X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i to jest prawdziwe podejście do pacjenta trzymaj się tej lekarki :)

    bliska77, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    i to jest prawdziwe podejście do pacjenta trzymaj się tej lekarki :)

    Trzymam trzymam, po 3,5 roku bezowocnych starań o odwiedzania "sław", kiedy to upragnioną ciąże poroniłam, przypadkiem trafiłam na nią, miała jasny plan, ona pierwsza zrobiła mi komplet badań i dała 6 cykli na zajście, ostra stymulacja, monitoring i pregnyl i udało się dokładnie w 6 cyklu, a to było w 2007 roku, trzymam sie jej do tej pory i co więcej, wierzę, że się uda ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2013, 09:07

    angela, samira, MartaDidinio lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łał to super własnie ci prosci lekarze mają lepsze podejście do pacjenta i są dokładniejsi i bardziej nas szanują i dbaja o nas
    Wiesz Aga ja zaczynam miec katar i jakos tak mi zimno jakby temperatura szła w góre i gardło mniae zaczyna pobolewać.

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    łał to super własnie ci prosci lekarze mają lepsze podejście do pacjenta i są dokładniejsi i bardziej nas szanują i dbaja o nas
    Wiesz Aga ja zaczynam miec katar i jakos tak mi zimno jakby temperatura szła w góre i gardło mniae zaczyna pobolewać.

    no właśnie, mam to samo oprócz gardła ale czuję się po prostu podle, mierzyłam rano temperaturę również pod pachą ale była niby w porządku ale powiem szczerze, ze ledwo siedzę
    co do lekarzy, to od "sław" trzymam się jak najdalej

    inessa, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zpomniałam Wam powiedzieć jesteśmy z mężem umówieni na pierwszą rozmowe do ośrodka adopcyjnego w środe 27.02 na godzinę 9. łał teraz mam troche stracha czy uda się nam, mój mąż wczoraj stwierdził, że jest nam obojętnie czy to będzie chłopiec czy dziewczynka bylebysmy mogli z tym dzieckiem podzielić się naszą miłością aż się wzruszyłam :)
    Chociaz stwierdził potem w żartach że na początek chciałby chłopca bo łatwiej na początek bo łatwiej się go wychowuje on pomagał w wychowaniu siostrzeńców a ma ich 3 i 1 siostrzenice ;)

    KaRa, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ze sławami miałam do czynienia przy rozpoznaniu celiaki i doprowadziliby mnie do grobu wciągu miesiąca schudłam 10 kg. ważyłam ok 40 kg. a p krwi to już nie wspomne przez to tez pogorszyły mi się problemy z kobiecymi sprawami dochodziłam do siebie z 3 lata brałam wtedy duphaston i luteine masakra się czułam nigdy więcej słam acha do tego traktowanie pacjentów na poziomie żadnym

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    ja ze sławami miałam do czynienia przy rozpoznaniu celiaki i doprowadziliby mnie do grobu wciągu miesiąca schudłam 10 kg. ważyłam ok 40 kg. a p krwi to już nie wspomne przez to tez pogorszyły mi się problemy z kobiecymi sprawami dochodziłam do siebie z 3 lata brałam wtedy duphaston i luteine masakra się czułam nigdy więcej słam acha do tego traktowanie pacjentów na poziomie żadnym

    kurcze aż mnie przeraziłaś, tak to właśnie jest z tymi sławami.
    wiesz, masz super męża, taż się wzruszyłam... pierwsze koty za płoty

    inessa, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana czy ty widzisz nasze wykresy bo u mnie było już widać a teraz znowu nic

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wykresów nadal nie widać.

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i swojego też nie mogę ani zobaczyć, ani uzupełnić

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja widzę swój i Wasze, już są ale jeszcze z 10 min temu były tylko linki

    KaRa lubi tę wiadomość

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 21 lutego 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja widzę tylko pusty wykres i komentarze pod nimi

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 21 lutego 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i śmiesznie bo miniaturki w sygnaturkach są z tem, a na podglądzie ich juz nie ma.

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 21 lutego 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, w końcu coś wróciło :)

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 21 lutego 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka po tak długiej przerwie - to nam dziś ovu psikusa zrobiło!
    Zadzwoniłam dziś do mojego łódzkiego ginekologa, opowiedziałam całą historię i wyobraźcie sobie, że kazał zwiększyć suplementację do 4*2 luteiny dziennie, poza tymi , które przepisał gin od ivf - też mam wrażenie, że 'prosty gin', ma czasami bardziej poukładane w głowie niż te 'sławy', o których pisałyście i myślę,że większą wrażliwość na pacjentki za problemami, życzył powodzenia i jak stwierdził mocno trzyma kciuki- fajnie tak - podbudował mnie trochę.
    Plamień brak , ale myślę,że to ta gigantyczna dawka luteiny,lekki ból w krzyżu - czekam.....

    inessa, grosza, bliska77, samira, jasmin lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Hejka po tak długiej przerwie - to nam dziś ovu psikusa zrobiło!
    Zadzwoniłam dziś do mojego łódzkiego ginekologa, opowiedziałam całą historię i wyobraźcie sobie, że kazał zwiększyć suplementację do 4*2 luteiny dziennie, poza tymi , które przepisał gin od ivf - też mam wrażenie, że 'prosty gin', ma czasami bardziej poukładane w głowie niż te 'sławy', o których pisałyście i myślę,że większą wrażliwość na pacjentki za problemami, życzył powodzenia i jak stwierdził mocno trzyma kciuki- fajnie tak - podbudował mnie trochę.
    Plamień brak , ale myślę,że to ta gigantyczna dawka luteiny,lekki ból w krzyżu - czekam.....

    kochana dobrze,że zadzwoniłas do tego lekarza, bardzo ci towarzyszę i bardzo bym chciała aby się tobie udało :) :) :)

    angela, bliska77, samira lubią tę wiadomość

  • KaRa Autorytet
    Postów: 680 1639

    Wysłany: 21 lutego 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dziewczyny zpomniałam Wam powiedzieć jesteśmy z mężem umówieni na pierwszą rozmowe do ośrodka adopcyjnego w środe 27.02 na godzinę 9. łał teraz mam troche stracha czy uda się nam, mój mąż wczoraj stwierdził, że jest nam obojętnie czy to będzie chłopiec czy dziewczynka bylebysmy mogli z tym dzieckiem podzielić się naszą miłością aż się wzruszyłam :)
    Chociaz stwierdził potem w żartach że na początek chciałby chłopca bo łatwiej na początek bo łatwiej się go wychowuje on pomagał w wychowaniu siostrzeńców a ma ich 3 i 1 siostrzenice ;)

    Super! Mam nadzieje ze dobrze wam pójdzie. Napisz prosze po wizycie jakie są podstawowe wymagania. :)

    inessa lubi tę wiadomość

    atdczbmhr11b1825.png[/url]
    relg3e5e91k07fd9.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 21 lutego 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek W końcu ovu działa

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • KaRa Autorytet
    Postów: 680 1639

    Wysłany: 21 lutego 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś pojawilo sie plamienie. tak jakby plodny sluz ale o brazowawym zabarwieniu. boli mnie podbrzusze. to dopiero 10 dzień cyklu więc nie mam pojęcia co to może być. Jest dość intensywne. Owukle mam zazwyczaj ok 17 dnia więc implantacja napewno to nie jest. Mialyscie może kiedyś tak?

    inessa, samira lubią tę wiadomość

    atdczbmhr11b1825.png[/url]
    relg3e5e91k07fd9.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 21 lutego 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    A z ciekawośći dziewczyny, czy lekarz wogóle analizuje wasze wykresy? Jest tym wogóle zainteresowany? Czy go to nie interesuje?

    Ja jeszcze nie ale zamierzam mu powiedzieć

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ