X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Angela, KOtku, Jak się czujesz?

    Cześć kochana!
    U mnie mix uczuć - jak pisałam wcześniej , z jednej strony lęk z drugiej a może jednak się uda..., psychicznie kiepsko - przed chwilą opuściła mnie przyjaciółka, która pół dnia próbowała mnie pocieszać i wspierać i bardzo dobrze mi to zrobiło - wygadałam się tak od serca, wypłakałam i lżej mi teraz. Mam delikatne brązowe plamienia , obolałe piersi i zero innych objawów - czekam, a to mnie męczy najbardziej - dziękuję kochana za wsparcie i dobre słowo

    Bardzo dużo o Tobie myślę, jak my wszystkie tutaj,,, Jesteś taką moją cichą bohaterką i z całego serca kibicuję. Wierzę,że wszystko będzie dobrze. I ile tylko mam sił, tak zaciskam te swoje biedne, sine już prawie kciuki:-)

    inessa, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Angela, KOtku, Jak się czujesz?

    Cześć kochana!
    U mnie mix uczuć - jak pisałam wcześniej , z jednej strony lęk z drugiej a może jednak się uda..., psychicznie kiepsko - przed chwilą opuściła mnie przyjaciółka, która pół dnia próbowała mnie pocieszać i wspierać i bardzo dobrze mi to zrobiło - wygadałam się tak od serca, wypłakałam i lżej mi teraz. Mam delikatne brązowe plamienia , obolałe piersi i zero innych objawów - czekam, a to mnie męczy najbardziej - dziękuję kochana za wsparcie i dobre słowo

    Bardzo dużo o Tobie myślę, jak my wszystkie tutaj,,, Jesteś taką moją cichą bohaterką i z całego serca kibicuję. Wierzę,że wszystko będzie dobrze. I ile tylko mam sił, tak zaciskam te swoje biedne, sine już prawie kciuki:-)

    A co do objawów,czy masz na myśli ciążowe? Bo jeśli tak to jest to sprawa bardzo indywidualna. Ja nie miałam praktycznie żadnych, zero mdłości itd., a syna urodziłam 4010 :-)

    inessa, angela, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    MartaDidinio wrote:
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Angela, KOtku, Jak się czujesz?

    Cześć kochana!
    U mnie mix uczuć - jak pisałam wcześniej , z jednej strony lęk z drugiej a może jednak się uda..., psychicznie kiepsko - przed chwilą opuściła mnie przyjaciółka, która pół dnia próbowała mnie pocieszać i wspierać i bardzo dobrze mi to zrobiło - wygadałam się tak od serca, wypłakałam i lżej mi teraz. Mam delikatne brązowe plamienia , obolałe piersi i zero innych objawów - czekam, a to mnie męczy najbardziej - dziękuję kochana za wsparcie i dobre słowo

    Bardzo dużo o Tobie myślę, jak my wszystkie tutaj,,, Jesteś taką moją cichą bohaterką i z całego serca kibicuję. Wierzę,że wszystko będzie dobrze. I ile tylko mam sił, tak zaciskam te swoje biedne, sine już prawie kciuki:-)

    A co do objawów,czy masz na myśli ciążowe? Bo jeśli tak to jest to sprawa bardzo indywidualna. Ja nie miałam praktycznie żadnych, zero mdłości itd., a syna urodziłam 4010 :-)

    I to w pół godz. :-)

    inessa, angela lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Angela, KOtku, Jak się czujesz?

    Cześć kochana!
    U mnie mix uczuć - jak pisałam wcześniej , z jednej strony lęk z drugiej a może jednak się uda..., psychicznie kiepsko - przed chwilą opuściła mnie przyjaciółka, która pół dnia próbowała mnie pocieszać i wspierać i bardzo dobrze mi to zrobiło - wygadałam się tak od serca, wypłakałam i lżej mi teraz. Mam delikatne brązowe plamienia , obolałe piersi i zero innych objawów - czekam, a to mnie męczy najbardziej - dziękuję kochana za wsparcie i dobre słowo

    Bardzo dużo o Tobie myślę, jak my wszystkie tutaj,,, Jesteś taką moją cichą bohaterką i z całego serca kibicuję. Wierzę,że wszystko będzie dobrze. I ile tylko mam sił, tak zaciskam te swoje biedne, sine już prawie kciuki:-)

    oj biedne kciuki, żeby chociaż tym sinym paluszkom się udało, a chwaliłabym je pod niebiosa

    MartaDidinio, inessa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    MartaDidinio wrote:
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Angela, KOtku, Jak się czujesz?

    Cześć kochana!
    U mnie mix uczuć - jak pisałam wcześniej , z jednej strony lęk z drugiej a może jednak się uda..., psychicznie kiepsko - przed chwilą opuściła mnie przyjaciółka, która pół dnia próbowała mnie pocieszać i wspierać i bardzo dobrze mi to zrobiło - wygadałam się tak od serca, wypłakałam i lżej mi teraz. Mam delikatne brązowe plamienia , obolałe piersi i zero innych objawów - czekam, a to mnie męczy najbardziej - dziękuję kochana za wsparcie i dobre słowo

    Bardzo dużo o Tobie myślę, jak my wszystkie tutaj,,, Jesteś taką moją cichą bohaterką i z całego serca kibicuję. Wierzę,że wszystko będzie dobrze. I ile tylko mam sił, tak zaciskam te swoje biedne, sine już prawie kciuki:-)

    A co do objawów,czy masz na myśli ciążowe? Bo jeśli tak to jest to sprawa bardzo indywidualna. Ja nie miałam praktycznie żadnych, zero mdłości itd., a syna urodziłam 4010 :-)

    Nie, nie mówię o ciążowych, ale np. całą niedzielę miałam kłucia i ciągnięcia w podbrzuszu, w nocy skurcze , a od tamtej pory nic poza resztkami plamienia i nie wiem czy to dobrze czy źle?

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta - jak na narodziny to tempo zawrotne, ale Ty chyba taka troszkę szybka i energiczna to jesteś....? A do tego jajcara - i to jest super!

    MartaDidinio, inessa, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz BHCG zrobić? Bo nie doczytałam, czy tylko sikańca?

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    A kiedy masz BHCG zrobić? Bo nie doczytałam, czy tylko sikańca?

    w przyszły poniedziałek będzie 14dpt , sikaniec we wtorek i telefon do gina gdyby się udało, dopiero później beta i kontrola czy właściwie przyrasta, a więc 5 dłuuuuuuuugich dni przede mną , chyba,że @ przyjdzie wcześniej

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 20 lutego 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    Dorka71 wrote:
    Wpadłam tu na chwilkę...poczytałam
    mam 42 lata i baaardzo świadomie chcę trzecie dziecko!Szkoda tylko, że to nie jest takie proste jak 15 lat temu:(

    dobrze prawisz Dorka

    :)

    Ja trochę młodsza, ale przemyślenia mam podobne :)

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka witaj :) :) :)

    Dziewczyny głowki do góry :) będzie dobrze :) :) :)

    Ja coś czuję że to będzie mój cykl :) :) :) :) :) :)

    bliska77, inessa, angela, MartaDidinio, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela dobrze będzie, uda sie ;-)

    inessa, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zerknęłam na moje poprzednie wykresu które prowadziłam na skarbiemamy.pl jeden z nich był praktycznie identyczny jak obecny, marzenia skończyły się w 27dc kiedy to temperatura spadła a 29dc dostałam @,również najniższa temperatura była w 13dc i wynosiła 36,3 dokładnie tak jak teraz zatem nie nakręcam sie teraz i nie liczę na nic, wtedy tez wszystko pięknie wyglądało, także nie sądzę by ten cykl był owocny i czekam na @ i wsjo od początku :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 18:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może teraz będzie kochana inaczej pamiętam bardzo :)

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    a może teraz będzie kochana inaczej pamiętam bardzo :)

    ;-)

    MartaDidinio lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    A kiedy masz BHCG zrobić? Bo nie doczytałam, czy tylko sikańca?

    w przyszły poniedziałek będzie 14dpt , sikaniec we wtorek i telefon do gina gdyby się udało, dopiero później beta i kontrola czy właściwie przyrasta, a więc 5 dłuuuuuuuugich dni przede mną , chyba,że @ przyjdzie wcześniej

    KOchana, każdy kolejny dzień na wagę złota! Już 7 za Tobą jeszcze tylko szybkie 5 dób (za przeproszeniem :-)) i strzelają korki od szampana!

    inessa, bliska77, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale się usmiałam z tych "dób" no ale masz racje ;)

    MartaDidinio, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Marta - jak na narodziny to tempo zawrotne, ale Ty chyba taka troszkę szybka i energiczna to jesteś....? A do tego jajcara - i to jest super!

    I strasznie niecierpliwa!!! Dla mnie ten 4 cykl to wieki całe. Ja mam taką dwubiegunową osobowość: po niepowodzeniu zalewam się łzami. Przez całą minutę. :-)I za chwilę już u mnie świeci słońce!!!

    inessa, samira, bliska77, angela, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    ale się usmiałam z tych "dób" no ale masz racje ;)

    Śmiej się kochana! Na zdrowie :-)Idę stwory nakarmić (2 psy plus dziecko)

    inessa, bliska77, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam podobnie ale ostatnie miesiące starań mnie jakos strasznie dołują i do tego inne problemy, ale niech świeci słońce dla nas wszystkich :) :) :)

    MartaDidinio, bliska77, angela lubią tę wiadomość

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ