X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wieczornie :)

    inessa, bliska77, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    A kiedy masz BHCG zrobić? Bo nie doczytałam, czy tylko sikańca?

    w przyszły poniedziałek będzie 14dpt , sikaniec we wtorek i telefon do gina gdyby się udało, dopiero później beta i kontrola czy właściwie przyrasta, a więc 5 dłuuuuuuuugich dni przede mną , chyba,że @ przyjdzie wcześniej

    dalej o tobie myślę i trzymam kciuki :)

    a ja mam dziś pierwszy raz od długiego czasu pici pici śluz rozciągliwy tak w środku a przy szyjce czuje takie coś jak kisiel :D

    inessa, bliska77, angela, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co słychac u Ciebie Samira ? :)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    A kiedy masz BHCG zrobić? Bo nie doczytałam, czy tylko sikańca?

    w przyszły poniedziałek będzie 14dpt , sikaniec we wtorek i telefon do gina gdyby się udało, dopiero później beta i kontrola czy właściwie przyrasta, a więc 5 dłuuuuuuuugich dni przede mną , chyba,że @ przyjdzie wcześniej

    dalej o tobie myślę i trzymam kciuki :)

    a ja mam dziś pierwszy raz od długiego czasu pici pici śluz rozciągliwy tak w środku a przy szyjce czuje takie coś jak kisiel :D

    no to do dzieła Samirko :-) do dzieła

    inessa, samira, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak widać na wykresie działam cały czas :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 18:47

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    jak widać na wykresie działam cały czas :P

    no widzę właśnie, miejmy nadzieję, że to działanie oprócz przyjemności przyniesie coś jeszcze:-),

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 18:52

    MartaDidinio, angela, samira lubią tę wiadomość

  • B.Crow Koleżanka
    Postów: 43 149

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    B.Crow wrote:
    Witam serdecznie :)
    Wróciłam niedawno od gin - na usg wyszedł pęcherzyk 24 mm gotowy do pęknięcia a więc zaczynam nowe starania o dziecko,napawa mnie to nowym optymizmem po czasie zwątpienia, a może tym razem się uda?Od 16 do 25 dnia cyklu mam brać duphaston,pierwsza farmakologiczna pomoc w staraniach o dziecko.Czy któraś z Was go może brała?

    Pozdrawiam Was ciepło i życzę spokojnej nocy,niech śnią się Wam tylko piękne sny :)

    A w którym dniu cyklu pęcherzyk miał 24mm?


    Witam wieczornie :),
    niedawno wróciłam z pracy i zasiadłam na forum.Angela mój pęcherzyk osiągnął taką wielkość w 14 dniu cyklu.Ruszam z mężem do boju o ten cykl,może się nie rozczaruje tym razem?Od dwóch dni testy owulacyjne pozytywne.

    Inessa i ja z mężem radzimy sobie bez pomocy innych,moi rodzice nie żyją niestety a na rodziców męża nie ma co liczyć.Początki były trudne,teraz jest lepiej ale gdzieś tam jest satysfakcja że sobie sami poradziliśmy.
    Takie już jest życie - raz z górki raz pod górkę ale słońce zawsze wychodzi.
    Trzymam za wszystkie kciuki,ten miesiąc musi być owocny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 19:05

    MartaDidinio, bliska77, inessa, angela, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    jak widać na wykresie działam cały czas :P

    Do boju! Skisnę tu z zazdrości. Mam szansę na serduszka dopiero za miesiąc!

    inessa, angela, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B.Crow wrote:
    angela wrote:
    B.Crow wrote:
    Witam serdecznie :)
    Wróciłam niedawno od gin - na usg wyszedł pęcherzyk 24 mm gotowy do pęknięcia a więc zaczynam nowe starania o dziecko,napawa mnie to nowym optymizmem po czasie zwątpienia, a może tym razem się uda?Od 16 do 25 dnia cyklu mam brać duphaston,pierwsza farmakologiczna pomoc w staraniach o dziecko.Czy któraś z Was go może brała?

    Pozdrawiam Was ciepło i życzę spokojnej nocy,niech śnią się Wam tylko piękne sny :)

    A w którym dniu cyklu pęcherzyk miał 24mm?


    Witam wieczornie :),
    niedawno wróciłam z pracy i zasiadłam na forum.Angela mój pęcherzyk osiągnął taką wielkość w 14 dniu cyklu.Ruszam z mężem do boju o ten cykl,może się nie rozczaruje tym razem?Od dwóch dni testy owulacyjne pozytywne.

    Inessa i ja z mężem radzimy sobie bez pomocy innych,moi rodzice nie żyją niestety a na rodziców męża nie ma co liczyć.Początki były trudne,teraz jest lepiej ale gdzieś tam jest satysfakcja że sobie sami poradziliśmy.
    Takie już jest życie - raz z górki raz pod górkę ale słońce zawsze wychodzi.
    Trzymam za wszystkie kciuki,ten miesiąc musi być owocny :)

    bardzo mądrze napisane

    samira lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    A kiedy masz BHCG zrobić? Bo nie doczytałam, czy tylko sikańca?

    w przyszły poniedziałek będzie 14dpt , sikaniec we wtorek i telefon do gina gdyby się udało, dopiero później beta i kontrola czy właściwie przyrasta, a więc 5 dłuuuuuuuugich dni przede mną , chyba,że @ przyjdzie wcześniej

    KOchana, każdy kolejny dzień na wagę złota! Już 7 za Tobą jeszcze tylko szybkie 5 dób (za przeproszeniem :-)) i strzelają korki od szampana!

    może strzelać wszystko , byleby były II kreski!!!!!!!

    bliska77, inessa, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    A kiedy masz BHCG zrobić? Bo nie doczytałam, czy tylko sikańca?

    w przyszły poniedziałek będzie 14dpt , sikaniec we wtorek i telefon do gina gdyby się udało, dopiero później beta i kontrola czy właściwie przyrasta, a więc 5 dłuuuuuuuugich dni przede mną , chyba,że @ przyjdzie wcześniej

    KOchana, każdy kolejny dzień na wagę złota! Już 7 za Tobą jeszcze tylko szybkie 5 dób (za przeproszeniem :-)) i strzelają korki od szampana!

    może strzelać wszystko , byleby były II kreski!!!!!!!

    zaciskam kciuki z całych sił za te dwie magiczne kreseczki

    inessa, angela, samira lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    angela wrote:
    Marta - jak na narodziny to tempo zawrotne, ale Ty chyba taka troszkę szybka i energiczna to jesteś....? A do tego jajcara - i to jest super!

    I strasznie niecierpliwa!!! Dla mnie ten 4 cykl to wieki całe. Ja mam taką dwubiegunową osobowość: po niepowodzeniu zalewam się łzami. Przez całą minutę. :-)I za chwilę już u mnie świeci słońce!!!

    Fajnie tak - ja też umiem się pozbierać, ale niestety trwa to trochę dłużej zanim sobie wszystko poukładam i wytłumaczę

    bliska77, inessa, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłej nocki dziewczyny, spadam na mecz (liga mistrzów), tylko jakoś wysiedzieć nie moge, bo plecy dają o sobie znać, zwłaszcza "krzyż", pewnie się przeziębiłam na wczorajszych i dzisiejszych szaleństwach śnieżnych z córką i innymi dzieciakami z przedszkola :-)

    inessa, angela, samira, MartaDidinio lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej długiej nocy :)

    samira, bliska77 lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    jak widać na wykresie działam cały czas :P

    i o to chodzi!

    samira, bliska77 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B.Crow wrote:
    angela wrote:
    B.Crow wrote:
    Witam serdecznie :)
    Wróciłam niedawno od gin - na usg wyszedł pęcherzyk 24 mm gotowy do pęknięcia a więc zaczynam nowe starania o dziecko,napawa mnie to nowym optymizmem po czasie zwątpienia, a może tym razem się uda?Od 16 do 25 dnia cyklu mam brać duphaston,pierwsza farmakologiczna pomoc w staraniach o dziecko.Czy któraś z Was go może brała?

    Pozdrawiam Was ciepło i życzę spokojnej nocy,niech śnią się Wam tylko piękne sny :)

    A w którym dniu cyklu pęcherzyk miał 24mm?


    Witam wieczornie :),
    niedawno wróciłam z pracy i zasiadłam na forum.Angela mój pęcherzyk osiągnął taką wielkość w 14 dniu cyklu.Ruszam z mężem do boju o ten cykl,może się nie rozczaruje tym razem?Od dwóch dni testy owulacyjne pozytywne.

    Inessa i ja z mężem radzimy sobie bez pomocy innych,moi rodzice nie żyją niestety a na rodziców męża nie ma co liczyć.Początki były trudne,teraz jest lepiej ale gdzieś tam jest satysfakcja że sobie sami poradziliśmy.
    Takie już jest życie - raz z górki raz pod górkę ale słońce zawsze wychodzi.
    Trzymam za wszystkie kciuki,ten miesiąc musi być owocny :)

    myślę,że spokojnie możesz brać duphaston od 16dc-powinno już być po owulce-powodzenia w staraniach życzę!

    B.Crow lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 lutego 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    samira wrote:
    jak widać na wykresie działam cały czas :P

    Do boju! Skisnę tu z zazdrości. Mam szansę na serduszka dopiero za miesiąc!

    To prawda - ciężko żyć bez "chłopa" - ja mojego mam pod ręką, ale niestety nie mogę używać

    samira, bliska77, MartaDidinio, inessa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • anita9 Przyjaciółka
    Postów: 64 32

    Wysłany: 20 lutego 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    anita9 wrote:
    coś czuję po kościach że mnie zwolni z roboty a to się wiąże że chyba dziecko to już sfera marzenia teraz się zastanawiam nad sensem laparo+histeroskopia życie jest okropne , nie dość że córka szefa się na mnie wyżywa to jeszcze dzięki niej mam zapomnieć o dziecku :(:( same komplikacje

    nie stresuj się za bardzo, jeśli nie masz wpływu na zwolnienie , zawsze możesz zacząć się podlizywać :D
    ja żyję z myślą o zwolnieniu już długi czas (ponieważ co chwilę kogoś zwalniają ) myślę żeby jak najlepiej psychicznie podchodzić do pracy, a że ją bardzo lubię to luzuję

    wiesz grosza tylko u mnie jest mobbing wobec mojej osoby ze strony córki szefa , już nie wytrzymuję psychicznie i nie wiem co mam robić siedzę w necie i szukam pomocy bo jestem na skraju wyczerpania nerwowego :(jak możecie coś podpowiedzieć to proszę o pomoc co robić , moja lekarka namawia mnie na rezygnację z pracy dla mojego dobra już raz zaliczyłam załamanie nerwowe i dostałam xanax ale tylko na miesiąc żebym się uspokoiła bo niestety nie byłam w stanie nawet herbaty wypić by ręce mi nie drżały :(:(

    samira lubi tę wiadomość

    anita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita9 wrote:
    grosza wrote:
    anita9 wrote:
    coś czuję po kościach że mnie zwolni z roboty a to się wiąże że chyba dziecko to już sfera marzenia teraz się zastanawiam nad sensem laparo+histeroskopia życie jest okropne , nie dość że córka szefa się na mnie wyżywa to jeszcze dzięki niej mam zapomnieć o dziecku :(:( same komplikacje

    nie stresuj się za bardzo, jeśli nie masz wpływu na zwolnienie , zawsze możesz zacząć się podlizywać :D
    ja żyję z myślą o zwolnieniu już długi czas (ponieważ co chwilę kogoś zwalniają ) myślę żeby jak najlepiej psychicznie podchodzić do pracy, a że ją bardzo lubię to luzuję

    wiesz grosza tylko u mnie jest mobbing wobec mojej osoby ze strony córki szefa , już nie wytrzymuję psychicznie i nie wiem co mam robić siedzę w necie i szukam pomocy bo jestem na skraju wyczerpania nerwowego :(jak możecie coś podpowiedzieć to proszę o pomoc co robić , moja lekarka namawia mnie na rezygnację z pracy dla mojego dobra już raz zaliczyłam załamanie nerwowe i dostałam xanax ale tylko na miesiąc żebym się uspokoiła bo niestety nie byłam w stanie nawet herbaty wypić by ręce mi nie drżały :(:(

    poczekać nowej pracy i wnieś sprawę do sądu o mobbing :O

    ----ale najpierw poszukać pomocy w inspekcji pracy ,tu masz linka wyszukaj województwo i masz tam napisane ze porady są bezpłatne ,możesz zadzwonić i porozmawiać ,ewentualnie się umówić na rozmowę !!!!!
    http://www.bip.pip.gov.pl/pl/bip/porady_wszystkie


    wczoraj w serialu "ukryta prawda" była taka sprawa babeczka była dręczona w pracy przez kierowniczkę i inne dziewczyny (namówione to tego przez ta kiero właśnie) a jak się dowiedziała ze jest w ciąży to było jeszcze gorzej ,kazała jej dźwigać ona przez to poroniła ale zwolniła się z pracy złożyła pozew do sądu i wygrała...(tam wchodził w grę romans męża dziewczyny z ta kiero co się dowiedziała potem)ale chodzi już o samo to jak ja tam traktowała ...dlatego nie daj się ..twoje zdrowie fizyczne i psychiczne nie jest warte tej pracy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2013, 20:40

    bliska77, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, u mnie temperatura podskoczyła ale podejrzewam, że jest to niestety efekt przeziębienia i ogólnie czuję się fatalnie a "krzyż" to aż mnie parzy.
    A tak w ogóle dochodzę do wniosku, że chyba zaczynam za dużo o tym wszystkim myśleć, śnił mi sie dzidziuś, w wózku...

    Angela jak wygląda u Ciebie sytuacja????

    No nic, miłego dnia dziewczyny :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2013, 07:30

    inessa, samira lubią tę wiadomość

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ