Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • angela Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2013, 09:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga - piękny wykresik, teraz dopiero go zauważyłam - tak trzymaj!!!

bliska77 lubi tę wiadomość

[img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:

dzięki, sama nie wiem zobaczymy, póki co mam bóle podbrzusza ale nie wiem czemu, jakoś podświadomie na nic w tym miesiącu się nie nastawiam -to raczej dla mnie sprawa oczywista

inessa, samira lubią tę wiadomość

• angela Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2013, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:

dzięki, sama nie wiem zobaczymy, póki co mam bóle podbrzusza ale nie wiem czemu, jakoś podświadomie na nic w tym miesiącu się nie nastawiam -to raczej dla mnie sprawa oczywista

Z reguły tak jest,że jak się nie nastawiamy to dostajemy , czego bardzo życzę

bliska77, inessa, samira lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    angela wrote:

dziękuję bardzo ;-), wiesz może trochę inaczej na to patrzę, bo tak jak napisałam pod wykresem, poprzedni też był "ładny" ;-), w każdym razie z takim nastawieniem jest łatwiej, bo nie będzie kolejnego rozczarowania

inessa lubi tę wiadomość

• angela Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2013, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś w nocy miałam sen,że głaskałam moją znajomą, która jest w ciąży po brzuszku, przed chwilą dostałam smsa,że urodziła syna , ale fajnie...

bliska77, inessa, Bursztyn, megan8, samira, Mega lubią tę wiadomość

• angela Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2013, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    angela wrote:

dziękuję bardzo ;-), wiesz może trochę inaczej na to patrzę, bo tak jak napisałam pod wykresem, poprzedni też był "ładny" ;-), w każdym razie z takim nastawieniem jest łatwiej, bo nie będzie kolejnego rozczarowania

To prawda, czasami niepotrzebnie się nakręcamy, lepiej cierpliwie i z pokorą czekać , tylko skąd brać tę cierpliwość? Ja nawet jak się nie nastawiam to i tak cały czas myślę i to jest bez sensu

inessa lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Dziś w nocy miałam sen,że głaskałam moją znajomą, która jest w ciąży po brzuszku, przed chwilą dostałam smsa,że urodziła syna , ale fajnie...

jejku aż mi dreszcze przeszły ..... oby Tobie się udało

angela, inessa lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też mamy kredyt ale na 3 lata wiecie mielismy wesele choc małe dla najbliższej rodziny ale dziś z pensji nie dalibyśmy rady a sami je robilismy nikt nam nie pomógł. Wiem,że do zyci trzeba podchodzic z entuzjazmem ale ostatnio mam go coraz mniej zwłaszcza jak widzę to wszystko, no i ta bezradność. Trzymajmy się w takim razie wszystkie nadziei a wiosna to nowe życie i nadzieja

bliska77, angela lubią tę wiadomość

• angela Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2013, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    my też mamy kredyt ale na 3 lata wiecie mielismy wesele choc małe dla najbliższej rodziny ale dziś z pensji nie dalibyśmy rady a sami je robilismy nikt nam nie pomógł. Wiem,że do zyci trzeba podchodzic z entuzjazmem ale ostatnio mam go coraz mniej zwłaszcza jak widzę to wszystko, no i ta bezradność. Trzymajmy się w takim razie wszystkie nadziei a wiosna to nowe życie i nadzieja

Inessa - u mnie niestety też coraz mniej entuzjazmu i koszmarne poczucie niespełnienia , ale ta wiosna, może przywieje zmiany i tego się trzymajmy

inessa, bliska77 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Aga, za Ciebie tez kciuki, nie zdziwilabym sie gdyby Ci sie wlasnie w tym cyklu udalo :)

dzięki, zobaczymy... ale....

inessa lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wykres masz piekny Aga, trzymamy kciuki,pamietam :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku, dziewczyny, wielkie dzięki za zainteresowanie :-) ale mimo wszystko naprawdę się nie nakręcam, nie wiem czemu ale czekam na @

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja się cieszę, jak patrze na wykresy dziewczyn. tyle w tych pierwszych dwóch miesiącach nowego roku zaciązyło, tobie życze naprawde tez dzieciątka bo wg.wykresu to jest coraz lepiej na plusik ale by było suuuuuuuuupeeeeeeer
    któras by zaczęła z nas plusokowanie :) ;)

bliska77, samira, angela lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy masz planowaną @ ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    a kiedy masz planowaną @ ?

duphaston biorę do 25 lutego, zatem @ zjawi sie pewnie 27-28 luty

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 11:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to czekaj do tego 25 i zrób wtedy test jak będzie plusik to nie odstawiaj duphastonu wiesz dlaczego, ale ja wierze, że bedzie dobrze :)

bliska77 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    to czekaj do tego 25 i zrób wtedy test jak będzie plusik to nie odstawiaj duphastonu wiesz dlaczego, ale ja wierze, że bedzie dobrze :)

wiem, wiem, w ciąży z córcią duphaston brałam do 7m-ca, kurcze, pożyjemy zobaczymy, dziś mam 21dc, lekko obudziłyście we mnie nadzieję ale nadal się nie nakręcam, w poprzednim cyklu tez było pięknie ale 28 dc tempka zaczęła spadać niestety, zatem teraz po prostu wyluzowałam, o ile nowy cykl zacznie mi się pomiędzy 27.02 a 1 03 to 2 marca idę na pozostałe badania a 9 na wizyte do mojej gin i zaczynam monitoring i póki co, tym żyję :-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 12:00

inessa, samira, angela lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga trzymam kciuki z całej siły...

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dziewczyny nastawiam na inseminację. Doszłam do wniosku, że takie jezdżenie mojega męża w tą i z powrotem nie ma sensu... Tym bardziej,że ma teraz bardzo dużo pracy i nie ma sznas,żeby zjechał na jakiś tydz. do domu... Od przyszłego cyklu uruchamiam plan B. Już rozmawiałam z moim lekarzem, co prawda nasienie byłoby mrożone, ale nie widzę innej możliwości:-(

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 lutego 2013, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Aga trzymam kciuki z całej siły...

jej, dzięki, ale sie nie nakręcam, tak czy siak, jesteście kochane ;-)

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego