X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga - piękny wykresik, teraz dopiero go zauważyłam - tak trzymaj!!!

    bliska77 lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Aga - piękny wykresik, teraz dopiero go zauważyłam - tak trzymaj!!!

    dzięki, sama nie wiem zobaczymy, póki co mam bóle podbrzusza ale nie wiem czemu, jakoś podświadomie na nic w tym miesiącu się nie nastawiam -to raczej dla mnie sprawa oczywista

    inessa, samira lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    Aga - piękny wykresik, teraz dopiero go zauważyłam - tak trzymaj!!!

    dzięki, sama nie wiem zobaczymy, póki co mam bóle podbrzusza ale nie wiem czemu, jakoś podświadomie na nic w tym miesiącu się nie nastawiam -to raczej dla mnie sprawa oczywista

    Z reguły tak jest,że jak się nie nastawiamy to dostajemy , czego bardzo życzę

    bliska77, inessa, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    Aga - piękny wykresik, teraz dopiero go zauważyłam - tak trzymaj!!!

    dzięki, sama nie wiem zobaczymy, póki co mam bóle podbrzusza ale nie wiem czemu, jakoś podświadomie na nic w tym miesiącu się nie nastawiam -to raczej dla mnie sprawa oczywista

    Z reguły tak jest,że jak się nie nastawiamy to dostajemy , czego bardzo życzę

    dziękuję bardzo ;-), wiesz może trochę inaczej na to patrzę, bo tak jak napisałam pod wykresem, poprzedni też był "ładny" ;-), w każdym razie z takim nastawieniem jest łatwiej, bo nie będzie kolejnego rozczarowania

    inessa lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś w nocy miałam sen,że głaskałam moją znajomą, która jest w ciąży po brzuszku, przed chwilą dostałam smsa,że urodziła syna , ale fajnie...

    bliska77, inessa, Bursztyn, megan8, samira, Mega lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    Aga - piękny wykresik, teraz dopiero go zauważyłam - tak trzymaj!!!

    dzięki, sama nie wiem zobaczymy, póki co mam bóle podbrzusza ale nie wiem czemu, jakoś podświadomie na nic w tym miesiącu się nie nastawiam -to raczej dla mnie sprawa oczywista

    Z reguły tak jest,że jak się nie nastawiamy to dostajemy , czego bardzo życzę

    dziękuję bardzo ;-), wiesz może trochę inaczej na to patrzę, bo tak jak napisałam pod wykresem, poprzedni też był "ładny" ;-), w każdym razie z takim nastawieniem jest łatwiej, bo nie będzie kolejnego rozczarowania

    To prawda, czasami niepotrzebnie się nakręcamy, lepiej cierpliwie i z pokorą czekać , tylko skąd brać tę cierpliwość? Ja nawet jak się nie nastawiam to i tak cały czas myślę i to jest bez sensu

    inessa lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Dziś w nocy miałam sen,że głaskałam moją znajomą, która jest w ciąży po brzuszku, przed chwilą dostałam smsa,że urodziła syna , ale fajnie...

    jejku aż mi dreszcze przeszły ..... oby Tobie się udało

    angela, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też mamy kredyt ale na 3 lata wiecie mielismy wesele choc małe dla najbliższej rodziny ale dziś z pensji nie dalibyśmy rady a sami je robilismy nikt nam nie pomógł. Wiem,że do zyci trzeba podchodzic z entuzjazmem ale ostatnio mam go coraz mniej zwłaszcza jak widzę to wszystko, no i ta bezradność. Trzymajmy się w takim razie wszystkie nadziei a wiosna to nowe życie i nadzieja

    bliska77, angela lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    my też mamy kredyt ale na 3 lata wiecie mielismy wesele choc małe dla najbliższej rodziny ale dziś z pensji nie dalibyśmy rady a sami je robilismy nikt nam nie pomógł. Wiem,że do zyci trzeba podchodzic z entuzjazmem ale ostatnio mam go coraz mniej zwłaszcza jak widzę to wszystko, no i ta bezradność. Trzymajmy się w takim razie wszystkie nadziei a wiosna to nowe życie i nadzieja

    Inessa - u mnie niestety też coraz mniej entuzjazmu i koszmarne poczucie niespełnienia , ale ta wiosna, może przywieje zmiany i tego się trzymajmy

    inessa, bliska77 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Aga, za Ciebie tez kciuki, nie zdziwilabym sie gdyby Ci sie wlasnie w tym cyklu udalo :)

    dzięki, zobaczymy... ale....

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wykres masz piekny Aga, trzymamy kciuki,pamietam :)

    bliska77, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku, dziewczyny, wielkie dzięki za zainteresowanie :-) ale mimo wszystko naprawdę się nie nakręcam, nie wiem czemu ale czekam na @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja się cieszę, jak patrze na wykresy dziewczyn. tyle w tych pierwszych dwóch miesiącach nowego roku zaciązyło, tobie życze naprawde tez dzieciątka bo wg.wykresu to jest coraz lepiej na plusik ale by było suuuuuuuuupeeeeeeer
    któras by zaczęła z nas plusokowanie :) ;)

    bliska77, samira, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy masz planowaną @ ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    a kiedy masz planowaną @ ?

    duphaston biorę do 25 lutego, zatem @ zjawi sie pewnie 27-28 luty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to czekaj do tego 25 i zrób wtedy test jak będzie plusik to nie odstawiaj duphastonu wiesz dlaczego, ale ja wierze, że bedzie dobrze :)

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    to czekaj do tego 25 i zrób wtedy test jak będzie plusik to nie odstawiaj duphastonu wiesz dlaczego, ale ja wierze, że bedzie dobrze :)

    wiem, wiem, w ciąży z córcią duphaston brałam do 7m-ca, kurcze, pożyjemy zobaczymy, dziś mam 21dc, lekko obudziłyście we mnie nadzieję ale nadal się nie nakręcam, w poprzednim cyklu tez było pięknie ale 28 dc tempka zaczęła spadać niestety, zatem teraz po prostu wyluzowałam, o ile nowy cykl zacznie mi się pomiędzy 27.02 a 1 03 to 2 marca idę na pozostałe badania a 9 na wizyte do mojej gin i zaczynam monitoring i póki co, tym żyję :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 12:00

    inessa, samira, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga trzymam kciuki z całej siły...

    bliska77, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dziewczyny nastawiam na inseminację. Doszłam do wniosku, że takie jezdżenie mojega męża w tą i z powrotem nie ma sensu... Tym bardziej,że ma teraz bardzo dużo pracy i nie ma sznas,żeby zjechał na jakiś tydz. do domu... Od przyszłego cyklu uruchamiam plan B. Już rozmawiałam z moim lekarzem, co prawda nasienie byłoby mrożone, ale nie widzę innej możliwości:-(

    inessa, samira, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Aga trzymam kciuki z całej siły...

    jej, dzięki, ale sie nie nakręcam, tak czy siak, jesteście kochane ;-)

    inessa, samira, angela lubią tę wiadomość

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ