Bozia3, Mega, malgos741, gosia7122, nick nieaktualny, iwcia77, Mimbla, Kisiel lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Tak, tak, to to !
    Ciebie nie mozna strescic <3 . No !

    PS dzieki Dziobak
    A prosz. ;-)
    Biszkopcie, kciukam! Z całej siły! :-)

    BISCA, efcia, Mega, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    ja to wypierałam chyba :))))))))))))

    wiesz, nacpana ketanolem, to co ja miałam czuć ;)
    może jadłam za mało gularzu...;)))))))))))))
    Bos mnie niesluchala.Trza bylo go jesc. Znaczy ten gulaRZ 2razy dziennie

    ivf-ivf, Elfik, efcia, moremi, Mega, Aasiula, iwcia77, Kisiel lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    W kontekście gotowania obiadu o 9.00 rano, ja już zrobiłam kalafiorową ;-)

    Jade do Ciebie !

    ivf-ivf, efcia, ania.g, Mega, Elfik lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    W kontekście gotowania obiadu o 9.00 rano, ja już zrobiłam kalafiorową ;-)
    Bosz... My dopiero śniadanie zjedliśmy w piżamach...
    Zimno, nuda, chyba pójdę spać. ;-)

    kapturnica, ivf-ivf, efcia, Mega, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Staram sie zachowac spokoj ;-)

    Biore JEDNA blastke
    Niech się dobrze zadomowi <3

    BISCA, ComeToMeBaby, efcia, Aasiula, Elfik lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogóle to ostatnio przegladałam styczen i to jak mi wyszly 2krechy i potem jak rzucila Elf bombe na watek(po ciaglch do znudzenia namawianiu jej ,ze ma testa zrobic ),ze tez w ciazy.I po niej zaraz Peppa =D
    Ehhh. ........11grudnia to byl moj szczesliwy cykl w dodatku sztucznie przykombinowany antykami by w swieta zadzialac =D

    BISCA, Elfik, efcia, nick nieaktualny, ania.g, Reni, moremi, Mega, Aasiula, iwcia77, Kisiel lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po lekarzu. Młoda ma angine. Dostała antybiotyk. Mam nadzieję ze na niego zareaguje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Jestem!!!
    Mamy to!!!
    Kwalifikacja plus stymulacja od nowego cyklu. <3 normalnie nie wierzę. Będzie się działo :-D

    Super!!! Gratulacje :)

    ComeToMeBaby, Elfik lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Tak, tak, to to !
    Ciebie nie mozna strescic <3 . No !

    PS dzieki Dziobak

    Elfik ja chlone twoje posty od a do z , tak przyjemnie sie je czyta, wiec streszczenia nie są potrzebne

    nick nieaktualny, BISCA, Mega, Aasiula, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry bardzo :-)
    Dzisiaj wolne, wiec trza sie wziąść do roboty ;D narazie spijam kawę
    w planach rosół z domowym makaronem, z resztą innego bym nie tknela

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 11:47

    nick nieaktualny, BISCA, megan8, Mega, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laska na Belly to jakieś gestapo. Dziś apel, jutro połowę rozstrzela za negatywne słowa skierowane w swoją stronę.
    Do tego ma jakiś popierdzielony nick. Kto to wymowi?

    Ja to kocham nasza Panią. :-P

    ivf-ivf, kapturnica, nick nieaktualny, BISCA, efcia, gretka, ComeToMeBaby, Reni, moremi, Mega, Aasiula, iwcia77, Mimbla, Kisiel, Elfik lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    No, piekna frekwencja wczoraj !

    Dzwonili . Transfer o 11h50.
    Na dzien dzisiejszy mamy 2 blastki. Jedna idzie juz do mrozenia. N'a reszte czekamy do jutra.
    Trzymam wszystko co die da ..

    BISCA, Elfik lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane, nadaje z pracy ... dziś do 17tej ;)

    nick nieaktualny, efcia, Mega, Aasiula, iwcia77, Mimbla, Elfik lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabbcia nie dobrze...Angina to cholerstwo jednym slowem

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Boszszsz a ja jeszcze w betach
    Fstyttttt mi ;)

    fstyć sie, fstć ;-)
    u mnie juz pobiegane, sniadanie wciągnięte, poodkurzane, podloga umyta, dopijam kawe i zabieram sie za obiad

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 14:37

    ivf-ivf, nick nieaktualny, Mega, Aasiula, iwcia77, Elfik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:

    a teraz zadanie na weekend- jaki jest twoj ascendent ;D ?


    Matko i córko pierwszy raz weszłam na takie CÓŚ O.o

    Mój znak zodiaku to baran w ascendencie strzelca (cokolwiek to znaczy)

    nick nieaktualny, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia wrote:
    fstyć sie, fstć ;-)
    u mnie juz pobiegane, sniadanie wyciągnięte, poodkurzane, podloga umyta, dopijam kawe i zabieram sie za obiad
    Efcia, prrrrrr!! Sobota jest! Dziś się odpoczywa!

    BISCA, efcia, Mega, Aasiula, Elfik lubią tę wiadomość

‹‹ 12356 12357 12358 12359 12360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ