X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja :) :) :)


    Agafbh no no no ....... :) :) :) piękna tempka :)

    bliska77, inessa, angela, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Losiczka72 wrote:
    Witam sie i ja :) :) :)


    Agafbh no no no ....... :) :) :) piękna tempka :)

    ja naprawdę dziewczyny się załatwiłam, w sensie zdrowotnym, w dwa dni, nawet nie wiem jak to się stało, katar, ból głowy, kaszel, i ten cholerny "krzyż", nawet oczy mnie bolą :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2013, 08:07

    inessa lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    witajcie, u mnie temperatura podskoczyła ale podejrzewam, że jest to niestety efekt przeziębienia i ogólnie czuję się fatalnie a "krzyż" to aż mnie parzy.
    A tak w ogóle dochodzę do wniosku, że chyba zaczynam za dużo o tym wszystkim myśleć, śnił mi sie dzidziuś, w wózku...

    Angela jak wygląda u Ciebie sytuacja????

    No nic, miłego dnia dziewczyny :-)

    Aga , a może to jest właśnie ten cykl, co z tego ,że podobny do innego, ale może inne przygotowanie organizmu i dzidzia się szykuje - a sen piękny, przydałby się ten wózek z całym jego dobrodziejstwem.
    U mnie dziś już bez plamień przynajmniej rano, ale pokręciłam się trochę po domu i czuję się tak zmęczona jak nie wiem co i czuję takie ciężkie podbrzusze, nie wiem co o tym myśleć, oczywiście o cycuchach już nic nie mówię, ale wyglądają jakby miały wybuchnąć, ale to prawdopodobnie po lekach.
    Również życzę fajnego dnia Tobie i wszystkim dziewczynkom

    inessa, bliska77, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Aga ale wiesz,ze czasami pierwszym objawem ciąży jest przeziębienie, trzymam kciuki :)
    U mnie też skok temperatury ale nie wiem co się dzieje bo mam ze daw razy zwłaszcza wieczorem małe plamienie wczoraj w nocy to miałam takie nitki z różowej krwi, ja już nic nie wiem,
    Angela jak tam nowy dzień? :)

    bliska77, samira lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki nie wyświetlają mi się wykresy, nic nie mogę wpisać na swoim, też tak macie? czy tylko coś u mnie nie tak?

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Witajcie Aga ale wiesz,ze czasami pierwszym objawem ciąży jest przeziębienie, trzymam kciuki :)
    U mnie też skok temperatury ale nie wiem co się dzieje bo mam ze daw razy zwłaszcza wieczorem małe plamienie wczoraj w nocy to miałam takie nitki z różowej krwi, ja już nic nie wiem,
    Angela jak tam nowy dzień? :)

    Inessa, może to dobry objaw, ta wyższa temperatura i lekkie plamienie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Dziewczynki nie wyświetlają mi się wykresy, nic nie mogę wpisać na swoim, też tak macie? czy tylko coś u mnie nie tak?

    Angela, najważniejsze, ze plamień już nie ma :-), wiesz nie ma co się nakręcać ale te piersi....., powiem tylko tyle, że trzymam nieustająco kciuki :-)

    inessa, angela, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Dziewczynki nie wyświetlają mi się wykresy, nic nie mogę wpisać na swoim, też tak macie? czy tylko coś u mnie nie tak?

    mi teraz dopiero zaczęły się wyswietlać a wciśnij F5
    ja juz myslę że może mam niski poziom progesteronu i tak palmie w drugiej fazie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam trudności dziś z serwisem a to właśnie wykresów nie ma a to pokazuje sie komunikat o jakimś błędzie, może coś robią ze stronką ;-)
    ja nie wiem co mam o sobie myśleć, zaczął pojawiać mi się taki śluz o lekko żółtym zabarwieniu, bezwonny, obawiam się że to skutek ogólnego przeziębienia i tam też jakiś stan zapalny czy coś się wdarł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    angela wrote:
    Dziewczynki nie wyświetlają mi się wykresy, nic nie mogę wpisać na swoim, też tak macie? czy tylko coś u mnie nie tak?

    mi teraz dopiero zaczęły się wyswietlać a wciśnij F5
    ja juz myslę że może mam niski poziom progesteronu i tak palmie w drugiej fazie

    Inessa, może duphaston albo luteinę powinnaś dostać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ale z tym sluzem tez czasami jest tak na początku ciązy nawet taki żółtawy przynajmnie tak dziewczyny mówią

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    angela wrote:
    Dziewczynki nie wyświetlają mi się wykresy, nic nie mogę wpisać na swoim, też tak macie? czy tylko coś u mnie nie tak?

    mi teraz dopiero zaczęły się wyswietlać a wciśnij F5
    ja juz myslę że może mam niski poziom progesteronu i tak palmie w drugiej fazie

    Inessa, może duphaston albo luteinę powinnaś dostać

    ale od kogo ? jak lekarz powiedział że jest ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    angela wrote:
    Dziewczynki nie wyświetlają mi się wykresy, nic nie mogę wpisać na swoim, też tak macie? czy tylko coś u mnie nie tak?

    mi teraz dopiero zaczęły się wyswietlać a wciśnij F5
    ja juz myslę że może mam niski poziom progesteronu i tak palmie w drugiej fazie

    Inessa, może duphaston albo luteinę powinnaś dostać

    ale od kogo ? jak lekarz powiedział że jest ok

    no wiem wiem, ale kurcze jeśli jest to plamienie w drugiej fazie to faktycznie wskazywałoby na niedobór progesteronu cholera

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem ale co ja mam zrobic mam iśc do lekarza i mu sama powiedzieć że ma mi dać luteinę?
    kochana ale tobą się cieszę

    samira lubi tę wiadomość

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się prawie pusty wykres wyświetla.

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    wiem ale co ja mam zrobic mam iśc do lekarza i mu sama powiedzieć że ma mi dać luteinę?
    kochana ale tobą się cieszę

    Słuchaj, może właśnie powinnaś tak zrobić albo naprawdę poszukać innego lekarza, ja wiem, że u Ciebie jest z tym problem ale kurcze lekarz nie może tak postępować, przepraszam ale nie pamiętam już, czy miałaś badane hormony, w tym progesteron w drugiej fazie cyklu?

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z ciekawośći dziewczyny, czy lekarz wogóle analizuje wasze wykresy? Jest tym wogóle zainteresowany? Czy go to nie interesuje?

    inessa, bliska77, samira lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam ale nie teraz tylko wtedy było wszystko ok a ostatbnio dziwne rzeczy się dzieją zmieniam lekarza i koniec.
    u mnie tez się już zaden wykres nie wyświetla no cóż ?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój obecny nawet nie chciał słuchać uważa że to jest tylko dla mnie ale poprzednia pani doktor była super i pytała o każdą nawet małą sprawe a już wykresy ją najbardziej interesowaly zajmuje się on naprotechnologia a tam wykresy są najważniejsze ale niestety ona jest z Warszawy :(

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    A z ciekawośći dziewczyny, czy lekarz wogóle analizuje wasze wykresy? Jest tym wogóle zainteresowany? Czy go to nie interesuje?

    powiedziałam mojej lekarce, że mierzę temperaturę żebym wiedziała co się ze mną dzieje, bo z monitoringu nici i powiem szczerze, że zdziwiłam się że wykazała zainteresowanie i żałowała że nie mam ich ze sobą, powiedziałam jej że nie sądziłam, że będzie zainteresowana, odparła że dobrze prowadzony wykres może bardzo dużo powiedzieć o kobiecych sprawach i że naprawdę warto prowadzić nie jako metodę antykoncepcji ale właśnie sposób poznania swojego organizmu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2013, 08:55

    inessa, angela, samira lubią tę wiadomość

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ