Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Moja świętej pamięci mówiła zawsze, że: może być mały, ale warijot (cyt.)
    już kilku małych warijotów mielismy....hitler, stalin itp...:) to może jednak niech będzie duży..;)

    caffe, nick nieaktualny, Mango, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Widzisz Boziu, ja sie spije i bede w nim widziala piec wielkich niedzwiedzi ale ona nie pije w ogole ( za to ku mojej zgubie kolekcjonuje winka) i zamiast gepardzicy to bedzie widzial niedzwiedzice.
    Kup swojemu gepardowi taki sam szlafrok ;)

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    czytam was i rżę hihihi
    zjadłaś literkę "n" :P

    Bozia3, Iwone, Bursztyn, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Kup swojemu gepardowi taki sam szlafrok ;)
    kup mu taki brązowy w łątki gepardzie...przyjdzie i powie: mmmrrrrau....misiu..;)

    caffe, nick nieaktualny, megan8, Bursztyn, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    cholera..jak nie pije to problem.....ale może się przeciwności przyciągają...czy jakoś tak to było...;)
    Bozia nie zebym cie krytykowala, czy ci zwracala uwage ale co Ty o tej porze na forum robisz!!!! Powinnas juz zabezpieczac jajko milionami gepardzikow a Ty dyskusje uprawiasz. Do lozka i to juz.z mezem of course!!!!

    caffe, Mango, megan8, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    zjadłaś literkę "n" :P
    nie dałaby rady...:) no dajcie spokój....podczas czytania....;)

    caffe, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    kup mu taki brązowy w łątki gepardzie...przyjdzie i powie: mmmrrrrau....misiu..;)
    a po mruczeniu wyskoczy mu kukułka jak z zegara ;)

    Bozia3, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Bozia nie zebym cie krytykowala, czy ci zwracala uwage ale co Ty o tej porze na forum robisz!!!! Powinnas juz zabezpieczac jajko milionami gepardzikow a Ty dyskusje uprawiasz. Do lozka i to juz.z mezem of course!!!!
    przecież on na Chorwacji - napromieniowuje się....:) ja słomiana wdowa do niedzieli....gadam z Wami i wysiaduję jaja przy winie...:)

    caffe, megan8, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze mu kupie rajstopki w gepardzie cetki....

    caffe, Bozia3, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    przecież on na Chorwacji - napromieniowuje się....:) ja słomiana wdowa do niedzieli....gadam z Wami i wysiaduję jaja przy winie...:)
    Myslalam ze on juz w domu i czekasz nerwowo na blogi sen syna.

    caffe, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Myslalam ze on juz w domu i czekasz nerwowo na blogi sen syna.
    TO w niedziele....dziś za wczesnie - jaja dopiero rosną...;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To by byla jazda, on w gepardzich rajstopkach a ja w polarowym, niedzwidzim szlafroku. No poprostu kapiacy seks!!!!!

    caffe, Mango, Bozia3, Bursztyn, szczęśliwa 2, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Moze mu kupie rajstopki w gepardzie cetki....
    i daj miseczkę mleka, toż to kotek przecie ;)

    podrap po grzbiecie, złap za ogonek ;)

    W pokoiku na stoliku
    Stało mleczko i jajeczko.
    Przyszedł kotek, wypił mleczko,
    A ogonkiem stłukł jajeczko.

    nick nieaktualny, Mango, Bozia3, megan8, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Myslalam ze on juz w domu i czekasz nerwowo na blogi sen syna.
    Nie pij tego wina :P

    nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Nie pij tego wina :P
    Ale nawet dobre. Poza tym robie to dla zdrowia, dla endometrium ...., nie dla siebie. Ide po kolejna dolewke.

    caffe, Bozia3, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Ale nawet dobre. Poza tym robie to dla zdrowia, dla endometrium ...., nie dla siebie. Ide po kolejna dolewke.
    No ja widzę, że działa ;)

    Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn bedzie musiala mi zorganizowac specjalna sesje antyfutrzana by zapomniec to co zobaczylam w lustrze. Nawet kretynskie winko nie wymaze tego wspomnienia.

    Bozia3, Bozia3, Bozia3, Bozia3, Iwone, megan8, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze to robię dla endometrium..a nie dla siebie...na dodatek do tego wcinam orzechy brazylijskie mojego M. (też dla endometrium...;)

    nick nieaktualny, caffe, Bursztyn, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    i daj miseczkę mleka, toż to kotek przecie ;)

    podrap po grzbiecie, złap za ogonek ;)

    W pokoiku na stoliku
    Stało mleczko i jajeczko.
    Przyszedł kotek, wypił mleczko,
    A ogonkiem stłukł jajeczko.
    szczególnie to jajeczko stłuczone ogonkiem mi się podoba...;)

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesska juz dziala.....

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 1294 1295 1296 1297 1298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ